Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowy

Kiedy mamy gotowy projekt domu – co trzeba dalej zrobić, aby zbudować dom naszych marzeń?

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Kupienie gotowego projektu domu stanowi najprostszy sposób na zaczecie budowy domu naszych marzeń. Po uzyskaniu gotowego projektu musimy jednak załatwić kilka istotnych kroków przed rozpoczęciem normalnego procesu budowania. Co należy zrobić, aby kontynuować prace budowlane przy zastosowaniu gotowego projektu?

Montowanie drzwi i listew podłogowych

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
listwy przypodłogowe Invado.pl
Source: http://invado.sklep.pl/
Drzwi są niezwykle ważnym elementem każdego mieszkania. Przede wszystkim jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, ich rolą jest utrzymywanie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Czasami sam wytrzymały wygląd drzwi może być swoistą gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne natomiast posiadają nieco inne funkcje. Co najważniejsze, izolują poszczególne pomieszczenia, jak również gwarantują poczucie prywatności ich mieszkańcom. Drzwi do różnych wnętrz w domu i mieszkaniu także będą różne. Na przykład te przeznaczone do łazienki zazwyczaj posiadają wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często także wyposażone są w nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich rodzaju i lokalizacji. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Jak wybrać projekt domu mądrze?

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
Obrusy na stół
Author: home-you.com
Source: home-you.com
W natłoku kilkunastu tysięcy osiągalnych na polskim rynku typowych projektów, ciężko jest zadecydować o idealnym rozwiązaniu architektonicznym zapewniającym równocześnie atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i dodatkowo jeszcze energooszczędność, która na szczęście staje się nieuniknionym kierunkiem przyszłości budowlanki.

Jacy fachowcy są czasem potrzebni na terenie budowy?

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
Administracja
Author: JaxStrong
Source: http://www.flickr.com
Na terenie wszystkich miast są lub były wykonywane różnego rodzaju prace budowlane. Prowadzą je wyspecjalizowane firmy, które nie tylko posiadają wyszkolonych pracowników, lecz też specjalny do tego celu sprzęt.


Tego typu budowy realizowane są na zamówienie wielu przedsiębiorców, którymi wielokrotnie są normalni ludzie albo różne firmy czy też organizacje.

Podczas remontu trzeba pamiętać o najmniejszych elementach

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
dom - landszaft
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto kiedyś znalazł się na budowie, lub sam zdecydował się na wybudowanie domu, czy innego budynku doskonale wie jak dużo ma się przy tym pracy. Każdy szczegół może spowodować to, że efekt końcowy nie będzie taki, jakiego oczekiwaliśmy.

Zakup listew przyściennych przy usłudze montażu drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Drzwi są bardzo istotnym elementem każdego domu. Przede wszystkim w kwestii drzwi wejściowych, ich rolą jest zapewnianie bezpieczeństwa. I są tu ważne nie tylko rozmaite zabezpieczenia. Niekiedy sam solidny wygląd drzwi jest swoistą gwarancją bezpieczeństwa, jest bowiem elementem odstraszającym dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne z kolei mają trochę odmienne funkcje. Co najważniejsze, oddzielają poszczególne pomieszczenia, a także gwarantują poczucie prywatności ich mieszkańcom. Drzwi do różnych wnętrz w domu i mieszkaniu również będą zróżnicowane. Przykładowo drzwi łazienkowe najczęściej wyposażone są w wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często również posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich typu i lokalizacji. Nie jest jednak zadaniem bardzo kłopotliwym.

Kupno listew przyściennych przy montażu drzwi

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
Drzwi są niezwykle istotnym elementem wszystkich mieszkań. Przede wszystkim jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, ich rolą jest zapewnianie bezpieczeństwa. I są tu ważne nie tylko rozmaite zabezpieczenia. Czasami sam solidny wygląd drzwi może być swoistą gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne natomiast spełniają trochę odmienne funkcje. Przede wszystkim izolują poszczególne pomieszczenia, a także zapewniają poczucie prywatności ich mieszkańcom. Drzwi do rozmaitych pomieszczeń w domu i mieszkaniu również będą różne. Przykładowo te przeznaczone do łazienki najczęściej posiadają wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często także posiadają nieprzezroczystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich typu i umiejscowienia. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Hale przemysłowe, ich montaż i główne elementy charakterystyczne

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
Rury przed fabryką
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Profesjonalny i dynamicznie rozbudowujący się przemysł to współcześnie interesujący pomysł na biznes, który na pewno warto rozwijać. Aby mimo to móc zyskać miano doskonałej firmy, pilne są doskonałe warunki w czasie wytwarzania licznych artykułów, niezależnie, czy w daną sytuację wchodzi przemysł lekki, czy ciężki.

Odbiór techniczny domu powinien okazać się być robiony przed przeprowadzeniem się

 • Posted on: 29 September 2020
 • By: addmean
dachóweczki
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
W czasie budowy domu, powinniśmy się uzbroić w cierpliwość, bo nic tutaj nie będzie odbywało się prędko. Najpierw samo wybieranie projektu i organizowanie wszelkich, niezbędnych pozwoleń, potem budowa oraz przeprowadzka, to wszystko musi trwać.

Szklane schody w Twym wnętrzu - kilka przydatnych porad

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Szklane schody
Author: sara~
Source: http://www.flickr.com
Teraz nader popularna stała się między innymi wszystkim ekologia. Sporo ludzi obecnie stara się żyć tak, aby nie zaśmiecać niepotrzebnie środowiska naturalnego. Jeśli Ty również należysz do takich ludzi, wtedy niewątpliwie wiesz dobrze, jak nader ważne jest przede wszystkim używanie na co dzień ekologicznych produktów.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 11 July 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Co oferują nam markety budowlane?Jest dużo przedmiotów, w które powinniśmy się zaopatrzyć gdy budujemy, albo wykańczamy dom, dlatego warto nawiedzić sklepy budowlane. Tam będzie ukazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mieli szansę zadecydować, które z tych rzeczy powinny się naprawdę znaleźć u nas.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chciałbyś posiadać w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego domu, chciałbyś, aby każde pomieszczenie, zatem salon czy kuchnia posiadały swój wyjątkowy charakter, to najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do fachowców.

W jaki sposób zabezpieczyć teren wokół domu lub firmy aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
ogrodzenie budowlane
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Masz dom lub przedsiębiorstwo?Należy pomyśleć się nad tym, w jaki sposób zabezpieczyć ziemię wokół? Dziś poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle istotne. Należyzabezpieczać nie tyko swój dom, żeby nikt niechciany niewtargnął do środka, ale również i teren na którym się znajduje.

Pages