Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 1 December 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas wie, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy stylowy salon, wygodną kuchnię z potrzebnymi urządzeniami lub uroczy pokój dziecięcy, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie każdy ma odpowiednie umiejętności i umie wybierać barwy, materiały lub wykorzystać przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 18 November 2019
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast rekomendowane jest stawiać jedynie na te w pełni odpowiednie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać bogactwo udoskoaleń oferowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Zakup wymarzonego lokum. Jak to zrobić - parę ważnych wsazówek

 • Posted on: 11 November 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Kupno wymarzonego lokum łączy się z wieloma wyborami. Nabycie mieszkania to częstokroć rozstrzygnięcie na wiele lat, a nawet na całe życie, dlatego powinno się pamiętać, by dokładnie wskazać własne oczekiwania i możliwości. Plusem nowiutkiego apartamentu jest to, że można go zaaranżować od podstaw wedle własnego gustu.

Gdy zamierzamy się pozbyć niechcianej posiadłości wtedy powinniśmy uruchomić proces rozbiórki

 • Posted on: 9 November 2019
 • By: addmean
firma wyburzeniowa
Author: LHOON
Source: www.Flickr.com
Jak znakomicie wiadomo kiedy przyjmujemy jakiś spadek albo nabywamy posesję wtenczas nie do końca może nam pasować wszystko, co razem z daną posiadłością zdobywamy na własność. Nie ma się czemu zdumiewać, dlatego że dana rzecz mogła być budowana w przeróżnym okresie, kiedy to właściciel miał inne zapotrzebowanie na jakieś miejsca lub artykuły a nam może to być do niczego nie przydatne. I tak przykładowo mnóstwo mieszkań, które były wznoszone niezmiernie dawno, niejednokrotnie przechodzi dogłębny remont ale posiadacze często zapominają o tym, że też obok tego lokum istnieje przykładowo budynek gospodarczy, w jakim przykładowo kiedyś trzymano trzodę chlewną.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. W pierwszych chwilach pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która z czasem przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem i dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas zielone ogrody, strzeżone osiedla i innowacyjne pomysły.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Wiele osób podczas budowania domów oraz innych budowli nieraz rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wówczas zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, lecz spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory funkcjonują na takiej samej zasadzie jak chłodziarka. Można stwierdzić, iż jeślibyśmy zdołali zmieścić się do schładzarki, a pobyt w niej byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupienia klimatyzatora. Niemniej jednak w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też zanadto mała, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu lub w miejscu pracy.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że przejrzane przez nas projekty domów nie wzbudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby całkowicie nasze wymagania. Dlatego powinno się poszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry projekt, tak byśmy posiadali świadomość, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Współcześnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnego biznesu, ponieważ jest to spora szansa na zdobycie dużych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją firmą jest niewątpliwie odważną inicjatywą, na którą decyduje się stosunkowo niedużo osób.

Dlaczego powinno się robić ekspertyzy budowlane?

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
budownictwo
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób dziś przystąpić do budowania budowli czy wieżowca, nie przeprowadzając wcześniej potrzebnych ekspertyz i testów materiałów użytych do budowy. Te ekspertyzy bywają często jak również czasochłonne, lecz zazwyczaj są one przydatne.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią budynku mieszkalnego. Jednak czasem może wydarzyć się sytuacja, kiedy musi się zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w domu pojawi się kolejny wóz, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zadbać o dodatkowe miejsce do przechowywania pojazdu.

Co trzeba wiedzieć o budowaniu domu jednorodzinnego – od czego rozpocząć oraz czym kierować się podczas wybierania projektu

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
Projektowanie
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego domu jest marzeniem chyba większości osób. Samo zakupienie działki nie powoduje, iż można postawić na niej budynek – potrzebne będą odpowiednie dokumenty. Co trzeba uczynić, aby zdobyć zezwolenie na budowę?

Jakie drzwi zewnętrzne do domu nabyć, by wyglądały estetycznie oraz dawały bezpieczeństwo? Co jest kluczowe?

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle ważnym elementem domu są drzwi zewnętrzne, z tego względu z pewnością nie warto na nich oszczędzać, gdyż decydują nie tylko o urodzie strefy wejścia, lecz jednocześnie o bezpieczeństwie oraz komforcie mieszkania. Jakiego rodzaju więc zakupić drzwi zewnętrzne, takie jakie sprawią, że poczujemy się w domu rzeczywiście bezpiecznie? Drzwi do domu to dopełnienie estetycznej koncepcji jak również gwarancja, iż dadzą one mieszkańcom odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo.

Pages