Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 12 May 2022
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to wydajne narzędzie finansowania inwestycji, jakie często jest idealną alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na sprawne rozszerzanie swojej firmy.

Klimatyzatory przenośne i montaż klimatyzacji w stolicy naszego kraju - czytaj na ten temat nieco więcej

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Każdy wie, że kiedy nadchodzi fala upałów najchętniej siedziałoby w jakimś miejscu z klimatyzację. Chyba, że akurat będziemy na urlopie w jakimś egzotycznym kraju. Wtedy klimatyzacja nie jest dla nas tak ważna, choć oczywiście fajniej jeśli hotel będzie w nią zaopatrzony. Jednak najistotniejsza kwestia jest wtedy, kiedy jesteśmy w swoim domu.

Jak właściwie przeprowadzić prace rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Z robotami rozbiórkowymi i demontażami wiąże się mnóstwo przeróżnych niebezpieczeństw wynikających ze sposobu ich przeprowadzania i umiejscowienia. Dlatego miejsce, na którym mają być robione powinien być ogrodzony oraz oznakowany tablicami ostrzegającymi. Roboty rozbiórkowe powinny być przeprowadzane na podstawie dokumentacji projektowej. Najczęściej robione są manualnie przez zwalanie oraz wyburzanie oraz przez usuwanie.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że musi się dbać o ład w swoim mieszkaniu, o zapewnienie sobie bezpieczeństwa, jak też o to, aby wszystko działało, jak potrzeba. W przypadku domków jednorodzinnych takimi sprawami zajmują się gospodarze. A jak sprawa przedstawia się z obiektami wielo-mieszkaniowymi?

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Chcąc kupić nowe mieszkanie, niewątpliwie musimy rozeznać się w kilkunastu, i nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się niezwykle energicznie, ofert nowiuteńkich mieszkań na sprzedaż jest ogromnie wiele. Co sekundę słyszy się o budowie nowiusieńkich inwestycji mieszkaniowych. Zakup nowego mieszkania pod żadnym pozorem nie winien być decyzją pochopną, bowiem jest to inwestycja na bardzo długie lata, czasami nawet na całe życie.

Co robić w sytuacji pojawienia się wilgoci w mieszkaniu?

 • Posted on: 5 February 2022
 • By: addmean
izolacje
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Wilgoć jest niepożądanym problemem w każdym pomieszczeniu. W zależności od tego, w którym miejscu wystąpiła, bardzo szybko może naruszyć strukturę, zniszczyć ściany i podłogi, zapoczątkować pojawienie się ciemnych plam i rozprzestrzenianie trujących dla mieszkańców pleśni. Jak zaizolować przed nią nasze pomieszczenia, by już więcej nie wystąpiła, jak wyczyścić ściany i usunąć skutki jej wystąpienia? Prezentujemy kilka przetestowanych pomysłów.

Jakie istnieją metody na modernizację termiczną murów?

 • Posted on: 25 January 2022
 • By: addmean
termomodernizacja
Author: Krzysztof Lis
Source: http://www.flickr.com
Normy, które dotyczą izolacji termicznej ścian zewnętrznych w mieszkaniach zmieniały się w przeszłości wielokrotnie. Aby docieplać mury budynków wykorzystuje się jedną z dwóch procedur: lekką suchą albo lekką mokrą.


Technika lekka mokra opiera się na przyklejeniu do murów zewnętrznych odpowiedniej warstwy izolacji termicznej.

Jak możemy znaleźć dobrego elektryka?

 • Posted on: 24 January 2022
 • By: addmean
elektryka
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu to czas, w którym spotkać nam przyjdzie wielu fachowców. Jednym z nich jest elektryk, fachowiec, od którego wiedzy i umiejętności zależy wygoda i niejednokrotnie bezpieczeństwo użytkowania mieszkania. Dlatego warto przyłożyć do poszukiwań wartego zaufania fachowca i zabukować wolny termin na miesiące przed początkiem prac.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały dużych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy willi mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej dysproporcji, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Wielu rodaków marzy o tym, żeby mieć własny dom — wówczas jednak niezbędny będzie projekt

 • Posted on: 12 January 2022
 • By: addmean
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Author: www.fotorolety.com
Source: www.fotorolety.com
Robienie projektu swego domu może być dużą frajdą dla całej rodziny.


Istnieje znaczna grupa Polaków, którzy pragną zbudować swój dom i ogród, aby dla przykładu móc tam wychowywać dzieci lub by w ciszy wieść fajne życie na emeryturze.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym najczęściej stykamy się, kiedy mamy w planach zbudować dom. Bez projektu budynku domowego jego budowa nie są możliwe.

Planując budowę domu rodzinnego albo murowanego garażu bez wątpienia musimy wziąć pod uwagę biuro projektowe. Cieszące się popularnością biuro projektowe jest organizacją, jaka nie ma prawa działać bez odpowiednich specjalistów.

Poczytaj rady budowlane odnośnie remontu elewacji, a będziesz wiedział wszystko w tym temacie!

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
elewacja bloku
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Otrzymałeś w spadku dom po dziadkach, a może zamierzasz zakupić stary dom do odnowy? W tej chwili wiele osób stawia na takie rozwiązanie, albowiem jest o wiele bardziej rentowne.

Pages