Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

centrum

Piękne i wygodne mieszkania od developerów we Wrocławiu

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w kraju – a zwłaszcza we Wrocławiu – rynek mieszkań jest znacznie dynamiczny. Dlatego też obecnie mieszkania są bardzo poszukiwane – sporo ludzi zamierza też wprowadzić się „na swoje”. W przypadku gdy nadzwyczaj poszukiwane są wysokojakościowe, najnowsze mieszkania, świetnym sposobem jest nabycie albo wynajęcie mieszkania od dewelopera. W ten sposób można otrzymać mieszkanie z pierwszej ręki, często w bardzo korzystnych cenach i w wysoce korzystnej lokalizacji.

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się szybko rozrasta, jako że tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj bardzo widoczna. Większe aglomeracje zapewniają bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne bądź wiele rozrywek, których przeważnie są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się więc dziwić, że zainteresowanie kupieniem czy wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy mieć na uwadze szukając najbardziej satysfakcjonującego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie podstawowe?

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup domu to jedna z poważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo żyjący nabywcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 18 January 2020
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Wszelki rodzic pragnie, ażeby jego dziecko miało beztroskie dzieciństwo. Ważne jest bezpieczeństwo i wyczucie stabilizacji. A kiedy zbliża się lato, pojawiają się dodatkowe atrakcje, jakie mogą należące do nas dzieciaki zaciekawić.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnego mieszkania w Warszawie, wtedy zdecydowanie zdążyłeś się już zorientować, że musisz wysupłać na to naprawdę dużo pieniędzy.

Jak prawidłowo zrobić prace remontowe na zewnątrz budynku

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Wszelkiego typu prace remontowe są powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza na dzień dzisiejszy. Dotyczą one zwłaszcza domów i pomieszczeń, które powstały w poprzednich wiekach. Obiekty tego rodzaju niezwykle często wymagają renowacji z uwagi na swój pogarszający się stan. Z tego powodu na przykład przeprowadza się remonty elewacji zabytkowych obiektów, w szczególności tych zlokalizowanych w pobliżu centrum miast.

Na co zwracać uwagę przy wynajmowaniu wnętrza

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
Lokal
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej firmy nie jest przedsięwzięciem łatwym. Związane jest bowiem z duża liczbą obowiązków, a także z wielką odpowiedzialnością. Oczywiście jest również sporo zalet takiej sytuacji, należy do nich niezależność od innych ludzi. Samo utworzenie swojej firmy związane jest z koniecznością realizacji bardzo wielu kwestii formalnych. Gdy już się to osiągnie, pojawia się zasadnicza kwestia – w jakim miejscu zorganizować siedzibę spółki?

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Wystawione na sprzedaż przez deweloperów mieszkania, w których można zameldować się szybko

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
blok mieszkalny
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Tak się składa, że rynek nieruchomości w stolicy województwa dolnośląskiego rozwinął się w taki sposób, iż wystawione na sprzedaż przez deweloperów nieruchomości, w których można zameldować się szybko są cenione w całym województwie. Ludzie zamieszkujący w różnych jego częściach zdecydowani są na to, żeby zakupić nieruchomość we Wrocławiu. W głównej mierze są to ludzie w młodym wieku, którzy pracują w tym mieście. Patrząc na to, iż w tej chwili młode pokolenie jest odważniejsze niż w przeszłości to osoby takie nie boją się wziąć zobowiązania finansowego wyłącznie w tym celu, by realizować swoje marzenie o posiadaniu własnego mieszkania.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko idzie na studia w nowym miejscu? Z całą pewnością kupno mieszkania będzie słuszną inwestycją na lata. Dlatego też już dzisiaj sprawdź jakie są najlepsze oferty w znanych serwisach online. Wiadomym jest, iż cena za metr kwadratowy w centrum wielkiego miasta jest zdecydowanie większa, aniżeli na obrzeżach. Dlatego trzeba posprawdzać starannie wszystkie oferty i wpierw wybrać odpowiednią lokalizację.Jeśli uda nam się wynegocjować w jakiej dzielnicy staramy się kupić mieszkanko to poszukiwania będą o wiele prostsze.

Piękne i nowe mieszkania we Wrocławiu deweloperskie – Krzyki i nie tylko

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi marzy o momencie, gdy będą mogli nareszcie przeprowadzić się „na swoje“. Wrocław oferuje pod takim względem sporo możliwości, mimo to każdy ma nieznacznie inne wymogi dot. warunków i położenia mieszkania. Komfortowe osiedle na obrzeżach miasta, blisko wsi i rześkiego powietrza, czy sprawnie skomunikowane mieszkanie w pobliżu samego serca miasta?

Zagęszczanie gruntu pod budowę

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Mimo panującego na całym świecie kryzysu, w naszym kraju obserwujemy zwiększony ruch w budownictwie. Budują się kolejne, olbrzymie inwestycje, dzięki którym mnóstwo osób posiada zapewnioną posadę. Mnóstwo lokali użytku publicznego buduje się dzięki środkom Unii Europejskiej.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić lokum na terenie naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, w szczególności warto brać pod uwagę dzielnicę Bemowo. Może nie kojarzy się ona ludziom tak fajnie jak np. nowe osiedla stawiane na Mokotowie, lecz fakty są takie, iż trudno na dzisiaj o fajniejsze miejsce w Warszawie, aniżeli właśnie Bemowo. Naturalnie rozchodzi się o tych Polaków, którzy w zasadzie nie chcieliby zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - wiadomo, że mieszkania w naszej stolicy są tak naprawdę droższe, niźli często mieszkanka w Madrycie czy jakimś holenderskim mieście. Chociaż tak czy siak akurat dla typowego Europejczyka ceny stołecznych mieszkań wcale nie są aż takie wielkie...

Pages