Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloperzy

Mieszkania nad polskim morzem cieszą się dużym zainteresowaniem, tak wśród Polaków, jak i wśród cudzoziemców

 • Posted on: 6 September 2022
 • By: addmean
gdańsk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Bardzo często, czy to w internecie, czy mediach poświęconych sprzedaży nieruchomości pojawia się temat: sprzedajemy/szukamy mieszkania nad morzem. Tematyka nie jest trudna, niemniej wymaga od nas konkretnej orientacji jeśli chodzi o sprzedaż i kupno nieruchomości w okolicach gdańskiego wybrzeża i okolic. Mieszkania od dewelopera Gdańsk cieszą się obecnie dużym wzięciem, mimo nawet z reguły wysokich stawek, które proponuje się za metr kwadratowy przy tego typu nieruchomościach. Rzecz jasna cena jest wyznacznikiem atrakcyjnych warunków zamieszkania.

Oferta deweloperska z Wrocławia wciąż się poszerza

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Wielu Polaków sądzi, że najdoskonalszą formą nieruchomości są apartamenty, które zapewniają właściwą przestrzeń nawet dla bardziej liczebnej rodziny. Nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że w tego rodzaju mieszkaniach należy liczyć na naprawdę wysoki komfort, który ukontentuje wyjątkowo wybrednych konsumentów. Warto nieco bliżej zainteresować się najnowszymi ofertami sprzedaży, dzięki którym udostępnimy sobie idealną nieruchomość o najwyższej klasie.

Wybieranie znakomicie przygotowanych systemów oznakowywania budynków

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
next
Source: flickr.com
Odpowiednie oznaczanie obiektów i budynków jest usługą świadczoną na znakomitym poziomie. Zatroszczyli się o to profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy znajdują się w tej branży od lat. Wykorzystanie unowocześnionych technologii oraz właściwych urządzeń pozwala na w pełni profesjonalne oznakowanie budynków. Znakomita pomoc specjalistów może zapewnić świetne możliwości usług do wyboru, które są idealnie dopasowane do aktualnych oczekiwań osób zamawiających.

Każdy mieszkaniec Bielska-Białej zapewne kocha to miasto oraz okalające je góry

 • Posted on: 27 January 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Ci, którzy choć raz byli w Bielsku-Białej jednogłośnie mówią, że jest to fantastyczne miasto, w którym ma się ochotę osiedlić.


Okolice Beskidu Śląskiego oraz Małego są bardzo atrakcyjne.

Ogłoszenia nieruchomości w mieście Wrocław. Mieszkania deweloperskie

 • Posted on: 3 November 2021
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W świecie związanym z nieruchomościami stale coś się dzieje. Nie ma momentu na złapanie oddechu. Niby ludzie, którzy znali się na rzeczy wyjechali, a firmy budowlane wciąż mają ludzi do pracy. Stale powstają kolejne budynki, które są tworzone dla prywatnych klientów, ale też inwestycje dotyczące budynków użyteczności publicznej.

Kilka wskazówek dla osób, które szukają mieszkania - zakupić lokal z rynku wtórnego czy świeżo wybudowany od dewelopera

 • Posted on: 1 October 2021
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Wielu ludzi poszukując lokum dla siebie nie wie, czy zdecydować się na już zamieszkałe, na jednym ze starszych osiedli, czy też znaleźć całkowicie nowe, prosto od firmy deweloperskiej. Obie te opcje będą mieć swoje wady i zalety, i warto wszystko porządnie wcześniej przemyśleć, zanim ostatecznie się wybierze. Kupując mieszkanie używane w pewnym sensie się skazuje na to, co ktoś wcześniej w nim robił.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają kolejne ludzie chcący osiedlić się na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle niezmiernie chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są nowe biura nieruchomości mające wiele ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub kupna czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest niezwykle różnorodnym miastem, co doskonale widać na przykładzie wrocławskiego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynne z dużych ośrodków studenckich, w którym zagraniczne firmy branży elektronicznej otwierają swoje filie. Jednocześnie jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i spokojnych zakątków. Osiedla bloków graniczą tutaj z innowacyjnymi apartamentowcami i urokliwymi, starymi kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców
.

Szeregówki Wrocław prezentują się naprawdę gustownie

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
panorama wrocławska
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Trzeba wpisać szeregówki Wrocław i zobaczyć co nam się podoba. Zazwyczaj rozmyślając o domkach szeregowych, przed oczami zjawiają nam się wizje identycznych, kwadratowych i zazwyczaj dosyć brzydkich budowli, które wyglądają na niewielkie oraz mało wygodne.

Doglądanie inwestycji

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
farby elewacyjne_slider
Author: Dekoral Professional
Source: http://echopr.pl/PRASA/trwale_kolory_na_fasadach.jpg
Zastępczy inwestor to osoby pracujące podczas realizacji najczęściej budowy, jako przedstawiciel inwestora. Zakres działania takiego inwestor zastępczy Wrocław jest zróżnicowany. Wszystko zależy od tego, na jaki czas owy inwestor zastępczy jest zatrudniony.

Lokale usługowe oraz mieszkalne, to znaczy jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Obecnie szukanie lokum w celu wynajęcia lub kupna nie jest takie kłopotliwe. Wielu ludzi znajduje się w podobnej sytuacji. Trzeba jedynie wiedzieć gdzie i jak szukać. Wielu z nas tkwi przed problemem selekcji najlepszej, najlepszej oferty.

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na względzie, aby dobrze mieszkać?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Biorąc kredyt chcemy wyszukać mieszkanie, jakie będzie nam pasować pod wszystkimi względami. Czasem jednak nie wiemy, które elementy mieć na uwadze, by później się nie rozczarować oraz nie żałować, iż wybraliśmy tego, a nie innego dewelopera. Co zatem jest kluczowe?

Nieruchomości w Warszawie - co opłaca się wybrać?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania praga południe
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - rozchodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak także kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeśli liczba mieszkań dostępnych na rynku w przybliżeniu odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.