Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloper

Już teraz skontaktuj się z doświadczonym deweloperem, jeśli ciekawią Cię nowe mieszkania Stare Miasto lub lokale użytkowe Wrocław!

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Mieszkania
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Coraz częściej dorośli stawiają na nabytek prywatnego lokalu mieszkalnego niedługo po ślubie kościelnym. Jest to związane z tym, że pragną oni jak najprędzej się usamodzielnić i zacząć życie jedynie we dwoje. To rozwiązanie ma mnóstwo zalet, jakie da się zauważyć już po paru tygodniach życia w nowym miejscu.

Niewielkie mieszkanie jest idealnym pomysłem dla osób rozpoczynających dorosłe życie

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
surowce
Author: Zehnder Charleston
Source: Zehnder Charleston
Jeśli poszukujemy w Poznaniu własnego M, które nie będzie zbyt duże, to z łatwością znajdziemy bardzo dużo ciekawych propozycji. Mniejsze lokum jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi mieszkających samotnie lub dla niewielkiej rodziny

Z jakiego powodu odbiorcy prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw wolą zainwestować w zakup nowego lokalu niż w remontowanie starego

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: www.morguefile.com
Dwudziestopięcioletnie osoby, które właśnie ukończyły naukę na studiach we Wrocławiu nie zawsze będą planowały rozstawać się z tym bajecznym miastem - potężna aglomeracja daje lepsze możliwości rozwoju w wyuczonym zawodzie niż małe miasteczko usytuowane na obszarze województwa dolnośląskiego. Największym problemem bywa oczywiście mieszkanie, a ściślej pieniądze na jego zakup.

Gdy poszukujemy lokum nad morzem na pewno naszą atencję przyciągną miasta takie jak Gdańsk czy Łeba

 • Posted on: 14 November 2022
 • By: addmean
deweloper
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie z o wiele większą pewnością zmieniają miejsca zamieszkania i odważnie podejmują decyzje o przeprowadzce w dalekie rejony. Przeprowadzanie się ludzi z miast do wsi i na odwrót jest obecne stale, jednak warto skierować również uwagę na przeprowadzki nawet z jednego końca Polski na drugi. Mało kto aktualnie ma pracę, której nie zdoła zmienić bądź jest ona aż tak zobowiązująca, dlatego decyzja o przeprowadzce już nie jest taka skomplikowana. Wielu ludzi szukazwłaszcza dobrego miejsca do życia i zakładania rodziny.

Jeśli szukamy lokum nad morzem, to Gdańsk z pewnością będzie znakomitym wyborem

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
kliknij
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie na wybrzeżu to wspaniała sprawa. Trójmiasto jest obszarem, gdzie tworzy się całkiem dużo ciekawych realizacji. Jeśli chcemy kupić lokum, np. w Gdańsku, to nie będzie z tym jakiegokolwiek problemu.


Jeżeli interesują nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to świetnym pomysłem będzie zaglądnięcie do sieci.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 22 October 2022
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Dobierając dom, mieszkanie lub inną posiadłość we Wrocławiu od dewelopera, bezsprzecznie zależy nam na tym, żeby wybrać stosownego, rzetelnego oraz fachowego dewelopera. Dobry deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupu, wysoką jakość lokalu i jego komfort i funkcjonalność. Wskazane jest sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa finansowego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper na pewno nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań finansowych.

Niezawodna metoda na szybką sprzedaż dowolnego domu

 • Posted on: 21 October 2022
 • By: addmean
zysk
Sprzedanie używanego mieszkania nie jest aktualnie tak łatwą sprawą, jak to było w przeszłości. Propozycje różnorodnych deweloperów tyczą się lokali, które są zbudowane w nowszej technologii i są usytuowane najczęściej w bardzo atrakcyjnych obszarach.


Dlatego też sprzedawcy mogą mieć spory kłopot ze znalezieniem dobrego kupca.

Wynająć czy kupi?

 • Posted on: 15 September 2022
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Z pewnością każdy zauważa jak szeroko rozwinięty jest rynek developerski i jak w dalszym ciągu się rozrasta. W miastach zaczyna w szybkim tempie brakować miejsca na kolejne, nowe projekty. Wszędzie osiedla domków bliźniaczych, blokowiska, odgrodzone wille w dokładnie pilnowanej strefie.

Zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Z nami niewątpliwie będzie to nader proste!

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
trawnik
Author: Technolux
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania, wówczas niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie jest to bynajmniej taka łatwa sprawa. Jeśli stać Cię na kupno swoje mieszkania za gotówkę, wówczas niewątpliwie możesz mówić o prawdziwym szczęściu – zwykle jednak musimy na ten cel zaciągnąć kredyt w banku.


Kiedy jednak jesteś zdecydowany spełnić własne marzenie o własnym mieszkaniu, wówczas bez wątpliwości nie powinieneś się poddawać.

Statuetka „Acanthus Aureus" jako nagroda przyznawana wystawcom za stoiska, których pomysły architektoniczne i graficzne najrzetelniej pokazują strategię firmy.

 • Posted on: 11 August 2022
 • By: addmean
firma budowlana
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
Statuetka „Acanthus Aureus" przekazywana jest wystawcom za stoiska, jakich pomysły architektoniczne i graficzne najrzetelniej ukazują tworzenie strategii marketingowej firmy np. takiej jak portal budowlany, a także sprzyjają tworzeniu właściwego obrazu firmy i tworzą atmosferę właściwą dla bezpośredniej komunikacji z klientem. Konkurs ten jest koordynowany przez spółkę Międzynarodowe Targi Poznańskie, realizatora targów.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 szykuje istotne zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska racze nie wpłyną korzystnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Nowe mieszkania – z jakiego względu są niezwykle popularne i czy wskazane jest decydować się na ich kupno?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Zakup mieszkania to dla wielu młodych osób przełomowy krok w przód. Czemu? Głównie przez wzgląd na możliwość usamodzielnienia się. Nie bez znaczenia jest też fakt, że polskie mieszkania, rzecz jasna w porównaniu do zarobków, nadal są dość kosztowne, w związku z tym Polacy mocno oszczędzają na wkład własny, by mieć szansę zaciągnąć kredyt w banku. Nie można się więc dziwić, że przed nabyciem swojego mieszkania, wszyscy starają się przemyśleć jak najdokładniej nawet małe szczegóły, aby mieć pewność, że ostatecznie będą zadowoleni.

Obszerny wybór oświetlenia do mieszkania

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
Oświetlenie
Author: LZF
Source: 9design
Nikomu nie trzeba raczej nawet tłumaczyć tego, że istnieje całe mnóstwo różnych kwestii które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu możemy cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem komfortu. Bez wątpienia dobrze jest zatroszczyć się o wszystkie z nich z maksymalną uwagą, ponieważ przygotowanie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a z drugiej strony w każdym przypadku może to dla nas być fantastyczna inwestycja.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić lokum na terenie naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, zwłaszcza warto wziąć pod uwagę dzielnicę Bemowo. Być może nie kojarzy się ona Polakom tak fajnie jak na przykład nowe osiedla mieszkaniowe budowane na Mokotowie, ale fakty są takie, iż ciężko na akurat dzisiaj o fajniejsze miejsce w Warszawie, aniżeli właśnie Bemowo. Oczywiście rozchodzi się o tych Polaków, którzy w zasadzie nie chcą zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - a wiadomo, że mieszkania w naszej stolicy są w sumie droższe, niż nierzadko mieszkanka w Monachium albo jakimś angielskim mieście. Chociaż tak czy siak dla przeciętnego Europejczyka ceny stołecznych nieruchomości nie są takie wielkie...

Pages