Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Do jakich celów drewno jest wykorzystywane we współczesnym budownictwie jednorodzinnym

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
dom z drewna
Drewno jest jednym z najstarszych materiałów do budowy, jakie wykorzystuje człowiek. Obecnie rola drewna w budownictwie nieco się zmniejszyła, gdyż bardzo popularne stały się beton, cegły i pustaki, ale nadal bez niego trudno by było sobie poradzić w wielu przypadkach. Na przykład cały czas stanowi podstawowy materiał używany przy skośnych dachach. Bez względu na to, czy ostatecznie na dach będzie kładziona blacha czy dachówka, to i tak wszystko co znajdowało się będzie pod nimi wykonane będzie właśnie z suchych drewnianych elementów.

Firma Forbo, a producenci nosków schodowych - a więc, jak wykończyć podłogę oraz schody w trakcie budowy

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wygląd
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz najwspanialszej przedsiębiorstwa produkującej wykładziny do nowo zbudowanego domku? Zobacz na ofertę przedsiębiorstwa Forbo! A być może ciekawi Cię ukończenie schodów, aby nikt się na nich nie pośliznął? Zaopatrz się w noski schodowe!

Co musisz ponadto wiedzieć w trakcie budowy własnego domu jednorodzinnego?

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
Płyta wiórowa, płyty
Author: Preston Rhea
Source: http://www.flickr.com
Kiedy czeka Cię budowa własnego domu, niewątpliwie powinieneś zastanowić się przede wszystkim, gdzie kupić materiały budowlane. Oczywiście konieczność podejmowania takich decyzji zależy przede wszystkim od tego, na zaangażowanie jakiej ekipy budowlanej się zdecydujesz. Oczywiście możesz zaangażować ekipę, która przywiezie wszystkie niezbędne materiały ze sobą, jednak w takim wypadku musisz liczyć się z odrobinę większymi kosztami. Zazwyczaj bowiem takie firmy budowlane trochę zawyżają koszty wszelkich materiałów, w związku z czym nie masz nawet co myśleć o zaoszczędzeniu pieniędzy. Kiedy natomiast chcesz nieco zaoszczędzić – co niewątpliwie mocno polecamy, bowiem budowanie swojego domu jest ogromną inwestycją - na pewno taniej będzie kiedy zdecydujesz się na zakupienie materiałów budowlanych osobiście.

Jak zrobić elewację z klinkieru? O jakich zasadach trzeba wiedzieć, aby wszystko było zrobione jak najlepiej?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
elewacja z cegieł
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Od jakości prac murarskich zależy niesamowicie wiele, przede wszystkim trwałość oraz piękny, pozbawiony jasnych wykwitów, wygląd elewacji z klinkieru. Wykonanie elewacji nie jest na pewno łatwe, przede wszystkim wymaga czasu, wytrwałości, a na pewno także sporej wiedzy i doświadczenia. Na szczęście rezultat końcowy jest tego warty, bo tego typu elewacja jest niesamowicie efektowna, elegancka oraz solidna.

Rozbudowa budynku wraz z ogrodem. W jaki sposób zadbać o to, by wszystko świetnie wyglądało?

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
piasek
Author: Pedro Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Rozbudowa budynków to rozległy temat. Tak samo z tworzeniem pokoi, jak również zadbaniem o ostateczny wynik. Jednak to ostatnie ma sporo niuansów, o jakich należy wspomnieć.


Wizerunkowo priorytetową sprawą jest by zaraz po zakończeniu rozbudowy otynkować i zadbać o dom z zewnątrz.

W różnych sytuacjach idealnym pomysłem jest szyba bezpieczna

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
bezpieczeństwo
Author: Andy Maguire
Source: http://www.flickr.com
Szyba bezpieczna może być świetnym rozwiązaniem

Co chwilę spoglądamy z przerażeniem na dzieci grające na podwórku w piłkę, martwiąc się, że zbije nam ona nasze okno? A może prowadzimy punkt jubilerski i chcemy by nasze produkty, przedstawiane pod szybą były odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą? Warto się zorientować jak przedstawia się szyba bezpieczna i przemyśleć, czy nie rozwiąże ona naszych problemów.

Profesjonalna budowa rozmaitych pomieszczeń przemysłowych - budowa przechowalni

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
Izolacje - izolacje.gda.pl
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Sporo osób posiadających gospodarstwa, domy jednorodzinne albo też działki decyduje się na budowę przechowalni. Budowa przechowalni niewątpliwie wymaga czasu, zdolności, wysiłku oraz także poniesienia pewnych kosztów, jednakże przechowalnia jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym pomieszczeniem przemysłowym. Może być użytkowana do różnych celów, takich jak na przykład przechowywanie narzędzi, owoców i warzyw, zboża itp. Z reguły jednak przechowalnie użytkowane są w branży rolniczej.

Funkcja biura projektowego w budowaniu własnego domu

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
dom
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak długim i skomplikowanym procesem jest samo finalizowanie właściwych czynności formalnych przed rozpoczęciem właściwej budowy domu. Samych etapów załatwiania tego rodzaju formalności jest bardzo dużo, a żadnego z nich nie można pominąć. Niespełnienie właściwych elementów może pociągać za sobą różnego rodzaju nieprzyjemne następstwa, razem z karą pieniężną i cofnięciem zgody na budowę.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią budynku mieszkalnego. Jednak czasem może wydarzyć się sytuacja, kiedy musi się zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w domu pojawi się kolejny wóz, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zadbać o dodatkowe miejsce do przechowywania pojazdu.

Dopasuj wasz przyszły dom do swoich potrzeb wyszukując właściwy projekt

 • Posted on: 30 September 2019
 • By: addmean
zaprojektowane wnętrze
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Własne cztery kąty to marzenie każdej rodziny. Zanim to życzenie będzie można zrealizować, należy przejść długotrwałą, ale obligatoryjną drogę. Zasadniczym rozdziałem w realizacji wznoszenia swoich czterech kątów jest namierzenie odpowiadającej rodzinie posesji oraz jej zakup. Wówczas można zacząć oglądać projekty domów jednorodzinnych, których mrowie dostępne jest w wielu źródłach.

Pages