Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa

Jaki będzie najlepszy osuszacz do jednorodzinnego domu i w jakich pomieszczeniach w najwyższym stopniu należałoby je stosować?

 • Posted on: 18 January 2022
 • By: addmean
wrocław
Author: michimaya
Source: http://www.flickr.com
Dużym kłopotem mieszkańców bloków oraz kamienic, a także jednorodzinnych budynków, jest duża wilgotność powietrza. Może ona doprowadzić do sytuacji, w jakiej na ścianach powstawać będą grzyby i pleśń, które nie są dla naszego zdrowia korzystne.

Dopasuj wasz przyszły dom do swoich potrzeb wyszukując właściwy projekt

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
zaprojektowane wnętrze
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Ciepłe i własne domostwo to marzenie każdej rodziny. Zanim jednak to marzenie będzie można zrealizować, należy przejść rozwlekłą, ale nadal konieczną drogę. Pierwszym elementem w urzeczywistnieniu budowy domu jest namierzenie pasującej nam parceli i jej kupno. Wówczas nie ma przeszkód, aby zacząć przeglądać projekty domów jednorodzinnych, których multum dostępne jest w różnych źródłach.

Sondowanie cpt najczęściej jest konieczne

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
gruntowe pompy ciepła
Author: Dave Pape
Source: http://www.flickr.com
Wciąż powinniśmy wykonać sondowanie cpt

Nim weźmiemy się za budowę, ciągle najpierw musimy jak najdokładniejrozpoznać grunt, na którym chcemy budować, tak by nie było żadnych niespodzianek. Powinniśmy zaznaczyć, z jakiego przedmiotu złożone są konkretne warstwy, czy pojawiają się jakieś przejścia o których nie posiadamy wiedzy, czy od czasu do czasu po podjechaniu ciężkiego sprzętu to wszystko nam się nie osunie.

Szczególnie doświadczeni fachowcy – oferta

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
dom
Author: ARCHETON Sp. z o.o.
Source: www.Projektoskop.pl
Wśród wyróżniających się szczególnym uznaniem na rynku propozycji określić można te idealne dla siebie zupełnie bezproblemowo. Propozycji dopasowanych do wymogów klientów na rynku jest cały ogrom, natomiast kryteria wyszukiwania są rozmaite. Nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą, dlatego dla swoich klientów przygotowują oferty dopasowane w sposób indywidualny. Kiedy spojrzymy na opcję taką jak budowa domów Kraków zapewnia klientom znakomite rozwiązania w każdym momencie. Decydując się na fachowców z prawdziwego zdarzenia, stawia się na jakość.

Zalety i wady domu oddalonego od większej miejscowości, jak odpowiednio zabrać się za jego budowę

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
dom
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, szczególnie w dużych miastach po iluś latach spędzonych w hałasie, korkach i smrodliwym powietrzu w pewnej chwili decyduje się na wyprowadzkę na peryferia. Najczęściej będzie to wyglądać w taki sposób, że tego typu osoby kupują w którejś z okolicznych miejscowości działkę, budują tam swój wytęskniony dom a na koniec pozbywają się mieszkania i spłacają pozaciągane kredyty.

O czym trzeba obligatoryjnie pamiętać decydując się na budowę bloku we Wrocławiu?

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
dom
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Od dawna wiadomo, że nieruchomości są stanowczo kwalifikowane do jednych z w największym stopniu perspektywicznych inwestycji. Ulokowanie naszego kapitału oraz rozpoczęcie aktywności w tej dziedzinie będzie bez wątpienia właściwą decyzją, która pozytywnie wpłynie na formowanie się naszej przyszłości.

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Obecnie zdecydowanie więcej młodych osób stawia na budowę prywatnego domu. Niewiele ludzi zamierza mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to spowodowane szczególnie tym, iż małżeństwa chcą wieść swoje życie, tak aby nikt im się do niego nie wtrącał.

W przypadku, jeśli planujesz zainstalować ogrzewanie podłogowe, powinieneś zakupić wszelkie konieczne artykuły.

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
ogrzewanie
Source: pixabay.com
W chwili, gdy podejmie się decyzję o budowaniu domu, należy bezzwłocznie pomyśleć też o sposobie, jakim się go ogrzeje. W ostatnim czasie znacznym zainteresowaniem klientów cieszy się ogrzewanie podłogowe, które z powodzeniem można wykorzystywać w licznych wnętrzach mieszkalnych. Coraz częściej ten rodzaj ogrzewania jest montowany w łazienkach, gdyż płytki świetnie przewodzą ciepło.

Budowa nowego domu, czyli o czym trzeba wiedzieć i przez jakie etapy przejść

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Posiadanie własnego domu to marzenie bardzo wielu ludzi. Wielu udaje się je spełnić. Zanim jednak ruszy budowa należy załatwić wiele formalności, a później wybrać projekt. Budowa domu jest potężnym przedsięwzięciem i wymaga właściwej organizacji. W przeciwnym razie bardzo ekspresowo zamieni się w ogromną katastrofę.

Jakie urządzenia przydadzą Ci się podczas budowy własnego domu?

 • Posted on: 11 December 2021
 • By: addmean
salon
Author: Grupa Tubądzin
Source: Grupa Tubądzin
W dzisiejszych czasach budowa swojego domu to bez wątpienia nie lada wyzwanie. Jeżeli kiedykolwiek się za to zabrałeś, zdecydowanie doskonale wiesz, o czym mowa - budowanie domu to niesamowicie wielki proces logistyczny, który pochłania mnóstwo czasu oraz energii, a na dodatek kosztuje naprawdę wielkie pieniądze.

Materiały budowlane – wybór produktów uniwersalnych

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
cegła
Author: Christopher Sessums
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy inwestor planuje budowę prywatnego domu, czy budynku użyteczności publicznej, każdy pragnie możliwie najwięcej zaoszczędzić na kosztownych materiałach budowlanych. Aby ograniczyć koszty wybudowania budowli, warto skierować swoją uwagę na materiały o wszechstronnym zastosowaniu.

Pages