Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Prawie każdy myśli o budowie swojego własnego domu.

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Röben
Source: Röben
Nie ma na świecie nikogo, którego nie pociągałaby wizja nowego domu z ogródkiem. Tymczasem jednak część ludzi musi mieszkać w blokach. Te zazwyczaj są równie ładne co własny dom. Na pewno nikt jednak nie zastanawia się nigdy, w jaki sposób powstaje takie mieszkania.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to spore przedsięwzięcie, do którego należy przygotować się dość skrupulatnie. Zacząć powinniśmy przede wszystkim od zastanowienia się, jak chcielibyśmy mieszkać: ile potrzebujemy pomieszczeń, jaki preferujemy styl domów, czy lubimy dużo przestrzeni czy może przytulne wnętrza. Od tego typu pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest kluczowy do postawienia gotowej konstrukcji.

W coraz większym stopniu ciekawe koncepcje wybudowania domów jednorodzinnych

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W coraz większym stopniu ciekawe koncepcje wybudowania domów jednorodzinnych są w rzeczy samej imponujące. Nic dziwnego, iż w ostatnim czasie w związku z tym buduje się tak wiele zachwycających designersko budynków mieszkalnych. Wszystkie one rzeczywiście świetnie wyglądają.
Tags: 

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Aktualnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się na budowę swojego domu. Niewiele osób planuje mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, iż małżeństwa zamierzają wieść swoje życie, żeby nikt im się do niego nie wtrącał.

Dopasuj wasz przyszły dom do swoich potrzeb wyszukując właściwy projekt

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
zaprojektowane wnętrze
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Ciepłe i własne domostwo to fantazja praktycznie każdej rodziny. Zanim jednak to zamierzenie będzie można zrealizować, należy przejść rozwlekłą, lecz konieczną podróż. Początkowym etapem w urzeczywistnieniu wznoszenia domu jest namierzenie podobającej się rodzinie posesji oraz jej zakup. Dopiero wtedy nie ma przeszkód, aby zacząć sprawdzać projekty domów jednorodzinnych, których multum znaleźć można w różnorodnych źródłach.

Jak powinna jawić się nieruchomość, jaka zapewni bezpieczną przyszłość dla całej rodziny?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Istnieje przysłowie, wg jakiego mężczyzna powinien wybudować mieszkanie, posiadać synka i zasadzić drzewo. Idzie o to, żeby udowodnił, że umie opiekować się swymi bliskimi i zapewnić im stabilizację.

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – wiele osób ma ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnym domu w mieście, czy poza miastem. Jest to bez wątpienia znacznie większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam rzecz jasna więcej przestrzeni i swobody, a ponadto zapewnia prywatność.

Sondowanie cpt najczęściej jest konieczne

 • Posted on: 13 July 2022
 • By: addmean
gruntowe pompy ciepła
Author: Dave Pape
Source: http://www.flickr.com
Sondowanie cpt pozwala poznać podłoże

Zanim zabierzemy się za budowę, zawsze najpierw powinniśmy jak najdokładniejpoznać grunt, na którym pragniemy budować, tak by nie było żadnych niespodzianek. Powinniśmy zaznaczyć, z jakiego przedmiotu składają się poszczególne warstwy, czy zjawiają się jakieś przejścia o których nie mamy wiedzy, czy od czasu do czasu po wjechaniu ciężkiego sprzętu to wszystko nam się nie zapadnie.

Do najbardziej neutralnych estetycznie zagrodzeń przynależy ogrodzenie siatkowe

 • Posted on: 12 July 2022
 • By: addmean
siatka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jednym z końcowych kroków budowy domu jest stworzenie ogrodzenia całej posiadłości. Jest to w rzeczy samej potrzebne, by móc się czuć do głębi bezpiecznie rozpoczynając funkcjonowanie w nowiutkim domu. Jeśli chodzi o rodzaje płotów, wskazane jest aby zaobserwować, iż w branżach jest ich całe mnóstwo. Niemniej istotne jest odpowiednie dobranie go do fasady domu oraz naszych preferencji.

Profesjonalna budowa rozmaitych pomieszczeń przemysłowych - budowa przechowalni

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Izolacje - izolacje.gda.pl
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Sporo osób posiadających gospodarstwa, domy jednorodzinne lub też działki decyduje się na budowę przechowalni. Budowa przechowalni niewątpliwie wymaga czasu, zdolności, wysiłku oraz także poniesienia pewnych kosztów, jednak przechowalnia jest nadzwyczaj przydatnym i skutecznym pomieszczeniem przemysłowym. Może być stosowana do rozmaitych celów, takich jak na przykład składowanie narzędzi, owoców i warzyw, zboża itp. Zazwyczaj jednak przechowalnie wykorzystywane są w branży rolniczej.

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wiele dojrzałych małżeństw w Naszym kraju na szczycie aktywności zawodowej, zdecyduje na lokację majątku, jaką będzie postawienie domu jednorodzinnego. Związane jest to nie wyłącznie z górą budżetu, lecz nade wszystko z masą kwestii formalnych, jakich trzeba dopełniać, żeby rozpocząć proces budowy. Dobra działka budowlana nie bywa polem, na rozległej przestrzeni, a miejscem, gdzie domostwo będzie miało dostępność do standardowych potrzeb podobnych, jak elektryczność, nawodnienie, ogrzewanie i inne.

Dobre narzędzia budowlane

 • Posted on: 2 June 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Biuro Projektowe ARCHON+
Source: Biuro Projektowe ARCHON+
Bez odpowiednich przyrządów niełatwo teraz przeprowadzać pewnego W dużej ilości firm zajmujących się sprzedawaniem takiego rodzaju rozmaitych narzędzi łatwo popaść w dezorientacje. Wielorakie firmy oferuje bardzo szeroką gamę narzędzi, ale nie wszystkie z nich są przydatne do prac remontowych bądź pomiarowych. Czy najlepiej zakupić sprzęt warsztatowy w małych sklepikach czy też w sporych marketach, czy raczej polować na okazje, czy też kupować narzędzia, takie jak przykładowo kątownice już sprawdzonych marek?

Pages