Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Doświadczony ekspert dzięki któremu nie będzie potrzebne przejmować się o kondycję własnych nieruchomości

 • Posted on: 29 November 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma własną nieruchomość bez dwóch zdań idealnie wie o tym, jak znaczące będzie, żeby zaopiekowała się nią osoba odpowiedzialna. W związku z tym też, jeżeli samemu nie można sobie na to pozwolić, lub również nie będziemy znać się na tym tak wzorowo to powinno się pomyśleć o zatrudnieniu takiej osoby jak doświadczony ekspert dzięki jakiemu nie będzie potrzebne martwić się o kondycję posiadanych przez siebie lokali użytkowych.

Obecnie każdy może znaleźć doskonały projekt domku dla siebie, bo plany okazują się bardzo interesujące

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
Presence Control PRO Dual HF marki STEINEL, wyposażony w 2 czujniki
Author: STEINEL
Source: STEINEL
Dzisiejsze projekty budynków okazują się bardzo nowoczesne i ciekawe. Bywają tworzone z ujęciem wysokich standardów oraz współczesnych trendów, dzięki czemu mogą sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych odbiorców.

Odpowiednie oświetlenie led uliczne ograniczy koszty i zagwarantuje bardzo estetyczny wygląd

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
taśma LED w pomieszczeniu
Author: Nathan Duprey
Source: http://www.flickr.com
Jak każdy człowiek perfekcyjnie wie każdy budynek musi mieć niektóre elementy, jakie nie tylko nadają stylu jego pokojom, ale też są zwyczajnie nieodzownym fragmentem wystroju. Rzecz jasna jeśli pragnęlibyśmy te wszelkie rzeczy wymienić to bez wątpienia zabrakłoby na to miejsca i czasu. Ale jednakże należałoby zdać sobie sprawę jak jakiś pierwiastek może oddziaływać na mnóstwo innych fragmentów i jak ta okazała machina powinna być dostosowana, aby wszystko ze sobą współpracowało.

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i kradzieże występowały od zawsze. Ich ofiarami padały niezwykle często niezbyt wpływowe rodziny, które jednak miały własny budynek lub mieszkanie. Bogate osoby najczęściej dbają o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Zwykły dom można zabezpieczyć przed rabunkiem wieloma różnorodnymi metodami.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się chwila, gdy marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. W pierwszych chwilach jest to tylko szybka myśl, która po czasie zamienia się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, planujemy, a czasem i dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas zaprojektowane ogrody, monitorowane osiedla oraz innowacyjne pomysły.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Planując zakup mieszkania najczęściej zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy poszukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że wszystkie instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorze ścian, czy możliwych przeróbkach tak, aby optymalnie dopasować mieszkanie do naszych potrzeb.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to skuteczne narzędzie fundowania inwestycji, jakie nieraz jest doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na sprawne rozszerzanie swojej firmy.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią domu mieszkalnego. Jednak czasami może zdarzyć się sytuacja, że należy zadbać o nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie drugi wóz, a już może zrobić się zbyt ciasno i trzeba będzie zadbać o kolejne miejsce do przechowywania samochodu.

Umiejętne zarządzanie nieruchomościami – na czym polega oraz z jakiego powodu musi być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę?

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wiele nieruchomości, które nie są umiejętnie zarządzane, po czasie niszczeje. Jest to bardzo negatywne zjawisko, szczególnie w przypadku budynków posiadających historyczne znaczenie albo tych, które są prawdziwymi perłami architektury.

Osłony dymowe, ochrony przeciwpożarowe

 • Posted on: 25 October 2020
 • By: addmean
klapy oddymiające
Author: Lena LeRay
Source: http://www.flickr.com
W ciągu zwykłego dnia nie zastanawiamy się nad tym, że niezbędne są pewne zabezpieczenia w trakcie pożaru. Nie rozmyślamy o tym, że na dachach zostały zamontowane klapy dymowe, które mają odprowadzić dym i gorące gazy, które powstają w czasie pożaru. Gdy jednak mamy spędzać sporo czasu w jakimś budynku, to trzeba zwracać uwagę na to, czy budynek jest odpowiednio zabezpieczony.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym najczęściej spotykamy się, kiedy mamy w planach zbudować dom. Bez projektu domu prace budowlane nie będzie bowiem możliwa.

Mając w planach budowę domu rodzinnego albo murowanego garażu bez wątpienia musimy wziąć pod uwagę biuro projektowe. Popularne biuro projektowe jest organizacją, jaka nie może działać bez konkretnych specjalistów.

Pages