Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

biznes

Granit czyli rewelacyjny materiał wykończeniowy.

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
technologia
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Współczesne budownictwo na pewno nie mogłoby się obejść bez granitu. Szczególnie Dolny Śląsk obfituje w różnorodne zastosowania tego materiału. Warto go wykorzystywać, ponieważ jest bardzo trwały, a oprócz tego doskonale wygląda zachowując trwałość na wiele lat.


Stosowanie granitu jest bardzo popularne na całym globie już od wielu dziesięcioleci.

Jakie branże są w dalszym ciągu godne polecenia dla biznesmenów?

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: macieklew
Source: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który pragnę zainwestować w konkretny biznes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie pomyśleć, czy być może dobrym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. Przecież Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z UE. Poza tym, ludzie zapewne ciągle będą budowali domostwa, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy już za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy zakładać, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. Tak naprawdę nie jestem ogromnym optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie szczypty rozsądku.

Sprawdź w jaki sposób rozkręcić biznes - przypuszczalnie należy postarać się o dotacje unijne?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
ochrona odmian roślin
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Mogłoby się zdawać, iż tylko nowatorskie technologie są dziś w modzie. Wszystkie osoby, jakie tak mniemają są w błędzie, bowiem w tej chwili liczy się szczególnie dobry pomysł i zapał do pracy.

W przypadku, jeśli poszukujesz odpowiedniego lokalu usługowego, zapoznaj się z ofertą dewelopera

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
budynki
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy zamierza się otworzyć jakiś interes, staje się przed koniecznością znalezienie właściwego lokalu usługowego. Wybór takiego lokalu okazuje się trudną decyzją, ponieważ od niego w znacznej mierze zależy powodzenie interesu i powodzenie u konsumentów. W przypadku, kiedy planuje się otworzyć działalność we Wrocławiu, z dostępem do wartościowych lokali usługowych nie powinno być trudności, ponieważ w obrębie miasta znajduje się spory wybór podobnych obiektów.

działalności służące zaspokojeniu fizycznych wymogów klientów

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
odcisk palca
Source: http://www.morguefile.com/
Każdy, kto tworzy firmę ma na względzie przyszłe dochody. Każde postępowania podejmowane w celu osiągnięcia takiego zysku nazywa się marketingiem. Jednak trzeba mieć na względzie również fakt, że działania te powinny sprzyjać spełnieniu konkretnych potrzeb nabywców.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić, żeby hotel funkcjonował bez komputerów. Jednakże, współczesny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok do przodu - wprowadziliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeżeli jakiś Polak kiedykolwiek zatrudnił się w hotelarstwie, jest świadom tego, jak wieloma kwestiami trzeba tam zarządzać.

Dlaczego budowa niewielkiego hotelu może być doskonałą inwestycją, jak zabrać się za to.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
generalny wykonawca budowlany
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Położony w ciekawym turystycznie miejscu hotel może być świetną inwestycją i stanowić bezpieczne i atrakcyjne źródło dochodu. Zwłaszcza że podchodząc w odpowiedni sposób do takiego projektu zrobić wszystko można stosunkowo niewielkimi kosztami.

W obecnych czasach standardy różnych usług poprawiły się o 100% - na przykład w hotelach latem będzie przyjemnie oraz chłodno

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
renault trafic
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu w Polsce nie można było liczyć na przyjemną obsługę oraz na wysokie standardy w restauracjach czy hotelarstwie. Dzisiaj na szczęście wszystko się zmienia.

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa posiada w przeróżnych rejonach

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli powiemy już, że chcemy nabyć mieszkanie i zaznaczymy w jakiej lokalizacji chcemy zamieszkać, to obowiązkowo powinniśmy spojrzeć na to, jakie mieszkania Warszawa praga północ ma szansę nam dać. Okazują się być one przestronne, z właściwie rozplanowanymi pomieszczeniami, ciepłe, przedstawiające wspaniałe widoki z okna i to wszystko w bardzo korzystnej cenie przez co, będziemy posiadali gwarancję, że stać nas na posiadanie takiego mieszkania.

W którym momencie dobrze jest zainwestować w szkolenia handlowe?

 • Posted on: 16 April 2019
 • By: addmean
handel online
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Krajowy rynek pracy jest przeładowany ofertami pracy dla przedstawicieli handlowych i specjalistów od sprzedaży. Ten biznes często daje szansę wszystkim – i młodszym, i starszym, i tym z doświadczeniem w handlu, i tym świeżo po studiach. Zwykle pracodawcy wśród przyszłych osób starających się o pracę poszukują głównie talentu, daru do wykonywania tego zawodu, zaangażowania w pracę i chęci do stałego poszerzania wiedzy i podwyższania umiejętności, a nie ogromnego doświadczenia.

Jak spowodować, aby Twój blog był bardziej popularny? Wskazówki dla początkujących blogerów

 • Posted on: 17 March 2019
 • By: addmean
snapchat
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach prowadzenie swojego bloga wydaje się fantastycznym pomysłem na biznes - najbardziej popularni blogerzy wiodą przecież niemalże bajkowe życie, zarabiając kupę pieniędzy, uczestnicząc we wszelkiego rodzaju imprezach z największymi gwiazdami lub zwyczajnie zachwycają swym życiem, pokazując je w mediach społecznościowych. Jak sprawić, abyś to właśnie Ty znalazł się wśród takich osóļ? Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek.

Poszukujesz sposobu na oszczędne uruchomienie firmy? Leasing jest alternatywą właśnie dla ciebie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
biuro
Author: JasonParis
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca, który musiał zmagać się z uruchomieniem własnej firmy, jest świadom, jak sporych nakładów pieniężnych to wymaga. Nim zacznie się działalność biznesową, musi zatroszczyć się o sprzęt, samochody firmowe oraz wyposażenie siedziby przedsiębiorstwa. To niesie naprawdę kolosalne płatności.

W jaki sposób znaleźć odpowiednią obsługę księgową – porady ekspertów?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
księgowość
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj powodzeniem na rynku wyróżniają się księgowe o znacznym doświadczeniu, ponieważ świadczy to o ich odpowiednim podejściu do swojej pracy. Wiele wykwalifikowanych osób może zaproponować szerokie spektrum możliwości, z których zaczynający swoją działalność przedsiębiorcy chętnie skorzystają. Korzystanie z ofert przygotowywanych przez księgowych w specjalnie przygotowanych biurach rachunkowych na pewno nam się opłaci, ponieważ to nie my będziemy zajmować się papierkową robotą.