Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ceny

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowane mieszkanie może mieć spory wpływ na naszą jakość funkcjonowania w danym miejscu, przez to nie możemy tego rodzaju decyzji podjąć pochopnie. To właśnie sprawia, że powinniśmy się dokładnie przypatrzeć wszelkim propozycjom.

Przedsięwzięcie sporej wagi – budowa domu

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Gdy decydujemy się na zaczęcie procesu, takiego jak budowa domu Kraków zapewnia pomoc wyjątkowo doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Stawiając na wybór znakomitych materiałów czy wyselekcjonowanie najbardziej właściwego sposobu podejścia do całej sprawy, możemy być pewni podejmowania dobrej decyzji. Rozplanowanie finansów we właściwy sposób, odpowiednia logistyka oraz rozłożenie w czasie, te wszystkie warunki muszą być spełnione, aby budowa domu okazała się rozsądna.

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na paliwa z biegiem czasu wzrasta. To jeden z rezultatów bogacenia się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem majętności wzrasta też zapotrzebowanie na energię, chcemy bowiem dość wygodnie żyć. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów w domu a także w pracy. Przemieszczamy się autami lub komunikacją miejską. Każde te niezbędne nam systemy poruszane są paliwem.

Jakim sposobem wynająć lokum we Wrocławiu?

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
bloki
Author: Grupa Archicom
Source: www.archicom.pl
Zanim zaczniemy głęboko sprawdzać oferty mieszkaniowe we Wrocławiu, przystaje zastanowić się co tak na prawdę nas interesuje. Jeśli wyszukujemy miejsca dla jednej postaci, musimy rozważyć pokój dwuosobowy do dzielenia z z jakąś osobą, albowiem o wiele mniej kosztuje niż ten dla jednej osoby.

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk szczyci się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Oczywiście najwięcej turystów przyjeżdża tu w wakacyjnym okresie, gdyż można zakosztować kąpieli i plażowania, mimo wszystko nie brak osób, które chcą odwiedzać polskie wybrzeże zimą, jesienią albo wiosną. Panuje wówczas cisza oraz spokój, można pooddychać świeżym powietrzem podczas przechadzek, a hotele zapewniają korzystne cenniki.

Szklane schody w Twym wnętrzu - kilka przydatnych porad

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
Szklane schody
Author: sara~
Source: http://www.flickr.com
Obecnie nader modna stała się między innymi wszystkim ekologia. Sporo ludzi współcześnie stara się żyć tak, aby nie zanieczyszczać niepotrzebnie środowiska naturalnego. Jeżeli Ty również należysz do takich osób, wówczas z pewnością wiesz doskonale, jak nader istotne jest przede wszystkim używanie na co dzień ekologicznych artykułów.

Najlepsze bramy garażowe

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
ogrodzenie domu
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo swojego samochodu to dla wielu osób absolutna podstawa. Jak jednak warto zadbać o to, aby zapewnić samochodowi kompletne bezpieczeństwo? Zwykła prosta brama garażowa może tu zazwyczaj nie wystarczyć. Bramy Hormann Warszawa mogą być znakomitą alternatywa dla normalnych systemów zabezpieczeń stosowanych zazwyczaj w garażach. Aby perfekcyjnie dokonać wyboru na przykład konkretny model drzwi garażowych trzeba czasu oraz cierpliwości.

Domki ogrodowe - praktyczne miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
Ceramika budowlana w ogrodzie
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Domki ogrodowe są niezwykle dobrym miejscem na przechowywanie narzędzi i innych rzeczy, z których korzystamy w czasie pielęgnacji ogrodu, pewnie więc nie można odmówić im dużej praktyczności. Narzędzia składowane w takim domku są prawidłowo zabezpieczone, albowiem profesjonalnie sporządzone domki ogrodowe umożliwiają ich efektywną konserwację.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Mnóstwo osób śni o swoim prywatnym kącie. Aczkolwiek tak samo wiele osób stwierdza, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo wyłącznie w sumie dzięki nim większość osób jest w stanie wybudować swój prywatny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na upragnione cztery kąty.

Najlepszej jakości kostka brukowa Poznań – oferty i ceny

 • Posted on: 25 December 2019
 • By: addmean
Kostka Bradstone Madoc Semmelrock
Author: Semmelrock Stein+Design sp. z o.
Source: Semmelrock Stein+Design sp. z o.o.
Najczęściej wybierane dzisiaj na rynku materiały budowlane wyszukać można w szczególnie korzystnych cenach. Np. surowiec taki jak kostka brukowa Poznań oferuje w znakomitej jakości. Najwyższy poziom wykonania chodnika opiera się w znacznej mierze na znalezieniu odpowiedniego producenta. Rozmaite rodzaje, faktury oraz poszczególne kształty dostępnych na rynku kostek dostać można na rynku już dzisiaj. Ułatwia to kreowanie wyszukanych i oryginalnych kompozycji przykładowo wokół domu lub również w ogrodzie.

Jak znaleźć dobrego geodetę

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
geodeta sprawdzający mapy
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
W czasie projektowania drogi, działki lub budynku należy zadbać o bardzo wielką ilość kwestii związanych z pomiarem. sporo poszczególnych spraw podczas budowy zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od gustu klienta i przeznaczenia odpowiedniego budynku. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów co do wytyczania granic nieruchomości zajmuje w dzisiejszych czasach cenny dla każdego czas.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Zamów najlepsze usługi budowlane, gdyż tu wszystko powinno być zrobione rzeczywiście solidnie

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
remont - fotos
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przy podejmowaniu prac budowlanych lub remontowych, należy zagwarantować sobie wsparcie fachowców. Co prawda, dużo osób próbuje takie działania realizować samodzielnie, lecz można się na to poważyć jedynie w przypadku, jeżeli rzeczywiście umie się to robić.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak aktualnie przedstawiają się ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali kraju pojawia się jednak stabilizacja cen.

Pages