Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

budżet

Jakiego typu akcesoria staną się niezbędne w odpowiedniej aranżacji mieszkania?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja wnętrz jest powiązana z obowiązkiem kupna konkretnych produktów, które mogą mniej lub znacznie nadwerężyć nasz budżet. W przypadku gdy zdecydujemy się na zakupy w marketach bądź w sklepach internetowych, bez wątpienia uda nam się nieco zaoszczędzić, szczególnie w przypadku nabycia większej ilości materiałów budowlanych. Warto pomyśleć o tym, które z nich staną się niezastąpione w perspektywie aranżacji oraz przebudowy domu.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub lokalu wiele osób zastanawia się czy warto skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Czy może samemu planować wnętrza swojego domu? Czy rzeczywiście uzyskamy taki efekt, jaki chcemy? Chcąc zrealizować Wystrój wnętrz Warszawa, czy też pozostałe większe miasta w Polsce, oferuje wiele propozycji.

Organizowanie wakacji – jakimi kryteriami trzeba się współcześnie kierować wybierając wygodny dla siebie nocleg?

 • Posted on: 4 August 2021
 • By: addmean
wakacje
Author: Eder Fortunato
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to dla kategorycznej większości Polaków czas relaksu, na który mogą pozwolić sobie jedynie raz w roku. Z tego powodu, warto odpowiednio zorganizować swój wyjazd, aby zyskać pewność, że będzie on naprawdę udany.

Jak poradzić sobie z zakupem wymarzonego lokum?

 • Posted on: 13 July 2021
 • By: addmean
Przestronne mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Zakup własnego M3 to istotna decyzja. Związana jest z koniecznością wydania sporych pieniędzy, dlatego powinniśmy ją wnikliwie przemyśleć i nigdy nie działać pod wpływem chwili. Mieszkanie nabywamy zazwyczaj po to, żeby użytkować je przez szereg następnych lat. Również z tego względu trzeba wybór ten odpowiednio przemyśleć, uwzględniając zarówno obecne jak i przyszłe potrzeby naszych bliskich. Gdzie szukać najlepszych propozycji?

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 12 July 2021
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi wiosna, zrobi się z pewnością ciepło i słonecznie - wszelki dorosły, pełnoprawny właściciel jednorodzinnego domu pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę we własnej posesji. Zima powoduje, że człowiek zamyka się we wnętrzu, nie wychodzi na dwór, nie poświęca uwagi na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogródek zdecydowanie odżywiają.

Czy należałoby targować się o cenę, kupując mieszkania deweloperskie?

 • Posted on: 3 October 2020
 • By: addmean
nowe własne mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Na rynku posiadłości powstaje sporo atrakcyjnych inwestycji mieszkalnych, dlatego propozycja nowiusieńkich mieszkań gotowych do kupna jest naprawdę obszerna. Decydując się na kupno nowego mieszkania deweloperskiego, zdołamy wręcz przebierać w różnych ofertach. Poszukujesz mieszkania 2 bądź 3 pokojowego? A może ciekawi Cię pojemne i wielkie mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

O czym należałoby pamiętać, kiedy w końcu pragnie się sporządzić w swoim domu remont?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
remonty gdańsk
Author: MTM STYL
Source: MTM STYL
Nie ma raczej człowieka, który nie chciałby w przyszłości wykonać jakiegokolwiek mniejszego albo bardziej znaczącego remontu. Wszakże lata przemijają, tendencja się przekształca, a i własne mieszkanie mogłoby się po prostu znudzić.

Załatwiasz założenie, czy też rozbudowanie marki? Już teraz zobacz, który kredyt byłby dla Ciebie najwłaściwszy

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Obliczenia rachunkowe
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Nie posiadasz funduszy na to, aby założyć prywatną firmę? Już w tej chwili przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego o tym zagadnieniu. Musisz pamiętać o tym, iż obecnie istnieje naprawdę gro rozwiązań, które zdołają uprościć nam życie. Wiele osób nie chce korzystać z niczyjej pomocy i wydaje mi się, iż dojdą do sukcesu samodzielnie. Nic bardziej mylnego! Pomoc wykwalifikowanych ludzi zawsze musi być dla Ciebie najcenniejsza.

Ochrona przeciwpożarowa w budynkach przemysłowych oraz mieszkaniach

 • Posted on: 6 June 2019
 • By: addmean
wiedza
Author: Patrick Feller
Source: http://www.flickr.com
Prawo budowlane zakłada, że każdy obiekt budowlany powinien być użytkowany w myśl jego przeznaczenia. Obiekty przemysłowe są postawione do magazynowania i produkcji, lecz zwykle separuje się w nich segmenty miejscem dla pracowników prowadzonej firmy.