Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

części

Warszawa - niezaprzeczalnie to właśnie tu powstaje najwięcej lokali mieszkalnych

 • Posted on: 13 October 2021
 • By: addmean
Blacha i stal
Author: PROJECT_MANAGER
Source: http://www.flickr.com
Ten rok Warszawa z całą pewnością będzie mogła uznać za udany. Czemy? miejsc pracy przybywa, pensje rosną i - co niezwykle ważne - wznosi się tu coraz więcej mieszkań.


Jeśli zatem interesuje Was sprzedaż mieszkań Warszawa Bemowo ma niewątpliwie wiele do zaproponowania.

Mieszkanie - fantazjowanie każdego przeciętnego człowieka, który chciałby założyć familię.

 • Posted on: 12 October 2021
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na to, jak żmudnie w dzisiejszych czasach nazbierać kasę na budowę lokum, trudno się dziwować, że ludzie kupują mieszkania, ewentualnie je wynajmują. Aczkolwiek, jeśli ktoś ma taką kwotę gotówki projektanci są w stanie zaoferować dużo ciekawych rozwiązań małego bądź dużego miejsca zamieszkania.

Statystyki pokazują jasno. W naszym kraju ciągle ogromna liczba z nas traci życie na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

 • Posted on: 5 October 2021
 • By: addmean
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Pomimo wielu akcji społecznych, w których nawzajem nakłaniamy się do nieuznawania pijanych kierowców, użytkowania odblasków na ulicach wciąż duża liczba traci życie. W ogromnej ilości wypadków bywa to brawura, czasami nieuwaga, ale rezultat niestety cały czas jest katastrofalny. Chwytamy po coraz to nowocześniejsze rozwiązania, by w jeszcze większym stopniu poprawić bezpieczeństwo na drogach.

pielęgnowanie powierzchni z drewna

 • Posted on: 12 September 2021
 • By: addmean
Woodfix D3 firmy Den Braven
Author: Den Braven
Source: Den Braven
Każda powierzchnia z drewna nastręcza odpowiedniego zabezpieczenia i pielęgnacji. Skuteczność pielęgnacji i zabezpieczenia drewna na zewnątrz jest zależne w dużej mierze od tego, jak głęboko preparat impregnujący wniknie w konstrukcję deski, w związku z tym zawsze impregnujemy drewno suche.

Kiedy wskazane jest zabiegać o fundusz inwestycyjny?

 • Posted on: 17 August 2021
 • By: addmean
prywatne fundusze inwestycyjne
Source: pixabay
Fundusze inwestycyjne są dobrze znanym oraz entuzjastycznie stosowanym przez przedsiębiorców źródłem finansowania. Jest ono swobodniej dostępne niż Giełda i daje większe możliwości aniżeli pożyczka. W większości wypadków pozwala aktualnym posiadaczom zachować kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Zabezpieczenie placu budowy - na co w ogóle to robić?

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
Schody żelbetowe
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com/photos/stevensnodgrass/2450012754/sizes/l/
W czasie budowy - nie istotne czego - bardzo ważne jest chronienie nie tylko samych osób, które wykonują to zadanie, lecz także potencjalnych "poszkodowanych", albowiem w rzeczywistości przenigdy nie wiadomo, co na takiej budowie może się stać.

Planujesz zmienić okna w swoim mieszkaniu? Porządnie się zastanów, żeby wybrać najodpowiedniejsze elementy dla siebie

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Okna to elementarne elementy wszystkich budynków, a ich wybór oddziałuje na warunki przebywania we wnętrzach, jak też na koszty związane z ich ogrzaniem. Przy wymianie lub instalacji nowych okien warto dobrze się namyśleć, by wytypować te najlepsze.


Na Dolnym Śląsku najlepiej we Wrocławiu

Reklama jest dźwignią handlu - wie o tym każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
firma - odbicie
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele metod na to, by zareklamować własną firmę. Mamy możliwość ogłaszać się w radiu, telewizji albo czasopismach. Jeżeli chcemy trafić do szerszego grona odbiorców, to możemy ogłaszać się w sieci.

Jaki dopuszczalny?

 • Posted on: 21 May 2021
 • By: addmean
ziarna pszenżyta przesypujące się przez dłonie młynarza
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Hałas nie jest zjawiskiem korzystnym, powoduje on irytację, uczucie zmęczenia , a zwłaszcza zmęczenie narządu słuchu. Hałas ma ujemne oddziaływanie na kondycję człowieka.


Nadmierny hałas oddziałuje ujemnie na organizm ludzki, co przejawia się zmęczeniem, trudnością w koncentracji oraz nauce, zaburzeniami orientacji, rozdrażnieniem, wzrostem ciśnienia krwi, boleściami jak też zawrotami głowy oraz w najgorszym razie czasowym lub trwałym uszkodzeniem uszu.

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 11 May 2021
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli powzięliśmy decyzję, że chcemy się wybudować, to musimy się namyślić, jak ma się przedstawiać taki nasz dom. Im dokładniej się nad tym namyślić, tym znaczniejsza będzie nadzieja, że wyszukamy coś odpowiedniego dla siebie oraz na pewno odpowiednio będziemy się w nim czuć.


Czy wiemy jak prezentują się projekty domów z piwnicą?


Może się okazać, że jeszcze nie wiemy tak konkretnie jak ma wyglądać nasz dom, dlatego musimy przejrzeć jak najwięcej różnych ofert.

Najlepsze zabezpieczenia budynków publicznych i własnych

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
apartamenty
Author: Peter
Source: http://www.flickr.com
Rozwój dzisiejszej technologii powoduje, że środki bezpieczeństwa są na znacznie wyższym poziomie aniżeli dawniej. Marki, jakie zajmują się bezpieczeństwem i ochroną, posiadają w swojej ofercie różnorodnego rodzaju kamery i monitoringi, które idealnie nadają się do zabezpieczenia obiektów różnego rodzaju - centrów komercyjnych, skwerów oraz parków, oraz także budynków rządowych czy domów jednorodzinnych prywatnych.


Funkcjonalne kamery Grodzisk Mazowiecki proponuje.

Pages