Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Dużo osób w trakcie budowania domu , jak również innych budynków często rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wtedy zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, ale wśród dużej ilości materiałów budowlanych zdecydowanie najlepiej odznaczają się ceramiczne z grupy powodów.

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas zdaje sobie sprawę, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy gustowny salon, wygodną kuchnię z wymaganymi sprzętami czy przeuroczy pokoik dla dziecka, w którym już niebawem będzie mieszkać nasza pociecha. Jednakże nie wszyscy mają właściwe umiejętności i umie dobierać kolory, tworzywa lub zagospodarować przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Dlaczego powinno się robić ekspertyzy budowlane?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
budownictwo
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób obecnie przystąpić do budowania budowli bądź wieżowca, nie przeprowadzając wcześniej potrzebnych ekspertyz i badań materiałów użytych do budowy. Te ekspertyzy okazują się zwykle i czasochłonne, ale zazwyczaj są one niezbędne.

Sprawdź którą dachówkę wybrać! Przejrzyj oferty

 • Posted on: 18 June 2020
 • By: addmean
dachówka
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Pokrycie dachowe jest ważne, wie o tym każdy kto kiedykolwiek stał lub aktualnie stoi przed wyborem dachówki dla swojego domu. Dachówka to nie tylko ochrona przed temperaturą, ale również swego rodzaju ozdoba budynku, zapewne dlatego stwarza mnóstwo możliwości manewrowania między barwami, kształtami, użytym materiałem. Jak znaleźć właściwą, by przetrwała w idealnym stanie przez wiele lat, a dodatkowo mieć zagwarantowaną ochronę dla wnętrza domu?

Jakie drzwi zewnętrzne do domu nabyć, by wyglądały estetycznie oraz dawały bezpieczeństwo? Co jest kluczowe?

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle istotnym elementem elewacji są drzwi zewnętrzne, dlatego z pewnością nie warto na nich oszczędzać, gdyż decydują nie tylko o tym jak wygląda strefa wejścia, lecz również o bezpieczeństwie i komforcie mieszkania. Jakiego rodzaju więc zakupić drzwi do głównego wejścia, takie które spowodują, iż poczujemy się w domu rzeczywiście bezpiecznie? Drzwi do budynku to uzupełnienie estetycznej wizji jak również gwarancja, iż zapewnią one mieszkańcom należyty komfort i bezpieczeństwo.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Stawiając na właściwe rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, warto zorientować się dobrze wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Opcji do wyboru jest sporo, natomiast wskazane jest stawiać jedynie na te w stu procentach odpowiednie. Gdy chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać mnogość udoskoaleń proponowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że obejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby w stu procentach nasze oczekiwania. Dlatego trzeba poszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry plan, tak byśmy posiadali gwarancję, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 15 May 2020
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym zazwyczaj spotykamy się, gdy planujemy zbudować dom. Bez projektu budynku domowego prace budowlane nie będzie bowiem możliwa.

Planując budowę domu jednorodzinnego lub murowanego garażu z pewnością musimy odwiedzić biuro projektowe. Cieszące się popularnością biuro projektowe jest organizacją, która nie ma prawa funkcjonować bez konkretnych fachowców.

Zakup wymarzonego lokum. Jak to zrobić - parę ważnych wsazówek

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Zakup wymarzonego lokum wiąże się z wieloma wyborami. Kupno lokum to nierzadko decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym należałoby pamiętać, ażeby precyzyjnie wyznaczyć osobiste oczekiwania i potencjał. Plusem nowiutkiego mieszkania jest to, że jest możliwość go wyposażyć od podstaw według własnego gustu.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 25 April 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu większości z nas nadchodzi taki czas, kiedy to marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. Z początku jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas ładne ogrody, monitorowane osiedla i innowacyjne pomysły.

Co trzeba wiedzieć o budowaniu domu jednorodzinnego – od czego rozpocząć oraz czym kierować się podczas wybierania projektu

 • Posted on: 9 April 2020
 • By: addmean
Projektowanie
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego domu jest marzeniem chyba większości osób. Sam zakup działki nie sprawia, iż możemy postawić na niej budynek – konieczne będą odpowiednie dokumenty. Co należy zrobić, by zdobyć pozwolenie na budowę?

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Aktualnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnej organizacji, albowiem jest to spora szansa na osiągnięcie znacznych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją działalnością gospodarczą jest na pewno śmiałą decyzją, na którą decyduje się relatywnie niewiele osób.

Gdy zamierzamy się pozbyć niechcianej posiadłości wtedy powinniśmy uruchomić proces rozbiórki

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
firma wyburzeniowa
Author: LHOON
Source: www.Flickr.com
Jak doskonale wiadomo gdy przejmujemy jakiś spadek albo kupujemy posesję wtenczas nie do końca może nam pasować wszystko, co wespół z daną posiadłością nabywamy na własność. Nie ma się po co zdumiewać, dlatego że dana rzecz mogła być budowana w rozmaitym czasie, gdy to posiadacz posiadał inne zapotrzebowanie na jakiekolwiek miejsca albo elementy a nam może to być do niczego nie potrzebne. I tak przykładowo mnóstwo domów, które były stawiane nadzwyczaj dawno, niejednokrotnie przechodzi dokładny remont ale posiadacze często zapominają o tym, że również obok tego mieszkania funkcjonuje na przykład budynek gospodarczy, w jakim przykładowo kiedyś trzymano trzodę chlewną.

Jak powinniśmy podejść do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

 • Posted on: 25 February 2020
 • By: addmean
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Kiedy budujemy jakiś budynek, zapewne zakładamy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nadal stała. I dobrze, przecież należy być optymistą - takowi ludzie żyją dłużej! Jednak bardzo często zachodzi również do wyburzeń. Jeśli nie wchodzi w rachubę stary budynek, to tak naprawdę nie ma żadnego problemu. Nie musimy uzyskać zezwolenia: a chciałbym przypomnieć, iż za zniszczenie zabytkowego budynku może grozić sroga kara pieniężna.

Pages