deklaracja

podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Koniec lutego oznacza czas nadsyłania przez właścicieli firm deklaracji podatkowych za miniony rok. Doglądamy skrzynki pocztowe i adresy mailowe przypominając sobie wszystkie legalne umowy, na których pracowaliśmy w minionym roku. Dla wielu ludzi rozliczenia z urzędem skarbowym ciągle należy do ostatecznej konieczności, głównie za sprawą skomplikowanych wyliczeń w tabelkach formularza pit. Na co zwracać uwagę, żeby rozliczenie stało się formalnością?
podatki, taxes
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością każdy zatrudniony w ubiegłym roku otrzymał już od swojej firmy rozliczenie fiskalne. Obowiązkiem każdego chlebodawcy jest doniesienie pracownikowi PIT-u najpóźniej do końca lutego. Naszym zadaniem natomiast jest wypełnienie rozliczenia i dostarczenie do Urzędu Skarbowego do ukończenia kwietnia tego roku.
Liczenei podatku
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Rozliczenie podatkowe wielu ludziom spędza sen z powiek – jakie dane powinniśmy wpisać i gdzie je uwzględnić? W rezultacie wybieramy usługi biura rachunkowego, żeby mieć pewność, że dokument nie będzie posiadał żadnych błędów. Są jednak o wiele łatwiejsze sposoby.