Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ciepło

Jeśli chcesz ogrzewać się w cieple paleniska, musisz kupić odpowiednie drewno

 • Posted on: 22 November 2019
 • By: addmean
kominek w domu
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej naszych rodaków docenia piękno oraz ciepło, jakie płynie z paleniska zbudowanego w salonie czy innym domowym pomieszczeniu. To świetna forma ogrzewania pokoju w chłodne popołudnia, jak też cudowna alternatywa wprowadzenia do domu przytulnego i przyjemnego klimatu. Kominki są produkowane w różnych wariantach: Polacy montują kominki elektryczne, na bio paliwo, jak także klasyczne paleniska. Jeżeli zdecydujemy się użytkować to ostatnie, powinniśmy przed zimą zgromadzić właściwe odmiany drewna.

Jak zrobić ocieplenie poddasza? Ocieplenie dachu za pomocą wełny mineralnej

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
wykończenia
Author: Josef Kocmid
Source: http://www.flickr.com
Właściwe ocieplenie dachu oraz ocieplenie poddasza ma równie ogromne znaczenie, jak właściwa izolacja termiczna ścian.


Poprzez niestarannie zaizolowany dach może czmychać 10-25% ciepłego powietrza.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie można uskarżać się na nowoczesne rozwiązania, jakie można zastosować w domu, by miło się żyło. Jednym z nich jest oświetlenie LED, które można zamontować na kilka różnych sposobów, zapewniając najlepsze rezultaty oraz funkcjonalność, jakiej nikt nie zaoponuje.

Kto oraz po co może chcieć wypożyczyć ciepłownię?

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
wynajem kotłowni
Author: Villa Glass Studio
Source: Villa Glass Studio
Każdy osobnik spotkał się z tym, że można by wypożyczyć jakiś samochód, strój czy sprzęt do jazdy na nartach. Nie wszystkie osoby wszakże wiedzą, iż można pożyczyć bardzo drogie profesjonalne urządzenia, jakie normalnej osobie na pewno nie kojarzą się z jakąś pożyczalnią.

Salon z kominkiem

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
rozpalony kominek
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kominek w salonie pełni rolę ozdobną i konkretną. Kominek jest dekoracją, która daje ciepło a także jest znakiem ogniska domowego, skupiającego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w salonie oprócz konkretnego zastosowania spełnia również rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, dookoła którego zasiada cała familia, ażeby spędzić wspólnie czas.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

W jaki sposób skutecznie docieplić nasz dach?

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej
Wielkimi krokami przybliża się do nas najzimniejsza pora roku. Duża część z nas nie lubi tego czasu, dlatego że nie jesteśmy nastawieni na zamieszkiwanie w obiektywnie niskich temperaturach. Nie są one dla nas w żadnym wypadku korzystne. Nasze organizmy są w owym czasie wystawione na oddziaływanie różnych bakterii powodujących choroby.

Rozliczanie kosztów ciepła - sprawdź, jak stosować ciepłomierzy

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że rachunki musimy płacić. Nie jest to jednak taka prosta sprawa. Jeżeli zależy nam na tym, by wszystko było podług prawa musimy zadbać o to, żeby każdy dostawał odpowiedni rachunek. Niestety w wielu sprawach sytuacja się komplikuje. Na pewno nie jest łatwo kiedy mowa o rozliczeniu kosztów ciepła. Kiedy ogrzewany jest większy budynek z paroma a czasem i kilkudziesięcioma mieszkaniami, to rozliczanie ciepła jest czymś rzeczywiście trudnym.

Ogrzewanie elektryczne – czy warto je użyć w naszym domu?

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Ogrzewanie przy zastosowaniu elektrycznego kotła ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsze z tych ugrupowań mówi nam, że prąd jest szczególnie drogi, jak również dosyć niepewny ze względu na dosyć częste przerwy w jego dostawie. Druga natomiast uwydatnia jego ekologiczny charakter. Kto ma zatem rację? Czy warto wybrać ten sposób ogrzewania?

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Okienka na obszarze Świdnicy - czyli, okienka na zamówienie, nie jedynie w kolorze bielutkim!

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
fachowcy
Author: Optiflame
Pragniesz wymienić okienka w sypialni, czy innym pokoik - nie ważne czy też domu, czy tez mieszkania? Pomieszkujesz, lub chodzi o domek na obszarze wspomnianego w temacie miasteczka o nazwie Świdnica? Jeśli tak, to idealnie się składa! W naszym dzisiejszym artykule opowiemy o tym, jakie okienka istnieje możliwość pozyskać na terenie owego miasteczka, oraz czym się one charakteryzują!

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Otoczenie domowego ogniska jest wartością fundamentalną dla zachowania naprawdę rodzinnej atmosfery, której w codziennym życiu potrzebuje niemal każdy. niemałą rolę odgrywa w tym wypadkutakże środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najprzyjemniejszy klimat dla naszej rodziny. Tematyka instalacji grzewczej jest o tyle istotna w naszym kraju, ponieważ trudno zaliczyć nasz kraj do nazbyt ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to bardzo ważną kwestią. By ją rozwiązać należy przywołać tu dosyć nową technologię – grzejniki podłogowe.

Pages