Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dach

Firma Forbo, a producenci nosków schodowych - a więc, jak wykończyć podłogę oraz schody w trakcie budowy

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wygląd
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz najwspanialszej przedsiębiorstwa produkującej wykładziny do nowo zbudowanego domku? Zobacz na ofertę przedsiębiorstwa Forbo! A być może ciekawi Cię ukończenie schodów, aby nikt się na nich nie pośliznął? Zaopatrz się w noski schodowe!

Jak zrobić ocieplenie poddasza? Ocieplenie dachu za pomocą wełny mineralnej

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
wykończenia
Author: Josef Kocmid
Source: http://www.flickr.com
Właściwe ocieplenie dachu oraz ocieplenie poddasza ma równie ogromne znaczenie, jak właściwa izolacja termiczna ścian.


Poprzez niestarannie zaizolowany dach może czmychać 10-25% ciepłego powietrza.

Budujesz własny dom? Przeczytaj o najlepszych rozwiązaniach na należycie zrobiony dach

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto buduje własny dom, chce, by był wykonany jak najlepiej. Z tej racji szuka rozwiązań, jakie będą dla niego wyjątkowo opłacalne. Na jakie materiały budowlane warto jest zwrócić szczególną uwagę?Jedno z takich rozwiązań to styropian z papą. Jego zasadniczym zastosowaniem jest świetna izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu zawsze będzie ciepło i przyjemnie.

Remontowanie zewnętrznych elementów obiektu

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
ocieplanie budynku
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Większej części ludzi renowacja kojarzy się z uciążliwym i długotrwałym procesem, który jednak w niektórych przypadkach jest konieczny. Na przykład wielu ludzi świadomie kupuje domy lub mieszkania do remontu, by móc je później urządzić według własnego uznania. Do szczególnych rodzajów remontu należy taki, który ma miejsce po zewnętrznej stronie budynku i odnosi się do ścian obiektu czy też pokrycia dachowego. Są to czynności tak samo ważne jak te przeprowadzane wewnątrz domu, decydują bowiem o komforcie i bezpieczeństwie ludzi zamieszkujących dany obiekt.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Wiele osób podczas budowania domów oraz innych budowli nieraz rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wówczas zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, lecz spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.

Nowoczesny sprzęt potrzebny do przechowania pokarmów

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
biuro
Author: talk2stu
Source: http://www.flickr.com
Producenci osprzętu elektrycznego ścigają się w tworzeniu maszyn, które uczynią przechowywanie jedzenia wygodniejszym oraz tańszym.Dlatego mamy obecnie wielki wybór produktów wszelakich marek, bez jakich z pewnością nie poradzi sobie żadna hurtownia.


Towary spożywcze da się podzielić na wiele grup.

Ciekawe projekty domów

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
dom
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Wybór stosownego wzoru domu to ogromnie znacząca sprawa. Projekt musi pasować do rozmiarów parceli, wytycznych wskazanych przez urząd konkretnej gminy, oraz dopełniać żądania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to zazwyczaj wybierany pomysł przede wszystkim ze względów oszczędnościowych. Domki znajdujące się w tej wersji znamionuje prosta i spleciona bryła, oraz nieskomplikowana struktura dachu, co w znamienny sposób oddziałuje na koszty budowy.

Naprawa dachu: krycie dachu od nowa czy jedynie naprawa starej powłoki? Przewodnik

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
styropian
Na wielu wiekowych domach do dzisiaj sprawdzają się pokrycia z papy. Ma ona licznych zwolenników, którzy chętnie podmienią starą, popsutą – na nowiutką. Jednak czy podobny remont dachu zawsze jest konieczny? Jeżeli tak, to w jaki sposób to zrobić, aby ustrzec się niepotrzebnych kosztów i ponownie zyskać solidny dach nad głową na lata?

Co to są płaskowniki, jak są produkowane oraz gdzie mogą być wykorzystywane?

 • Posted on: 14 August 2019
 • By: addmean
taras
Author: LIBET
Source: LIBET
W branży budowlanej wykorzystuje się wiele różnorodnego typu materiałów. Dla przykładu do konstrukcji m.in. dachów hal produkcyjnych mogą zostać wykorzystywane nawet niezwykle długie metalowe elementy, które służą jako część konstrukcji pokrycia dachowego.


Te spłaszczone pręty mogą być produkowane ze stopów metali, np.

Ceramiczne dachówki - postaw na najwyższą jakość

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
budowa dachu
Author: notafish
Powszechnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego zaliczana jest do niebywale ciężkich zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to musimy obowiązkowo odnieść uwagę na wiele aspektów, które mogą wydawać się dla nas przygniatające. Rzecz dodatkowo komplikuje się w chwili, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z kompetentnymi działaniami budowlanymi.

Budujesz swój dom? Przeczytaj o pierwszorzędnych rozwiązaniach na odpowiednio zrobiony dach

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia swój dom, chciałby, aby był wykonany idealnie. Z tej racji poszukuje rozwiązań, które będą dla niego najbardziej opłacalne. Które materiały budowlane warto jest mieć szczególnie na uwadze?Jednym z takich rozwiązań jest styropian z papą. Jego fundamentalnym zastosowaniem jest świetna izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu za każdym razem będzie ciepło i przyjemnie.

Pokrycia dachowe Wrocław – jak odpowiednio je wybrać tak, aby zaoferować nam efektywną ochronę przed deszczem?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
dachówki
Author: paweesit
Source: http://www.flickr.com
Co sprawia, że dach odgrywa aż tak ważną rolę w projektowaniu każdego domu? Zadawanie podobnego pytania jest zgoła niemądre przede wszystkim dla osób, które między innymi mają problemy z przeciekającym dachem. W skrajnym przypadku warto się cofnąć pamięcią kilka lat wstecz do polskiej tragedii, kiedy to pod ciężarem wielu kilogramów zmrożonego śniegu runęła konstrukcja dachu w jednej z hal w Katowicach.

Jakie produkty powinno się stosować przy budowie naszego domu?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
Nie da się zanegować faktu, że wykończenie atrakcyjnego domu jest współcześnie celem znacznej liczby mieszkańców. Okazuje się bowiem, że wygląd zewnętrzny naszego domu ma dla nas wyjątkowo nadrzędne znaczenie. Czynimy wobec tego nieustanne wysiłki, aby zapewnić sobie szczególne walory. Zadanie to nie jest bezproblemowe, bowiem często nasza wiedza nie pozwala nam odnaleźć atrakcyjnych rozwiązań. Niemniej tymczasem ich ilość jest stosunkowo duża. Wystarczy nam jedynie zapoznać się z innowacjami sugerowanymi przez profesjonalistów z branży wykończeniowej, a bez wątpienia uda nam się wybrać coś specjalnego dla naszego domu. Na rynku znajduje się wiele towarów, jakie są nam w stanie dostarczyć wyjątkowe walory wzrokowe. Skutkiem tego powinniśmy je obligatoryjnie wykorzystać.

Pages