Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloperzy

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Doglądanie inwestycji

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
farby elewacyjne_slider
Author: Dekoral Professional
Source: http://echopr.pl/PRASA/trwale_kolory_na_fasadach.jpg
Inwestorzy zastępczy to osoby pracujące w trakcie realizacji bardzo często budowy, jako osoba zastępująca inwestora bezpośredniego. Ilość obowiązków takiego inwestor zastępczy Wrocław jest różna. Zależne jest to od tego, na ile czasu inwestor zastępczy jest zatrudniony.

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest bardzo zróżnicowanym miastem, co doskonale widać na przykładzie tamtejszego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynące z sporych ośrodków studenckich, w którym międzynarodowe przedsiębiorstwa branży elektronicznej otwierają swoje filie. Poza tym jest to miejsce pełne miejskiej zieleni i spokojnych zakątków. Blokowiska sąsiadują tam z nowoczesnymi apartamentowcami i urokliwymi, starego typu kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm deweloperskich, ponadto jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla właścicieli dużych firm
.

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na względzie, aby dobrze mieszkać?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Biorąc kredyt chcielibyśmy wyszukać mieszkanie, jakie będzie nam odpowiadać pod każdym względem. Czasami jednak nie jesteśmy zorientowani, które elementy mieć na uwadze, aby potem się nie zawieść i nie żałować, iż zdecydowaliśmy się na tego, a nie innego dewelopera. Co w związku z powyższym jest zasadnicze?

Oferta deweloperska z Wrocławia wciąż się poszerza

 • Posted on: 10 May 2019
 • By: addmean
apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Wielu Polaków jest zdania, że najatrakcyjniejszą nieruchomością są apartamenty, które gwarantują optymalną przestrzeń nawet dla licznej rodziny. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w tego rodzaju mieszkaniach można liczyć na naprawdę wysoki komfort, który ukontentuje wyjątkowo wybrednych konsumentów. Warto nieco bliżej zainteresować się bieżącymi ofertami sprzedaży, dzięki którym udostępnimy sobie wymarzoną nieruchomość o najwyższej klasie.

Wybieranie znakomicie przygotowanych systemów oznakowywania budynków

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
next
Source: flickr.com
Odpowiednie oznaczanie obiektów i budynków jest usługą świadczoną na wysokim poziomie. Zatroszczyli się o to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w tej branży od lat. Wykorzystywanie udoskonalonych technologii i świetnych urządzeń pozwala na w pełni specjalistyczne oznakowanie budynków. Właściwa pomoc specjalistów może zapewnić znakomite możliwości usług do wyboru, które są perfekcyjnie dopasowane do aktualnych oczekiwań osób zamawiających.

Lokale usługowe oraz mieszkalne, to znaczy jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach szukanie lokum w celu wynajęcia bądź kupna nie jest takie kłopotliwe. Dużo ludzi znajduje się w takiej samej sytuacji. Należy tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. Sporo z nas tkwi przed dylematem wyboru najbardziej atrakcyjnej, najlepszej propozycji.

Szeregówki Wrocław prezentują się naprawdę gustownie

 • Posted on: 27 March 2019
 • By: addmean
panorama wrocławska
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Warto wprowadzić szeregówki Wrocław i zobaczyć co nam się spodoba. Przeważnie myśląc o domach szeregowych, przed oczami zjawiają nam się obrazy identycznych, kwadratowych oraz niejednokrotnie dosyć nieładnych budynków, które wyglądają na niewielkie oraz mało wygodne.

Ogłoszenia nieruchomości w mieście Wrocław. Mieszkania deweloperskie

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W branży związanej z nieruchomościami ciągle coś się dzieje. Nie ma momentu na złapanie oddechu. Niby ludzie, którzy znali się na rzeczy wyjechali, a firmy budowlane wciąż znajdują ludzi do pracy. Wciąż powstają jakieś nowe budynki, które są robione dla prywatnych klientów, ale też inwestycje związane z budynkami użyteczności publicznej.

Kilka wskazówek dla osób, które szukają mieszkania - zakupić lokal z rynku wtórnego czy świeżo wybudowany od dewelopera

 • Posted on: 25 February 2019
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Wiele osób szukając dla siebie mieszkania nie wie, czy kupić już zamieszkałe, na jednym ze starszych osiedli, czy jednak znaleźć całkowicie nowe, wprost od dewelopera. Obie te opcje będą mieć swoje wady i zalety, i należy wszystko porządnie przemyśleć wcześniej, zanim się podejmie ostateczną decyzję. Kupując mieszkanie używane w pewnym sensie się skazuje na to, co ktoś w nim wcześniej wykonał.

Nieruchomości w Warszawie - co opłaca się wybrać?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania praga południe
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - rozchodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak także kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeśli liczba mieszkań dostępnych na rynku w przybliżeniu odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.