Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
Author: UBM
Projekt domu to bardzo ważna rzecz i trzeba ją czynić z uwagą, patrząc na każde za i przeciwko. To też wielkie przedsięwzięcie dla całej rodziny, ponieważ pochłania nie tylko dużo pieniędzy, ale też czasu. Zanim jednak dostaniemy pożyczkę, zastanówmy się, jaki dom będzie dla nas najlepszy?

Ceramiczne dachówki - postaw na najwyższą jakość

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
budowa dachu
Author: notafish
Powszechnie wiadomo, że konstrukcja domu jednorodzinnego zaliczana jest do niebywale ciężkich zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to powinniśmy obowiązkowo zwrócić uwagę na wiele aspektów, jakie mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Sprawa w dodatku komplikuje się w momencie, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z zawodowymi działaniami budowlanymi.

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba pracować w branży budowlanej, aby mieć pojęcie o tym, że jeśli będzie chciało się rozpoczynać jakąkolwiek budowę to najpierw trzeba się koncentrować na tym, aby wykonać dokumentację, dokładnie w celu rozpoczęcia zleceń budowlanych. Taki krok jest najzwyczajniej niezbędny do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy inwestor musi wobec tego zatrudniać ekspertów, którzy będą zajmować się dla niego projektem wyznaczonych dokumentów. Ich spis jest rezultatem z kolei unormowań prawa budowlanego. To, jakiego typu papiery trzeba zebrać będzie zależeć od typu budowli która ma zostać wybudowana.

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 5 September 2021
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na obecną chwilę bardzo dużo młodych ludzi stawia na budowę własnego domu. Mało osób zamierza mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to spowodowane szczególnie tym, że małżeństwa chcą wieść swoje życie, aby nikt im się do niego nie wtrącał.

Profesjonalne wylanie szalunków za pomocą płyt szalunkowych

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Deskowanie inaczej szalunek, jest tymczasową propozycję wykonaną zazwyczaj z desek albo drewnianych tafli gorszego gatunku drewna, jednak zdarza się również używać detale metalowe. Przez szalowanie wylewana mieszanina zdobywa stosowny układ i świeży beton nie przelewa się poza teren szalowania, a całość wylewki zachowuje zgodny kontur do chwili jej zastygnięcia.

Firma Forbo, a producenci nosków schodowych - a więc, jak wykończyć podłogę oraz schody w trakcie budowy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
wygląd
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Szukasz najlepszej firmy produkującej wykładziny do nowo zbudowanego domu? Spójrz na ofertę firmy Forbo! A być może interesuje Cię ukończenie schodów, by żadna osoba się na nich nie pośliznął? Zdobądź dla siebie noski schodowe!

Dzięki różnego gatunku kruszywom drogowym kierowcy mogą jechać nie tylko autostradami, ale również wiejskimi drożkami

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
kruszywo drogowe
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Drogi fantastycznej jakości i co najważniejsze, darmowe pozostają marzeniem polskich szoferów. O ile z opłatami za przejazd mało da się zrobić - jak informują media, przejazd najbardziej ruchliwymi autostradami będzie coraz bardziej kosztowny, o tyle w przypadku uszkodzonych dróg nie pozostajemy całkiem bezbronni. W przypadku naruszenia stabilności podwozia na zdezelowanej drodze gminnej możemy dochodzić swoich roszczeń przed sądem i żądać zadośćuczynienia za poniesione straty.

Jeżeli szukamy pięknego mieszkania w stolicy, to z łatwością odnajdziemy mnóstwo ciekawych ofert

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Schody
Author: niko_stra
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mieszkamy w Warszawie oraz pragniemy zamienić miejsce zamieszkania, to z łatwością odnajdziemy mnóstwo atrakcyjnych propozycji. Buduje się tu naprawdę dużo nowych lokali mieszkalnych, a zatem starczy jedynie zastanowić się, w jakiej dzielnicy chcemy zamieszkać.


Jeżeli chcemy kupić lokal mieszkalny, to świetnym rozwiązaniem może być przejrzenie propozycji umieszczonych w Internecie.

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wiele dojrzałych małżonków w Polsce na szczycie kariery profesji, zdecyduje na inwestycję, jaką jest postawienie domu jednorodzinnego. Związane jest to nie wyłącznie z górą gotówki, lecz przede wszystkim z masą formalności, których trzeba dopełniać, żeby zacząć proces budowy. Dobra działka pod budowę nie jest punktem, na rozległej przestrzeni, a umiejscowieniem, gdzie gospodarstwo domowe będzie miało dostęp do podstawowych wymogów takich, jak elektryczność, woda, ogrzewanie i inne.

Izolacja pianką idealnie wypełnia własną funkcję

 • Posted on: 13 July 2021
 • By: addmean
pianka
Author: Thermaflex
Source: Thermaflex
Izolacja pianką okaże się opłacalna

Nie pragniemy, aby z naszego budynku uciekało ciepłe powietrze, jedynie przez to że mamy nieszczelne okna, lub ściany. Przez to także coraz częściej stosowana okazuje się być izolacja pianką, która daje nam gwarancję, że wszystko będzie prawidłowo uszczelnione, a cały proces będzie przebiegał szybko oraz sprawnie.

Zalety i wady domu oddalonego od większej miejscowości, jak odpowiednio zabrać się za jego budowę

 • Posted on: 6 June 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, zwłaszcza w dużych miastach po iluś latach spędzonych w korkach, hałasie i smrodliwym powietrzu w pewnej chwili decyduje się na wyprowadzkę na peryferia. Najczęściej wygląda to tak, że tego typu osoby kupują w jakiejś okolicznej miejscowości działkę, stawiają na niej swój wytęskniony dom a na koniec pozbywają się mieszkania i spłacają pozaciągane kredyty.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 5 June 2021
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno ciągle wspaniale się prezentuje, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, przez to nie powinno nas dziwić to, że tak dużo osób dąży do tego, aby posiadać je także we własnym domu. Niestety, okazuje się być ono dość kosztowne i nie każdego na to stać, lecz jak się okazuje, oferowana będzie nam wtenczas imitacja drewna.

Jak powinna jawić się nieruchomość, jaka zapewni bezpieczną przyszłość dla całej rodziny?

 • Posted on: 7 May 2021
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Istnieje przysłowie, wg jakiego facet powinien wybudować mieszkanie, posiadać syna i posadzić drzewko. Idzie o to, żeby udowodnił, że umie zajmować się swymi najbliższymi oraz zagwarantować im stabilizację.

Pages