Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Sposoby na kłopoty lokalowe

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jednym z ważnych momentów w naszym życiu jest moment, w którym postanawiamy się usamodzielnić. Zwykle następuje to około dwudziestego - dwudziestego piątego roku życia, gdy posiadamy już stałe zatrudnienie, bądź też skończyliśmy naukę. Jak mówią psychologowie, jest to proces niełatwy, jednakże potrzebny, i im wcześniej się to stanie, tym lepiej.

Co musisz ponadto wiedzieć w trakcie budowy własnego domu jednorodzinnego?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Płyta wiórowa, płyty
Author: Preston Rhea
Source: http://www.flickr.com
Kiedy czeka Cię budowa swojego domu, na pewno powinieneś zastanowić się najpierw, gdzie zakupić materiały budowlane. Oczywiście konieczność podejmowania podobnych decyzji zależy niewątpliwie od tego, na zatrudnienie jakiej ekipy budowlanej się zdecydujesz. Oczywiście możesz zatrudnić ekipę, która przywiezie wszystkie potrzebne materiały ze sobą, jednak w takim przypadku musisz liczyć się z nieco większymi kosztami. Zazwyczaj bowiem takie ekipy budowlane trochę zawyżają koszty wszelkich materiałów, w związku z czym nie masz nawet co myśleć o zaoszczędzeniu pieniędzy. Kiedy natomiast chcesz nieco zaoszczędzić – co niewątpliwie bardzo polecamy, bowiem postawienie własnego domu jest gigantyczną inwestycją - zdecydowanie lepiej będzie jeśli zdecydujesz się na nabycie materiałów budowlanych osobiście.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest należyty dla twojej rodziny, pasuje do warunków działki? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy wyborze projektu.

Jeśli szukamy dobrej klasy materiałów do wykończenia domu, to z łatwością znajdziemy je we Wrocławiu

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
led
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Jeśli budujemy willę, to bez wątpienia pragniemy zyskać pewność, iż wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Wykończeniowe prace są niezwykle istotne, gdyż na tym etapie czasem może nam umknąć bardzo wiele szczegółów, które będą miały wpływ na istotne sprawy.

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba być zatrudnionym w budownictwie, aby posiadać pojęcie o tym, że jeśli będzie chciało się zacząć jakąkolwiek inwestycję to na początku trzeba się skupić na tym, żeby sporządzić dokumentację, dokładnie w celu zainaugurowania zleceń budowlanych. Ten krok jest po prostu konieczny do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy deweloper powinien w takim razie zatrudnić ekspertów, jacy będą zajmować się dla niego projektem określonych papierów. Ich spis wynika z kolei regulacji prawa budowlanego. To, jakiego typu dokumenty należy zebrać zależy od rodzaju budowli jaka ma zostać wybudowana.

Dzięki różnego gatunku kruszywom drogowym kierowcy mogą jechać nie tylko autostradami, ale również wiejskimi drożkami

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
kruszywo drogowe
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Drogi fantastycznej jakości i co najważniejsze, bezpłatne pozostają marzeniem naszych szoferów. O ile z należnościami za przejazd niewiele da się zrobić - jak podają media, przejazd najbardziej ruchliwymi autostradami będzie coraz bardziej kosztowny, o tyle w przypadku dziurawych dróg nie jesteśmy zupełnie bezbronni. W przypadku popsucia kół na zdezelowanej drodze powiatowej jesteśmy w stanie dochodzić swoich praw przed sądem i żądać odszkodowania za poniesione szkody.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 18 August 2022
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż stanowi część lokalu mieszkalnego. Ale czasem może przydarzyć się sytuacja, kiedy należy zadbać o dodatkowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie następny pojazd, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do parkowania wozu.

Prawie każdy myśli o budowie swojego własnego domu.

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Röben
Source: Röben
Nie ma na świecie nikogo, którego nie pociągałaby wizja nowego domu z ogródkiem. Tymczasem jednak część ludzi musi mieszkać w blokach. Te zazwyczaj są równie ładne co własny dom. Na pewno nikt jednak nie zastanawia się nigdy, w jaki sposób powstaje takie mieszkania.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to spore przedsięwzięcie, do którego należy przygotować się dość skrupulatnie. Zacząć powinniśmy przede wszystkim od zastanowienia się, jak chcielibyśmy mieszkać: ile potrzebujemy pomieszczeń, jaki preferujemy styl domów, czy lubimy dużo przestrzeni czy może przytulne wnętrza. Od tego typu pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest kluczowy do postawienia gotowej konstrukcji.

W coraz większym stopniu ciekawe koncepcje wybudowania domów jednorodzinnych

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W coraz większym stopniu ciekawe koncepcje wybudowania domów jednorodzinnych są w rzeczy samej imponujące. Nic dziwnego, iż w ostatnim czasie w związku z tym buduje się tak wiele zachwycających designersko budynków mieszkalnych. Wszystkie one rzeczywiście świetnie wyglądają.
Tags: 

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Aktualnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się na budowę swojego domu. Niewiele osób planuje mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, iż małżeństwa zamierzają wieść swoje życie, żeby nikt im się do niego nie wtrącał.

Dopasuj wasz przyszły dom do swoich potrzeb wyszukując właściwy projekt

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
zaprojektowane wnętrze
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Ciepłe i własne domostwo to fantazja praktycznie każdej rodziny. Zanim jednak to zamierzenie będzie można zrealizować, należy przejść rozwlekłą, lecz konieczną podróż. Początkowym etapem w urzeczywistnieniu wznoszenia domu jest namierzenie podobającej się rodzinie posesji oraz jej zakup. Dopiero wtedy nie ma przeszkód, aby zacząć sprawdzać projekty domów jednorodzinnych, których multum znaleźć można w różnorodnych źródłach.

Pages