Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

deski

Deska na ogrzewanie podłogowe musi okazać się odpowiednio robiona

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Właściwy dobór deski będzie niesamowicie istotny Jeżeli zajmiemy się aranżacją mieszkania, to powinniśmy się dokładnie zastanowić nie tylko nad tym, jak powinny się zaprezentować nasze ściany, ale także nad tym, co ma się odnaleźć na posadzce. Tylko właściwie dopasowane materiały mogą nam dać gwarancję, że przez lata nie będzie się z tym robiło nic złego, a posadzka będzie odporna na starcie się, przez co wciąż będzie się przedstawiała gustownie.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to nieraz kwestia naprawdę istotna dla mnóstwa osób. Potrafi ona świadczyć o prestiżu konkretnej osoby, lecz również jest ona niewątpliwie czymś ważnym, dla ludzi troszczących się o higienę. Czysta podłoga to sprawa istotna więc dla ogromu pań domu, jakie posiadają na przykład dzieci. W jaki sposób jednak najlepiej i należycie zatroszczyć się o daną podłogę? Tego typu kwestia może sprawić pewne kłopoty, dlatego pomocna może być tu na przykład ciekawa jak również sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Podstawowe urządzenia, maszyny i sprzęty wykorzystywane przy różnorodnych robotach i pracach budowlanych.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budowa
Source: pixabay
Przy różnego rodzaju pracach i robotach budowlanych przydaje się sporo różnych sprzętów. Najważniejszą sprawą w takim przypadku są różnego rodzaju rusztowania, to właśnie na nich pracownicy mogą w pełni bezpiecznie poruszać się w czasie realizacji swoich zadań. Do podnoszenia rozmaitych przedmiotów na większe wysokości doskonale się sprawdzają najróżniejsze podnośniki oraz platformy ruchome.

Szukanie niezwykłych przedmiotów czyli co oryginalnego można kupić u mistrzów stolarstwa w niewielkich miejscowościach.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
wiata
Author: ABRE EVOLUTION
Source: http://www.flickr.com/photos/arbre_evolution/3837878801/
Często przejeżdżając przez jakieś małe miejscowości można zobaczyć przy drodze powystawiane różne przedmioty i figurki z drewna. Są one przeważnie dziełem któregoś z lokalnych stolarzy, który w ten sposób chce zachęcić kierowców, którzy przejeżdżają do zakupu swoich produktów. Jeśli ktoś lubi coś takiego, to można się czasem zatrzymać i przeglądnąć, co interesującego tam się znajduje, bo niekiedy można trafić na wyjątkowe skarby.

W jaki sposób kupić komfortowe meble na niewielki taras?

 • Posted on: 10 May 2019
 • By: addmean
Meble balkonowe
Author: Schüco
Source: Schüco
Wydawać by się mogło, iż dobór mebli na balkon to prosta sprawa. Praktyka pokazuje jednak, że jest dużo spraw o których przy ich wyborze nie wiedzieliśmy lub nawet nie przyszłoby nam do głowy iż są istotne. Na pierwszy rzut oka wszystkie meble i stoły są podobne, a parasole różnią się jedynie kolorem, więc wybierzmy ten który się podoba i po kłopocie.