Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dekoracje

Wspaniałe ozdoby kulinarne oraz kwiatowe w pomieszczeniu jadalnianym

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
Biokominek Tetris marki Horus
Author: Horus
Source: Horus
Pomieszczenie do spożywania posiłków jest niezwykle ważnym miejscem w mieszkaniu. Przede wszystkim dla tych, którzy kochają gotowanie i spożywanie pysznych potraw. Sam charakter użytkowy tego pomieszczenia to jednak zbyt mało, by w aranżacji jadalni funkcjonować z przyjemnością. Niezbędna jest również estetyczna aranżacja jadalni. Jadalnia nie jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, w kwestii funkcjonalności. Wystarczy dobrze ustawiony stół i krzesła, a jest już możliwe wygodne korzystanie z jadalni. Dzięki temu można w dużej mierze skoncentrować uwagę na urządzaniu pomieszczenia pod kątem estetycznym.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowomodnych, urządzonych z gustem i prawdziwą klasą. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki niezwykle rozwiniętym technologiom wolno dopasować je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Jeżeli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie mnóstwo osób decyduje się przykładowo na odnowienie swoich mebli. Takie inwestycje nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

W jaki sposób urządzić pokój dla nastolatka?

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: Thomas Kujawa
Source: http://www.flickr.com
Dziecięcy pokój przepełniony jest kolorami, meblami dedykowanymi dla maluchów i rzecz jasna wesołymi ozdobami na ścianach. Dziecko jednakże rośnie, a wraz z upływającym czasem zmienia się jego gust oraz potrzeby, aż w końcu przychodzi czas, gdy musimy zamienić misie na coś bardziej dorosłego.

Czym jest w rzeczywistości sztukateria gipsowa, do czego właściwie służy oraz w jaki sposób powinna być robiona?

 • Posted on: 20 February 2019
 • By: addmean
sztukateria gipsowa
Source: flickr.com
Czy pamiętasz, że tzw. prace wykończeniowe w różnorakiego typu budowlach mogłyby zostać nie mniej, jeśli wręcz nie bardziej pracochłonne niżeli sama budowa budynku? Idzie o to, że o ile tynkowanie mogłoby zostać potem zamaskowane malowaniem czy glazurowaniem, tak wszelkie elementy dekoracyjne okazują się być tworzone po to, żeby okazały się widoczne od na pierwszy rzut oka.