Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowy

Szklane schody w Twym wnętrzu - kilka przydatnych porad

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
Szklane schody
Author: sara~
Source: http://www.flickr.com
Obecnie nader modna stała się między innymi wszystkim ekologia. Sporo ludzi współcześnie stara się żyć tak, aby nie zanieczyszczać niepotrzebnie środowiska naturalnego. Jeżeli Ty również należysz do takich osób, wówczas z pewnością wiesz doskonale, jak nader istotne jest przede wszystkim używanie na co dzień ekologicznych artykułów.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy zwracać uwagę w marketach budowlanych?Istnieje dużo produktów, w które musimy się zaopatrywać kiedy budujemy, albo urządzamy dom, dlatego warto odwiedzić sklepy budowlane. Tam będzie pokazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mogli zadecydować, które z tych przedmiotów muszą się naprawdę znaleźć u nas.

W jaki sposób zabezpieczyć teren wokół domu lub firmy aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa?

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
ogrodzenie budowlane
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Masz dom lub firmę? Powinieneś zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć ziemię wokół? Dziś poczucie bezpieczeństwa jest bardzo istotne. Należyzabezpieczać nie tyko swój dom, żeby nikt niechciany niewłamał się do środka, ale również i teren na którym się znajduje.

Hale przemysłowe, ich montaż i główne elementy charakterystyczne

 • Posted on: 22 November 2019
 • By: addmean
Rury przed fabryką
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Fachowy i szybko rozbudowujący się przemysł to w dzisiejszych czasach oryginalny pomysł na biznes, jaki zdecydowanie należy rozwijać. Aby jednak móc zyskać miano profesjonalnej firmy, pilne są idealne warunki w okresie wytwarzania rozmaitych artykułów, niezależnie, czy w daną sytuację wchodzi przemysł tekstylny, czy ciężki.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chcesz mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chciałbyś, aby dowolne pomieszczenie, czyli pokój czy łazienka posiadały swój wyjątkowy styl, to najlepszym wyjściem jest zgłosić się do profesjonalistów.

Odbiór techniczny domu powinien okazać się być robiony przed przeprowadzeniem się

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dachóweczki
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Podczas stawiania domku, powinniśmy się otulić w cierpliwość, gdyż nic tutaj nie będzie działo się szybko. Na początku samodzielne dobieranie planu oraz organizowanie wszystkich, niezbędnych zezwoleń, później budowa i przeprowadzka, to wszystko trwa.

Montowanie drzwi i listew podłogowych

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
listwy przypodłogowe Invado.pl
Source: http://invado.sklep.pl/
Drzwi są niezwykle ważnym elementem wszystkich mieszkań. Przede wszystkim jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, ich rolą jest utrzymywanie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko wszelkiego typu zamki. Niekiedy sam solidny wygląd drzwi jest swego rodzaju gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne z kolei posiadają trochę odmienne funkcje. Przede wszystkim oddzielają poszczególne wnętrza, jak również gwarantują poczucie prywatności ich mieszkańcom. Drzwi do rozmaitych wnętrz w domu i mieszkaniu także będą zróżnicowane. Na przykład te przeznaczone do łazienki w większości przypadków wyposażone są w wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a nierzadko także posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich charakteru i lokalizacji. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Kupno listew przyściennych przy montażu drzwi

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
Drzwi są niezwykle istotnym elementem wszystkich mieszkań. Przede wszystkim jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, ich zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa. I są tu ważne nie tylko wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Czasami sam wytrzymały wygląd drzwi jest swoistą gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne z kolei mają trochę odmienne funkcje. Przede wszystkim oddzielają poszczególne wnętrza, a także zapewniają prywatność ich mieszkańcom. Drzwi do różnych pomieszczeń w domu i mieszkaniu także będą rozmaite. Na przykład drzwi łazienkowe w większości przypadków posiadają wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często również posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich typu i lokalizacji. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Dlaczego budowa niewielkiego hotelu może być doskonałą inwestycją, jak zabrać się za to.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
generalny wykonawca budowlany
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Położony w ciekawym turystycznie miejscu hotel może być świetną inwestycją i stanowić bezpieczne i atrakcyjne źródło dochodu. Zwłaszcza że podchodząc w odpowiedni sposób do takiego projektu zrobić wszystko można stosunkowo niewielkimi kosztami.

Kiedy mamy gotowy projekt domu – co trzeba dalej zrobić, aby zbudować dom naszych marzeń?

 • Posted on: 7 June 2019
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Kupienie gotowego projektu domu stanowi najprostszy sposób na rozpoczęcie budowy domu naszych marzeń. Po otrzymaniu gotowego projektu musimy jednakże załatwić kilka istotnych spraw przed początkiem właściwego procesu budowania. Co powinniśmy zrobić, aby prowadzić budowlane prace przy zastosowaniu gotowego projektu?

Podczas remontu trzeba pamiętać o najmniejszych elementach

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
dom - landszaft
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto choć raz był obecny na budowie, bądź sam zabrał się za wybudowanie domu, czy innego budynku doskonale wie jak dużo jest przy tym pracy. Każdy szczegół może zaważyć na tym, że efekt końcowy nie będzie taki, jak byśmy sobie tego życzyli.

Jak wybrać projekt domu mądrze?

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
Obrusy na stół
Author: home-you.com
Source: home-you.com
W natłoku paręnastu tysięcy dostępnych na polskim rynku typowych projektów, ciężko jest zadecydować o idealnym rozwiązaniu architektonicznym gwarantującym równolegle interesujący wygląd, funkcjonalność i dodatkowo energooszczędność, jaka na szczęście staje się nieuniknionym kierunkiem przyszłości budownictwa.

Pages