Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bramy

W jaki sposób zabezpieczyć teren wokół domu lub firmy aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
ogrodzenie budowlane
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Masz dom lub przedsiębiorstwo?Należy pomyśleć się nad tym, w jaki sposób zabezpieczyć ziemię wokół? Dziś poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle istotne. Należyzabezpieczać nie tyko swój dom, żeby nikt niechciany niewtargnął do środka, ale również i teren na którym się znajduje.

Dzisiejsze bramy oraz ogrodzenia - intrygująca oferta warszawskich firm

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
brama
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: AWBUD Wyroby Betonowe
Nowoczesne bramy i ogrodzenia są w dzisiejszych czasach proponowane przez dużo firm, które od lat działają w tej branży. Bramy oraz ogrodzenia na pewno pełnią niezmiernie ważną funkcję i to niejedną.

Bramy i ogrodzenia - po co je stawiać oraz co naszym osobom w ogóle mają możliwość dać?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
ogrodzenia
Author: langalex
Source: www.flickr.com
Każdy z nas niegdyś imaginował na temat posiadanie swojego własnego domu, czy gdzieś w górach, czy nas samym morzem albo po prostu w jakimś cichszym miejscu, w którym może w całkowitym spokoju wypocząć.

Znaczenie i zadania ogrodzeń

 • Posted on: 25 May 2019
 • By: addmean
Brama ogrodzeniowa
Author: lavilleautady
Source: flickr.com
Niezwykle ważnym elementem każdej posiadłości jest ogrodzenie. Nie ma ono tak ogromnego znaczenia w obrębie blokowisk, gdzie teren wokół budynku należy w zasadzie do wszystkich mieszkańców. Jednak przy domach jedno- i wielorodzinnych jest bardzo istotne. Przede wszystkim izoluje od siebie poszczególne posesje. Oddziela także posesję od drogi, co ma ogromne znaczenie gdy jest to droga o sporym ruchu i bardziej uczęszczana. Spełnia również tak prozaiczne zadania jak uniemożliwienie wchodzenia na posesję zwierząt, takich jak obce psy. Często również na ogrodzeniach znajdują się skrzynki na listy, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, kiedy na terenie prywatnym trzymany jest agresywny pies, który byłby w stanie zaatakować listonosza. Płoty wykorzystywane są też w przestrzeni publicznej, między innymi do otaczania skwerów czy placów zabaw. W większości przypadków jest to dobry pomysł, gdyż ogrodzenie gwarantuje większe bezpieczeństwo dzieciom.
Tags: 

Na straży majątku

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Rozważmy teraz to, jak istotne w życiu człowieka są zwykłe bramy. Takie zapory oddzielają nas od reszty świata, przynoszą poczucie bezpieczeństwa. Zabezpieczają pieniądze przed wzrokiem bandytów, strzegą bez ustanku domostwa. Dobór dobrej bramy to kwestia szalenie ważna, którą należy skrupulatnie przemyśleć.