Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

branża

Portal budowlany to taki wspaniały zakątek w sieci, dzięki któremu przeczytasz masę przydatnych wieści

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
budowa
Author: LIBET
Source: LIBET
Poszukujesz świeżych wiadomości z branży stawiania nieruchomości? Dobrym przedsięwzięciem jest nabycie gazet branżowych, które są sprzedawane w wielu punktach handlowych w Polsce. Jeżeli jednak nie chcesz trwonić żadnych pieniędzy na drukowane magazyny, włącz przeglądarkę online. Portal budowlany to taki świetny zakątek w cyberprzestrzeni, dzięki któremu przeczytasz mnóstwo wartościowych informacji z tej dziedziny.

W którym momencie dobrze jest zainwestować w szkolenia handlowe?

 • Posted on: 1 March 2021
 • By: addmean
handel online
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Rynek zawodowy jest przeładowany ofertami miejsc pracy dla przedstawicieli handlowych i ekspertów do spraw od sprzedaży. Biznes ten bardzo często daje szansę wszystkim – i młodym, i dojrzałym, i tym doświadczonym, i tym świeżo po szkole. Najczęściej pracodawcy pośród cv pracowników poszukują przede wszystkim talentu, daru do uprawiania tego zawodu, zaangażowania w pracę i gotowości do stałego zdobywania wiedzy i podwyższania kwalifikacji, a nie ogromnego stażu pracy.

Nowe mieszkania na warszawskim oraz gdańskim rynku nieruchomości

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
Mieszkania od dewelopera
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Rynek nieruchomości rozwija się współcześnie niezwykle energicznie, codziennie słyszymy o nowiutkich inwestycjach - planowanych albo takich, które już są w toku. Jak grzyby po deszczu, wyrastają nowiuteńkie domy, mieszkania czy też biura, więc poszukując nieruchomości dla siebie, posiadamy faktycznie pokaźny wybór. Szczególnie w dużych miastach możemy dostrzec, że branża nieruchomości jest tam naprawdę mocno rozwinięta.

Poznańskie oferty zadziwiają w szczególności

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
kostka brukowa
Author: Toshiyuki IMAI
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli popatrzymy na dziedzinę taką jak brukarstwo Poznań może zagwarantować rewelacyjne możliwości. Oferta poszerza się nieustannie, więc warto systematycznie odświeżać aktualne opcje. Spory wybór perfekcyjnie przygotowanych opcji zadziwia w najwyższym stopniu. Specjaliści pragną wciąż dawać swym klientom tylko wypróbowane możliwości, by mieć zupełną pewność postawienia na najlepsze opcje. Atrakcyjne ceny w połączeniu z profesjonalizmem naszych ekspertów robią wrażenie.

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być dosyć trudna do urządzenia, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy dobrej aranżacji będzie przedstawiać się modnie, ciekawie oraz także pożytecznie. Wskazane jest jednak pamiętać o kilku efektywnych rozwiązaniach, które wolno zastosować w niewielkiej łazience.

Zasady, według jakich działa rynek firm budowlanych i inwestorów w naszym kraju.

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Rynek usług budowlanych w przypadku obiektów sportowych, przemysłowych i użyteczności publicznej cały czas się rozwija. W większości dużych i małych miejscowości co chwilę pojawiają się kolejne inwestycje, czy na rozbudowanie przedszkola, wystawienie basenu czy wyremontowanie starego budynku biurowego.

Po projekty warsztatowe zjawia się wielu zakładów.

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com
Projekty warsztatowe też cieszą się sporym powodzeniem

Coraz więcej stawia się nie tylko domów, ale też warsztatów, w których różnorakie zakłady otwierają własną działalność. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się to, aby w propozycji biur projektowych znajdowały się też projekty warsztatowe. W takich projektach muszą być zaproponowane pokoje administracyjne, magazyny, miejsca w których będzie można obsłużyć klientów, jak i szatnie oraz stołówka dla rzeszy podwładnych.

Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany lokalnych deweloperów w najbliższych latach.

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
Nowe, wyposażone mieszkania
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest jednym z najludniejszych miast w Polsce, jest również bardzo znanym ośrodkiem akademickim. Na stałe zamieszkuje w nim ponad 600 tysięcy mieszkańców, a dodatkowo blisko dwieście tysięcy studentów w każdym roku akademickim uczy się na uczelniach Wrocławia. Wszystko to powoduje, że w tym mieście jest duże wzięcie na lokale mieszkalne, zarówno na wynajem, jak i własnościowe.

Urządzone mieszkania, które opłaca się kupić, o ile nie chcemy marnować czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy projektantom.

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
mieszkania w trzebnicy
Source: psgdeweloper.pl
Sporo klientów biur nieruchomości zdecydowanych jest w tym momencie na to, by nabyć urządzone już mieszkania. Warto je zakupić, jeżeli nie mamy zamiaru marnować czasu na zaaranżowanie wnętrz, a zaufamy projektantom. Mieszkanie w stanie surowym najczęściej wybiorą osoby, jakie znają się na designie i które mają dosyć zindywidualizowany pomysł na to, w jaki sposób musi wyglądać mieszkanie, jakie będzie do nich należało.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o handlowanie gazem w Polsce, to przyznać należy, że w chwili obecnej jest sporo trudności powiązanych z tym tematem. Mianowicie, nade wszystko będzie to kwestia rozstrzygająca w odniesieniu do przemysłu chemicznego, w którym niejednokrotnie gaz stanowi najważniejszy materiał do wyboru.

Wypożyczalnie, w których niewielkie przedsiębiorstwa budowlane będą miały okazję wypożyczyć specjalistyczny sprzęt.

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Freddy
W każdym dużym mieście jest okazja znaleźć miejsca, w jakich mniejsze firmy budowlane mogą pożyczyć specjalistyczny osprzęt. W takich firmach jest szansa liczyć na dogodne warunki umowy, co jest szczególnie istotne w przypadku przedsiębiorstw, jakie dopiero zaczynają prowadzić działalność i nie będą mieć jeszcze nazbyt ogromnych kwot pieniędzy na to, żeby móc pozwalać sobie na kupno specjalistycznych maszyn. I bezsprzecznie tego rodzaju wynajem okaże się dla nich na początku korzystny.

Możliwość wypożyczania sprzętów potrzebnych na placu budowy.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budowa budynku
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
W przeszłości nie było takiej szansy jak okazja do wypożyczania sprzętów koniecznych w użyciu na placu budowy do celów prywatnych. W tej chwili jednak wiele się w takim zakresie zmieniło i w związku z tym, jeśliktoś przeprowadza spory remont na własnympodwórku lub ma niedużą firmę budowlaną to ma możliwość wypożyczania sprzętów dzięki którym całość prac potoczy się sprawnie.

Dobrej jakości stal użytkowana w przemyśle maszynowym

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
stal
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie znaczna większość firm produkcyjnych skupia się na wykorzystaniu najwyższej jakości surowców. To ma ogromnie duże znaczenie dla późniejszego działania machin czy też innego rodzaju urządzeń. W konsekwencji specjaliści bez ustanku pracują nad wdrażaniem lepszych rozwiązań, które zakonserwują odpowiednio tworzywo, albo przedłużą jego żywotność.

Sprzedaż lokum na terenie stolicy Dolnego Śląska to prawdziwe przedsięwzięcie

 • Posted on: 2 June 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: prettyemmy
Source: http://www.flickr.com
Branża posiadłości rozwija się we Wrocławiu niesłychanie żywiołowo, dlatego jeżeli interesuje nas nabycie mieszkania właśnie w tym mieście to na pewno nie będziemy posiadać z tym większych problemów. Informacje o sprzedaży mieszkań znajdziemy w dzisiejszych czasach w Internecie, na przeróżnych portalach i serwach z ogłoszeniami, oraz także na stronach agencji posiadłości.