Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ceny

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Popyt na paliwa z biegiem czasu zwiększa się. To jeden z efektów bogacenia się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem majętności wzrasta także popyt na energię, chcemy bowiem całkiem wygodnie żyć. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi w domu jak też w pracy. Przemieszczamy się samochodami lub komunikacją miejską. Wszystkie te nieodzowne nam systemy poruszane są paliwem.

Szklane schody w Twym wnętrzu - kilka przydatnych porad

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
Szklane schody
Author: sara~
Source: http://www.flickr.com
Obecnie niezwykle modna stała się między innymi wszystkim ekologia. Mnóstwo osób współcześnie stara się żyć tak, aby nie zaśmiecać niepotrzebnie środowiska naturalnego. Kiedy Ty także należysz do takich ludzi, wówczas kategorycznie wiesz świetnie, jak mocno ważne jest przede wszystkim używanie na co dzień ekologicznych artykułów.

Przedsięwzięcie sporej wagi – budowa domu

 • Posted on: 31 October 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Jeśli decydujemy się na rozpoczęcie procesu, takiego jak budowa domu Kraków zapewnia pomoc wyjątkowo doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Decydując się na dobór odpowiednich materiałów czy wybranie szczególnie właściwego sposobu podejścia do całej sprawy, możemy być pewni podejmowania właściwej decyzji. Rozplanowanie finansów w odpowiedni sposób, odpowiednia logistyka oraz rozłożenie w czasie, te wszystkie warunki muszą być spełnione, by budowa domu okazała się rozsądna.

Jakim sposobem wynająć lokum we Wrocławiu?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Grupa Archicom
Source: www.archicom.pl
Nim rozpoczniemy zupełnie studiować oferty mieszkaniowe we Wrocławiu, przystaje namyślić się co tak faktycznie nas ciekawi. Kiedy wypatrujemy miejsca dla jednej osoby, musimy rozważyć pokój dwuosobowy do dzielenia z z jakąś osobą, bowiem o sporo mniej kosztuje niż ten dla jednej osoby.

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Dobrze dopasowane lokum może mieć spory wpływ na naszą jakość życia w danym miejscu, przez to nie powinniśmy tego typu decyzji podjąć zbyt szybko. To właśnie powoduje, że powinniśmy się dokładnie przyjrzeć wszystkim propozycjom.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Bardzo dużo osób marzy o swoim osobistym kącie. Aczkolwiek tak samo dużo osób twierdzi, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo tylko w sumie dzięki nim spora liczba osób jest w stanie wybudować swój własny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na wymarzone cztery kąty.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Zamów najlepsze usługi budowlane, gdyż tu wszystko powinno być zrobione rzeczywiście solidnie

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
remont - fotos
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przy podejmowaniu prac budowlanych lub remontowych, należy zagwarantować sobie wsparcie fachowców. Co prawda, dużo osób próbuje takie działania realizować samodzielnie, lecz można się na to poważyć jedynie w przypadku, jeżeli rzeczywiście umie się to robić.

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Morze szczyci się zainteresowaniem urlopowiczów o dowolnej porze roku. Naturalnie najwięcej turystów przyjeżdża tutaj w wakacyjnym okresie, gdyż można zakosztować kąpieli oraz plażowania, jednakże nie brak osób, które chcą przyjeżdżać na polskie wybrzeże zimą, jesienią lub wiosną. Panuje wówczas cisza oraz spokój, można pooddychać rześkim powietrzem w czasie przechadzek, a ośrodki zapewniają korzystne cenniki.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak aktualnie przedstawiają się ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali kraju pojawia się jednak stabilizacja cen.

Domki ogrodowe - praktyczne miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
Ceramika budowlana w ogrodzie
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Domki ogrodowe są bardzo dobrym miejscem na magazynowanie narzędzi i innych rzeczy, z jakich korzystamy w trakcie pielęgnacji ogrodu, prawdopodobnie więc nie można odmówić im znacznej praktyczności. Narzędzia gromadzone w takim domku są prawidłowo zabezpieczone, bo biegle stworzone domki ogrodowe przynoszą ich skuteczną konserwację.

Klienci dzielą się ochoczo zdaniem w sprawie oczyszczacy powietrza

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
van
Author: Daniel Kinnectz
Source: http://www.flickr.com
Rekomendowany przez producenta sprzęt, taki jak oczyszczacz powietrza, zyskał już sympatię ogromnej liczby klientów na rynku. Patrząc na dawane dzisiaj przez firmę możliwości, możemy bezproblemowo wybierać wśród tych dla nas najkorzystniejszych. Bogactwo opcji, które rzucają się dzisiaj w oczy z oferty producenta, wskazuje na spory potencjał całego zakładu. Nasi konsultanci są całkowicie skupieni na swej pracy, dzięki czemu wyjaśniają swoim klientom funkcjonowanie mechanizmu.

Niespotykana możliwość do nabycia fantastycznych przestrzeni mieszkalnych oraz usługowych we Wrocławiu jest dostępna dla Ciebie!

 • Posted on: 8 June 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie ma marzeń o tym, aby móc wrócić do swojego własnego M? Niekiedy pragnieniem jest doskonały apartament na ostatnim piętrze mający widok na oddalone morze, a czasami starczy nam normalne przytulne mieszkanko, w jakim można liczyć na schronienie i chwile samotności z wyczekiwaną książką lub spędzić czas z kochaną osobą. Nie da się zaprzeczyć, iż własna przestrzeń do życia to szansa na to, aby rozprostować skrzydła oraz zacząć w pełni urzeczywistniać swoje życiowe pasje oraz marzenia.

Pages