Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowy

Propozycje dla osób zainteresowanych profesjonalnym wywiezieniem gruzu

 • Posted on: 28 December 2022
 • By: addmean
gruz w kontenerze na odpady
Source: pixabay
Osoby, jakie przebudowują własne mieszkanie lub zajmują się większym remontem nieruchomości często zmagają się z koniecznością usunięcia gruzu. W dzisiejszych czasach wiele profesjonalnych firm trudni się usługami z tego zakresu, dopasowując swoją działalność do najważniejszych preferencji konsumenta. Z ich wsparciem można naprawdę w szybkim czasie pozbyć się gruzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami z tego zakresu.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 11 December 2022
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chcesz mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chcesz, aby każde miejsce, czyli salon czy łazienka miały swój niepowtarzalny styl, to najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do profesjonalistów.

Jak wybrać projekt domu mądrze?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Obrusy na stół
Author: home-you.com
Source: home-you.com
W natłoku kilkunastu tysięcy osiągalnych na polskim rynku projektów typowych, ciężko jest zdecydować o najodpowiedniejszym rozwiązaniu architektonicznym gwarantującym równocześnie interesujący wygląd, funkcjonalność a także dodatkowo energooszczędność, jaka na szczęście staje się nieuniknionym nurtem przyszłości budownictwa.

Hale przemysłowe, ich montaż i główne elementy charakterystyczne

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Rury przed fabryką
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Fachowy i aktywnie rozwijający się przemysł to w dzisiejszych czasach ciekawy pomysł na biznes, jaki zdecydowanie warto rozwijać. Aby mimo to móc zyskać miano fachowej firmy, pilne są doskonałe warunki w trakcie wytwarzania rozmaitych artykułów, nie ważne, czy w grę wchodzi przemysł obuwniczy, czy ciężki.

Kiedy mamy gotowy projekt domu – co trzeba dalej zrobić, aby zbudować dom naszych marzeń?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Kupienie gotowego projektu domu to najłatwiejszy sposób na zaczecie budowania domu naszych marzeń. Po uzyskaniu gotowego projektu należy jednakże załatwić kilka istotnych kroków przed rozpoczęciem normalnego procesu budowania. Co należy zrobić, aby kontynuować prace budowlane przy wykorzystaniu gotowego projektu?

Zakup listew przyściennych przy usłudze montażu drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 25 March 2022
 • By: addmean
Drzwi są bardzo istotnym elementem każdego domu. Przede wszystkim w kwestii drzwi wejściowych, ich rolą jest zapewnianie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko wszelkiego typu zabezpieczenia. Czasami sam wytrzymały wygląd drzwi może być swego rodzaju gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego złodzieja. Drzwi wewnętrzne natomiast posiadają nieco inne funkcje. Co najważniejsze, izolują poszczególne pomieszczenia, a także gwarantują prywatność ich mieszkańcom. Drzwi do rozmaitych pomieszczeń w domu i mieszkaniu również są różne. Przykładowo drzwi łazienkowe w większości przypadków posiadają wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często także posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, w zależności od ich charakteru i lokalizacji. Nie jest jednak zadaniem bardzo kłopotliwym.

Jacy fachowcy są czasem potrzebni na terenie budowy?

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
Administracja
Author: JaxStrong
Source: http://www.flickr.com
Na terenie wszystkich miejscowości są lub były wykonywane różnego typu roboty budowlane. Prowadzą je specjalistyczne spółki, które nie tylko posiadają wyszkolonych pracowników, ale także specjalny do takiego celu sprzęt.


Takie budowy wykonywane są na zlecenie poszczególnych przedsiębiorców, jakimi często są zwykli ludzie lub przeróżne firmy czy instytucje.

Dlaczego budowa niewielkiego hotelu może być doskonałą inwestycją, jak zabrać się za to.

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
generalny wykonawca budowlany
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Zlokalizowany w ciekawym turystycznie miejscu hotel może być świetną inwestycją i stanowić atrakcyjne oraz bezpieczne źródło przychodów. Zwłaszcza że odpowiednio podchodząc do takiego projektu można zrobić to przy stosunkowo niedużych kosztach.

Który klimatyzator do domu kupić?

 • Posted on: 15 February 2022
 • By: addmean
czas - kadr
Author: Dawid Dawidowski
Source: http://www.flickr.com
Który klimatyzator do domku wybrać? Wybór odpowiedniego sposobu schłodzenia mieszkania ma niewątpliwie olbrzymie znaczenie. Naprowadzamy na co kierować uwagę podczas kupna klimatyzatora.


Jaki klimatyzator zakupić? Pytanie to zadaje sobie coraz to więcej osób, bowiem ostatnie spiekoty w są istotnie trudzące.

Montowanie drzwi i listew podłogowych

 • Posted on: 10 May 2021
 • By: addmean
listwy przypodłogowe Invado.pl
Source: http://invado.sklep.pl/
Drzwi są niezwykle istotnym elementem wszystkich mieszkań. Przede wszystkim w kwestii drzwi zewnętrznych, ich zadaniem jest utrzymywanie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko rozmaite zabezpieczenia. Niekiedy sam wytrzymały wygląd drzwi jest swoistą gwarancją bezpieczeństwa, jest bowiem elementem odstraszającym dla ewentualnego złodzieja. Drzwi wewnętrzne z kolei spełniają odrobinę odmienne funkcje. Przede wszystkim izolują poszczególne pomieszczenia, jak również zapewniają prywatność ich mieszkańcom. Drzwi do różnych wnętrz w domu i mieszkaniu również będą rozmaite. Przykładowo drzwi łazienkowe najczęściej posiadają wywietrzniki odprowadzające parę wodną, a często także posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się różnymi metodami, w zależności od ich charakteru i lokalizacji. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Szklane schody w Twym wnętrzu - kilka przydatnych porad

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
Szklane schody
Author: sara~
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj mocno popularna stała się między innymi wszystkim ekologia. Sporo osób współcześnie stara się żyć tak, aby nie zanieczyszczać niepotrzebnie środowiska naturalnego. Kiedy Ty także należysz do takich ludzi, wtedy kategorycznie wiesz doskonale, jak bardzo ważne jest przede wszystkim używanie na co dzień ekologicznych produktów.

W jaki sposób zabezpieczyć teren wokół domu lub firmy aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa?

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
ogrodzenie budowlane
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Masz dom lub firmę?Musisz pomyśleć się nad tym, jak zabezpieczyć teren wokół? Współcześnie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Należychronić nie tyko swój dom, żeby nikt niechciany niewłamał się do środka, ale również i teren wokół niego.

Pages