Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

czas

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Patrząc na chodniki, a na same deptaki, każdy z nas dobrze widzi różnice - chodniki zazwyczaj są monotonne albo po prostu poniszczone, w tym samym czasie kiedy deptaki niewiarygodnie często posiadają interesujące wzornictwa oraz pięknie po układaną kostkę.

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Gdy powzięliśmy decyzję, że pragniemy się wybudować, to powinniśmy się zastanowić, jak powinien wyglądać taki nasz dom. Im uważniej się nad tym zastanowimy, tym znaczniejsza będzie nadzieja, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie oraz rzeczywiście odpowiednio będziemy się w nim czuli.


Czy wiemy jak wyglądają projekty domów z piwnicą?


Ma szansę się okazać, że jeszcze nie wiemy tak konkretnie jak powinien prezentować się nasz dom, dlatego powinniśmy obejrzeć jak najwięcej różnych ofert.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają właściwego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia jego kolejnych etapów. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, dowiedz się, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy bardzo wiele ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wstawienia okien i drzwi oraz układania paneli.

Czy warto inwestować w kostkę brukową? Jakie ma ona zalety? Czy jesteśmy w stanie ją w jakiś sposób zastąpić?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
podnośnik koszowy
Kostka brukowa jest bardzo popularna w Polsce, właściwie w każdym mieście - większym lub raczej małym - jest czymś normalnym. identycznie na wioskach, bez wątpienia w każdym miejscu.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Mamy XXI stulecie i wciąż sporo do zdziałania. Za przykład posłużyć może proces kanalizacji. W wielu naszych gminach funkcjonuje mnóstwo miejscowości, których mieszkańcy z od lat oczekują skanalizowania ich domostw. Niestety bywa to jednak niemożliwe do wykonania w najbliższej przyszłości. W takich przypadkach z pomocą nadchodzą przydomowe oczyszczalnie.

Jak znaleźć dobrego geodetę

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
geodeta sprawdzający mapy
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
W czasie projektowania drogi, działki lub budynku należy zadbać o bardzo wielką ilość kwestii związanych z pomiarem. sporo poszczególnych spraw podczas budowy zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od gustu klienta i przeznaczenia odpowiedniego budynku. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów co do wytyczania granic nieruchomości zajmuje w dzisiejszych czasach cenny dla każdego czas.

Jak prawidłowo zrobić prace remontowe na zewnątrz budynku

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Wszelkiego typu prace remontowe są powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza na dzień dzisiejszy. Dotyczą one zwłaszcza domów i pomieszczeń, które powstały w poprzednich wiekach. Obiekty tego rodzaju niezwykle często wymagają renowacji z uwagi na swój pogarszający się stan. Z tego powodu na przykład przeprowadza się remonty elewacji zabytkowych obiektów, w szczególności tych zlokalizowanych w pobliżu centrum miast.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden budynek z czasem wymaga remontu, ale także zdarza się i tak, że dopiero po pewnym czasie dostrzegamy mankamenty nie samej budowy, ale też położenia, w którym budynek został wybudowany.

Jeżeli interesuje nas kawalerka Poznań może nam taką zaoferować

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
budynek gospodarczy
Author: ripkas
Source: http://www.flickr.com
Gdy nie poszukujemy dużego lokum, z dużą ilością pokoi, to należy się namyślić, czy będzie nam odpowiadała kawalerka. Ma szansę się wówczas okazać, że będziemy płacić za nią znacznie mniej, a będzie się ona świetnie przedstawiała

Sprawdź w jaki sposób rozkręcić biznes - przypuszczalnie należy postarać się o dotacje unijne?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
ochrona odmian roślin
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Mogłoby się zdawać, iż tylko nowatorskie technologie są dziś w modzie. Wszystkie osoby, jakie tak mniemają są w błędzie, bowiem w tej chwili liczy się szczególnie dobry pomysł i zapał do pracy.

Pages