Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Branża budowlana – istotne temat - o czym musisz się dowiedzieć

 • Posted on: 14 January 2020
 • By: addmean
kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Gołym okiem widać, jak nadzwyczaj gwałtownie rozwija się nasz teraźniejszy świat we wszelakich możliwych płaszczyznach, które nam przychodzą do głowy. Starczy się rozejrzeć, by dobitnie się o tym przekonać. Każdy człowiek w mniejszym bądź większym stopniu musi interesować się tym, w jaki sposób zmienia się kształt obecnego świata. Wartościowy człowiek jest zorientowany w prawie wszystkich zasadniczych zagadnieniach, dzięki czemu może on ciekawie rozmawiać ze wszystkimi ludźmi.

Ciekawe projekty domów

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
dom
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Wybór odpowiedniego planu domu to bardzo znacząca kwestia. Pomysł musi pasować do rozmiarów parceli, wytycznych ustalonych przez urząd konkretnej gminy, również dopełniać wymagania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to przeważnie wybierany pomysł przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Budowle będące w owej kategorii charakteryzuje prosta i złączona bryła, oraz bezproblemowa konstrukcja dachu, co w znaczący sposób oddziałuje na wartość budowy.

Dla osób aranżujących dom kluczowa jest trwałość użytkowanych materiałów

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę urządzenie mieszkania samodzielnie nie jest już tak męczącym zadaniem jak kiedyś. Obszerna przystępność pojedynczych artykułów, zamieszczane w sieci tutoriale i dokładne instrukcje montażu pomagają ludziom, którzy chcą oszczędzić na wynajęciu ekipy ekspertów. Nie ulega wątpliwości, że mnóstwo prac powinniśmy im zlecić przez wzgląd na ich trudność i czas, jaki musielibyśmy przeznaczyć.

Kruszywo niezbędne na budowie

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
kruszywa drogowe - wyrób
Author: Armcon Precast
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi patrząc na kamyki, widzi jedynie kamienie. A w rzeczywistości są to skały o różnej kruchości, odporności i wielkości, jak również o różnym stopniu uziarnienia. Jednym z niezbędnych nam do wygodnego życia kruszyw jest żwir płukany. Wszyscy ludzie, którzy obracają się w branży budowlanej doskonale wiedzą jak istotne jest ten rodzaj skał.

Konieczne do zbrojenia betonu

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
pręty stalowe
Author: Dāvis Mosāns
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o budowę domu czy też chodzi o budowę różnego rodzaju obiektów, to trzeba przyznać, że efekt końcowy wiele osób zaskakuje. Prawda jest jednak taka, że aby efekt końcowy mógł kogokolwiek zaskoczyć, to mnóstwo osób musi dokonać mnóstwa specyficznych czynności.

Ceramiczne dachówki - postaw na najwyższą jakość

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
budowa dachu
Author: notafish
Uniwersalnie wiadomo, że konstrukcja domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do wyjątkowo skomplikowanych zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to musimy koniecznie odnieść uwagę na dużo aspektów, jakie mogą wydawać się dla nas przygniatające. Sytuacja w dodatku komplikuje się w chwili, gdy w żadnym wypadku wcześniej nie mieliśmy do czynienia z profesjonalnymi działaniami budowlanymi.

W różnych sytuacjach idealnym pomysłem jest szyba bezpieczna

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
bezpieczeństwo
Author: Andy Maguire
Source: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy w jaki sposób wygląda szyba bezpieczna?

Co chwilę patrzymy z przerażeniem na dzieci grające na podwórku w piłkę, martwiąc się, że wybije nam ona naszą szybę? A być może mamy punkt jubilerski oraz pragniemy aby nasze przedmioty, przedstawiane pod szybą były właściwie zabezpieczone przed kradzieżą? Trzeba się dowiedzieć jak prezentuje się szyba bezpieczna i przemyśleć, czy nie rozwiąże ona naszych obaw.

Do jakich celów drewno jest wykorzystywane we współczesnym budownictwie jednorodzinnym

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
dom z drewna
Drewno jest jednym z najstarszych materiałów do budowy, jakie wykorzystuje człowiek. Obecnie rola drewna w budownictwie nieco się zmniejszyła, gdyż bardzo popularne stały się beton, cegły i pustaki, ale nadal bez niego trudno by było sobie poradzić w wielu przypadkach. Na przykład cały czas stanowi podstawowy materiał używany przy skośnych dachach. Bez względu na to, czy ostatecznie na dach będzie kładziona blacha czy dachówka, to i tak wszystko co znajdowało się będzie pod nimi wykonane będzie właśnie z suchych drewnianych elementów.

Firma Forbo, a producenci nosków schodowych - a więc, jak wykończyć podłogę oraz schody w trakcie budowy

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wygląd
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz najwspanialszej przedsiębiorstwa produkującej wykładziny do nowo zbudowanego domku? Zobacz na ofertę przedsiębiorstwa Forbo! A być może ciekawi Cię ukończenie schodów, aby nikt się na nich nie pośliznął? Zaopatrz się w noski schodowe!

Co musisz ponadto wiedzieć w trakcie budowy własnego domu jednorodzinnego?

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
Płyta wiórowa, płyty
Author: Preston Rhea
Source: http://www.flickr.com
Kiedy czeka Cię budowa własnego domu, niewątpliwie powinieneś zastanowić się przede wszystkim, gdzie kupić materiały budowlane. Oczywiście konieczność podejmowania takich decyzji zależy przede wszystkim od tego, na zaangażowanie jakiej ekipy budowlanej się zdecydujesz. Oczywiście możesz zaangażować ekipę, która przywiezie wszystkie niezbędne materiały ze sobą, jednak w takim wypadku musisz liczyć się z odrobinę większymi kosztami. Zazwyczaj bowiem takie firmy budowlane trochę zawyżają koszty wszelkich materiałów, w związku z czym nie masz nawet co myśleć o zaoszczędzeniu pieniędzy. Kiedy natomiast chcesz nieco zaoszczędzić – co niewątpliwie mocno polecamy, bowiem budowanie swojego domu jest ogromną inwestycją - na pewno taniej będzie kiedy zdecydujesz się na zakupienie materiałów budowlanych osobiście.

Pages