Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest należyty dla twojej rodziny, pasuje do warunków działki? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy wyborze projektu.

Co trzeba wiedzieć o budowaniu domu jednorodzinnego – od czego rozpocząć oraz czym kierować się podczas wybierania projektu

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Projektowanie
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego domu to marzenie chyba większości osób. Sam zakup działki nie sprawia, iż można postawić na niej budynek – konieczne będą odpowiednie dokumenty. Co należy uczynić, by zyskać pozwolenie na budowę?

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to wydajne narzędzie fundowania inwestycji, jakie częstokroć jest kapitalną alternatywą dla kredytu bankowego. To znakomity sposób na dynamiczne rozszerzanie swojej firmy.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Mnóstwo osób w trakcie budowania domów , a także innych budynków nieraz rozważa, które materiały budowlane są najlepsze. Dużo wtedy zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, ale spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej wyróżniają się ceramiczne z grupy powodów.

Jak poradzić sobie z konieczną rozbiórką starego budynku?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
wyburzenia
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Jeżeli zaistnieje konieczność zburzenia zbędnego, niezdatnego do zamieszkania czy nawet już stwarzającemu zagrożenie dla ludzi budynku, powinniśmy spełnić pewne wymogi formalne i czasem uzyskać niezbędne pozwolenia. Proponujemy zacząć od przeczytania poniższego tekstu.

Gdy zamierzamy się pozbyć niechcianej posiadłości wtedy powinniśmy uruchomić proces rozbiórki

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
firma wyburzeniowa
Author: LHOON
Source: www.Flickr.com
Jak doskonale wiadomo kiedy przejmujemy jakiekolwiek spadek lub nabywamy posesję wtenczas nie do końca może nam pasować wszystko, co wraz z daną posiadłością kupujemy na własność. Nie ma się czemu dziwić, gdyż konkretna rzecz mogła być budowana w przeróżnym okresie, kiedy to właściciel posiadał inne zapotrzebowanie na jakiekolwiek miejsca albo artykuły a nam może to być do niczego nie przydatne. I tak przykładowo mnóstwo mieszkań, jakie były wznoszone bardzo dawno, często przechodzi dokładny remont ale posiadacze często zapominają o tym, iż też obok tego mieszkania istnieje na przykład budynek gospodarczy, w którym na przykład niegdyś przechowywano trzodę chlewną.

Jak połączyć funkcjonalność z odpowiednią ochroną bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak bramy przesuwne Wrocław?

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Budując dom bądź jakikolwiek większy budynek, powinniśmy mieć na uwadze to, że pragnąc osiągnąć możliwie dobry finalny efekt, niezbędne jest to, aby wielorakie kryteria. Po pierwsze mowa o jego atrakcyjności wewnętrznej, która jest dość znacząca w kwestii biur. Im lepiej się one prezentują w środku, tym większe szanse są na to, że więcej osób będzie chciało udać się do środka. Innym istotnym kryterium jest bezpieczeństwo, a więc skuteczna jego ochrona przed wizytą osób niepożądanych. W rezultacie chcąc je zapewnić, a zarazem dać szansę na bezproblemowe przedostanie się zaproszonym przez nas osobom, warto zainteresować się takim produktem jak bramy przesuwne Wrocław.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że należy zadbać o ład w swym domu, o zapewnienie sobie bezpiecznych warunków, jak również o to, aby wszystko działało, jak trzeba. W przypadku domków jednorodzinnych takimi kwestiami trudnią się właściciele. A jak sprawa wygląda z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Doświadczony ekspert dzięki któremu nie będzie potrzebne przejmować się o kondycję własnych nieruchomości

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma swoją nieruchomość bezsprzecznie idealnie ma świadomość tego, jak priorytetowe jest, żeby opiekowała się nią osoba odpowiedzialna. Dlatego również, jeśli samemu nie można sobie na to pozwalać, bądź też nie zna się na tym tak dokładnie to powinno się pomyśleć o zatrudnieniu tej osoby jak wykwalifikowany specjalista dzięki jakiemu nie będzie potrzebne przejmować się o kondycję własnych obiektów.

Jaki domek byłby doskonałym lokum dla rodziny z dwójką albo trójką dzieci

 • Posted on: 1 November 2022
 • By: addmean
projekt domu
Chociaż wzniesienie nowego budynku mieszkalnego jest niezwykle drogim przedsięwzięciem, to jednak część rodzin decyduje się na poniesienie tych kosztów. Rzecz jasna nie każdy może zarobić na nowy dom, ale dzięki kredytom jest o dużo łatwiej. Zanim niedoszli właściciele zdecydują się na określony projekt, muszą znaleźć ładnie położoną działkę.

Stawianie garażu. O jakich rzeczach pamiętać jak też na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

 • Posted on: 30 October 2022
 • By: addmean
brama garażowa
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Osoby stawiające swój dom myślą nad tym jakiego rodzaju garaż stawiać? Trzeba zdecydować o różnych rzeczach, przykładowo o kącie nachylenia dachu, typu budulca, rodzaju bramy i tak dalej. O jakich rzeczach należy pamiętać budując garaż? Po pierwsze należy podjąć decyzję z jakiego budulca chcemy postawić taki garaż. Wiele osób wlicza koszty postawienia tego typu budowli do całości budowy domu, z tego powodu nie wylicza się tak właściwie ile ta budowa wyniesie osobno, bo koszty takie rozkładają się.

W jaki sposób poradzić sobie z oryginalnymi pracami na budowie?

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
dalej
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Statystyki pokazują, iż współczesne społeczeństwa coraz częściej decydują się na wydawanie swoich środków pieniężnych w celu sfinansowania różnych prac remontowych bądź budowlanych. Nie da się zaprzeczyć, iż przeciętni ludzie mogą aktualnie poszczycić się znacznie większymi zarobkami, a co z tym związane – oszczędnościami, jakie coraz chętniej wydaje się między innymi na budowę domu jednorodzinnego lub odremontowanie już istniejącego.

Zaawansowane Technologicznie plany małych domów

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
projekt domu
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Od kilkunastu lat panuje moda budowania niewielkich budynków mieszkalnych. Nie ma znaczenia to, aby budynek miał duży metraż, lecz to, aby przestrzeń została jak najbardziej optymalnie zagospodarowana. Projektanci stawiają na komfort użytkowania oraz oryginalny design projektowanych budynków, co dla kupującego przynosi kilka korzyści.
Po pierwsze mniejszy dom wiąże się z ograniczonym nakładem pieniężnym.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się doskonale wśród aktualnych nowości i udoskonaleń. Opcji do wyboru jest wiele, a rekomendowane jest decydować się jedynie na te w stu procentach odpowiednie. Biorąc pod uwagę inteligentny budynek oraz wiążące się z nim możliwości, należy przyznać mnogość ulepszeń proponowanych dziś przez specjalistów. Dopracowane, gotowe oraz indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Dlaczego powinno się robić ekspertyzy budowlane?

 • Posted on: 18 August 2022
 • By: addmean
budownictwo
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób dziś przystąpić do budowania budynku czy wieżowca, nie przeprowadzając przedtem koniecznych ekspertyz a, także badań materiałów użytych podczas budowy. Te ekspertyzy bywają zwykle oraz czasochłonne, ale zwykle są one konieczne.

Pages