Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dach

Ciekawe projekty domów

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Dobór dobrego projektu domu to niezwykle znacząca kwestia. Propozycja musi pasować do rozmiarów działki, wytycznych wskazanych przez urząd konkretnej gminy, oraz spełniać żądania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to zwykle wybierany projekt przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Domy znajdujące się w tej wersji charakteryzuje prosta i spleciona bryła, również typowa struktura dachu, co w znamienny sposób wpływa na koszty budowy.

Naprawa dachu: krycie dachu od nowa czy jedynie naprawa starej powłoki? Przewodnik

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
styropian
Na wielu wiekowych domach do dzisiaj sprawdzają się pokrycia z papy. Posiada ona licznych sympatyków, którzy ochoczo zamienią starą, popsutą – na nowiusieńką. Jednakże czy podobny remont dachu zawsze jest nieodzowny? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić, żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów i znów zyskać solidny dach nad głową na wiele lat?

Firma Forbo, a producenci nosków schodowych - a więc, jak wykończyć podłogę oraz schody w trakcie budowy

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
wygląd
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Szukasz najlepszej przedsiębiorstwa wytwarzającej wykładziny do nowiutko skonstruowanego domku? Spójrz na ofertę przedsiębiorstwa Forbo! A może interesuje Cię wykończenie schodów, aby żadna osoba się na tych schodach nie pośliznął? Zaopatrz się w noski schodowe!

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Co zrobić, żeby było taniej?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
dom
Author: Bogdan Kulczyński
Source: Reynaers Polska
Sądzisz że własny dom jest kosztowny... nigdy go nie postawię. Nic podobnego. Jeżeli tylko nie zamierzasz zdobyć pałacu czy rozległej posiadłości, dom jest jak najbardziej realna inwestycją.. Zastosuj się wyłącznie do przytoczonych niżej zasad.

Ceramiczne dachówki - postaw na najwyższą jakość

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
budowa dachu
Author: notafish
Uniwersalnie wiadomo, że konstrukcja domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do wyjątkowo skomplikowanych zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to musimy koniecznie odnieść uwagę na dużo aspektów, jakie mogą wydawać się dla nas przygniatające. Sytuacja w dodatku komplikuje się w chwili, gdy w żadnym wypadku wcześniej nie mieliśmy do czynienia z profesjonalnymi działaniami budowlanymi.

Remontowanie zewnętrznych elementów obiektu

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
ocieplanie budynku
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Większej części osób remont kojarzy się z kłopotliwym i długoterminowym procesem, który jednak w pewnych przypadkach jest niezbędny. Na przykład wiele osób świadomie nabywa domy czy lokale do remontu, by móc je później odnowić według własnego uznania. Do szczególnych typów remontu należy taki, który przebiega na zewnątrz obiektu i odnosi się do jego ścian lub pokrycia dachowego. Są to czynności tak samo ważne jak te przeprowadzane we wnętrzu domu, decydują bowiem o wygodzie i bezpieczeństwie ludzi mieszkających w danym obiekcie.

Budujesz własny dom? Przeczytaj o najlepszych rozwiązaniach na należycie zrobiony dach

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto buduje własny dom, chce, by był wykonany jak najlepiej. Z tej racji szuka rozwiązań, jakie będą dla niego wyjątkowo opłacalne. Na jakie materiały budowlane warto jest zwrócić szczególną uwagę?Jedno z takich rozwiązań to styropian z papą. Jego zasadniczym zastosowaniem jest świetna izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu zawsze będzie ciepło i przyjemnie.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Wiele osób podczas budowania domów oraz innych budowli nieraz rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wówczas zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, lecz spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.

Nowoczesny sprzęt potrzebny do przechowania pokarmów

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
biuro
Author: talk2stu
Source: http://www.flickr.com
Producenci osprzętu elektrycznego ścigają się w tworzeniu maszyn, które uczynią przechowywanie jedzenia wygodniejszym oraz tańszym.Dlatego mamy obecnie wielki wybór produktów wszelakich marek, bez jakich z pewnością nie poradzi sobie żadna hurtownia.


Towary spożywcze da się podzielić na wiele grup.

Co to są płaskowniki, jak są produkowane oraz gdzie mogą być wykorzystywane?

 • Posted on: 14 August 2019
 • By: addmean
taras
Author: LIBET
Source: LIBET
W branży budowlanej wykorzystuje się wiele różnorodnego typu materiałów. Dla przykładu do konstrukcji m.in. dachów hal produkcyjnych mogą zostać wykorzystywane nawet niezwykle długie metalowe elementy, które służą jako część konstrukcji pokrycia dachowego.


Te spłaszczone pręty mogą być produkowane ze stopów metali, np.

Budujesz swój dom? Przeczytaj o pierwszorzędnych rozwiązaniach na odpowiednio zrobiony dach

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia swój dom, chciałby, aby był wykonany idealnie. Z tej racji poszukuje rozwiązań, które będą dla niego najbardziej opłacalne. Które materiały budowlane warto jest mieć szczególnie na uwadze?Jednym z takich rozwiązań jest styropian z papą. Jego fundamentalnym zastosowaniem jest świetna izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu za każdym razem będzie ciepło i przyjemnie.

Pokrycia dachowe Wrocław – jak odpowiednio je wybrać tak, aby zaoferować nam efektywną ochronę przed deszczem?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
dachówki
Author: paweesit
Source: http://www.flickr.com
Co sprawia, że dach odgrywa aż tak ważną rolę w projektowaniu każdego domu? Zadawanie podobnego pytania jest zgoła niemądre przede wszystkim dla osób, które między innymi mają problemy z przeciekającym dachem. W skrajnym przypadku warto się cofnąć pamięcią kilka lat wstecz do polskiej tragedii, kiedy to pod ciężarem wielu kilogramów zmrożonego śniegu runęła konstrukcja dachu w jednej z hal w Katowicach.

Pages