Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynku

Mieszkanie - fantazjowanie każdego przeciętnego człowieka, który chciałby założyć familię.

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Ze względu to, jak żmudnie współcześnie nazbierać pieniądze na budowę domu, trudno się dziwić, że ludzie kupują mieszkania, bądź je wynajmują. Jednakże, jeśli ktoś posiada taką kwotę gotówki projektanci są w stanie zaoferować wiele ciekawych rozwiązań małego czy też dużego lokum.

Wymagane oznaczenia na terenie budowy i wypożyczalnie maszyn budowlanych

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Tymczasowe ogrodzenie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczynając remontowanie lub budowę domu musimy wyposażyć firmę w odpowiednie akcesoria a także sprzęty. Można je zakupić dla swojej firmy czy też wypożyczać u specjalnych firm, zajmujących się tego typu usługami. Każdy obszar budowy powinien być dobrze oznaczony tudzież tablicą budowlaną. Tablica jest koniecznym elementem tudzież musi spełniać określone warunki.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Podchodząc do poszukiwania wymarzonego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji a także standardowi mieszkania, ale też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Profesjonalny serwis techniczny - do czego służy?

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
Utrzymanie techniczne
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Specjalny serwis techniczny to ratunek dla wielu korporacji a także przedsiębiorców. Dobry serwis zajmuje się wieloma kwestiami, ale przede wszystkim specjalizuje się w eksploatacji technicznej a także zajmuje się wykończeniówką budowlaną i instalacyjną w rozmaitych punktach handlowych, np. centrach handlowych, lub halach przemysłowych. W takich miejscach chodzi raczej o różnego gatunku instalacje, między innymi wentylacyjne, tryskaczowe, ogólnobudowlane.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden budynek z czasem wymaga remontu, ale także zdarza się i tak, że dopiero po pewnym czasie dostrzegamy mankamenty nie samej budowy, ale też położenia, w którym budynek został wybudowany.

Jak stworzyć dom ze snów?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Aby zbudować mieszkanie marzeń, potrzeba najpierw te pragnienia wizualizować w projekcie. Najważniejsze aspekty sztywno umieścić na planie domu, takie jak na przykład umieszczenie pomieszczeń, metraż całego domu i poszczególnych pomieszczeń, a także usytuowanie najbardziej istotnych elementów domu, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, sieci przyłączy.

Jakie zyski wynikają z zastosowania technologii piankowania dachu?

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
jadalnia
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Występujący w Polsce mikroklimat należy do bardzo zróżnicowanych, w okresie zimowym oddychamy nawet powietrzem arktycznym. Niestety pomimo tego niewłaściwie stworzona izolacja termiczna mogłaby podwyższyć wielkość faktur za ogrzewanie aż o ok.

Fototapety: w jaki sposób uwydatnić styl salonu za pomocą fototapety?

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta powraca do łask. Dzięki niej łatwo przekształcisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest ogromnie różnorodna. Jak zaakcentować styl mieszkania za pomocą fototapety?


Wielkość fototapety możemy dopasować do swych wymogów, albowiem dzisiejsza fototapeta może, ale nie musi zajmować całej ściany.

Interesuje Cię kominek w domu? Postaw na obudowę z cegły, a będzie on prezentował się fantastycznie!

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
ogrodzenia
Source: pixabay.com
W czasie aranżowania swojego domu na bank będziesz miał multum spraw do przemyślenia. Jedną z takich rzeczy będzie na przykład kominek, który do niedawna był prawdziwym szlagierem, tak że każdy człowiek chciał mieć go w swoim budynku.


Obecnie zdecydowanie więcej ludzi rozważa tą sprawę, ponieważ nie są pewni tego czy będzie im się chciało rozpalać w kominku, bo nie jest to tak łatwe jak na początku mogłoby się wydawać.

Właściciele własnych domów doskonale zdają sobie sprawę z tego, iz oprócz dużej radości na ich głowę spada dużo zmartwień.

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
domek
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Piękny dom i wspaniały ogród wokół niego to marzenie chyba każdego. Mało kto jednak zastanawia się nad tym, jak bardzo dużo wysiłku należy włożyć, aby wszystko prezentowało się wspaniale.


Posiadacz domu wszelakie awarie jest zmuszony likwidować na własny koszt, a wiadomo przecież, że nie znajdziemy rzeczy, które by się z czasem nie zużywały.

Pages