Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynki

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Sporo ludzi w czasie budowania mieszkań , a także innych budowli nierzadko się zastanawia, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Dużo wtedy zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, ale wśród mnóstwa przyborów budowlanych zdecydowanie najdoskonalej odznaczają się ceramiczne z kilku powodów.

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – być może masz ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie więcej przestrzeni i swobody, a poza tym zapewnia prywatność.

Mieszkania na Bielanach cieszą się wielkim zainteresowaniem

 • Posted on: 19 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania na Bielanach są snem wielu młodych

Jeżeli przyszliśmy już do tego momentu w życiu, że rozpoczynamy coraz poważniej myśleć o własnym mieszkaniu, to bez wątpienia musimy się porozglądać po obecnej ofercie, jaką mamy szansę znaleźć na rynku nieruchomości. Warto rozważyć w pierwszej kolejności czy chcemy mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego, i jaką wielkość powinno ono mieć. Gdy już to będziemy mieli ustalone, może się okazać, że wszystkie nasze marzenia są w stanie wypełnić mieszkania na Bielanach. To tutaj mamy najszerszy wybór mieszkań nowo wybudowanych, jak i takich, które otrzymamy z drugiej ręki. Co więcej posiadamy tu szansę znaleźć też mieszkania, które nie tylko będą nam pasowały rozmiarem, ale i ceną, dzięki czemu szansa na to, że będziemy mieli szansę zostać właścicielami jednego z nich znacznie urośnie.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
budowa, remont
Dzisiejsze przemysłowe budownictwo coraz bardziej skupia się na stosowaniu światła dziennego, by rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na zaoszczędzenie na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej bezpieczne w razie pożaru. Takie rezultaty możemy osiągnąć jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Prąd i elektryczność – rzeczy bez których ludzie nie byłaby w stanie sobie poradzić

 • Posted on: 13 December 2020
 • By: addmean
instalacje teletechniczne
Czy ktoś obecnie wyobraża sobie, że lata temu nasi pradziadowie spędzali czas przy świecach, a jeszcze wcześniej kładli się nocować wraz z zachodem słońca? To były odległe czasy, ale następne wynalazki stały się kamieniami milowymi w historii cywilizacji.


Światło jest dla nas obecnie czymś naturalnym.

Wybieranie znakomicie przygotowanych systemów oznakowywania budynków

 • Posted on: 8 December 2020
 • By: addmean
next
Source: flickr.com
Profesjonalne oznaczanie obiektów i budynków jest usługą świadczoną na doskonałym poziomie. Zadbali o to profesjonaliści z niemałym doświadczeniem, którzy są w tej dziedzinie od lat. Wykorzystywanie nowych technologii i świetnych urządzeń pozwala na w pełni profesjonalne oznakowanie budynków. Znakomita pomoc specjalistów zapewnia znakomite możliwości usług do wyboru, które są perfekcyjnie dostosowane do aktualnych oczekiwań osób zamawiających.

Betoniarnie nie skarżą się na brak kontrahentów

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
budowa
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Blachy czarne możemy zastosować przy kładzeniu dachów. Pragnąc mieć świadomość, że dach jaki będzie się pojawiał nad naszymi głowami okaże się być wytrzymały oraz wiele zniesie, powinniśmy do jego położenia wykorzystać odpowiednie przedmioty.

Marzysz o domu w stolicy Dolnego Śląska – zobacz, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
bloki
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Wrocław umiejscowił się w czołówce wielkich miejscowości, które mogą pochwalić się dużym napływem ludności. To nie jedynie sprawa umiejscowienia na tym obszarze wielu firm, a co za tym idzie miejsc pracy, ale i popularności miejscowości, jako kolebki kultury. Odbudowywany powoli po II wojnie światowej Wrocław stawał się znacznie piękniejszy. Teraz nęci, by w nim pozostać na stałe.

Jacy fachowcy są czasem potrzebni na terenie budowy?

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
Administracja
Author: JaxStrong
Source: http://www.flickr.com
Na terenie wszystkich miast są lub były wykonywane różnego rodzaju prace budowlane. Prowadzą je wyspecjalizowane firmy, które nie tylko posiadają wyszkolonych pracowników, lecz też specjalny do tego celu sprzęt.


Tego typu budowy realizowane są na zamówienie wielu przedsiębiorców, którymi wielokrotnie są normalni ludzie albo różne firmy czy też organizacje.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już w fazie planowania domu warto zastanowić się nad jego ogrodzeniem. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, choć wiele osób pozostawia tę sprawę na sam koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno być jedną spójną całością, i dobrze aby się zgrywało zarówno z architekturą domu jak i całym otoczeniem.

Konstrukcja pomieszczeń przemysłowych przede wszystkim przechowalni nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
magazyn
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
W naszym państwie bardzo dużo młodych ludzi myśli o tym, żeby otworzyć prywatne przedsiębiorstwo. W większości wypadków ich głównym celem jest zarabianie dużych pieniędzy, bowiem zamierzają żyć w dostatku. Jeśli i Ty pragnąłbyś uruchomić własną firmę to pomyśl na co dziś jest pobyt.

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wydzierżawienia to zachwycająca możliwość dla otworzenia swojej firmy

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy otworzyć firmę, lecz nie posiadamy lokalu, to dziś nie jest to ogromny kłopot, bo mamy możliwość wydzierżawić wnętrza na swoją firmę. Na rynku polskim są przeróżne warianty lokali do wynajęcia, by można było prowadzić swoją działalność.

Pages