Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – być może masz ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie więcej przestrzeni i swobody, a poza tym zapewnia prywatność.

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wiele zwyczajnych małżeństw w Naszym kraju u szczytu aktywności zawodowej, decyduje się na lokację majątku, którą jest postawienie domu jednorodzinnego. Związane jest to nie wyłącznie z górą gotówki, ale nade wszystko z dużą ilością formalności, których należy dopełnić, żeby rozpocząć proces budowy. Dobra działka budowlana nie bywa polem, na rozległej przestrzeni, a miejscem, gdzie gospodarstwo domowe będzie posiadać dostęp do podstawowych potrzeb podobnych, jak elektryczność, woda, ogrzewanie i inne.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny skrawek zieleni to coś co marzy się niejednej osobie uwikłanej w codzienną zabieganą rzeczywistość. Życie w wielkim mieście typu Warszawa, powoduje jednak, że wyśniony ogród nierzadko pozostaje jedynie mało wyraźnym widokiem na horyzoncie.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 15 February 2021
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno zawsze wspaniale się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, przez to nie powinno nas zaskakiwać to, że tak dużo obywateli dąży do tego, aby posiadać je również w swoim domu. Niestety, będzie ono dość drogie więc nie każdego na to stać, ale jak się okazuje, proponowana będzie nam wówczas imitacja drewna.

Największe wyzwania dla elektrotechników

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
urządzenie elektryczne
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Zapewne niewielu z nas myśli na co dzień o tym, jak bardzo skomplikowane urządzenia jak też armatury mieszczą się w naszych murach, a znajduje się tam istna gęstwina. Zacząwszy od urządzeń doprowadzających wodę, poprzez przewody umożliwiające nam słuchanie ulubionego radia lub jakie umożliwiają nam dostęp do sieci internetowej. I na koniec najbardziej prozaiczna - instalacja doprowadzająca energię elektryczną, bez której obecnie nie dalibyśmy rady funkcjonować na dłuższą metę.

Jak powinna jawić się nieruchomość, jaka zapewni bezpieczną przyszłość dla całej rodziny?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Funkcjonuje przysłowie, wg jakiego facet musi zbudować mieszkanie, posiadać synka oraz posadzić drzewo. Chodzi o to, żeby udowodnił, że umie opiekować się swoimi najbliższymi oraz zagwarantować im stabilizację.

Kupiłeś nowe mieszkanie? Zatroszcz się o kilka rzeczy

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Poznań
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/TWINS_marki_KOLO_3.jpg
W dzisiejszych realiach w naszym kraju, znacznie więcej debiutujących rodzin ma środki na kupno swojego mieszkania. Nasze pensje idą w górę, kurs waluty jest stabilny, banki ochoczo udzielają kredytów hipotecznych.


Poznań
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/TWINS_marki_KOLO_3.jpg

Bezpieczne kupowanie mieszkania od dewelopera, a więc na co zwrócić wyjątkową uwagę

 • Posted on: 2 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Każdy marzy o własnym mieszkaniu, ale nie wszyscy są w stanie ziścić swoje pragnienia. Przeszkadzać może wiele rzeczy, a jedną z nadrzędnych jest niemożność uzyskania kredytu.

Jak zrobić elewację z klinkieru? O jakich zasadach trzeba wiedzieć, aby wszystko było zrobione jak najlepiej?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
elewacja z cegieł
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Od tego jaka jest jakość prac murarskich zależy niesamowicie wiele, głównie trwałość oraz piękny, pozbawiony jasnych wykwitów, wygląd elewacji z klinkieru. Zrobienie elewacji nie jest z pewnością proste, przede wszystkim potrzeba na to czasu, staranności, a na pewno również dużej wiedzy oraz doświadczenia. Na szczęście rezultat końcowy jest tego wart, bo taka elewacja jest niesamowicie efektowna, elegancka i solidna.

Ciekawe projekty niedużych, współczesnych domów

 • Posted on: 8 January 2021
 • By: addmean
dom
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Kto oznajmił, że nowoczesne domy muszą być szerokie i charakteryzować się dużym metrażem? Również małe domy mogą prezentować się nadzwyczaj współcześnie, szykownie oraz elegancko. Być może dużo z nas marzy o wysokim, przestronnym domu, jednak w wielu przypadkach jesteśmy ograniczeni pieniędzmi. Niemniej jednak nie znaczy to, że mamy rezygnować ze swoich marzeń, szczególnie, że nieduże dzisiejsze domy też zdołają być piękne, komfortowe oraz funkcjonalne.

Dla osób aranżujących dom kluczowa jest trwałość użytkowanych materiałów

 • Posted on: 7 January 2021
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach urządzenie mieszkania samemu nie jest już aż tak trudnym zadaniem jak dawniej. Obszerna dostępność pojedynczych produktów, umieszczane w internecie tutoriale i dokładne instrukcje instalacji pomagają ludziom, którzy pragną oszczędzić na wynajęciu ekipy ekspertów. Nie ulega wątpliwości, że mnóstwo prac powinniśmy im zlecić przez wzgląd na ich trudność i czas, jaki musielibyśmy przeznaczyć.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to spore przedsięwzięcie, do którego powinniśmy przygotować się wyjątkowo skrupulatnie. Rozpocząć powinniśmy przede wszystkim od przemyślenia, jak chcemy mieszkać: ile potrzebujemy pomieszczeń, jaki podoba nam się styl domów, czy wolimy dużo przestrzeni czy może przytulne wnętrza. Od tego rodzaj pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest kluczowy do postawienia gotowej konstrukcji.

Materiały budowlane – wybór produktów uniwersalnych

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Christopher Sessums
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy inwestor przeprowadza budowę domu jednorodzinnego, czy budynku użyteczności publicznej, każdy chce jak najwięcej zaoszczędzić na kosztownych materiałach budowlanych. Aby zredukować cenę postawienia budynku, dobrze jest wybrać materiały o wszechstronnym zastosowaniu.

Pages