Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dekoracje

Czym jest w rzeczywistości sztukateria gipsowa, do czego właściwie służy oraz w jaki sposób powinna być robiona?

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
sztukateria gipsowa
Source: flickr.com
Czy wiesz, iż tzw. czynności wykończeniowe w różnorakiego typu budowlach mogłyby być równie, jeżeli nawet nie bardziej pracochłonne niż samodzielna konstrukcja budynku? Chodzi o to, iż o ile tynkowanie może zostać potem zakryte malowaniem czy też glazurowaniem, tak wszelakie elementy ozdobne okazują się być wykonywane po to, aby okazały się widoczne od razu.

Wspaniałe ozdoby kulinarne oraz kwiatowe w pomieszczeniu jadalnianym

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
Biokominek Tetris marki Horus
Author: Horus
Source: Horus
Pomieszczenie do spożywania posiłków jest niezwykle ważnym miejscem w mieszkaniu. Przede wszystkim dla tych, którzy kochają gotowanie i spożywanie pysznych potraw. Sam charakter użytkowy tego pomieszczenia to jednak zbyt mało, by w aranżacji jadalni funkcjonować z przyjemnością. Niezbędna jest również estetyczna aranżacja jadalni. Jadalnia nie jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, w kwestii funkcjonalności. Wystarczy dobrze ustawiony stół i krzesła, a jest już możliwe wygodne korzystanie z jadalni. Dzięki temu można w dużej mierze skoncentrować uwagę na urządzaniu pomieszczenia pod kątem estetycznym.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowomodnych, urządzonych z gustem i prawdziwą klasą. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki niezwykle rozwiniętym technologiom wolno dopasować je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Jeżeli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie mnóstwo osób decyduje się przykładowo na odnowienie swoich mebli. Takie inwestycje nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

W jaki sposób urządzić pokój dla nastolatka?

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: Thomas Kujawa
Source: http://www.flickr.com
Dziecięcy pokój przepełniony jest kolorami, meblami dedykowanymi dla maluchów i rzecz jasna wesołymi ozdobami na ścianach. Dziecko jednakże rośnie, a wraz z upływającym czasem zmienia się jego gust oraz potrzeby, aż w końcu przychodzi czas, gdy musimy zamienić misie na coś bardziej dorosłego.