Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dekoracja

Rolety - nowoczesne i wykwintne dekoracje okien.

  • Posted on: 27 November 2019
  • By: addmean
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
„ Kiedyś znajdę dla nas dom. Z wielkim oknem na świat....” tekst refrenu piosenki bandu Varius Manx, potrafią rozweselić niejednego, kto pragnie o swoim własnym domku. Wizja własnego kąta jak i możliwość zagospodarowania niejednego wnętrza daje bardzo uciechy i satysfakcji. Rozmaite katalogi, oferty supermarketów z produktami do domu, mają na celu pomóc przy wyborze mebli, dywanów. Aż ciężko się zdecydować, bo wybór jest duży. Oczy napełniają się uciechą, widząc nasz piękny dom „ z wielkim oknem na świat...”

Innowacyjne nagrobki, czyli trendy w kwestii kamieniarstwa.

  • Posted on: 30 May 2019
  • By: addmean
nagrobki na cmentarzu
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Słysząc słowo: nagrobek nic przyjemnego nam się nie kojarzy. Faktem bowiem jest, że z takimi przedmiotami spotykamy się w perspektywie utraty kogoś niezwykle nam bliskiego, ale jednak dla wielu osób stanowi to po prostu coś czym zajmują się na co dzień. Z tego powodu świat nagrobkowy, jak każdy inny obszar działalności ludzkiej,idzie do przodu. Dzięki czemu w momencie, gdy musimy wybrać nagrobek, wybór jest naprawdę szeroki.

Z jakich materiałów zrobione są balustrady? Jakie istnieją rodzaje? Jakie pasują do bloków, a jakie są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

  • Posted on: 3 May 2019
  • By: addmean
Balkon
Author: langalex
Source: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, najczęściej zwane barierkami, wypełniają dwie bardzo istotne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga z kolei dekoracyjna. aktualnie wiele mieszkań wyposażonych jest w różnej wielkości balkon, z kolei w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. gdy pragniemy dokonać wyboru jak najbardziej właściwe balustrady zauważamy, iż na rynku jest bardzo szeroka oferta balustrad, zarówno pod kątem tworzywa czy rodzaju, z jakiego są zrobione.

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

  • Posted on: 7 February 2019
  • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy podobają nam się elementy zrobione ze szkła?

Trzeba powiedzieć, że oferowanych nam okazuje się być wiele różnorakich elementów, które zrobione okazują się być przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to koniecznie powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy je oglądać u siebie w mieszkaniu. Może się okazać, że przez nie nasze pomieszczenia pozyskają na lekkości.