Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deweloper

O jakich rzeczach należy pamiętać jeśli chce się zakupić świeżo wybudowane mieszkanie u dewelopera

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
jadalnia
Source: www.morguefile.com
Własne mieszkanie to dla wielu rodzin jedno z podstawowych pragnień, niestety w naszych realiach jest także marzeniem drogo kosztującym. Mało komu udaje się zakupić swoje mieszkanie bez brania kredytu, często na kilkadziesiąt lat, a niestety jest sporo osób, które go nigdy z powodów finansowych nie dostaną.

Które mamy szansę zainkasować propozycje na mieszkanie dwupokojowe od dewelopera?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
odwzorowanie - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Poszukując dla siebie właściwego lokum, powinniśmy się namyślić nad jego lokalizacją oraz ilością pokoi, tak byśmy mieli pewność, że dobrze nam się będzie żyło w takim miejscu

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na zakup nieruchomości, np. obiektu mieszkalnego, należy w głównej mierze wybrać odpowiedniego dewelopera. Należy przekonać się, czy jest on sprawdzony i profesjonalny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. obejmującą formalności i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę wiele interesujących propozycji.

Pianka poliuretanowa - nowy trend w izolacji dachów.

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
dach
Author: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com
Izolacja dachu to niezwykle znaczący, lecz nieraz ignorowany element przy budowie lub podczas remontu domu. Inwestorzy indywidualni często skupiają się na sfinalizowaniu budowy możliwie najszybciej i niskim nakładem finansowym. Eksperci jednak uważają, że wadliwe ocieplenie poddasza może wywołać straty w ciepłocie nieruchomości dochodzące nawet do 25%. Odpowiedzialne są za to przede wszystkim zasady fizyki. Gorące powietrze unosi się do górnych pomieszczeń domu i musi utrzymywać się tam jak najdłuższy czas, izolacja dachu zaś ma tutaj kluczowe znaczenie.

Mieszkanie w mieście na szóstkę z plusem, czyli parę uwag o idealnym M2 albo M3

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
mieszkania
Source: pixabay.com
Dom jest symbolem bezpieczeństwa, pozytywnych emocji, rodziny i wreszcie oazą spokoju. Jednak we współczesnych czasach, kiedy na myśli mamy dom, to zazwyczaj to pojęcie rozumiemy o wiele bardziej przyziemnie. Najwięcej trudności ze znalezieniem odpowiedniego lokalu mają bodajże młode małżeństwa. Nie zawsze mogą mieszkać z teściami, a i nie każda, wprawdzie niedoświadczona, lecz i samodzielna, pani domu zgodzi się na wskazane rozwiązanie. Dlatego trzydziestolatkowie pragnęliby mieć oddzielne mieszkanie, zatem sprawdźmy, które lokum zapewne spełniłoby ich całkiem spore wymagania.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, kiedy to chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu. Początkowo pojawia się w głowie szybka myśl, która z czasem przekształca się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i innowacyjne rozwiązania.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Wybierając dom, mieszkanie lub inną posiadłość we Wrocławiu od dewelopera, na pewno zależy nam na tym, by wybrać dobrego, rzetelnego oraz doświadczonego dewelopera. Stosowny deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Warto sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa finansowego. Dobry, wiarygodny deweloper bez wątpliwości nie odmówi zaprezentowania bieżących sprawozdań skarbowych.

Program mieszkania dla młodych – sprawdź, jakie wymogi są konieczne do zrealizowania

 • Posted on: 4 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
Każde młode małżeństwo chciałoby mieszkać na swoim. Mieszkanie z rodzicami może być przyjemne oraz korzystne dla każdej ze stron, jednakże nie ma to jak własny kąt, w którym mamy swobodę. Możemy cieszyć się drugą osobą, samodzielnie organizować życie i nie przeszkadzać sobie. Aby spełnić te marzenia, można mieć na uwadze program mieszkania dla młodych, pod warunkiem, że przystosujemy się do określonych warunków.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku nowych lokali mieszkalnych na terenie Łodzi, jakie wspaniale wpiszą się w bieżące tendencje deweloperskie ludzie, którzy je kupują są usatysfakcjonowani. Wiedzą albowiem, iż dzięki przeprowadzeniu tej operacji handlowej otrzymają mieszkanie funkcjonalne, w jakim przeżyją wiele lat a także w ogóle nie będą mieli powodów przejmować się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, którzy będą sprzedawać mieszkania na terenie Łodzi świetnie orientują się, w jaki sposób muszą one się prezentować i czym się charakteryzować, aby ludzie byli zainteresowani kupieniem.

Depozyt notarialny jako znakomite rozwiązanie

 • Posted on: 22 December 2020
 • By: addmean
dom na sprzedaż
Author: Randen Pederson
Source: http://www.flickr.com
Usługi deweloperskie w Polsce rozwijają się w szybkim tempie. Widać to na każdym kroku, a specjaliści z branży deweloperskiej nie lenią się. Głównie dostrzegalne jest to we Wrocławiu, gdzie propozycja nieustannie się poszerza. Rozwiązania dostarczane obecnie klientom są znakomitej jakości, więc rekomendacja odbywa się całkowicie naturalnie. Są dostępne coraz większe możliwości wyboru, więc klienci nie tylko ze stolicy Dolnego Śląska ochoczo decydują się na dostępne obecnie oferty.

Wspólnoty mieszkaniowe - sposoby zarządzania i typy jej organizacji

 • Posted on: 19 December 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Joshua Hackett
Source: http://www.flickr.com
Tam, gdzie jest wiele bloków, tam na pewno jest również coś co się nazywa wspólnota mieszkaniowa. Jest to zapewne związane z tym, że nie zaplanowano lepszego sposobu na zarządzanie wspólnotami. W jaki sposób w ogóle dobrze prowadzić wspólnotę mieszkaniową? W zasadzie o sposobie zarządzania wspólnotą wybierają jej właściciele.

Co sprawdzić, szukając mieszkania na terenie Wrocławia? – najistotniejsze informacje

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Szukanie mieszkania w każdej miejscowości może sprawić problemy. Trzeba bowiem zweryfikować wiele spraw, które wyróżniają określone mieszkanie, Wrocław również nie jest miastem pozwalającym na prostsze wyroby. Co w związku z tym zalicza się do głównych elementów, które musimy brać pod uwagę, aby nie okazało się, iż zakupiliśmy lokum, którego nikt poza nami by nie kupił?

Nowe mieszkania – z jakiego względu są niezwykle popularne i czy wskazane jest decydować się na ich kupno?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Zakup mieszkania to dla wielu młodych osób wielki krok w przód. Czemu? Przede wszystkim przez wzgląd na możliwość usamodzielnienia się. Nie bez znaczenia jest również fakt, że polskie mieszkania, naturalnie w porównaniu do zarobków, dalej są dosyć drogie, w związku z tym Polacy mocno oszczędzają na wkład własny, żeby mieć szansę zaciągnąć kredyt w banku. Nie można się więc dziwić, że przed zakupieniem swojego mieszkania, wszyscy starają się przemyśleć jak najdokładniej nawet drobne szczegóły, by mieć pewność, że ostatecznie będą zadowoleni.

Obszerny wybór oświetlenia do mieszkania

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Oświetlenie
Author: LZF
Source: 9design
Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że istnieje sporo najróżniejszych rzeczy które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu będziemy mogli cieszyć się faktycznie zadowalającym nas poziomem komfortu. Bez wątpienia warto zatroszczyć się o wszystkie z nich z najwyższą możliwą uwagą, ponieważ urządzenie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a jednocześnie za każdym razem może to dla nas być fantastyczna inwestycja.

Pages