Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

decyzja

O jakich sprawach należy nie zapominać projektując schody? Z których materiałów należy je stworzyć?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
salon
Author: firma Platinum Properties Group
Source: firma Platinum Properties Group S.A.
Jeśli planujemy schody mamy bardzo duży Wybór. Są przecież proste schody, ale również dwubiegowe czy trójbiegowe, i również spiralne. Co ciekawe kształt schodów w domu nie jest zależny jedynie od naszego gustu, ponieważnajczęściej decyduje to, jak wiele mamy miejsca na schody.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bez wątpienia marzenie nadzwyczaj obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety wielokrotnie jest wyjątkowo uciążliwe, skutkiem tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bezsprzecznie jest wybitnie niemało, niemniej tymczasem ostateczna decyzja po wielokroć zależy od naszych sposobności finansowych.

Istotne sprawy wiążące się z budowaniem domu

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
dom - ogląd
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy zbudować dom, czeka nas wiele trudnych kwestii. Aby wszystko było zgodnie z prawem trzeba postępować zgodnie z przepisami.


Budowanie domu to bardzo skomplikowane zadanie wiążące się z ogromem kwestii, jakie trzeba dobrze przemyśleć, podjąć wiele decyzji.

Jak nabyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 10 June 2019
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Kupno własnego mieszkania to niewątpliwie marzenie niesłychanie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w wielu przypadkach jest wyjątkowo uciążliwe, wobec tego tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bezsprzecznie jest bardzo bez liku, niemniej natomiast ostateczna decyzja w wielu przypadkach zależy od naszych możliwości finansowych.

Pożyczka pozabankowa, którą da się dostać od razu.

 • Posted on: 8 June 2019
 • By: addmean
pieniądze
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dużo osób decyduje się obecnie na pobranie pożyczki w innych instytucjach aniżeli banki. Od kilku lat jest to bardzo zauważalna tendencja w naszym kraju. Pozostaje to wygodniejsze, daje szansę zaoszczędzić czasu, plus nie ma potrzeby wypełniać zbytnio dużej ilości papierów. Należy także podkreślić, że pożyczki te sprawdzą się w ofercie najnowszych opcji kredytowych, bo już rzadko kiedy można usłyszeć o jakichś oszustwach w takim temacie, co i pewien czas do tyłu nie było aż na tyle czymś oczywistym.

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa posiada w przeróżnych rejonach

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli powiemy już, że chcemy nabyć mieszkanie i zaznaczymy w jakiej lokalizacji chcemy zamieszkać, to obowiązkowo powinniśmy spojrzeć na to, jakie mieszkania Warszawa praga północ ma szansę nam dać. Okazują się być one przestronne, z właściwie rozplanowanymi pomieszczeniami, ciepłe, przedstawiające wspaniałe widoki z okna i to wszystko w bardzo korzystnej cenie przez co, będziemy posiadali gwarancję, że stać nas na posiadanie takiego mieszkania.

Jakie zalety i wady mają lokale mieszkalne z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: M. Wierzbowy
Source: ZnaneNieznane.pl
Zakup nowego lokum to dla wielu ludzi niezwykle poważna decyzja. Będzie się to przecież wiązać z tym, że w zakupionym mieszkaniu będzie się mieszkać przez kolejne kilkanaście lat. Nie można też zapomnieć o finansach, niewiele osób nabywa mieszkanie płacąc gotówką, tylko posiłkuje się raczej kredytem, a te również brane są na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Z tego też powodu planując kupno nowego domu albo mieszkania trzeba dobrze wszystko przeanalizować, zastanowić się dokładnie, czego się chce i jakie będzie się miało możliwości finansowe i dopiero wtedy wyszukanie odpowiedniego lokum.

Bezpieczne kupowanie mieszkania od dewelopera, a więc na co zwrócić wyjątkową uwagę

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Każdy marzy o swoim mieszkaniu, ale nie wszyscy są w stanie spełnić swoje pragnienia. Na przeszkodzie może stanąć wiele rzeczy, a jedną z nadrzędnych jest niemożność wzięcia kredytu.