Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ceny

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 1 March 2021
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Morze szczyci się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Naturalnie najwięcej turystów przyjeżdża tutaj w letnim sezonie, bo można skosztować kąpieli i plażowania, mimo wszystko nie brakuje osób, które wolą przyjeżdżać na polskie wybrzeże zimą, jesienią lub wiosną. Panuje wówczas cisza i spokój, można dotlenić się świeżym powietrzem w czasie przechadzek, a ośrodki oferują korzystne cenniki.

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Popyt na paliwa z biegiem czasu zwiększa się. To jeden z efektów wzbogacania się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem majętności wzrasta także popyt na energię, chcemy bowiem dość wygodnie żyć. Korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów w mieszkaniu jak też w pracy. Przemieszczamy się czterokołowcami albo komunikacją miejską. Każde te koniecznie nam systemy poruszane są paliwem.

Domki ogrodowe - praktyczne miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Ceramika budowlana w ogrodzie
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Domki ogrodowe są niesłychanie dobrym miejscem na przechowywanie narzędzi i innych rzeczy, z jakich korzystamy w trakcie konserwacji ogrodu, pewno więc nie można odmówić im ogromnej praktyczności. Narzędzia przechowywane w takim domku są prawidłowo zabezpieczone, ponieważ fachowo stworzone domki ogrodowe umożliwiają ich efektywną konserwację.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór możliwości wśród dostępnych obecnie usług jest bardzo rozbudowany. Ciągle poszerzają się najbardziej polecane przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako stolica Dolnego Śląska rekomenduje klientom. Ogromne doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swoją prace oraz znakomite efekty, które są przez nich osiągane, bezsprzecznie przemawiają na korzyść tego rodzaju rozwiązań. Wskazane jest zapoznać się z nową propozycją naszych fachowców, by wybierać to, co znakomite.

Jak poradzić sobie z zakupem wymarzonego lokum?

 • Posted on: 2 February 2021
 • By: addmean
Przestronne mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania to istotna decyzja. Związana jest z koniecznością wydania istotnych środków, zatem warto ją wnikliwie przemyśleć i nigdy nie wybierać pod wpływem impulsu. Mieszkanie kupujemy przeważnie po to, ażeby zamieszkać w nim na wiele kolejnych lat. Także z tego względu trzeba wybór ten właściwie przemyśleć, uwzględniając zarówno aktualne jak i przyszłe wymagania naszych bliskich. Gdzie szukać najlepszych propozycji?

Czym jest stabilizacja gruntów, w jakich sytuacjach należy ją wykonać.

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
dom mieszkalny
Author: Schristia
Source: http://www.flickr.com
prace budowlane wykonywane są na gruntach o różnych parametrach. Dlatego też przed ich rozpoczęciem należy szczegółowo przebadać konkretną działkę, aby mieć informacje, na co się później nastawiać.

Działki budowlane

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
Deweloper Spółka
Author: Ernest Delaville
Source: http://www.flickr.com
Do ojczyzny na dobre przyszedł kryzys ekonomiczny, wszelkie wskaźniki gospodarcze zaczęły mocno spadać. To nie oznacza jednak, że trzeba zatrzymać wszystkie inwestycje – zawsze bowiem można stworzyć interes, który odniesie sukces nawet w złych czasach. Trzeba oczywiście przed wystartowaniem działalności dobrze się zastanowić, rozważyć wady i zalety.

Wrocławskie nieruchomości

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
Grunwaldzki Center
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Niełatwo prowadzić swoją działalność gospodarczą nie posiadając odpowiedniego biura. Takie biuro można rzecz jasna zakupić albo po prostu wynająć. Ta druga opcja zwyczajowo bywa przy tym bardziej opłacalna finansowo. Biura na wynajem Wrocław czy też odmienne oferty nieruchomości?

Niespotykana możliwość do nabycia fantastycznych przestrzeni mieszkalnych oraz usługowych we Wrocławiu jest dostępna dla Ciebie!

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie marzy o tym, aby móc wrócić do swojego własnego mieszkania? Niekiedy pragnieniem jest doskonały apartament na ostatnim piętrze posiadający widok na oddalone morze, czasami zaś starczy nam zwyczajne przytulne mieszkanko, w jakim można liczyć na schronienie i chwile samotności z ulubioną książką czy spędzić czas z ukochaną osobą. Nie da się ukryć, iż swoja przestrzeń do życia to możliwość na to, by rozprostować skrzydła i zacząć w pełni spełniać swoje życiowe pasje oraz marzenia.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak obecnie wyglądają ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania potaniały o kilkanaście procent. W skali kraju występuje jednakowoż stabilizacja cen.

Lampki owadobójcze - a więc, w jaki sposób wyzbyć się robaków we osobistym lokaliku typu gastronomicznego

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
monitoring
Author: rafael parr
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz sklep z jedzeniem? Posiadasz problem z owadami, które to pragną dostać się do twoich własnych produktów? Jeśli tak, do idealnie trafiłeś, dobierając akurat ten temat! W pisanym dzisiaj felietonie po podpowiadamy Ci, w jaki sposób się ich wyzbyć nie nazbyt sporym kosztem oraz równocześnie gwarancją jego skuteczności!

Klienci dzielą się ochoczo zdaniem w sprawie oczyszczacy powietrza

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
van
Author: Daniel Kinnectz
Source: http://www.flickr.com
Rekomendowany przez producenta sprzęt, taki jak oczyszczacz powietrza, zyskał już sympatię ogromnej liczby klientów na rynku. Zwracając uwagę na dawane dzisiaj przez firmę możliwości, można bezproblemowo wybierać wśród tych dla nas najkorzystniejszych. Mnogość opcji, które rzucają się aktualnie w oczy spośród ofert producenta, wskazuje na ogromny potencjał całego zakładu. Nasi konsultanci są stuprocentowo skupieni na swojej pracy, dzięki czemu wyjaśniają swoim klientom funkcjonowanie mechanizmu.

Dostałeś w spadku mieszkanie w stolicy? Potrzebny ci jest rzeczoznawca

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
bloki w nowym budownictwie
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com
Nieraz w obserwowaliśmy momenty, w których bohaterowie dostawali po uprzednio zmarłym krewnym ogromny spadek. Takie sytuacje zdarzają się także w rzeczywistości, jednak zapewne nie tak często. Co zrobić, kiedy trzeba nam zaadaptować nieruchomość, przekazaną nam przez kuzynkę naszej matki? Czy jest to jedynie powód do radości, czy również do zmartwień? Są formalności, o które sami musimy się zatroszczyć, czy może wszystkim zajmie się w naszym imieniu reprezentant prawny zmarłej?

Pages