Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloper

Pianka poliuretanowa - nowy trend w izolacji dachów.

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
dach
Author: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com
Izolacja dachu to niezwykle istotny, lecz nieraz pomijany element przy budowie lub podczas remontu domu. Właściciele nieruchomości często koncentrują się na skończeniu budowy w jak najszybszym czasie i jak najmniejszym kosztem. Fachowcy jednak są zdania, że niedocieplenie poddasza może przynieść straty w ciepłocie budynku sięgające nawet 25%. Działają tutaj przede wszystkim prawa fizyki. Rozgrzane powietrze unosi się ku górnym częściom domu i powinno utrzymywać się tam jak najdłużej, izolacja dachu zaś ma tutaj istotne znaczenie.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich osób z Rzeszowa i okolic, jacy są zaciekawieni zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niesamowicie istotna jest cena. Współpracowanie z doświadczonymi specjalistami z branży to bezsprzecznie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy profesjonalistów można prosto znaleźć dobre dla siebie opcje. Zwracając uwagę na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka niezwykłe zróżnicowanie wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o swoich klientów, którym przedstawiają interesujące propozycje.

Jeśli szukamy lokum nad morzem, to Gdańsk z pewnością będzie znakomitym wyborem

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
kliknij
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie na morzem to świetna sprawa. Trójmiasto jest miejscem, gdzie powstaje całkiem sporo ciekawych realizacji. Jeżeli pragniemy nabyć mieszkanie, np. w Gdańsku, to nie powinno być z tym jakiegokolwiek kłopotu.


Jeśli ciekawią nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to świetnym rozwiązaniem będzie zajrzenie do Internetu.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się chwila, gdy marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. W pierwszych chwilach jest to tylko szybka myśl, która po czasie zamienia się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, planujemy, a czasem i dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas zaprojektowane ogrody, monitorowane osiedla oraz innowacyjne pomysły.

Niewielkie mieszkanie jest idealnym pomysłem dla osób rozpoczynających dorosłe życie

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
surowce
Author: Zehnder Charleston
Source: Zehnder Charleston
Jeśli szukamy w Poznaniu mieszkania, które nie będzie nazbyt duże, to bez problemu znajdziemy wiele interesujących propozycji. Takie mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających samotnie albo dla niewielkiej rodziny

Jaka osoba szuka na rynku łebskich deweloperów, aby od nich odkupić ładne i całkiem tanie mieszkanie

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie
Rzeszów jest magicznym miastem, które przyciąga wycieczkowiczów z całej ojczyzny a nawet z Japonii, a także młode osoby skuszone ofertą edukacyjną licznych rzeszowskich szkół wyższych. Po skończeniu edukacji świeżo upieczeni inżynierowie często nie chcą już opuszczać tego miasta i postanawiają właśnie w tym miejscu zamieszkać na stałe. Kiedy podejmują decyzję o wspólnym zamieszkaniu z partnerem, to niewielka kawalerka okazuje się już być za mała i należy jak najszybciej poszukać nowego mieszkania.

Czym można się kierować się przy kupnie mieszkania od dewelopera?

 • Posted on: 12 November 2020
 • By: addmean
AtomDeweloper.pl
Sfinalizowanie transakcji zakupu mieszkania to kluczowa część umowy dewelopera. Obojętnie czy jest to zakup działki czy budynku wielokondygnacyjnego – wykończenie mieszkania zawsze ustalane jest w umowie z deweloperem. Jak wybierać rzetelnych i uczciwych „pośredników”? Jakie elementy uwzględniać?

Piękna posesja, czyli w jaki sposób wybrać odpowiednią bramę oraz ogrodzenie?

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
brama wjazdowa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nasz dom został już wybudowany i stylowo wyposażony, wówczas możemy zacząć myśleć o odpowiedniej bramie oraz ogrodzeniu. Przy doborze kierujmy się w pierwszej kolejności własnymi potrzebami i poczuciem estetyki. Dzięki temu podejmiemy najlepszą decyzję. Pamiętajmy o tym, że będzie nam ona towarzyszyć przez długi czas. Ale przejdźmy do rzeczy...

Już teraz skontaktuj się z doświadczonym deweloperem, jeśli ciekawią Cię nowe mieszkania Stare Miasto lub lokale użytkowe Wrocław!

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
Mieszkania
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Coraz częściej młodzi ludzie decydują się na kupno własnego mieszkania niedługo po ślubie kościelnym. Jest to powiązane z tym, że próbują oni jak najprędzej się usamodzielnić i zacząć życie tylko we dwoje. To wyjście ma dużo zalet, jakie da się spostrzec już po kilku tygodniach funkcjonowania w nowym miejscu.

W jaki sposób spełnić plany o własnym mieszkaniu?

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Prywatne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Niemniej jednak nie wszyscy możemy je wypełnić. Najczęściej na przeszkodzie stoją finanse, a w rzeczywistości ich deficyt. Mało osób stać na kupno czterech kątów za gotówkę, natomiast o zdolność kredytową także nie jest łatwo. Jeśli już jednak mamy taką możliwość i możemy sobie pozwolić na nabycie lokum pozostaje w dalszym ciągu jedna kluczowa kwestia – wybór odpowiedniego dewelopera.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w Polsce brak jest do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. W szczególności na brak swego lokum narzekają ludzie młodzi, którzy założyli już swoje rodziny, a nadal muszą mieszkać z ojcem i matką. Głównym powodem takiej sytuacji stały się niezwykle wysokie ceny, jakie jednak w naszym kraju nie mają odbicia w pensjach.

Z jakiego powodu odbiorcy prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw wolą zainwestować w zakup nowego lokalu niż w remontowanie starego

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: www.morguefile.com
Dwudziestokilkuletnie osoby, które właśnie ukończyły edukację na studiach we Wrocławiu nie zawsze będą planowały rozstawać się z tym bajecznym miastem - duża aglomeracja daje większe możliwości rozwoju zawodowego niż nieduże miasteczko położone na terenie województwa dolnośląskiego. Największym kłopotem jest oczywiście mieszkanie, a właściwie pieniądze na jego nabycie.

Nieruchomości w Gdańsku są godne uwagi!

 • Posted on: 26 October 2020
 • By: addmean
Gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Na mapie Polski w sumie można znaleźć kilka takich miast, które prężnie się rozwijają, powodują, że tak jakby ludzie z małych miast albo wsi mają okazję zamieszkać w nich, żyć na dosyć korzystnym poziomie. Wiadoma sprawa - nadal nawet najbogatsze miasta w naszym kraju nie są aż tak bogate jak Kopenhaga, Dublin bądź Kolonia, ale na szczęście błyskawicznie doganiamy liderów.

Jak bezpieczne kupić nowe mieszkanie? Na co zwracać uwagę? Co jest w takiej dziedzinie najbardziej ważne?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Jak mamy w planach zakupić mieszkanie to zawsze musimy pamiętać o wielu niezbędnych kwestiach, dzięki którym uda nam się je kupić bez jakichś komplikacji. Zwłaszcza odnosi się to do sytuacji, jak pragniemy zakupić mieszkanie, które jest jeszcze w budowie. Nim podpiszemy umowę z deweloperem najkorzystniej dowiedzieć się o najważniejszych rzeczach.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz dość życia w malutkiej kawalerce to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodziny. Większa powierzchnia może być konieczna, jeżeli wraz z małżonką czekacie na przyjście na świat waszego maleństwa. Wiele osób chwali sobie życie w garsonierze, aczkolwiek jest to komfortowe tylko przez parę lat, gdy nie mamy pełnej rodzinki. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, iż najwyższy czas, żeby powiększyć swoją rodzinę, to musimy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

Pages