Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

części

Jaki dopuszczalny?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
ziarna pszenżyta przesypujące się przez dłonie młynarza
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Hałas nie jest zjawiskiem pożądanym, wywołuje on rozdrażnienie, uczucie znużenia, a szczególnie przemęczenie uszu. Hałas ma ujemne działanie na zdrowie.


Przesadny hałas wpływa negatywnie na ludzki organizm, co objawia się zmęczeniem, trudnością w koncentracji i nauce, zakłóceniami orientacji, rozdrażnieniem, podwyższeniem ciśnienia krwi, boleściami oraz zawrotami głowy oraz w najgorszym razie czasowym czy też trwałym uszkodzeniem uszu.

Najlepsze zabezpieczenia budynków publicznych i własnych

 • Posted on: 25 May 2020
 • By: addmean
apartamenty
Author: Peter
Source: http://www.flickr.com
Rozwój współczesnej technologii powoduje, że środki bezpieczeństwa są na sporo wyższym poziomie aniżeli dawniej. firmy, które zajmują się bezpieczeństwem oraz ochroną, posiadają w swojej ofercie różnorodnego typu kamery i monitoringi, jakie wybornie nadają się do zabezpieczenia budynków przeróżnego typu - centrów handlowych, skwerów oraz parków, a także budynków rządowych lub domów jednorodzinnych prywatnych.


efektywne kamery Grodzisk Mazowiecki proponuje.

Czy podnośnik koszowy Gdynia może nająć nam?

 • Posted on: 3 May 2020
 • By: addmean
Brama wjazdowa
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Czasem niezbędne do przeprowadzenia będą prace na dachach. Wtedy warto się odpowiednio podczas nich zabezpieczyć, tak aby nie doszło do groźnego wypadku.


Podnośnik koszowy Gdynia ma okazję nam dać


Kiedy pragniemy okazać się być chronieni podczas wykonywania robót na dachach, to powinniśmy zainwestować w odpowiedni podnośnik koszowy Gdynia oferuje nam je w różnych rozmiarach, więc będą posiadały różny zasięg.

Polacy uwielbiają swoje wybrzeże i często spędzają tam wakacje - pogoda nie zawsze jest idealna, ale najważniejsza jest atmosfera miejsca

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
Umywalka wisząca
Author: SANITEC KOŁO
Source: SANITEC KOŁO
W naszej tradycji wakacje nad Bałtykiem na stałe będą miały zarezerwowane swoje wyjątkowe miejsce. Wiele osób jeździło nad morze z rodzicami albo na obozy. Obecnie także często lubimy tam wracać, mimo że możemy już latać po po całej planecie.


Duża część Polaków, która lata do gorących krajów, mówi, że i tak nigdzie indziej nie można spotkać tak pięknych plaż jak u nas.

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 27 March 2020
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podjęliśmy decyzję, że chcemy się wybudować, to musimy się namyślić, jak powinien się prezentować taki własny domek. Im uważniej się nad tym zastanowimy, tym większa będzie szansa, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie i na pewno odpowiednio będziemy się w nim czuć.


Czy powiemy jak prezentują się projekty domów z piwnicą?


Może się okazać, że jeszcze nie powiemy tak konkretnie jak ma wyglądać nasz dom, przez to musimy przejrzeć jak najwięcej różnorakich ofert.

Warszawa - niezaprzeczalnie to właśnie tu powstaje najwięcej lokali mieszkalnych

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
Blacha i stal
Author: PROJECT_MANAGER
Source: http://www.flickr.com
Ten rok stolica bez wątpienia będzie mogła zaliczyć do udanych. Z jakiego powodu? Liczba bezrobotnych maleje, pensje rosną i - co bardzo ważne - buduje się tu coraz więcej mieszkań.


Jeśli zatem interesuje Cię sprzedaż mieszkań Warszawa Bemowo ma bezsprzecznie niemało do zaproponowania.

Mieszkanie - fantazjowanie każdego przeciętnego człowieka, który chciałby założyć familię.

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Ze względu to, jak żmudnie współcześnie nazbierać pieniądze na budowę domu, trudno się dziwić, że ludzie kupują mieszkania, bądź je wynajmują. Jednakże, jeśli ktoś posiada taką kwotę gotówki projektanci są w stanie zaoferować wiele ciekawych rozwiązań małego czy też dużego lokum.

Dlaczego pufa to bardzo użyteczny element wyposażenia domu?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Dzięki kotwie chemicznej bez problemu zamocujemy balustradę.
Author: www.soudal.pl
Source: www.soudal.pl
Pufy to bardzo użyteczne części wyposażenia wnętrz, ponieważ są niewielkie i nie zawadzają w codziennym życiu. oczywiście nie każdy musiałby z nich korzystać, jednak gdy już są w mieszkaniu, to chętnie bądź na nich zasiadamy choćby na chwilę lub np. siedząc na kanapie kładziemy na takiej pufie wyprostowane nogi.

Nieruchomości na sprzedaż we Wrocławiu - propozycje, które zainteresują każdego

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
basen
Author: AForestFrolic
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie prywatnego mieszkania jest pragnieniem większości osób. Oddziałuje to nadzwyczaj na komfort psychiczny powiązany z możnością zakładania rodziny i beztroskiego życia.

Elementy odblaskowe na drodze to już konieczność, którą potrzeba przestrzegać

 • Posted on: 18 January 2020
 • By: addmean
Salon w stylu glamour, cegła ciosana, biała
Author: Röben
Source: Röben
Również najprostsza jezdnia będzie niebezpieczna dla użytkowników, jeśli będzie źle oświetlona oraz nie będzie widoczna krawędź pasa, której nie można przekroczyć. Dlatego inżynierowie trudniący się bezpieczeństwem jezdni, coraz częściej decydują się na zainstalowanie specjalnych elementów, które to bezpieczeństwo w czasie jazdy powinny jeszcze zwiększyć.


elementy odblaskowe na drodze to obowiązek


Podróżując po ciemku, może się okazać, że kierowcy będą mieli trudy z powiedzeniem jak przebiegają linie na jezdni.

Granulator - do czego konkretnie można właściwie go użyć i jakie posiada zastosowanie?

 • Posted on: 1 January 2020
 • By: addmean
granulator
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jak bardzo dobrze wiemy wiele rzeczy może przybrać bardzo przeróżne postacie. Głównie odnosi się to tak naprawdę jedzenia - w tym konkretnym przykładzie praktycznie nie ma żadnych ograniczeń.

Pages