Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc wykupić nowiutkie mieszkanie, naturalnie powinniśmy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się niesłychanie prężnie, propozycji nowych mieszkań na sprzedaż jest niesłychanie sporo. Co sekundę słyszy się o budowie nowiusieńkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania pod żadnym pozorem nie powinien być decyzją pochopną, bowiem jest to inwestycja na bardzo długie lata, nieraz nawet na całe życie.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Planując zakup mieszkania bardzo często myślimy nad tym co jest korzystniejszym rozwiązaniem – sięgnięcie po usługi dewelopera, czy szukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma oczywiście sporo zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że wszystkie instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi właściciele możemy dowolnie decydować o kolorze ścian, czy możliwych przeróbkach tak, by maksymalnie dostosować mieszkanie do swoich potrzeb.

Sprawdź którą dachówkę wybrać! Przejrzyj oferty

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
dachówka
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Pokrycie dachowe jest bardzo ważne, o czym wie każdy który kiedykolwiek stał lub właśnie stoi przed wyborem dachówki. Dachówka to nie tylko ochrona przed temperaturą, ale również swego rodzaju ozdoba domu, pewnie dlatego stwarza mnóstwo możliwości manewrowania między kolorami, kształtami, użytym materiałem. Jak znaleźć właściwą, by przetrwała w idealnym stanie przez wiele lat, a dodatkowo mieć zagwarantowaną ochronę budynku?

Jaki domek byłby doskonałym lokum dla rodziny z dwójką albo trójką dzieci

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
projekt domu
Chociaż wzniesienie nowego budynku mieszkalnego jest wyjątkowo drogim przedsięwzięciem, to jednak część obywateli decyduje się na poniesienie takich kosztów. Rzecz jasna nie każdy może zarobić na nowy dom, ale dzięki kredytom jest o dużo łatwiej. Zanim przyszli właściciele wybiorą projekt, muszą znaleźć ładnie usytuowaną działkę.

Umiejętne zarządzanie nieruchomościami – na czym polega oraz z jakiego powodu musi być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę?

 • Posted on: 9 September 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Nieruchomości, które nie są odpowiednio zadbane najczęściej po czasie znacząco niszczeją. Jest to bardzo negatywne zjawisko, zwłaszcza w przypadku budynków mających historyczne znaczenie lub tych, które są prawdziwymi perłami architektury.

Budowa domu – wykorzystanie tych droższych rozwiązań skutkuje znacznymi oszczędnościami w przyszłości

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
dom
Jeśli zastanawiamy się, które elementy najbardziej wpływają na to jak nasz dom finalnie będzie się prezentowała, to rzecz jasna nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ w tym przypadku istotne znaczenie mają różne elementy.

Zakupienie mieszkania od dewelopera

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
blok
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
Każdy śni o posiadaniu prywatnego gniazdka, bądź mieszkania. Prywatne lokum zapewnia pewność i poczucie bezpieczeństwa. Przed kupnem mieszkania należy zwrócić uwagę na szereg elementów, jakie to będą miały kluczowy wpływ na to aby nasze mieszkanie było dla nas przydatne. Przede wszystkim musimy się zdecydować czego wyczekujemy od prywatnego mieszkania Bielany Warszawa.

Co robić w sytuacji pojawienia się wilgoci w mieszkaniu?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
izolacje
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Wilgoć jest niemile widzianym problemem w każdym mieszkaniu. Zależnie od tego, w którym miejscu się pojawiła, bardzo szybko może naruszyć układ, zniszczyć ściany i podłogi, zapoczątkować wytwarzenie się ciemnych plam i rozprzestrzenianie trujących dla lokatorów pleśni. Jak zabezpieczyć przed nią mieszkanie, żeby już więcej nie wróciła, jak wyczyścić ściany i zlikwidować efekty jej wystąpienia? Prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów.

Jak połączyć funkcjonalność z odpowiednią ochroną bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak bramy przesuwne Wrocław?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Budując dom lub jakikolwiek większy budynek, musimy mieć na uwadze to, że mając zamiar osiągnąć możliwie dobry ostateczny efekt, konieczne jest to, aby wziąć pod uwagę kryteria. Przede wszystkim mowa o jego atrakcyjności wewnętrznej, która jest całkiem znacząca w temacie biur. Im bardziej atrakcyjnie się one prezentują w środku, tym bardziej prawdopodobne jest to, że więcej osób będzie chciało udać się do środka. Innym ważnym kryterium jest bezpieczeństwo, a więc odpowiednia jego ochrona przed wizytą osób niepożądanych. Z tego powodu pragnąc je zagwarantować, a zarazem umożliwić pozbawione komplikacji przedostanie się zaproszonym przez nas osobom, trzeba zainteresować się takim rozwiązaniem jak bramy przesuwne Wrocław.

Osłony dymowe, ochrony przeciwpożarowe

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
klapy oddymiające
Author: Lena LeRay
Source: http://www.flickr.com
W ciągu zwykłego dnia nie rozmyślamy tym, że potrzebne są jakieś zabezpieczenia w momencie wybuchu pożaru. Nie myślimy o tym, że na dachach są zainstalowane klapy dymowe, które mają odprowadzić dym oraz gorące gazy, które pojawiają się w czasie pożaru. Gdy jednak będziemy musieli spędzać dużo czasu w jakimś budynku, to trzeba zwracać uwagę na to, czy budynek został odpowiednio zabezpieczony.

Jak powinniśmy podejść do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Kiedy budujemy coś, zapewne zakładamy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nieustannie stała. I fajnie, w końcu należy być optymistą - tego typu ludzie żyją sporo dłużej! Jednak bardzo często zachodzi także do wyburzeń. Jeśli nie wchodzi w rachubę bardzo stary budynek, to w sumie nie ma najmniejszego kłopotu. Nie musimy pozyskać pozwolenia: a pragnę napisać, iż za wyburzenie starego budynku może grozić sroga kara finansowa.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Zanim wyselekcjonujesz kocioł c.o., musisz zdecydować się na typ opału, rodzaj pieca c.o. i sposób podgrzewania c.w.u. Podpowiadamy, na co koniecznie kierować uwagę, ażeby Wybór kotła był trafiony, a cena opalania jak najmniejsza.


Często, zdając się na głosy „profesjonalistów” instalujemy kotły wodne renomowanych firm, jakie jednakże w naszym domku nie zdają egzaminu.

Pages