Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

decyzja

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to na pewno marzenie ogromnie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę oczywiście jest bardzo wiele, niemniej jednakże ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możliwości finansowych.

Istotne sprawy wiążące się z budowaniem domu

 • Posted on: 16 March 2020
 • By: addmean
dom - ogląd
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy budować dom, czeka na nas mnóstwo trudnych spraw. By wszystko było w zgodzie z prawem trzeba postępować zgodnie z przepisami.


Budowanie domu to niezwykle trudne zadanie związane z ogromem kwestii, które należy dogłębnie przeanalizować, podjąć wiele decyzji.

Jak nabyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie niezmiernie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w szeregu przypadków jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest wybitnie wiele, niemniej wprawdzie ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych sposobności finansowych.

O jakich sprawach należy nie zapominać projektując schody? Z których materiałów należy je stworzyć?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
salon
Author: firma Platinum Properties Group
Source: firma Platinum Properties Group S.A.
Jeśli planujemy schody mamy bardzo duży Wybór. Są przecież proste schody, ale również dwubiegowe czy trójbiegowe, i również spiralne. Co ciekawe kształt schodów w domu nie jest zależny jedynie od naszego gustu, ponieważnajczęściej decyduje to, jak wiele mamy miejsca na schody.

Pożyczka pozabankowa, którą da się dostać od razu.

 • Posted on: 8 June 2019
 • By: addmean
pieniądze
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dużo osób decyduje się obecnie na pobranie pożyczki w innych instytucjach aniżeli banki. Od kilku lat jest to bardzo zauważalna tendencja w naszym kraju. Pozostaje to wygodniejsze, daje szansę zaoszczędzić czasu, plus nie ma potrzeby wypełniać zbytnio dużej ilości papierów. Należy także podkreślić, że pożyczki te sprawdzą się w ofercie najnowszych opcji kredytowych, bo już rzadko kiedy można usłyszeć o jakichś oszustwach w takim temacie, co i pewien czas do tyłu nie było aż na tyle czymś oczywistym.

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa posiada w przeróżnych rejonach

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli powiemy już, że chcemy nabyć mieszkanie i zaznaczymy w jakiej lokalizacji chcemy zamieszkać, to obowiązkowo powinniśmy spojrzeć na to, jakie mieszkania Warszawa praga północ ma szansę nam dać. Okazują się być one przestronne, z właściwie rozplanowanymi pomieszczeniami, ciepłe, przedstawiające wspaniałe widoki z okna i to wszystko w bardzo korzystnej cenie przez co, będziemy posiadali gwarancję, że stać nas na posiadanie takiego mieszkania.

Jakie zalety i wady mają lokale mieszkalne z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: M. Wierzbowy
Source: ZnaneNieznane.pl
Zakup nowego lokum to dla wielu ludzi niezwykle poważna decyzja. Będzie się to przecież wiązać z tym, że w zakupionym mieszkaniu będzie się mieszkać przez kolejne kilkanaście lat. Nie można też zapomnieć o finansach, niewiele osób nabywa mieszkanie płacąc gotówką, tylko posiłkuje się raczej kredytem, a te również brane są na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Z tego też powodu planując kupno nowego domu albo mieszkania trzeba dobrze wszystko przeanalizować, zastanowić się dokładnie, czego się chce i jakie będzie się miało możliwości finansowe i dopiero wtedy wyszukanie odpowiedniego lokum.

Bezpieczne kupowanie mieszkania od dewelopera, a więc na co zwrócić wyjątkową uwagę

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Każdy marzy o swoim mieszkaniu, ale nie wszyscy są w stanie spełnić swoje pragnienia. Na przeszkodzie może stanąć wiele rzeczy, a jedną z nadrzędnych jest niemożność wzięcia kredytu.