Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Funkcja biura projektowego w budowaniu własnego domu

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
dom
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, jak długim i zawiłym procesem jest samo finalizowanie właściwych formalności przed początkiem konkretnej budowy domu. Samych poziomów załatwiania tego rodzaju formalności jest bardzo dużo, a niczego nie wolno opuścić. Niedokonanie właściwych elementów może pociągać za sobą różnorodne negatywne następstwa, włącznie z karą pieniężną i cofnięciem zgody na budowę.

Użycie kontenera na odrzuty ogromnie przydatnym rozwiązaniem na obszarze budowy i przy remoncie.

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
kontener na gruz
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W trakcie remontu, budowy, przebudowy lub wyburzania, gruz to odpad z którym mamy do czynienia właśnie przy takich pracach. Kontener łącznie z gruzem może ważyć nawet kilkanaście ton, wobec tego nie jest to lekki odpad, złożony zwłaszcza z betonowych, ceglanych, zmieszanych oraz rozmaitych odrzutów.

Wykończenie domu - na które elementy skierować uwagę, żeby wyglądało porządnie?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
Murowana ściana
Author: BEA Building Products & Clay Solutions
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi koncentruje się na konkretnych celach i spośród nich jesteśmy w stanie wyłonić budowę domu czy też zakup mieszkania.

Branża budowlana – istotne temat - o czym musisz się dowiedzieć

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka widać, jak niesłychanie szybko rozwija się nasz aktualny świat we wszystkich możliwych płaszczyznach, jakie nam przyjdą na myśl. Starczy się rozejrzeć, aby wyraźnie się o tym przekonać. Każdy człowiek w mniejszym albo większym stopniu powinien interesować się tym, w jaki sposób zmienia się kształt obecnego świata. Wartościowy człowiek ma orientację w prawie wszystkich najważniejszych zagadnieniach, dzięki czemu może on ciekawie rozmawiać ze wszystkimi ludźmi.

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 6 June 2020
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba pracować w branży budowlanej, by posiadać wiedzę o tym, że podczas gdy będzie chciało się zacząć jakąś inwestycję to w pierwszej kolejności należy się skoncentrować na tym, aby sporządzić dokumentację, dokładnie w celu zainaugurowania zleceń z zakresu budownictwa. Ten krok jest najzwyczajniej potrzebny do rozpoczynania budowy. Każdy inwestor powinien w takim razie zatrudniać pracowników, którzy zajmą się dla niego projektem określonych papierów. Ich zbiór jest rezultatem z kolei przepisów prawa budowlanego. To, jakie dokumenty należy zebrać uzależnione jest od rodzaju budowli która ma powstać.

W różnych sytuacjach idealnym pomysłem jest szyba bezpieczna

 • Posted on: 20 May 2020
 • By: addmean
bezpieczeństwo
Author: Andy Maguire
Source: http://www.flickr.com
Czy sprawdzaliśmy w jaki sposób prezentuje się szyba bezpieczna?

Co chwilę spoglądamy z przestrachem na dzieci bawiące się na podwórku w piłkę, martwiąc się, że zbije nam ona nasze okno? A być może mamy punkt jubilerski oraz pragniemy żeby nasze przedmioty, przedstawiane pod szybą były odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą? Należy się zorientować jak prezentuje się szyba bezpieczna oraz przeanalizować, czy nie rozwiąże ona naszych problemów.

Jakie mniej typowe usługi oferują obecnie profesjonalne spółki z branży budowlanej

 • Posted on: 18 May 2020
 • By: addmean
rozbiórka budynków
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Kompleksowość oferowanych usług w przeważającej mierze decyduje o konkurencyjności. Jednakże zbyt rozbudowana oferta może dosyć szybko okazać się pułapką. Z tego powodu dyrektorzy przedsiębiorstw budowlanych wolą czasem ograniczyć się do wykonywania tylko niektórych prac, przykładowo rozbiórek lub remontów starych budowli.

Zalety i wady domu oddalonego od większej miejscowości, jak odpowiednio zabrać się za jego budowę

 • Posted on: 16 March 2020
 • By: addmean
dom
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, zwłaszcza w dużych miastach po iluś latach spędzonych w hałasie, korkach i zanieczyszczonym powietrzu w pewnej chwili podejmuje decyzję o wyprowadzeniu się na peryferia. Przeważnie będzie to wyglądać w taki sposób, że osoby takie kupują w jakiejś okolicznej miejscowości działkę, stawiają na niej swój wymarzony dom a zakończenie pozbywają się mieszkania i spłacają część długów.

Budowa swojego domu to nie lada wyzwanie? W jaki sposób to przetrwać i nie zwariować?

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
dom w budowie
Source: flickr.com
Nie da się ukryć, że posiadanie własnego domu to marzenie niemal każdego człowieka. Z jednej strony oczywiście to ogromne szczęście - niewątpliwie każdy będzie nam zazdrościć posiadania własnego domu - jednocześnie jednak to mnóstwo obowiązków, szczególnie kiedy nie kupujemy gotowego domu, ale budujemy własny.
Tags: 

Ciekawe projekty domów

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Dobór dobrego projektu domu to niezwykle znacząca kwestia. Propozycja musi pasować do rozmiarów działki, wytycznych wskazanych przez urząd konkretnej gminy, oraz spełniać żądania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to zwykle wybierany projekt przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Domy znajdujące się w tej wersji charakteryzuje prosta i spleciona bryła, również typowa struktura dachu, co w znamienny sposób wpływa na koszty budowy.

Jak zrobić elewację z klinkieru? O jakich zasadach trzeba wiedzieć, aby wszystko było zrobione jak najlepiej?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
elewacja z cegieł
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Od tego jaka jest jakość prac murarskich zależy niesamowicie wiele, przede wszystkim trwałość jak również piękny, pozbawiony białych wykwitów, wygląd elewacji z klinkieru. Wykonanie elewacji nie jest na pewno proste, przede wszystkim potrzeba na to czasu, wytrwałości, a na pewno także sporej wiedzy oraz doświadczenia. Całe szczęście rezultat ostateczny jest tego warty, ponieważ taka elewacja jest niesamowicie efektowna, elegancka i solidna.

Pages