Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

design

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku olbrzymie oferty i promocje nieraz zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, niezwykle je komplikują. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę kwestii, które pomogą bezproblemowo kupić, dla przykładu ciekawe żaluzje zewnętrzne. Dobrze odrobinę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają zazwyczaj służyć przez całe lata. W olbrzymiej liczby rodzajów żaluzji łatwo się pogubić i popełnić błąd przy kupowaniu.

Rozgrzać się przy domowym kominku

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
Kominek elektryczny
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Wiele osób marzy o tym, by mieć kominek w domu. Niektórzy mający piece kaflowe zamiast je rozebrać odrestaurowali ich wygląd i stworzyli kominki z tych pieców. Ci, którzy zdemontowali stare kaflowe piece później żałują. Jednak nie musimy załamywać rąk i powinniśmy porozglądać się za firmą, która zajmuje się sprzedażą kominków. Kominki z Dolnego Śląska to świetne rozwiązanie na odmienienie wnętrza. W województwie dolnośląskim jest wiele firm zajmujących się sprzedażą kominków. Trzeba tylko dobrze się rozglądać. Poza tym firmy te od razu zajmują się również montażem. Dodatkowo sporo zależy od tego, jaki kominek chcemy mieć. Większość kominki elektryczne mają jedynie być urozmaiceniem wnętrza i nie potrzeba do ich montażu prawie żadnej filozofii. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce, czy to w salonie, czy w sypialni, w zależności od naszego pomysłu.

Wybrane różnego typu oświetlenia

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kryształowy żyrandol
Author: anokarina
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie i jego planowanie to jeden z najistotniejszych części wystroju jakiegokolwiek wnętrza. Światło nadaje pomieszczeniu charakter, oddziałuje na samopoczucie mieszkających w danym miejscu osób. Jest w stanie zwiększać pomysłowość i służyć pracy, albo wypoczynkowi. Zmniejsza, bądź wizualnie zwiększa obszar, ogrzewa wnętrze. W zależności od rezultatu, jaki potrzebujemy uzyskać, decydujemy się na rozmaite typy lamp. Jeszcze kilka lat temu w naszych mieszkaniach panowały żyrandole.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca w dwudziestym pierwszym wieku wie, że samochód – chociaż kluczowy podczas transportu – to nie wszystko. Szczególnie ważne jest także należyte miejsce, jakie zabezpiecza go przed złymi warunkami pogodowymi oraz postronnymi osobami, czyli wspaniały garaż. Jednak czasami precyzyjne wybranie garażu nie jest prostym zadaniem z powodu ich unikalną różnorodność.

Z jakich względów warto skusić się na okna o niezwykle satysfakcjonującej klasie?

 • Posted on: 2 April 2019
 • By: addmean
Grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Nie da się ukryć, że okna są jednym z istotniejszych elementów wykończeniowych określonej nieruchomości. Warto zatem skusić się na propozycje o satysfakcjonującej jakości, sięgając po najpopularniejszych producentów

Informacje powiązane z wybudowaniem garaży, które muszą być udzielane przez firmę zajmującą się wykonaniem zlecenia.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
garaż
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Podczas gdy decydujemy się na wybudowanie garażu, bądź to na użytek prywatny, czy dla działalności, którą będziemy reprezentować powinniśmy w głównej mierze pamiętać o tym, iż garaż ten musi pozostawać funkcjonalny. Dlatego dokładnie trzeba obmyślić, jaki typ garażu dobrać a także z jakich tworzyw ma on zostać zrobiony. Firma, która będzie się dla Nas zajmowała budową garażu powinna być firmą godną zaufania, jaka będzie zajmować się zarówno wykonaniem projektu, ale i wybudowaniem obiektu, w jakim będziemy przechowywali czy to samochody, czy pozostałe rzeczy.

Na co wypada zwrócić uwagę w czasie wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Drzwi sprawują w naszym domu i mieszkaniu nadzwyczaj ważną rolę, wobec tego podczas ich zakupu z pewnością bierzemy pod uwagę wiele różnorodnych rzeczy. Kupując drzwi wewnętrzne, na pewno potrzebujemy aby pasowały one do aranżacji naszego mieszkania, dlatego pewno zwracamy uwagę na ich styl, design oraz wykonanie.