Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Cegła

Jak zrobić elewację z klinkieru? O jakich zasadach trzeba wiedzieć, aby wszystko było zrobione jak najlepiej?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
elewacja z cegieł
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Od tego jaka jest jakość prac murarskich zależy niesamowicie wiele, głównie trwałość oraz piękny, pozbawiony jasnych wykwitów, wygląd elewacji z klinkieru. Zrobienie elewacji nie jest z pewnością proste, przede wszystkim potrzeba na to czasu, staranności, a na pewno również dużej wiedzy oraz doświadczenia. Na szczęście rezultat końcowy jest tego wart, bo taka elewacja jest niesamowicie efektowna, elegancka i solidna.

Materiały budowlane – wybór produktów uniwersalnych

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Christopher Sessums
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy inwestor przeprowadza budowę domu jednorodzinnego, czy budynku użyteczności publicznej, każdy chce jak najwięcej zaoszczędzić na kosztownych materiałach budowlanych. Aby zredukować cenę postawienia budynku, dobrze jest wybrać materiały o wszechstronnym zastosowaniu.

W jaki sposób wybrać perfekcyjne miejsce do życia i przedmioty takie jak rozsiewacz poplonów

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
Rolnictwo
Author: Pieter van Marion
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas ma podobne oczekiwania od życia. Wszyscy pragną cieszyć się dobrym zdrowiem tak długo, jak to tylko się da i być szczęśliwym. Różnice widzimy dopiero w definicji, gdyż wszyscy z nas interpretują je po swojemu. Jedni widzą szczęście w stworzeniu wielopokoleniowej rodziny, kolejni widzą szczęście w dającej prestiż działalności, jeszcze następni raduje gromadzenie przedmiotów i ich bezawaryjne działanie, bez konieczności nabywania elementów takich jak sprężyna do agregatu bądź podróżowanie i poznawanie coraz to nowych zakątków planety.

Szczegółowa charakterystyka modnej cegły pełnej i stropów gęstożebrowych

 • Posted on: 29 September 2020
 • By: addmean
cegła klinkierowa
Author: Röben
Source: Röben
Cegły pełne są przeznaczone do wykonywania rozmaitego typu ścian - ścian nośnych, ścian działowych bądź ścian zewnętrznych z dociepleniem. Mało tego z cięgieł całkowitych wykonuje się również ściany samonośne, osłonowe lub wypełniające.

Pełna tradycji cegła klinkierowa rodzaju Terca - czyli, kilka słów o tym, co warto na ten konkretny temat wiedzieć

 • Posted on: 12 April 2020
 • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to jest klinkier, a tym mocniej Cegła klinkierowa? Co charakteryzuje tego konkretnego typu cegły? Jakiego typu istnieją odmiany cegieł typu Terca? Jakie dokładnie mają możliwość mieć one rodzaje struktur? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - artykuliku!