Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Dźwigi

Jakie branże są w dalszym ciągu godne polecenia dla biznesmenów?

  • Posted on: 16 December 2019
  • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: macieklew
Source: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który pragnę zainwestować w konkretny biznes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie pomyśleć, czy być może dobrym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. Przecież Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z UE. Poza tym, ludzie zapewne ciągle będą budowali domostwa, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy już za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy zakładać, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. Tak naprawdę nie jestem ogromnym optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie szczypty rozsądku.

Żurawie jako urządzenia o ogromnym przeznaczeniu

  • Posted on: 5 July 2019
  • By: addmean
żuraw budowlany
Author: Ron Cogswell
Source: http://www.flickr.com
Żurawie to dźwigi które posiadają ogromne przeznaczenie we wszystkich dziedzinach życia. Ich rosnące każdego roku zapotrzebowanie związane jest z ciągłym przyrostem ilości inwestycji, zakładów budowlanych, czy przyrostem przewozu. Miejsce wykonywania pracy, zapotrzebowanie i typ pracy ma znaczenie na wybór gatunku żurawia jakiego użyjemy. Żurawie Wrocław, których kluczowym elementem nośnym przenoszącym obciążenie jest wysięgnik, różnicujemy zależnie od cech użytkowych, również scharakteryzowanych cech konstrukcyjnych.

Wszechstronne stosowanie wszelkiego rodzaju dźwigów nie ma granic.

  • Posted on: 23 May 2019
  • By: addmean
dźwig
Author: Alexandre Prévot
Source: http://www.flickr.com
Ażeby przemysł stoczniowy dobrze funkcjonował, potrzebne są ogromne maszyny. Dostępne w różnorodnych wielkościach, co daje obszerne pole sterowania w zakresie wysokości podnoszenia przedmiotów jak również rozmiar powierzchni, na której maszyna ma możliwość manewrować. Dźwigi, wykorzystywane są do przemieszczania zazwyczaj na dużą wysokość. Dźwigi stoczniowe są stosowane zwykle w porach i służą do załadunku i rozładunku produktów z okrętów na nabrzeże lub odwrotnie. Wykorzystywane są także w transporcie wodnym oraz do prac remontowych i montażowych statków.