Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

cena

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed czynnikami atmosferycznymi czyli plusy i minusy garaży ze stali.

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Samochody, jakie się postawi pod zadaszeniem będą dużo mniej podatne na działanie korozji, mają lepszy lakier, a w zimie nie ma z nimi żadnego problemu ze śniegiem. Z tego też powodu najlepszą możliwą opcją jest trzymanie auta gdzieś pod dach. Mieszkańcy bloków i budynków wielorodzinnych mają możliwości nieco mniejsze, albo mogą kupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu, o ile rzecz jasna w ich budynku taki się znajduje, albo garaż wolnostojący, jakich jednak jest bardzo mało.

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowane mieszkanie może mieć spory wpływ na naszą jakość funkcjonowania w danym miejscu, przez to nie możemy tego rodzaju decyzji podjąć pochopnie. To właśnie sprawia, że powinniśmy się dokładnie przypatrzeć wszelkim propozycjom.

Jeżeli potrzebujemy prawidłowo uprzątnąć nasz dom wtenczas przydadzą nam się porządne myjki i odkurzacze

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
odkurzacz
Author: Chez Mummy
Source: http://www.flickr.com
Czyszczenie mieszkania jest jedną z najbardziej podstawowych spraw, które musimy regularnie przeprowadzać gdy chcemy mieć go jak najdłużej i żeby był w jak najlepszym stanie. Jest to niezmiernie ważna rzecz, ponieważ jak wiadomo mieszkanie przynależy do jednego z najpotrzebniejszych miejsc w naszym egzystowaniu, które służy przede wszystkim do odpoczynku i spędzania czasu z naszymi bliskimi.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu przychodzi taki moment gdy musimy zabrać się za takie prace ażeby poprawić jego estetykę.

Jakie użycie posiada szlifierka kątowa? Zobacz w poniższym tekście!

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl
Szlifierka kątowa przede wszystkim służy do cięcia oraz także szlifowania metalu. Oczywiście wolno ją wykorzystać też do innych twardych, mocnych materiałów. Na ogół szlifierki kątowe używa się do cięcia blachy, prętów zbrojeniowych, ceramicznych elementów bądź również szlifowania twardych nawierzchni.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak fajnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić w tym mieście dom, mają w czym wybierać. Wciąż podejmowane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Zamierzasz zakupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

W jaki sposób urządzić miejsce naokoło domu?

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Domek z ogródkiem jest pragnieniem wielu osób. Gdy już jednak zrealizowaliśmy te plany, często nie wiemy jak urządzić teren wokół domu. Warto sięgnąć do szeroko dostępnych inspiracji, dzięki którym możemy znaleźć pomysł perfekcyjny dla nas. Jeśli jednak nie czujemy, że projektowanie terenu jest naszą dobrą stroną, warto zostawić to zadanie specjalistom. W jaki sposób można zagospodarować miejsce wokół domu?

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy wykonujemy całościowy remont jednego z pomieszczeń w naszym mieszkaniu, to zazwyczaj zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową jesteśmy w stanie podzielić zasadniczo na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy amatorzy, których wiedza, a czasem również umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których pracownicy zazwyczaj posiadają dogłębniejszą wiedzę w zakresie remontów niż wspomniani powyżej kompani po fachu.

Dobre lokale usługowe we Wrocławiu przydadzą nam się licznych ciekawych okolicznościach

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
Jak doskonale wiadomo gdy planujemy rozpocząć jakieś typowe dorosłe życie oraz jeśli zamierzamy mieć jakąś prywatną działalność to potrzeba nam kilku spraw, jakie są do tego niezbędne. Bezsprzecznie jednym z podstawowych marzeń każdego dorosłego człowieka jest osobisty kąt, w którym da się odprężyć się po ciężkim dniu oraz po prostu spędzić czas z rodziną, planować różnego rodzaju imprezy a także spotykać się ze znajomymi.

Sezon na wynajmy

 • Posted on: 29 July 2019
 • By: addmean
osiedle
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Na zapytanie, w których miastach wynajmuje się najwięcej mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, każdego roku witają powracających po wypoczynku studentów, a także nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków.

Czy należałoby targować się o cenę, kupując mieszkania deweloperskie?

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe własne mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Na rynku posiadłości powstaje mnogość atrakcyjnych inwestycji mieszkalnych, wobec tego oferta nowiuteńkich mieszkań gotowych do nabycia jest naprawdę obszerna. Decydując się na zakup nowego mieszkania deweloperskiego, możemy wręcz przebierać w rozlicznych ofertach. Szukasz mieszkania 2 czy też 3 pokojowego? A może interesuje Cię obszerne i duże mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

Gdzie należałoby szukać miejsca na dom?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Posiadanie własnego miejsca zamieszkania bez wątpienia jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej pomimo tego praktyka pokazuje nam przejrzyście, że niestety wielokrotnie nasze marzenia ograniczone są ze względu na możliwości pieniężne, które są ograniczone. Na szczęście istnieje wiele propozycji, tak jak oferowanych nam w wielu przypadkach przez banki komercyjne jak i inne podmioty, dzięki którym możemy pozyskać dodatkową gotówkę.

Pages