Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budowa domu

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – być może masz ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie więcej przestrzeni i swobody, a poza tym zapewnia prywatność.

Jak zaprojektować budowę własnego domu?

 • Posted on: 19 December 2020
 • By: addmean
Szklane stopnie na drewnianej konstrukcji
Author: Villa Glass Studio
Source: Villa Glass Studio
Budowa domu to bez wątpienia zadanie wybitnie trudne. Wielu z nas pragnie je zrealizować, niemniej wprawdzie nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić, ze względu na relatywnie duże wymagania finansowe. W tym miejscu powinno się także nadmienić, że fakt budowy domu wymaga od nas synchronizacji nadzwyczaj wielu aspektów, które po wielokroć mogą nas przerosnąć.

Zbuduj własny dom - rozsądnie!

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Płyta OSB
Author: dlritter
Source: http://www.sxc.hu
Owy tekst przede wszystkim traktuje na temat różnego rodzaju kwestii dotyczących budowy domu z drewna. Chociaż w ciągu ostatnich dekad w Polsce drewno trochę odeszło do lamusa, to jednak wcale nie jest powiedziane, iż solidne drzewo jest złe. Zatem jeżeli Internauta na poważnie myśli o zbudowaniu swojego domu, nie może uważać, że drewno jest przeżytkiem. Wedle oficjalnych statystyk domy z drewna są w ostatnich latach coraz częściej stawiane. To świetna wiadomość, bo drewno ma wiele atutów.

Własny dom – czy warto inwestować w budowę?

 • Posted on: 4 December 2020
 • By: addmean
dom
Author: Blachy Pruszyński
Source: Blachy Pruszyński
Dom – słowo to kojarzy się pozytywnie właściwie chyba każdemu. Z drugiej jednakże strony wiele osób bezskutecznie o takim domu marzy. Jest naprawdę wiele osób, które bardzo chciałyby mieć swój dom, ale nie mają pod tym względem możliwości finansowych. Oni często więc zamiast tego decydują się na ciasne mieszkania w blokach, często dodatkowo dzielone ze współlokatorami bądź mieszkanie dzielone przez długie lata z rodzicami. Powoli dojrzewają do decyzji, jaką jest budowa własnego domu.

Jeżeli planujesz rozpocząć budowę domu, zadbaj, aby ktoś udzielił ci najlepszych porad budowlanych

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Budowa domu jest procesem dosyć długim oraz trudnym. Składa się na to fakt, że wszystko trzeba zrobić bardzo dokładnie, by dom przez wiele lat utrzymał optymalną kondycję i zapewniał dogodne warunki użytkowania. Dla wielu osób budowa bywa czymś zupełnie nowym, dlatego potrzebują profesjonalnych rad oraz wskazówek, dzięki czemu wszystko przebiega prawidłowo.

Przedsięwzięcie sporej wagi – budowa domu

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Gdy decydujemy się na zaczęcie procesu, takiego jak budowa domu Kraków zapewnia pomoc wyjątkowo doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Stawiając na wybór znakomitych materiałów czy wyselekcjonowanie najbardziej właściwego sposobu podejścia do całej sprawy, możemy być pewni podejmowania dobrej decyzji. Rozplanowanie finansów we właściwy sposób, odpowiednia logistyka oraz rozłożenie w czasie, te wszystkie warunki muszą być spełnione, aby budowa domu okazała się rozsądna.