Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloperzy

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest niezwykle różnorodnym miastem, co doskonale widać na przykładzie wrocławskiego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynne z dużych ośrodków studenckich, w którym zagraniczne firmy branży elektronicznej otwierają swoje filie. Jednocześnie jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i spokojnych zakątków. Osiedla bloków graniczą tutaj z innowacyjnymi apartamentowcami i urokliwymi, starymi kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców
.

Oferta deweloperska z Wrocławia wciąż się poszerza

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Wielu Polaków jest zdania, że najatrakcyjniejszą nieruchomością są apartamenty, które gwarantują optymalną przestrzeń także dla większej rodziny. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w takich mieszkaniach można liczyć na naprawdę bardzo wysoki komfort, który zadowoli najbardziej wybrednych konsumentów. Warto znacznie bliżej zainteresować się aktualnymi propozycjami sprzedaży, z pomocą których zagwarantujemy sobie idealną nieruchomość o najwyższej klasie.

Szeregówki Wrocław prezentują się naprawdę gustownie

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
panorama wrocławska
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Trzeba wpisać szeregówki Wrocław i zobaczyć co nam się podoba. Zazwyczaj rozmyślając o domkach szeregowych, przed oczami zjawiają nam się wizje identycznych, kwadratowych i zazwyczaj dosyć brzydkich budowli, które wyglądają na niewielkie oraz mało wygodne.

Wybieranie znakomicie przygotowanych systemów oznakowywania budynków

 • Posted on: 8 December 2020
 • By: addmean
next
Source: flickr.com
Profesjonalne oznaczanie obiektów i budynków jest usługą świadczoną na doskonałym poziomie. Zadbali o to profesjonaliści z niemałym doświadczeniem, którzy są w tej dziedzinie od lat. Wykorzystywanie nowych technologii i świetnych urządzeń pozwala na w pełni profesjonalne oznakowanie budynków. Znakomita pomoc specjalistów zapewnia znakomite możliwości usług do wyboru, które są perfekcyjnie dostosowane do aktualnych oczekiwań osób zamawiających.

Doglądanie inwestycji

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
farby elewacyjne_slider
Author: Dekoral Professional
Source: http://echopr.pl/PRASA/trwale_kolory_na_fasadach.jpg
Zastępczy inwestor to osoby pracujące podczas realizacji najczęściej budowy, jako przedstawiciel inwestora. Zakres działania takiego inwestor zastępczy Wrocław jest zróżnicowany. Wszystko zależy od tego, na jaki czas owy inwestor zastępczy jest zatrudniony.

Ogłoszenia nieruchomości w mieście Wrocław. Mieszkania deweloperskie

 • Posted on: 25 October 2020
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W świecie związanym z nieruchomościami ciągle coś się dzieje. Nie ma momentu na złapanie oddechu. Niby ludzie, którzy znali się na rzeczy wyjechali, a firmy budowlane wciąż znajdują ludzi do pracy. Stale powstają kolejne budynki, które są tworzone dla prywatnych klientów, ale też inwestycje związane z budynkami użyteczności publicznej.

Kilka wskazówek dla osób, które szukają mieszkania - zakupić lokal z rynku wtórnego czy świeżo wybudowany od dewelopera

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Wielu ludzi szukając lokum dla siebie nie wie, czy kupić używane, na jakimś starszym osiedlu, czy jednak znaleźć zupełnie nowe, wprost od firmy deweloperskiej. Obie te opcje mają swoje wady i zalety, i należy wszystko porządnie wcześniej przemyśleć, zanim ostatecznie się wybierze. Kupując używane mieszkanie jest się niejako skazanym na to, co ktoś w nim wcześniej robił.

Lokale usługowe oraz mieszkalne, to znaczy jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Obecnie szukanie lokum w celu wynajęcia lub kupna nie jest takie kłopotliwe. Wielu ludzi znajduje się w podobnej sytuacji. Trzeba jedynie wiedzieć gdzie i jak szukać. Wielu z nas tkwi przed problemem selekcji najlepszej, najlepszej oferty.

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na względzie, aby dobrze mieszkać?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Biorąc kredyt chcemy wyszukać mieszkanie, jakie będzie nam pasować pod wszystkimi względami. Czasem jednak nie wiemy, które elementy mieć na uwadze, by później się nie rozczarować oraz nie żałować, iż wybraliśmy tego, a nie innego dewelopera. Co zatem jest kluczowe?

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Nieruchomości w Warszawie - co opłaca się wybrać?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania praga południe
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - rozchodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak także kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeśli liczba mieszkań dostępnych na rynku w przybliżeniu odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.