Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloper

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 28 July 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich klientów z Rzeszowa i okolic, co są zaciekawieni zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niezwykle ważna jest cena. Współpraca z doświadczonymi fachowcami z branży to bezsprzecznie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy ekspertów można łatwo znaleźć odpowiednie dla siebie opcje. Patrząc na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka wyjątkową różnorodność wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o swoich klientów, którym przedstawiają adekwatne propozycje.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 przyniesie poważne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na polepszenie stanu rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w nadchodzących miesiącach?

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz dość mieszkania w malutkiej kawalerce to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się przydatna, jeśli razem z żoną czekacie na przybycie na świat waszego malucha. Sporo ludzi chwali sobie bytowanie w kawalerce, natomiast jest to praktyczne tylko przez parę lat, kiedy nie posiadamy pełnej rodzinki. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że najwyższy czas, aby powiększyć swoją rodzinę, to musimy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowane mieszkanie może mieć spory wpływ na naszą jakość funkcjonowania w danym miejscu, przez to nie możemy tego rodzaju decyzji podjąć pochopnie. To właśnie sprawia, że powinniśmy się dokładnie przypatrzeć wszelkim propozycjom.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 25 April 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu większości z nas nadchodzi taki czas, kiedy to marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. Z początku jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas ładne ogrody, monitorowane osiedla i innowacyjne pomysły.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku najnowszych mieszkań na terenie Łodzi, które wspaniale wpiszą się w aktualne tendencje inwestorskie ludzie, którzy je nabywają są usatysfakcjonowani. Mają pojęcie albowiem, iż dzięki przeprowadzeniu tej operacji handlowej dostaną lokum praktyczne, w którym przeżyją wiele lat oraz absolutnie nie będą musieli przejmować się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, jacy sprzedają mieszkania na terenie Łodzi perfekcyjnie orientują się, jak powinny one się prezentować i czym się wyróżniać, żeby konsumenci byli zainteresowani nabyciem.

Pewny deweloper gwarancją znakomitej inwestycji - firma Archicom

 • Posted on: 5 April 2020
 • By: addmean
AtomDeweloper.pl
Jeśli planujesz kupować jakąś nieruchomość, dom lub mieszkanie i zamierzasz skorzystać z usług dewelopera to na pewno wybierzesz firmę, jaka ma szerokie doświadczenie i cieszy się dobrymi opiniami. Fachowy deweloper jest bowiem gwarancją pewnej i udanej inwestycji. A w jaki sposób odnaleźć dobrego i pierwszorzędnego dewelopera?

Program mieszkania dla młodych – sprawdź, jakie wymogi są konieczne do zrealizowania

 • Posted on: 12 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
Każde młode małżeństwo pragnie zamieszkać na swoim. Mieszkanie z rodziną może być miłe oraz opłacalne dla obu stron, jednakże nie ma to jak własny kąt, w którym mamy poczucie swobody. Możemy cieszyć się drugą osobą, samemu organizować życie oraz nie wchodzić sobie na głowę. Aby spełnić te marzenia, można mieć na uwadze program mieszkania dla młodych, o ile dostosujemy się do wyznaczonych wymagań.

Pianka poliuretanowa - nowy trend w izolacji dachów.

 • Posted on: 12 March 2020
 • By: addmean
dach
Author: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com
Izolacja dachu to bardzo znaczący, lecz nieraz nie uwzględniany element przy budowie lub podczas remontu domu. Właściciele nieruchomości często skupiają się na skończeniu budowy możliwie najszybciej i jak najmniejszym kosztem. Eksperci jednak uważają, że wadliwe ocieplenie poddasza może powodować straty w ciepłocie nieruchomości dochodzące nawet do 25%. Działają tutaj przede wszystkim prawa fizyki. Rozgrzane powietrze ulatuje do górnych pomieszczeń domu i musi pozostawać tam jak najdłużej, izolacja dachu zaś ma tutaj kluczowe znaczenie.

Najnowsze inwestycje deweloperskie w mieście Tarnów

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W 2016 roku rodzimy rynek pierwotny rokuje atrakcyjnie, ponieważ powstało rzeczywiście sporo zmodernizowanych nieruchomości. W zasadzie, kwestia ta odwołuje się do każdego regionu w kraju. W związku z tym chociażby aktualne inwestycje deweloperów w Tarnowie są tak pozytywnie postrzegane.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum narzekają młodzi ludzie, jacy założyli już rodziny, a nadal mieszkają z ojcem i matką. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się bardzo wysokie koszty zakupu, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w zarobkach.

Lokale usługowe Wrocław przedstawia w różnych wielkościach

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Jakie nowe mieszkanie Wrocław może nam zaoferować? Gdy szukamy mieszkania, to powinniśmy zwracać uwagę na sporo mniejszych i większych spraw. Lokalizacja, jego wielkość, liczba piętra na którym się pojawia, to czy okazuje się być słoneczne, czy wszelkie pokoje okażą się proste do aranżacji.

Pages