Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ciepło

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Atmosfera domowego gniazdka jest wartością fundamentalną dla utrzymania prawdziwie rodzinnej atmosfery, której na co dzień oczekuje praktycznie każdy. Dużą rolę spełnia w tym przypadkurównież środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najprzyjemniejszy klimat dla naszej rodziny. Problematyka instalacji grzewczej jest o tyle niezastąpiona w Polsce, gdyż niełatwo zakwalifikować nasz kraj do wyjątkowo ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to niezwykle istotną kwestią. Aby ją rozwiązać należałoby przywołać tu stosunkowo świeżą technologię – grzejniki podłogowe.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie możemy utyskiwać na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, aby miło się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, jakie można instalować na kilka różnych sposobów, gwarantując świetne efekty oraz funkcjonalność, jakiej nikt się nie sprzeciwi.

Jeśli chcesz ogrzewać się w cieple paleniska, musisz kupić odpowiednie drewno

 • Posted on: 14 December 2019
 • By: addmean
kominek w domu
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Coraz liczniejsza grupa naszych rodaków docenia piękno oraz ciepło, jakie płynie z kominka zamontowanego w salonie bądź odmiennym domowym pomieszczeniu. To doskonała forma ogrzewania pokoju w zimowe popołudnia, jak też cudowna możliwość wprowadzenia do pokoju przytulnego oraz miłego nastroju. Kominki występują w różnych wariantach: Polacy stosują kominki elektryczne, na bio paliwo, jak też tradycyjne paleniska. Jeżeli zdecydujemy się wykorzystywać to ostatnie, musimy przed zimą zaopatrzyć się w dobre odmiany drewna.

Kto oraz po co może chcieć wypożyczyć ciepłownię?

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
wynajem kotłowni
Author: Villa Glass Studio
Source: Villa Glass Studio
Każdy osobnik spotkał się z tym, że można by wypożyczyć jakiś samochód, strój czy sprzęt do jazdy na nartach. Nie wszystkie osoby wszakże wiedzą, iż można pożyczyć bardzo drogie profesjonalne urządzenia, jakie normalnej osobie na pewno nie kojarzą się z jakąś pożyczalnią.

Salon z kominkiem

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
rozpalony kominek
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kominek w salonie pełni rolę ozdobną i konkretną. Kominek jest dekoracją, która daje ciepło a także jest znakiem ogniska domowego, skupiającego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w salonie oprócz konkretnego zastosowania spełnia również rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, dookoła którego zasiada cała familia, ażeby spędzić wspólnie czas.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

W jaki sposób skutecznie docieplić nasz dach?

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej
Wielkimi krokami przybliża się do nas najzimniejsza pora roku. Duża część z nas nie lubi tego czasu, dlatego że nie jesteśmy nastawieni na zamieszkiwanie w obiektywnie niskich temperaturach. Nie są one dla nas w żadnym wypadku korzystne. Nasze organizmy są w owym czasie wystawione na oddziaływanie różnych bakterii powodujących choroby.

Rozliczanie kosztów ciepła - sprawdź, jak stosować ciepłomierzy

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że rachunki musimy płacić. Nie jest to jednak taka prosta sprawa. Jeżeli zależy nam na tym, by wszystko było podług prawa musimy zadbać o to, żeby każdy dostawał odpowiedni rachunek. Niestety w wielu sprawach sytuacja się komplikuje. Na pewno nie jest łatwo kiedy mowa o rozliczeniu kosztów ciepła. Kiedy ogrzewany jest większy budynek z paroma a czasem i kilkudziesięcioma mieszkaniami, to rozliczanie ciepła jest czymś rzeczywiście trudnym.

Ogrzewanie elektryczne – czy warto je użyć w naszym domu?

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Ogrzewanie przy zastosowaniu elektrycznego kotła ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsze z tych ugrupowań mówi nam, że prąd jest szczególnie drogi, jak również dosyć niepewny ze względu na dosyć częste przerwy w jego dostawie. Druga natomiast uwydatnia jego ekologiczny charakter. Kto ma zatem rację? Czy warto wybrać ten sposób ogrzewania?

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Okienka na obszarze Świdnicy - czyli, okienka na zamówienie, nie jedynie w kolorze bielutkim!

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
fachowcy
Author: Optiflame
Pragniesz wymienić okienka w sypialni, czy innym pokoik - nie ważne czy też domu, czy tez mieszkania? Pomieszkujesz, lub chodzi o domek na obszarze wspomnianego w temacie miasteczka o nazwie Świdnica? Jeśli tak, to idealnie się składa! W naszym dzisiejszym artykule opowiemy o tym, jakie okienka istnieje możliwość pozyskać na terenie owego miasteczka, oraz czym się one charakteryzują!

Pages