Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

części

Ogrodzenie jest uzupełnieniem estetycznej i wypielęgnowanej posesji, więc nie może być ono przypadkowe

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Wielu ludzi dokłada starań, aby tak i budynek mieszkalny, jak i całe otoczenie przedstawiały się rzeczywiście wspaniale. Z tego powodu istotne jest nie tylko dopieszczenie budynku głównego, ale też zadbanie o ogród oraz ogrodzenie otaczające gospodarstwo. W licznych przypadkach ogrodzenia przypominają prawdziwe dzieła sztuki i z daleka przyciągają spojrzenia przechodniów.

Mieszkanie - fantazjowanie każdego przeciętnego człowieka, który chciałby założyć familię.

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na to, jak żmudnie na obecną chwilę nazbierać kasę na budowę miejsca zamieszkania, trudno się dziwić, że ludzie decydują się na zakup mieszkania, bądź je wynajmują. Jednakże, jeśli ktoś ma taką kwotę gotówki konstruktorzy są w stanie zaoferować wiele ciekawych rozwiązań małego lub dużego domu.

Reklama jest dźwignią handlu - wie o tym każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes

 • Posted on: 11 July 2022
 • By: addmean
firma - odbicie
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo sposobów na to, by zareklamować swą spółkę. Mamy możliwość dać ogłoszenie w radiu, telewizji czy gazecie. Jeśli pragniemy dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów, to możemy zaistnieć w internecie.

Planujesz zmienić okna w swoim mieszkaniu? Porządnie się zastanów, żeby wybrać najodpowiedniejsze elementy dla siebie

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Okna to elementarne elementy wszystkich obiektów, a ich wybór oddziałuje na warunki mieszkania we wnętrzach, jak także na wydatki powiązane z ich ogrzaniem. Przy wymianie lub instalacji nowych okien warto odpowiednio się namyśleć, by wytypować te najlepsze.


W dolnośląskim najlepiej w stolicy województwa

Zabezpieczenie placu budowy - na co w ogóle to robić?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Schody żelbetowe
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com/photos/stevensnodgrass/2450012754/sizes/l/
W czasie budowy - nie ważne czego konkretnie - ważne jest chronienie nie tylko osób, które wykonują to konkretne zadanie, ale również potencjalnych "poszkodowanych", gdyż w rzeczywistości przenigdy nie wiadomo, co na takiego typu budowie może się wydarzyć.

Dlaczego pufa to bardzo użyteczny element wyposażenia domu?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Dzięki kotwie chemicznej bez problemu zamocujemy balustradę.
Author: www.soudal.pl
Source: www.soudal.pl
Pufy to niezwykle funkcjonalne części wyposażenia wnętrz, gdyż są niewielkie i nie zawadzają w bieżącym życiu. Naturalnie nie każdy musiałby z nich korzystać, jednak gdy już są w mieszkaniu, to chętnie bądź na nich siadamy choćby na chwilkę lub przykładowo siedząc na kanapie kładziemy na takiej pufie swoje nogi.

Stalowe akcesoria, które są niezbędne w budownictwie

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
projekt
Najwyższa jakość tworzyw, jakie wykorzystywane są w trakcie budowy domu dają gwarancję, że będzie on bezpieczny. Ważne są nie jedynie tworzywa bezpośrednio wiążące się z budynkiem, trzeba pamiętać również o używanych narzędziach, które są podczas pracy niezbędne.


Budując dom opłaca się pamiętać o tym, aby nie tylko wykorzystywać dobrej jakości materiały jak na przykład pustaki czy także kleje.

Statystyki pokazują jasno. W naszym kraju ciągle ogromna liczba z nas traci życie na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

 • Posted on: 27 March 2022
 • By: addmean
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Mimo dużej liczby kampanii społecznych, w których wzajemnie nawołujemy się do nieakceptowania pijanych kierowców, użytkowania odblasków na ulicach ciągle bardzo wielu ginie. W ogromnej ilości wypadków bywa to brawura, niekiedy nieuwaga, ale skutek niestety cały czas jest katastrofalny. Sięgamy po coraz to nowocześniejsze wyjścia, by w jeszcze większym stopniu poprawić bezpieczeństwo na ulicach.

Pages