Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynki

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Mnóstwo osób w okresie budowania mieszkań , jak również innych budynków przeważnie się zastanawia, które materiały budowlane są najlepsze. Mnóstwo wtedy zależy od danego przeznaczenia budynku, ale wśród dużej ilości artykułów budowlanych na pewno najdoskonalej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.

Sposoby zarządzania nieruchomościami

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
dom - krajobraz
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Zarówno zarządzanie nieruchomościami Wrocław, jak i przeglądy budowlane Wrocław wymagają odpowiednich uprawnień. Żeby je uzyskać należy niejednokrotnie podjąć wiele specjalistycznych szkoleń, jak również zdać egzaminy umożliwiające wykonywanie takich czynności.

Jakie branże są w dalszym ciągu godne polecenia dla biznesmenów?

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: macieklew
Source: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który pragnę zainwestować w konkretny biznes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie pomyśleć, czy być może dobrym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. Przecież Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z UE. Poza tym, ludzie zapewne ciągle będą budowali domostwa, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy już za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy zakładać, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. Tak naprawdę nie jestem ogromnym optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie szczypty rozsądku.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
budowa, remont
Obecnie przemysłowe budownictwo coraz bardziej koncentruje się na wykorzystywaniu światła dziennego, aby rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na oszczędność na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej pewne w razie pożaru. Takie efekty możemy uzyskać jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Marzysz o domu w stolicy Dolnego Śląska – zobacz, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest w czołówce wielkich miejscowości, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie tylko sprawa zagnieżdżenia na tym terenie wielu zakładów, a co jednoznaczne miejsc pracy, ale także popularności miasta, jakoźródła kultury. Modernizowany powoli po II wojnie światowej Wrocław stawał się coraz ładniejszy. Dziś kusi, aby w nim zamieszkać.

Prąd i elektryczność – rzeczy bez których ludzie nie byłaby w stanie sobie poradzić

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
instalacje teletechniczne
Czy ktoś teraz zdaje sobie sprawę, iż kiedyś nasi pradziadowie siedzieli przy świecach, a jeszcze wcześniej kładli się nocować wraz ze zmierzchem? To były odległe chwile, ale następne wynalazki stały się najważniejszymi w historii ludzkości.


Energia jest dla nas obecnie czymś typowym.

Ochrona przeciwpożarowa w budynkach przemysłowych oraz mieszkaniach

 • Posted on: 6 June 2019
 • By: addmean
wiedza
Author: Patrick Feller
Source: http://www.flickr.com
Prawo budowlane zakłada, że każdy obiekt budowlany powinien być użytkowany w myśl jego przeznaczenia. Obiekty przemysłowe są postawione do magazynowania i produkcji, lecz zwykle separuje się w nich segmenty miejscem dla pracowników prowadzonej firmy.

Deweloperzy Wrocław mają dla nas wiele interesujących nieruchomości

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
budynki
Author: Hans Kreul
Source: http://www.flickr.com
Poszukujemy nie tylko lokali

Jeżeli idzie o lokale, to zazwyczaj poszukujemy domów, ale prawda jest taka, że potrzebujemy też odpowiednich miejsc, żeby móc umieszczać tam swoje firmy. Czasem chcemy, aby okazały się być to osobne budynki, czasem chodzi tylko o pewną przestrzeń wydzieloną pod blokiem. Wszystko zależy od tego, jak wielka okazuje się być nasza działalność i ile powierzchni jest nam potrzebne.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wielu ludzi zostawia tę sprawę na koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby się zgrywało zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wydzierżawienia to zachwycająca możliwość dla otworzenia swojej firmy

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujemy otworzyć przedsiębiorstwo, ale nie posiadamy pomieszczenia, to dziś nie jest to ogromny kłopot, dlatego że możemy wynająć wnętrza na swoją działalność. Na rynku krajowym są przeróżne rodzaje siedzib do wynajęcia, ażeby można było wykonywać własną działalność.

Wybieranie znakomicie przygotowanych systemów oznakowywania budynków

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
next
Source: flickr.com
Odpowiednie oznaczanie obiektów i budynków jest usługą świadczoną na wysokim poziomie. Zatroszczyli się o to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w tej branży od lat. Wykorzystywanie udoskonalonych technologii i świetnych urządzeń pozwala na w pełni specjalistyczne oznakowanie budynków. Właściwa pomoc specjalistów może zapewnić znakomite możliwości usług do wyboru, które są perfekcyjnie dopasowane do aktualnych oczekiwań osób zamawiających.

Pages