Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dach

Nowoczesne szkice domów z dachem dwuspadowym i kopertowym

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jacek Zięba
Source: Jacek Zięba
Decydując się na postawienie domu bezsprzecznie należy przede wszystkim odszukać odpowiedni projekt. Współcześnie niemało firm budowlanych oferuje niezwykle atrakcyjne i pomysłowe projekty domów, na przykład projekty domów z dachem dwuspadowym lub też kopertowym.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Sporo ludzi w czasie budowania mieszkań , a także innych budowli nierzadko się zastanawia, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Dużo wtedy zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, ale wśród mnóstwa przyborów budowlanych zdecydowanie najdoskonalej odznaczają się ceramiczne z kilku powodów.

Czy podnośnik koszowy Gdynia może nająć nam?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Brama wjazdowa
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Czasem potrzebne do przeprowadzenia będą roboty na wysokościach. Wtenczas potrzeba się dobrze w czasie nich zabezpieczyć, tak by nie przyszło do żadnego upadku.


W jakiej kwocie podnośnik koszowy Gdynia nam zaprezentuje?


Gdy chcemy okazać się być bezpieczni w czasie wykonywania robót na dachach, to powinniśmy inwestować w odpowiedni podnośnik koszowy Gdynia proponuje nam je w różnych rozmiarach, zatem będą miały różnoraki zasięg.

Na obróbki blacharskie Wrocław posiada wspaniałą ofertę

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
rynna
Author: Christine und Hagen Graf
Source: http://www.flickr.com
Jakie rynny Wrocław nam oferuje? Kiedy zbudowaliśmy dom, musimy mieć gwarancję, że deszcz będzie właściwie odprowadzany z dachu oraz że nie będzie nam nigdzie kapać na głowy, ani jak będziemy wewnątrz, ani kiedy będziemy na zewnątrz, bezpośrednio pod domem. Przez to różnego rodzaju rynny Wrocław może nam zaproponować, to właśnie one powodują, że deszcz będzie zbierany oraz odprowadzany nie bezpośrednio spadając z dachu, lecz prosto na ziemię instalacją właściwie położonych rur.

Naprawa dachu: krycie dachu od nowa czy jedynie naprawa starej powłoki? Przewodnik

 • Posted on: 11 January 2021
 • By: addmean
styropian
Na wielu starych domach do dzisiaj sprawdzają się pokrycia z papy. Posiada ona licznych sympatyków, którzy ochoczo zamienią starą, popsutą – na nowiutką. Jednakże czy podobny remont dachu zawsze jest konieczny? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić, aby uniknąć zbędnych kosztów i ponownie zyskać mocny dach nad głową na wiele, wiele lat?

Jakie wyekwipowanie powinno się obligatoryjnie znaleźć na wyposażeniu toalet publicznych?

 • Posted on: 13 December 2020
 • By: addmean
plan
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie działalności ekonomicznej, która będzie umożliwiała nam zyski w perspektywie długofalowej jest bez wątpienia marzeniem każdego biznesmena. Trzeba natomiast pewnie uhonorować, że wykonanie takiego założenia w rzeczywistości wcale nie jest bezproblemowym zadaniem.

Projekty domów wielorodzinnych cieszą się wielkim zainteresowaniem

 • Posted on: 6 December 2020
 • By: addmean
dom wielorodzinny
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com
Jaki domek pragniemy zbudować?

Kiedy po długich rozmowach dochodzimy do wniosku, że pragniemy się wybudować, to trzeba najpierw skoncentrować się na wyszukiwaniu najlepszej działki, a potem na oglądaniu projektów z domami, które będą w stanie się na tej działce zmieścić. Należy obejrzeć jak najwięcej takich projektów, bo tylko wtenczas będziemy posiadali świadomość, że znajdziemy ten świetny dla siebie, w którym naprawdę odpowiednio będzie nam się mieszkało.

Budujesz własny dom? Przeczytaj o najlepszych rozwiązaniach na należycie zrobiony dach

 • Posted on: 2 December 2020
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia swój dom, chce, aby był wykonany pierwszorzędnie. Z tego powodu poszukuje rozwiązań, jakie będą dla niego najbardziej korzystne. Jakie materiały budowlane dobrze jest mieć szczególnie na uwadze?Jednym z takich rozwiązań jest styropian z papą. Jego fundamentalnym zastosowaniem jest doskonała izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu za każdym razem będzie ciepło i przyjemnie.

Producent garaży powie czego chcą klienci

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg
Gdy mamy swoją posesję, a do tego jeszcze mamy samochód, to chcemy, by stał on pod dachem, który będzie go ochraniał przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, ale także uda się do niego włożyć część kolejnych rzeczy, które są przy nim niezbędne.

Polecane pokrycia dachowe – czym się charakteryzują

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
konstrukcja z blachy stalowej
Author: seier+seier
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto ma dom jest świadomy, jak ważny jest znakomity dach. Znakomite pokrycie dachowe nie tylko ładnie się prezentuje, lecz także zabezpiecza wnętrze przed opadami, burzą , a także innymi nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi.

Budujesz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście omawiamy dachówki ceramiczne

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od mnóstwa lat jest niemal najbardziej typowym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie parę lat wcześniej taka dachówka wypadła z mody i została zastąpiona innymi metodami pokrycia dachów, jednakże jeśli właśnie budujesz nowy dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyjesz do pokrycia dachu, wówczas bez wątpliwości powinieneś zaciekawić się ogromnymi zaletami dachówki ceramicznej.
Tags: 

Jakie produkty powinno się stosować przy budowie naszego domu?

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że zbudowanie atrakcyjnego domu jest obecnie pragnieniem wielkiej liczby domowników. Okazuje się bowiem, że design zewnętrzny naszego domu ma dla nas niezmiernie ogromne znaczenie. Czynimy wobec tego nieustanne wysiłki, aby zastrzec sobie szczególne walory. Zadanie to nie jest proste, bowiem często nasza wiedza nie pozwala nam odszukać fascynujących rozwiązań. Niemniej tymczasem ich ilość jest duża. Wystarczy nam tylko zapoznać się z nowościami oferowanymi przez specjalistów z branży wykończeniowej, a bez wątpliwości uda nam się wybrać coś osobliwego dla naszego domu. Na rynku znajduje się wiele artykułów, jakie są nam w stanie dostarczyć fenomenalne walory wizualne. W następstwie tego powinniśmy je obligatoryjnie spożytkować.

Ceramiczne dachówki - postaw na najwyższą jakość

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
budowa dachu
Author: notafish
Powszechnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego zaliczana jest do niezmiernie ciężkich zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to jesteśmy zobowiązani koniecznie zwrócić uwagę na wiele aspektów, jakie mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Rzecz dodatkowo komplikuje się w momencie, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z kompetentnymi działaniami budowlanymi.

Pages