Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Już teraz zakup do swojego domu innowacyjne systemy ogrodzeniowe lub ogrodzenia przemysłowe, o ile nie zależy Ci na wyglądzie

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: Legi
Source: Legi
Jeśli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to możemy odetchnąć, albowiem najgorsze już za nami. Chwilowo powinniśmy się zająć malowaniem, kładzeniem posadzek oraz dekoracją wnętrza. Aczkolwiek nie możemy zapomnieć także o tym, że dookoła mieszkania również jest mnóstwo rzeczy do zrobienia.

Co robić w sytuacji pojawienia się wilgoci w mieszkaniu?

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
izolacje
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Wilgoć jest dużym problemem w każdym mieszkaniu. W zależności od tego, w którym miejscu się pojawiła, bardzo szybko może osłabić konstrukcję, uszkodzić ściany i posadzki, zapoczątkować wytwarzenie się grzyba i rozprzestrzenianie trujących dla mieszkańców pleśni. Jak zabezpieczyć przed nią mieszkanie, żeby już więcej nie wystąpiła, jak wyczyścić ściany i zlikwidować efekty jej wystąpienia? Prezentujemy garść sprawdzonych pomysłów.

Nowoczesne parterowe domy są niezwykle powszechne i tanie w użytkowaniu

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
domy parterowe nowoczesne
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Mały uroczy domek przeważnie jest znacznie milszym miejscem do zamieszkiwania niż wielka rezydencja. Naturalnie znacznie łatwiej będzie go postawić oraz jest o wiele tańszy w użytkowaniu.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma możliwość się okazać, że przejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas nazbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniłoby w stu procentach nasze oczekiwania. Przez to należy wyszukać odpowiedniego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry plan, tak abyśmy posiadali świadomość, że wszystko będzie się znajdowało na właściwym miejscu.

Nowoczesne szkice domów z dachem dwuspadowym i kopertowym

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jacek Zięba
Source: Jacek Zięba
Decydując się na postawienie domu bezsprzecznie należy przede wszystkim odszukać odpowiedni projekt. Współcześnie niemało firm budowlanych oferuje niezwykle atrakcyjne i pomysłowe projekty domów, na przykład projekty domów z dachem dwuspadowym lub też kopertowym.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Sporo ludzi w czasie budowania mieszkań , a także innych budowli nierzadko się zastanawia, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Dużo wtedy zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, ale wśród mnóstwa przyborów budowlanych zdecydowanie najdoskonalej odznaczają się ceramiczne z kilku powodów.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to efektywne urządzenie sponsorowania inwestycji, jakie w wielu przypadkach jest kapitalną alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na funkcjonalne rozszerzanie swojej firmy.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Stawiając na odpowiednie rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, warto zorientować się doskonale wśród obecnych nowości oraz ulepszeń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast wskazane jest stawiać jedynie na te stuprocentowo odpowiednie. Biorąc pod uwagę inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, należy przyznać mnogość ulepszeń proponowanych dziś przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, kiedy to chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu. Początkowo pojawia się w głowie szybka myśl, która z czasem przekształca się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i innowacyjne rozwiązania.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że musi się zadbać o porządek w swym mieszkaniu, o zagwarantowanie sobie bezpieczeństwa, jak również o to, by wszystko funkcjonowało, jak potrzeba. W wypadku domków wolnostojących takimi kwestiami trudnią się gospodarze. A jak sytuacja przedstawia się z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W starych, słusznie minionych czasach, masy ludzkie poupychane w szarych blokowiskach nie miały dużych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory działają na takiej samej zasadzie jak lodówka. Można stwierdzić, że gdybyśmy mogli zmieścić się do schładzarki, a pobyt tam byłby rozkoszą, można by zrezygnować z kupowania klimatyzatora. Tymczasem w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też zanadto niska, w związku z tym przyjemny chłód w parne dnie zapewni nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domku bądź w miejscu pracy.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Nim wyselekcjonujesz kocioł c.o., powinieneś zdecydować się na rodzaj opału, rodzaj pieca c.o. jak też sposób podgrzewania c.w.u. Podpowiadamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, aby Wybór kotła był trafiony, zaś cena opalania jak najniższa.


Często, zdając się na głosy „fachowców” instalujemy kotły wodne prestiżowych firm, jakie jednak w naszym domku nie zdają egzaminu.

Pages