Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

O budowie domu słów kilka

 • Posted on: 23 October 2020
 • By: addmean
piasek budowlany
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Gdy rozpoczynamy rozmowę, która dotyczy budowy domu musimy brać pod uwagę, że koniecznych będzie wiele rzeczy. Oczywiście nie mowa o rzeczach do samej rozmowy, a o to, co okażę się niezbędne, kiedy budowa będzie rozpoczęta. Ludzie, którzy czekają aż budowa domu zostanie ukończona, czyli przyszli domownicy rozmyślają tylko o tym, czy jakiś odcień podłogi okaże się odpowiedni, czy może jednak lepiej postawić na inny kolor drewna. Kiedy tymczasem firmy zajmujące się stawianiem domu posiadają totalnie inne problemy. Muszą kupować materiały, które są potrzebne by w ogóle dom powstał.

Jak bezpieczne kupić nowe mieszkanie? Na co zwracać uwagę? Co jest w takiej dziedzinie najbardziej ważne?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Jak mamy w planach zakupić mieszkanie to zawsze musimy pamiętać o wielu niezbędnych kwestiach, dzięki którym uda nam się je kupić bez jakichś komplikacji. Zwłaszcza odnosi się to do sytuacji, jak pragniemy zakupić mieszkanie, które jest jeszcze w budowie. Nim podpiszemy umowę z deweloperem najkorzystniej dowiedzieć się o najważniejszych rzeczach.

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – wiele osób ma ją w planach. W końcu większość osób marzy o własnej posiadłości w mieście, czy poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam o wiele sporo przestrzeni i swobody, a po drugie gwarantuje prywatność.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno wciąż pięknie się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, dlatego nie powinno nas dziwić to, że tak wiele osób podąża do tego, by mieć je także we własnym mieszkaniu. Niestety, okazuje się być ono dosyć drogie więc nie każdego na to stać, lecz jak się okazuje, proponowana będzie nam wówczas imitacja drewna.

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Author: UBM
Projekt domku to bardzo istotna decyzja i wypadało by ją dokonywać z powagą, zwracając na wszystkie za i przeciw. To również wielkie przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pochłania nie tylko ogromne ilości pieniędzy, ale także czasu. Zanim jednak dostaniemy pożyczkę, zastanówmy się, jaki dom będzie dla nas najlepszy?

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Faktycznie jest w czym przebierać, jeśli idzie o dostępność gotowych projektów budynków. Jak zidentyfikować, czy projekt domu jest należyty, nie zawiera błędów, jest należyty dla twej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki domek ostatecznie dobrać? Podpowiadamy, jakimi kierować się kryteriami przy wyborze projektu.

Dzięki różnego gatunku kruszywom drogowym kierowcy mogą jechać nie tylko autostradami, ale również wiejskimi drożkami

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
kruszywo drogowe
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Drogi dobrej jakości i co najważniejsze, gratisowe bywają marzeniem rodzimych taksówkarzy. O ile z należnościami za przejazd niewiele da się zrobić - jak informują media, przejazd największymi autostradami będzie coraz droższy, o tyle w przypadku uszkodzonych nawierzchni nie jesteśmy całkiem bezbronni. W przypadku naruszenia stabilności kół na zdezelowanej drodze wojewódzkiej jesteśmy w stanie dochodzić swoich praw przed sądem i żądać zadośćuczynienia za poniesione straty.

Szczególnie doświadczeni fachowcy – oferta

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
dom
Author: ARCHETON Sp. z o.o.
Source: www.Projektoskop.pl
Wśród cechujących się szczególnym uznaniem na rynku propozycji znaleźć można te wymarzone dla siebie absolutnie bez najmniejszego problemu. Możliwości dopasowanych do wymogów klientów na rynku jest niemało, natomiast kryteria wyszukiwania są zauważalnie różnorodne. Nasi specjaliści znakomicie o tym wiedzą, dlatego dla swoich klientów przygotowują oferty zindywidualizowane. Jeżeli chodzi o opcję taką jak budowa domów Kraków gwarantuje klientom znakomite rozwiązania w każdym momencie. Decydując się na fachowców z prawdziwego zdarzenia, stawia się na jakość.

Jak zrobić elewację z klinkieru? O jakich zasadach trzeba wiedzieć, aby wszystko było zrobione jak najlepiej?

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
elewacja z cegieł
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Od jakości prac murarskich zależy bardzo wiele, przede wszystkim trwałość jak i piękny, pozbawiony białych wykwitów, wygląd elewacji z klinkieru. Wykonanie elewacji nie jest na pewno łatwe, co ważne potrzeba na to czasu, wytrwałości, a z pewnością także dużej wiedzy i doświadczenia. Na szczęście efekt ostateczny jest tego warty, bo taka elewacja jest niesamowicie efektowna, elegancka oraz trwała.

Jakie mniej typowe usługi oferują obecnie profesjonalne spółki z branży budowlanej

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
rozbiórka budynków
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Kompleksowość proponowanych usług w przeważającej mierze decyduje o konkurencyjności. Jednakże zbyt rozbudowana propozycja może dość szybko okazać się pułapką. Z tego powodu prezesi przedsiębiorstw budowlanych wolą czasem ograniczyć się do wykonywania jedynie wybranych prac, dla przykładu rozbiórek albo remontów wiekowych domów.

Jeśli szukamy dobrej klasy materiałów do wykończenia domu, to z łatwością znajdziemy je we Wrocławiu

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
led
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Jeśli budujemy dom, to na pewno pragniemy zyskać gwarancję, iż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Prace wykończeniowe są niezmiernie istotne, gdyż na tym etapie czasami może nam umknąć bardzo dużo drobiazgów, które będą miały wpływ na ważne sprawy.

Pages