Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budownictwo

Profesjonalne prace remontowe

 • Posted on: 16 May 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana bez wątpienia jest obecnie bardzo rozwinięta, choć nikogo z nas nie powinno to szczególnie dziwić. Przecież pełni ona niesamowicie wręcz ważną rolę w całej dzisiejszej gospodarce, a nawet w życiu codziennym praktycznie każdego człowieka. Z rozmaitych rozwiązań pochodzących z tej branży korzystamy właściwie nieustannie, a jeżeli chcemy chociażby postawić dla siebie idealny dom, to pomocy będziemy szukali właśnie w niej. Jeżeli jest ona obecnie tak bardzo rozwinięta, to należy wspomnieć o tym, że może to być również fantastyczna propozycja dla kogoś, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

Piękne i wygodne mieszkania od developerów we Wrocławiu

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w kraju – a zwłaszcza we Wrocławiu – rynek mieszkań jest znacznie dynamiczny. Dlatego też obecnie mieszkania są bardzo poszukiwane – sporo ludzi zamierza też wprowadzić się „na swoje”. W przypadku gdy nadzwyczaj poszukiwane są wysokojakościowe, najnowsze mieszkania, świetnym sposobem jest nabycie albo wynajęcie mieszkania od dewelopera. W ten sposób można otrzymać mieszkanie z pierwszej ręki, często w bardzo korzystnych cenach i w wysoce korzystnej lokalizacji.

Czy w budownictwie jest miejsce na amatorstwo

 • Posted on: 21 April 2020
 • By: addmean
Plac budowy
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Powszechnie wiadomo, że budownictwo bez wątpliwości jest jedną z dziedzin życia codziennego, które ma wybitnie duży wpływ na kształt rzeczywistości. To od bardzo wielokrotnie panujących trendów w budownictwie uzależniamy kwestie zakupu naszego mieszkania czy także po wielokroć budowę domu.

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli poweźmiemy decyzję o kupnie własnego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś używanym, co ma już kilka lat, ponieważ wychodzimy z założenia, że to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak jeśli bliżej przypatrzymy się propozycji nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, iż ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak ma szansę się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić własne oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Zastosowania nierdzewnej stali

 • Posted on: 20 January 2020
 • By: addmean
konstrukcja ze stali
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Nierdzewna stal została odkryta około 100 lat temu, jednak dopiero w ostatnich kilkunastu latach zaczęła być uniwersalnie stosowana w budownictwie jak też architekturze. Najpierw w latach osiemdziesiątych jej pozytywy docenili architekci najwyżej rozwiniętych państw, a w ostatnich latach zjawiła się ona również w naszej ojczyźnie. Do niedawna praktycznie nie znana, dziś przydaje nowomodny wygląd największym centrom handlowym w świecie.

Stawiajmy na inteligentny dom - nowoczesność już u nas

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Nie trać prądu na darmo
Author: Skoff
Source: Skoff
Wygląd domu oczywiście może charakteryzować się bardzo klasyczną prezencją - jeśli mamy pieniądze, bądź co bądź moglibyśmy kupić nawet przedwojenną willę, którą pewnie znamy ze starych polskich filmów. Jednakże jeśli już w rachubę akurat wchodzi urządzanie wnętrz swojego domu i planowanie najróżniejszych udogodnień, trudno już zapomnieć, że jest XXI wiek. Przede wszystkim trzeba powiedzieć trochę więcej o inteligentnych budynkach.

Folia budowlana izolacyjna PE oraz jej rola

 • Posted on: 15 September 2019
 • By: addmean
folia
Author: Folia IZOFLEX
Source: Folia IZOFLEX
Folia budowlana izolacyjna PE jest uniwersalnie używana w budownictwie. Służy do robienia warstw przeciwwilgociowych posadzki, podłogi albo wylewki. Folia pe zapewnia wspaniałą osłonę i kapitalne zabezpieczenie przed zawilgoceniem. Folia zdoła być wykorzystywana przy wielu przeróżnych pracach budowlanych.

Sposoby na kłopoty lokalowe

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jedną z ważnych chwil w naszym życiu jest moment, w którym zamierzamy się usamodzielnić. Zwykle następuje to około 20 - 25 roku życia, gdy posiadamy już stałą pracę, albo też skończyliśmy studia. Jak mówią psychologowie, jest to proces niełatwy, jednakże potrzebny, i im wcześniej się to stanie, tym lepiej.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
budowa, remont
Obecnie przemysłowe budownictwo coraz bardziej koncentruje się na wykorzystywaniu światła dziennego, aby rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na oszczędność na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej pewne w razie pożaru. Takie efekty możemy uzyskać jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Poszukujemy profesjonalnej firmy budowlanej

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
Ekipa budowlana
Author: jaimebisbal
Source: http://www.flickr.com
Uważajmy na firmy działające w budownictwie, bo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to dziwne, ale jeżeli przykładowo stawiamy dom, nigdy nie możemy wziąć firmy niejako z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znacznego doświadczenia w temacie poszukiwania firm budowlanych, lecz tak czy siak można powiedzieć, że to nic wielce ciężkiego. Na całe szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie budowlanki, spokojnie wszystko ogarniemy. To akurat pewne.

Szukasz innowacyjnego materiału termoizolacyjnego dla własnego dachu? Zainteresuj się styropapą

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
dach
Przy budowie domu stosuje się przeróżne nowoczesne tworzywa i narzędzia, a wszystko to, aby zagwarantować jak najdogodniejsze warunki użytkowania obiektu. Dużym wyzwaniem budowlanym okazuje się dach. Każdy właściciel domu szuka alternatyw, które pozwolą na idealną izolację, a jednocześnie będą wytrzymałe i bezpieczne. Warto zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które zapewniają płyty hybrydowej, inaczej mówiąc styropapy.

Piękna posesja, czyli w jaki sposób wybrać odpowiednią bramę oraz ogrodzenie?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
brama wjazdowa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Gdy nasz dom jest już wybudowany oraz przepięknie urządzony, wówczas możemy zacząć myśleć o właściwej bramie a także ogrodzeniu. Przy wyborze kierujmy się przede wszystkim swoimi potrzebami i poczuciem estetyki. Dzięki temu podejmiemy dobrą decyzję. Pamiętajmy o tym, że będzie nam ona towarzyszyć przez lata. Ale przejdźmy do meritum...

O nowinkach z wrocławskiego rynku mieszkaniowego, czyli kilka słów o tym, jak wygoda, jak również funkcjonalność nowych mieszkań przyciągają konsumentów

 • Posted on: 15 March 2019
 • By: addmean
mieszkania pod klucz wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Szeroko zakrojone inwestycje budowlane, dla przykładu budowa nowych bloków lub nawet dużych osiedli, świadczą o dynamicznym wzroście gospodarczym. Ważne jest też to, że inwestorzy wcale nie stawiają tylko na ilość, gdyż oddawane do użytku budynki spełniają wymagania konsumentów, a mieszkania szybko znajdują nowych gospodarzy.