Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

czas

Czym są sensory gazu, jak dużo kosztują oraz w jaki sposób mogą uratować ludzkie życie?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
piwnica
Author: Jinx!
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że co poniektóre związki chemiczne mogą Cię zabić i to po cichu w Twoim własnym domu? Do tego są czasami bez zapachu oraz bezbarwne. Powstają one podczas np. pożarów.


Jeśli sądzisz, że tego typu tragedie jak eksplozja gazu zdarzają się bardzo rzadko, to bardzo się mylisz.

Kosztorysy Warszawa może dla nas przyszykować

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
kosztorysy warszawa
Należy powiedzieć, że budowanie domku, to nie tylko samodzielne postawienie murów, zamontowanie okien oraz jego dalsze wykończenie. To także dobre papiery, spotkania z ludźmi, którzy będą mieli dla nas wszystko zobaczyć, a co się z tym wiąże, w tego typu sprawach powinniśmy się uzbroić w cierpliwość.


Przy każdej budowie niezbędny będzie rzeczoznawca budowlany Warszawa przedstawia ich paru

Do jakich rzeczy przydaje się podnośnik koszowy? Jakie rozróżniamy rodzaje takich maszyn?

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Żarówka
Author: Jaroslav Dvorský
Source: http://www.flickr.com
Często jest tak, że zrobienie wielu prac idzie nam łatwiej i szybciej, gdy zaopatrzymy się w potrzebne narzędzia, czy sprzęty. Tak jest chociażby z podnośnikiem koszowym, który uprości zrobienie wielu czynności.

Jakim sposobem tanio i szybko wybudować swój wymarzony dom, czyli przydatne informacje o wyborze działki i planu.

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Projektowanie wnętrz
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Planując postawienie swojego wyśnionego domu trzeba nastawić się na to, że może być przy nim sporo pracy i podejmowania istotnych decyzji. Pierwszą z nich trzeba podjąć w zasadzie od razu - a jest nią wybranie miejsca, gdzie będzie się chciało zamieszkać. Szczęśliwcy działkę dostają od najbliższych, i mają w zasadzie rozwiązaną sprawę, lecz większość osób działkę zwyczajnie musi zakupić. Sporo osób najchętniej zamieszkałaby w jakieś spokojnej dzielnicy w samym mieście, jednak działki są bardzo drogie.

Jak moglibyśmy zlikwidować rysy na szybach oraz co zrobić żeby nie dopuścić do ich powstawania?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
zastosowanie
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
Szyby można łatwo zarysować. Może być to efekt nieumiejętnego mycia, a czasem jest to skutek nieszczęśliwego wypadku. Z nieszczęśliwym wypadkiem nie możemy wygrać, lecz niektórym zarysowaniom moglibyśmy zapobiec. Warto jest zadbać o to, aby nasze szyby były w odpowiedni sposób chronione.


Niezwykle często sami możemy doprowadzić do powstania rys, które znajdujemy na szybach.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden dom z czasem dopomina się remontu, ale także zdarza się i tak, iż dopiero z czasem zauważamy defekty nie jedynie budowy, ale także miejsca, w którym dom stoi.

Układanie kostki brukowej realizuje profesjonalna firma z Poznania

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Ulica z kostki brukowej
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w dzisiejszych czasach niesamowicie często przeprowadzaną pracą. To wynik tego, że różnorodne chodniki, parkingi i wiele innych elementów wykonuje się właśnie z takiego materiału. Zdecydowanie jest to świetny materiał, który jest okazja szybko ułożyć, jak też jest to materiał nie potrzebujący innego materiału oprócz piasku, na którym kostka jest układana.

Przedsiębiorstwo Heras - bezsprzecznie jeden z najlepszych producentów ogrodzeń budowlanych na dzisiejszym rynku

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
kontrola
Author: Publink
Source: Publink
Plac budowy oraz festyn wydawać by się mogło, że nic owych miejsc nie łączy, lecz - jak to zazwyczaj bywa - pozory mylą. Istnieje między nimi albowiem pewien wspólny mianownik.

Interesuje Cię kominek w domu? Postaw na obudowę z cegły, a będzie on prezentował się fantastycznie!

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
ogrodzenia
Source: pixabay.com
Podczas planowania własnego domu na bank będziesz miał niemało spraw do przemyślenia. Jedną z takich rzeczy będzie na przykład kominek, który niedawno był prawdziwym przebojem, tak że każdy człowiek pragnął posiadać go w swoim budynku.


W chwili obecnej coraz więcej ludzi rozważa tą kwestię, albowiem nie są pewni tego czy będzie im się chciało palić w kominku, ponieważ nie jest to tak łatwe jak na początku mogłoby się wydawać.

Jak nabywać lokal mieszkalny na rynku wtórnym? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
landszaft - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Nabycie lokalu mieszkalnego to kwestia niezwykle poważna, często jedna z najważniejszych w życiu. Należy mieć na uwadze, czym wypada się kierować, jeśli pragniemy nabyć nowe mieszkanie z rynku wtórnego.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep internetowy jest to najbardziej popularna odmiana sprzedaży w sieci, kapitalny sposób na dojście do nowych klientów. Ażeby założyć własny sklep wystarczy wykonać kilka kroków.


Najprostszym a także najszybszym sposobem na uruchomienie własnego sklepu on-line jest skorzystanie z usług jednostek, które udostępniają narzędzia.

Cały czas powodzeniem cieszą się projekty domów z poddaszem użytkowym

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
remonty
Kiedy powzięliśmy decyzję, że chcemy się budować, to koniecznie powinniśmy na początku na spokojnie obejrzeć proponowane projekty domków. Wtedy łatwiej będzie nam powiedzieć, jak wielką działkę powinniśmy posiadać oraz co obowiązkowo musi się na niej odnaleźć, abyśmy byli zadowoleni.


Czy podobają nam się projekty domów z poddaszem użytkowym?


Trzeba popatrzeć na projekty domów, w których będziemy w stanie użyć jak najwięcej przestrzeni.

Pages