Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dodatki

Diablę tkwi w detalach - dopieszczamy domek

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
drewniany dom ze schodami
Author: 7th Groove
Source: http://www.flickr.com
Dobierając kostium na uroczystą kolację, tyle samo baczności co do ciuchów, przykładamy do uzupełnień. To one decydują o odbiorze pełni. Często, ze zwyczajnej małej czarnej są w stanie zrobić kreację wieczoru. Wystarcza wytworny naszyjnik, szykowna bransoleta bądź apaszka, by diametralnie przeistoczyć całościową prezencję.

Parapety kamienne wspaniałym elementem w naszym mieszkaniu.

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
szkło ornamentowe
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Górnictwo to stary zawód, jaki wiąże się z wieloma obrzędami, niemniej od wieków jedna rzecz pozostaje w przypadku kopalń i pracy w nich niezmienna. Wydobywanie surowców w odwiertach głębokich na kilkaset metrów to ogromne ryzyko i również niebezpieczeństwo.

Skuteczne techniki na ładne aranżacje łazienek

 • Posted on: 24 May 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: nie
Source: pixabay.com
Każdy wielbiciel kąpieli jest świadomy, jak ważną czasem rolę pełni pomieszczenie, gdzie można się umyć. Na komfort ma wpływ wiele czynników – od płynnie działającego sprzętu aż po sprawy w całości estetyczne, przykładowo łagodne światło lub miło gładkie kafelki. Powszechnie wiadomo, iż dom to jedno z najistotniejszych miejsc w życiu każdej osoby: to tam spędza się na pewno najwięcej czasu ze wszystkich innych potencjalnych budynków, a łazienka jest jego nadzwyczajnie istotną częścią, o którą warto dbać.

Przemyślane ogrodzenia do naszych nieruchomości. Warto zadbać o reprezentacyjną bramę wjazdową na teren naszej posesji.

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
instrukcja przeciwpożarowa
Author: Oregon Department of Forestry
Source: http://www.flickr.com
Niejeden dom wymaga tego, by o niego dbać i robimy to po to, by był nie tylko piękny, ale także komfortowy. Na tego typu działania składa się mnóstwo elementów, jak na przykład renwacje czy sprzątanie, ale poza tym zwykle niezwykle ważne jest, by do naszych budynków znajdować najlepsze pomysły, jakie zagwarantują nam funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd takiej nieruchomości.

Budowa własnego budynku mieszkalnego – wady i zagrożenia

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
budowa tarasu
Author: LIBET
Source: LIBET
Własny dom – jest niezwykle ważny dla większości osób. To w nim zwykle czujemy się w pełni bezpiecznie, to do niego chowamy się przed całym światem, to w dumy wypoczywamy, „ładujemy baterie” po ciężkim dniu pracy i uciekamy przed problemami. Chyba każdy z nas ma jakąś wymarzoną wizję rodzinnego domu. W każdym przypadku więc może on prezentować się nieco inaczej. Na przykład jeśli chodzi o osoby, które nie wyobrażają sobie życia poza miastem – w ich przypadku ideałem jest zwykle przytulne mieszkanko w bloku. W takim czują się najlepiej.