Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budynek

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i rabunki występowały od najdawniejszych czasów. Ich ofiarami padały bardzo często niezbyt wpływowe rodziny, które jednak miały swój dom lub mieszkanie. Bogate osoby zazwyczaj dbają o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Zwykły dom można zabezpieczyć przed kradzieżą wieloma różnorodnymi metodami.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 14 October 2021
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż jest częścią domu mieszkalnego. Ale od czasu do czasu może wydarzyć się sytuacja, gdy trzeba zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w gospodarstwie kupiony zostanie drugi wóz, a już może zrobić się zbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do przechowywania wozu.

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Chcąc zakupić nowiusieńkie mieszkanie, z pewnością musimy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu propozycjach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się bardzo prężnie, propozycji nowych mieszkań na sprzedaż jest bardzo dużo. Co chwilę słyszy się o budowie nowiutkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie winien być decyzją pochopną, gdyż jest to inwestycja na niezwykle długie lata, niekiedy nawet na całe życie.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 11 September 2021
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to skuteczne narzędzie sponsorowania inwestycji, które w wielu przypadkach jest doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na dynamiczne rozwijanie swojej firmy.

Diablę tkwi w detalach - dopieszczamy domek

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
drewniany dom ze schodami
Author: 7th Groove
Source: http://www.flickr.com
Wybierając strój na odświętną kolację, tyle samo uwagi co do ubrań, przykładamy do dodatków. To one przesądzają o odbiorze pełni. Często, ze zwyczajnej małej czarnej mogą zrobić kreację wieczoru. Starcza wytworny naszyjnik, elegancka bransoletka bądź apaszka, żeby diametralnie przeistoczyć całościową prezencję.

Poczytaj rady budowlane odnośnie remontu elewacji, a będziesz wiedział wszystko w tym temacie!

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
elewacja bloku
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Dostałeś w spadku mieszkanie po staruszkach, a może chcesz nabyć stary dom do odnowy? W tej chwili zdecydowanie więcej ludzi stawia na takie rozwiązanie, ponieważ jest dużo bardziej rentowne.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Zamierzając zakupić nieruchomość często zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy szukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma oczywiście wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że zamontowane instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorach ścian, czy ewentualnych przeróbkach tak, aby optymalnie dostosować mieszkanie do naszych potrzeb.

Jak właściwie przeprowadzić prace rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Z pracami rozbiórkowymi i demontażem wiąże się mnóstwo różnych zagrożeń wynikających ze sposobu ich wykonania i umiejscowienia. Z tego powodu teren, na którym mają być robione powinien być ogrodzony i oznakowany znakami ostrzegającymi. Roboty rozbiórkowe powinny być przeprowadzane na podstawie dokumentacji projektowej. Zazwyczaj prowadzone są ręcznie przez obalanie i wyburzanie i przez usuwanie.

Szukanie mieszkania w stolicy- wynajem i zakup nowego mieszkania w popularnych osiedlach

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: flickr.com
W ostatnich latach mnóstwo młodych osób przeprowadza się do Warszawy. Większe perspektywy oraz wielkie firmy zachęcają młodych do przeprowadzki. Przybywając do stolicy muszą odnaleźć też nowe lokum.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 21 August 2021
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że musi się dbać o ład w swoim domu, o zagwarantowanie sobie bezpiecznych warunków, jak też o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi sprawami trudnią się właściciele. A jak sprawa przedstawia się z obiektami wielo-mieszkaniowymi?

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 21 August 2021
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory działają na podobnej zasadzie jak schładzarka. Można by stwierdzić, iż gdybyśmy zdołali zmieścić się do lodówki, a pobyt w niej byłby rozkoszą, można by zrezygnować z kupienia klimatyzatora. Jednakże w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też nazbyt mała, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu albo w miejscu pracy.

Co robić w sytuacji pojawienia się wilgoci w mieszkaniu?

 • Posted on: 20 August 2021
 • By: addmean
izolacje
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Zawilgocenie jest dużym problemem w każdym pomieszczeniu. Zależnie od tego, gdzie wystąpiła, bardzo szybko może naruszyć układ, uszkodzić ściany i podłogi, zapoczątkować pojawienie się grzyba i rozprzestrzenianie szkodliwych dla mieszkańców pleśni. Jak zaizolować przed nią nasze pomieszczenia, by już więcej nie wróciła, jak wysuszyć ściany i zlikwidować skutki jej działania? Prezentujemy garść sprawdzonych pomysłów.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 15 August 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że obejrzane przez nas projekty domów nieobudziły w nas zbyt wielkiego zainteresowania, bo nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby w stu procentach nasze wymagania. Dlatego powinno się szukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przygotuje dla nas dobry projekt, tak byśmy uzyskiwali gwarancję, że wszystko będzie się znajdowało na właściwym miejscu.

Pages