dach

usługi stolarskie szczecin
Author: Ivan Forsman
Source: http://www.flickr.com
Przestrzeń dookoła domu przyjemne wygląda, gdy wkomponuje się w nią różnego rodzaju drewniane elementy. Drewno pięknie prezentuje się w towarzystwie zieleni i żywych roślin.
garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg
Jeżeli posiadamy własną posesję, a do tego jeszcze mamy pojazd, to chcemy, aby znajdował się on pod dachem, który będzie go chronił przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na ustawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, lecz też uda się do niego schować część odmiennych artykułów, które okazują się przy nim konieczne.
dach
Source: www.flickr.com
Styropapa to płyty warstwowe termoizolacyjne PW 20, które wykorzystuje się do izolacji termicznej. Są one ogromnie funkcjonalne w izolacjach do dachów płaskich. Styropapa jest mocowana przy pomocy szczególnego kleju, wolno także zastosować mocowanie mechaniczne. Styropapę stosuje się także przy izolacji dachów zielonych, jakie aktualnie cieszą się coraz większym zaciekawieniem.
Dach domu
Author: Elias Gayles
Source: http://www.flickr.com
Dach płaski to nie byle jakie wyzwanie dla projektantów. Wbrew pozorom pionowa powierzchnia utrudnia solidne pokrycie dachu, służy tworzeniu się mostków cielnych, a także naraża go na utrzymywanie się opadów oraz zanieczyszczeń lub pojawianiu się zwilgotnienia. W przeciwieństwie do dachu spadzistego stropodach potrzebuje lepszych produktów oraz izolacji.
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od wielu lat jest niemal najbardziej typowym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie kilka lat temu taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednakże jeśli właśnie stawiasz nowy dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyjesz do pokrycia dachu, wówczas z pewnością powinieneś zainteresować się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.