Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

cena

Dobre lokale usługowe we Wrocławiu przydadzą nam się licznych ciekawych okolicznościach

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
Jak doskonale wiadomo gdy planujemy rozpocząć jakieś typowe dorosłe życie oraz jeśli zamierzamy mieć jakąś prywatną działalność to potrzeba nam kilku spraw, jakie są do tego niezbędne. Bezsprzecznie jednym z podstawowych marzeń każdego dorosłego człowieka jest osobisty kąt, w którym da się odprężyć się po ciężkim dniu oraz po prostu spędzić czas z rodziną, planować różnego rodzaju imprezy a także spotykać się ze znajomymi.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
W stolicy Dolnego Śląska nie brak atrakcyjnych miejsc do mieszkania, zatem osoby, które chcą kupić tam mieszkanie, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

W jaki sposób urządzić miejsce naokoło domu?

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Domek z ogródkiem jest marzeniem wielu ludzi. Kiedy już jednak zrealizujemy te plany, niejednokrotnie nie wiemy w jaki sposób urządzić teren naokoło domu. Warto spojrzeć do szeroko udostępnianych inspiracji, za pomocą których możemy znaleźć pomysł perfekcyjny dla nas. Jeżeli jednak nie czujemy, że projektowanie terenu jest naszą dobrą stroną, warto zostawić to zadanie specjalistom. W jaki sposób można wykorzystać miejsce wokół domu?

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Dobrze dopasowane lokum może mieć spory wpływ na naszą jakość życia w danym miejscu, przez to nie powinniśmy tego typu decyzji podjąć zbyt szybko. To właśnie powoduje, że powinniśmy się dokładnie przyjrzeć wszystkim propozycjom.

Jakie użycie posiada szlifierka kątowa? Zobacz w poniższym tekście!

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl
Szlifierka kątowa zwłaszcza służy do cięcia oraz szlifowania metalu. Rzecz jasna wolno ją zastosować również do innych twardych, mocnych materiałów. W większości wypadków szlifierki kątowe stosuje się do cięcia blachy, prętów zbrojeniowych, ceramicznych fragmentów czy również szlifowania twardych powierzchni.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są niskie koszty, tym bardziej jak mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół budynku mieszkalnego. W końcu nadchodzi ten moment kiedy musimy zabrać się za prace nad domem by polepszyć jego estetykę.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przeprowadzamy generalny remont jednego z pomieszczeń w naszym domu, to najczęściej zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić w zasadzie na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których robotnicy zazwyczaj posiadają większą wiedzę w zakresie remontów niż rzeczeni wyżej koledzy po fachu.

Sezon na wynajmy

 • Posted on: 29 July 2019
 • By: addmean
osiedle
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Na zapytanie, w których miastach wynajmuje się najwięcej mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, każdego roku witają powracających po wypoczynku studentów, a także nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków.

Jeżeli potrzebujemy prawidłowo uprzątnąć nasz dom wtenczas przydadzą nam się porządne myjki i odkurzacze

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
odkurzacz
Author: Chez Mummy
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie domu jest jedną z w największym stopniu fundamentalnych spraw, które musimy regularnie wykonywać gdy planujemy mieć go jak najdłużej i żeby był w jak najdoskonalszym stanie. Jest to wyjątkowo ważna rzecz, ponieważ bez wątpienia mieszkanie przynależy do jednego z najpotrzebniejszych miejsc w naszym egzystowaniu, które służy przede wszystkim do odpoczynku oraz spędzania czasu z naszymi krewnymi.

Czy należałoby targować się o cenę, kupując mieszkania deweloperskie?

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe własne mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Na rynku posiadłości powstaje mnogość atrakcyjnych inwestycji mieszkalnych, wobec tego oferta nowiuteńkich mieszkań gotowych do nabycia jest naprawdę obszerna. Decydując się na zakup nowego mieszkania deweloperskiego, możemy wręcz przebierać w rozlicznych ofertach. Szukasz mieszkania 2 czy też 3 pokojowego? A może interesuje Cię obszerne i duże mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

Gdzie należałoby szukać miejsca na dom?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Posiadanie własnego miejsca zamieszkania bez wątpienia jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej pomimo tego praktyka pokazuje nam przejrzyście, że niestety wielokrotnie nasze marzenia ograniczone są ze względu na możliwości pieniężne, które są ograniczone. Na szczęście istnieje wiele propozycji, tak jak oferowanych nam w wielu przypadkach przez banki komercyjne jak i inne podmioty, dzięki którym możemy pozyskać dodatkową gotówkę.

Zastosowanie blach trudnościeralnych, a także nadawanie kształtu oraz wyjaśnienie terminu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Blacha
Source: sxc.hu
Trwałość to najważniejsza funkcja blach trudnościeralnych. Nawet sama nazwa pozwala nam oczekiwać, że omawiane blachy niełatwo jest zetrzeć. Powinny być one niezwykle wytrzymałe i oporne na każde obciążenie.

Jak wygląda zastosowanie blach trudnościeralnych w dzisiejszym przemyśle?

Pages