Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

centrum

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to duże miasto, które się cały czas rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest obecnie naprawdę widoczna. Większe metropolie gwarantują bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne lub dużo rozrywek, których z reguły są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się z tego względu dziwić, że zainteresowanie kupieniem bądź wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy mieć na uwadze poszukując najbardziej satysfakcjonującego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Piękne i wygodne mieszkania od developerów we Wrocławiu

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach w Polsce – a szczególnie we Wrocławiu – rynek mieszkań jest wysoce dynamiczny. Z tego powodu teraz mieszkania są znacznie poszukiwane – dużo ludzi pragnie również przeprowadzić się „na swoje”. W przypadku gdy szczególnie poszukiwane są wysokojakościowe, nowe mieszkania, świetnym sposobem jest nabycie bądź wynajem mieszkania od dewelopera. W ten sposób można otrzymać mieszkanie z pierwszej ręki, często w bardzo przystępnych cenach i w bardzo korzystnej lokalizacji.

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Wszelki rodzic pragnie, aby jego dziecko miało beztroskie dzieciństwo. Ważne jest bezpieczeństwo oraz poczucie stabilizacji. A gdy nadchodzi okres letni, pojawiają się dodatkowe atrakcje, które mogłyby należące do nas dziecko zaciekawić.

Już w tej chwili poszukaj wymarzonego mieszkania w Opolu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
nowoczesny wystrój mieszkania
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wraz z małżonkiem wyszukujecie upragnionego gniazdka na południu naszego kraju? Już w tym momencie sprawdźcie oferty z województwa opolskiego, bowiem często można znaleźć w tym miejscu bardzo fenomenalne mieszkania za niezbyt wygórowane ceny.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania w stolicy, wówczas bez wątpienia zdążyłeś się już zorientować, iż musisz przeznaczyć na to naprawdę dużo pieniędzy.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Nabycie domu to jedna z istotniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Obecnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej również wymagamy.


Nowocześnie prosperujący inwestorzy posiadają bardzo rozbudowany zakres potrzeb względem przyszłych lokali.

Wystawione na sprzedaż przez deweloperów mieszkania, w których można zameldować się szybko

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
blok mieszkalny
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Tak się składa, że rynek nieruchomości w stolicy województwa dolnośląskiego rozwinął się w taki sposób, iż wystawione na sprzedaż przez deweloperów nieruchomości, w których można zameldować się szybko są cenione w całym województwie. Ludzie zamieszkujący w różnych jego częściach zdecydowani są na to, żeby zakupić nieruchomość we Wrocławiu. W głównej mierze są to ludzie w młodym wieku, którzy pracują w tym mieście. Patrząc na to, iż w tej chwili młode pokolenie jest odważniejsze niż w przeszłości to osoby takie nie boją się wziąć zobowiązania finansowego wyłącznie w tym celu, by realizować swoje marzenie o posiadaniu własnego mieszkania.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko idzie na studia w nowym miejscu? Z całą pewnością kupno mieszkania będzie słuszną inwestycją na lata. Dlatego też już dzisiaj sprawdź jakie są najlepsze oferty w znanych serwisach online. Wiadomym jest, iż cena za metr kwadratowy w centrum wielkiego miasta jest zdecydowanie większa, aniżeli na obrzeżach. Dlatego trzeba posprawdzać starannie wszystkie oferty i wpierw wybrać odpowiednią lokalizację.Jeśli uda nam się wynegocjować w jakiej dzielnicy staramy się kupić mieszkanko to poszukiwania będą o wiele prostsze.

Piękne i nowe mieszkania we Wrocławiu deweloperskie – Krzyki i nie tylko

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi marzy o momencie, gdy będą mogli nareszcie przeprowadzić się „na swoje“. Wrocław oferuje pod takim względem sporo możliwości, mimo to każdy ma nieznacznie inne wymogi dot. warunków i położenia mieszkania. Komfortowe osiedle na obrzeżach miasta, blisko wsi i rześkiego powietrza, czy sprawnie skomunikowane mieszkanie w pobliżu samego serca miasta?

Jak prawidłowo zrobić prace remontowe na zewnątrz budynku

 • Posted on: 4 June 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Wszelkiego typu prace remontowe są często występującym elementem, w szczególności w dzisiejszych czasach. Dotyczą one szczególnie domów i pomieszczeń, które powstały w poprzednich wiekach. Obiekty tego rodzaju niezwykle często potrzebują remontu ze względu na swój pogarszający się stan. Dlatego przykładowo remontuje się elewacje zabytkowych kamienic, w szczególności tych zlokalizowanych w pobliżu centrum miast.

Zagęszczanie gruntu pod budowę

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Mimo panującego na całym świecie kryzysu, w naszym kraju obserwujemy zwiększony ruch w budownictwie. Budują się kolejne, olbrzymie inwestycje, dzięki którym mnóstwo osób posiada zapewnioną posadę. Mnóstwo lokali użytku publicznego buduje się dzięki środkom Unii Europejskiej.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić lokum na terenie naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, w szczególności warto brać pod uwagę dzielnicę Bemowo. Może nie kojarzy się ona ludziom tak fajnie jak np. nowe osiedla stawiane na Mokotowie, lecz fakty są takie, iż trudno na dzisiaj o fajniejsze miejsce w Warszawie, aniżeli właśnie Bemowo. Naturalnie rozchodzi się o tych Polaków, którzy w zasadzie nie chcieliby zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - wiadomo, że mieszkania w naszej stolicy są tak naprawdę droższe, niźli często mieszkanka w Madrycie czy jakimś holenderskim mieście. Chociaż tak czy siak akurat dla typowego Europejczyka ceny stołecznych mieszkań wcale nie są aż takie wielkie...

Rynek mieszkań w Warszawie – jakie są koszty lokali i w których dzielnicach mieszkania wyróżniają się największym zainteresowaniem?

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie w stanie deweloperskim
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Warszawa, jako stolica Polski, co roku przyciąga następne osoby, które chcą w mieście zamieszkać przez wzgląd na naukę lub pracę. Metropolia cały czas się rozrasta, co można zauważyć gołym okiem, ponieważ w ciągu paru miesięcy powstają nowoczesne drapacze chmur lub wygodne osiedla mieszkań.

Pages