Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dane

Jak dużo kosztuje pompa ciepła i co można oznajmić na temat jej opłacalności?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
opłacalność pompy ciepła
Author: Uroczysko Siedmiu Stawów
Source: Uroczysko Siedmiu Stawów
Sporo osób decyduje się teraz na instalację w domu jednorodzinnym pompy ciepła, niemniej jednak zanim podejmiesz decyzję na temat zainstalowania pompy ciepła prawdopodobnie musisz zdobyć na jej temat kilka informacji, między innymi dotyczącymi jej założenia albo też kosztów eksploatacji.

Biegła wycena dowolnej posiadłości - domu, mieszkania lub firmy

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
wycena mieszkania
Author: Future PR
Source: Future PR
Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem jakiejś posiadłości, na przykład domu, mieszkania czy też lokalu biurowego, to na pewno ciekawi nas jego wartość rynkowa. Wycena nieruchomości może zostać zrobiona przez profesjonalistę i fachowca, jaki posiada w tej dziedzinie doświadczenie oraz wyborne uprawnienia. Decydując się na skorzystanie z usług takiego fachowca, bezsprzecznie będziemy mogli liczyć na profesjonalną oraz gruntowną wycenę nieruchomości.

Z kilku portali internetowych można pobrać system do fakturowania - bardzo potrzebny w czasie rozliczeń

 • Posted on: 8 July 2022
 • By: addmean
księgowa
Author: NATO E-3A Component
Source: http://www.flickr.com
w dzisiejszych czasach prowadzenie własnej aktywności gospodarczej nie powinno kojarzyć się z otworzeniem dużej marki z ogromną ilością pracowników. Wiele osób pracuje z własnej inicjatywy, dzięki czemu zyski w pełni tworzą pojedynczy zarobek. Szczególnie robią tak firmy eventowe, jakie w trakcie organizacji wesel czy innych potańcówek niekoniecznie chcą zatrudnienia sporej liczby ludzi.

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w czasie kupowania kostki brukowej?

 • Posted on: 4 July 2022
 • By: addmean
bruk
Source: empak.com.pl
W sprzedaży jest dostępna bardzo szeroka gama różnego typu surowców do dekoracji przestrzeni. Przy zakupie kostki brukowej trzeba po pierwsze dokładnie ustalić, jakiego rodzaju mamy odnośnie niej wymogi.


Niezwykle istotne jest konkretne przeznaczenie takiej nawierzchni.

Jakie są wersje podłoża pod blaszak i który beton jest uznawany za najlepszy?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
nieruchomość do wyceny
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Popularny blaszany garaż, to ciekawa alternatywa dla garaży murowanych. Jest dosyć lekki, niedrogi, przydatny oraz szybki w montażu. Przed jego rozłożeniem na nieruchomości, należy wcześniej we właściwy sposób przygotować podłoże.


W zależności od konkretnego przeznaczenia tego typu struktury, można wyróżnić m.

W jaki sposób funkcjonuje giełda - fundamentalne terminy, które umożliwią nam pojęcie zawiłości giełdowych parkietów

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
nasdaq
Author: rikkiprince
Source: http://www.flickr.com
Giełda dla większości Polaków to termin kojarzony przeważnie z filmów i wiadomości wieczornych czy też ekonomicznych. Sporo więcej informacji o tym zagadnieniu pojawia się w przypadku większych kryzysów finansowych czy też spektakularnych upadków dużych firm.

Co to są ogrodzenia przenośne, jakie istnieją ich typy oraz gdzie je można kupić?

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Dokumenty spięte klipsem
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Czy pamiętasz, że troska o człowiecze bezpieczeństwo może odbywać się na różnych, czasem dość dziwnych płaszczyznach? Dla przykładu czy wiesz, iż potrafią posłużyć do tego wręcz sztachety czy aluminiowe rurki? Jak? Kiedy? W jakim miejscu?


Jeżeli wspomniane elementy konstrukcyjne będą wykorzystane jako tzw. parkany przenośne, określane także jako tymczasowe i będą zagradzać np. teren konstrukcji, to czyż nie przyczynią się do poprawy zabezpieczenia przez wszelkimi niebezpieczeństwami? Oczywiście, iż tak.

Jakimi zaletami wyróżniają się elektryczne nagrzewnice powietrza?

 • Posted on: 15 May 2022
 • By: addmean
Basen odnowiony farbą Moore’s Swimming Pool Paint 042
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Koszty ogrzewania aktualnie stanowić mogłyby bardzo wysoki procent kosztów, które są związane z budowaniem oraz eksploatacją różnorodnych obiektów. Niezwykle ważny jest więc wybór optymalnego rozwiązania, które pozwoli zagwarantować niezwłoczne, energetycznie wydajne uzyskanie wymaganej we wnętrzu temperatury.

Czy treningi pracowników to droga do rozwoju firmy?

 • Posted on: 13 March 2022
 • By: addmean
szkolenie
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zakłady prosperujące na rynku kładą nacisk na personalny rozwój pracowników i doskonalenie ich umiejętności. Nie da się ukryć, że istotnie wpływa to na rozwój całej firmy, dlatego też posiadacze chętnie inwestują w przeróżnego rodzaju warsztaty, dzięki którym kadra realizuje własne obowiązki na coraz lepszym poziomie. Udział w takim kursie jest dla fachowca dużym nagrodzeniem, jakie z pewnością powinno się docenić. Korzystając z możliwości szkoleniowych gwarantowanych w ramach pracy nabywamy zdolności, które mogą przysporzyć się w rozmaitych sferach życia.

Czym musi odznaczać się pełna ładu przestrzeń w mieście? Co może pomóc ów porządek zachować?

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
apartamenty
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Uporządkowane miasto, to dobra przestrzeń do życia dla wszystkich mieszkających i odwiedzających. Coraz częściej wymyślane się coraz lepsze rozwiązania, jeżeli chodzi o takową kwestię.


Trzeba umożliwiać ludziom dbanie o czystość w mieście.

Czy stosowane na placach budowy osuszacze powietrza faktycznie są potrzebne?

 • Posted on: 10 February 2022
 • By: addmean
Domy szkieletowe
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
W sprawie takiej jak wybór dobrego osuszacza budowlanego nie ma żadnego znaczenia to, czy aktualnie budujemy dom, czy pracujemy właśnie przy przygotowywaniu fundamentów.


Prędzej czy później napotkamy na swej drodze konieczność korzystania z tego typu urządzenia jak osuszacz budowlany.

Co musimy brać pod uwagę wybierając dach?

 • Posted on: 4 February 2022
 • By: addmean
włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
Przy wyborze gotowego projektu domu, należy zwrócić uwagę na proponowane przez architekta pokrycie czy typ i kształt pokrycia dachowego, żeby nie tylko tego typu dach podobał nam się ze względów estetycznych, ale również odpowiadał panującym oczekiwaniom lokalizacji działki.


Biura architektoniczne oferują klientom bardzo dużo gotowych projektów z bardzo szeroką ofertą rozwiązań technicznych i estetycznych.

W jaki sposób wynająć mieszkanie i nie dać się "wpuścić w maliny"?

 • Posted on: 20 January 2022
 • By: addmean
góry
Author: minniemouseaunt
Source: http://www.flickr.com
Na rynku wynajmu trwa aktualnie najbardziej gorący okres. Żacy usilnie wypatrują mieszkań. Wielu czyni to pierwszy raz. W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę?


Nim podpiszemy umowę z właścicielem mieszkania trzeba wypytać o jej wszystkie detale.

Pages