Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

biznes

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, by hotel istniał bez komputerów. Jednak, współczesny wiek sprawił, że zrobiliśmy krok do przodu - wdrożyliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zatrudnił się w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma rzeczami należy w nim zarządzać.

W obecnych czasach standardy różnych usług poprawiły się o 100% - na przykład w hotelach latem będzie przyjemnie oraz chłodno

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
renault trafic
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym kraju nie można było liczyć na przyjemną obsługę oraz na wysokie standardy w restauracjach czy hotelarstwie. Teraz na szczęście to się zmienia.

W którym momencie dobrze jest zainwestować w szkolenia handlowe?

 • Posted on: 1 March 2021
 • By: addmean
handel online
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Rynek zawodowy jest przeładowany ofertami miejsc pracy dla przedstawicieli handlowych i ekspertów do spraw od sprzedaży. Biznes ten bardzo często daje szansę wszystkim – i młodym, i dojrzałym, i tym doświadczonym, i tym świeżo po szkole. Najczęściej pracodawcy pośród cv pracowników poszukują przede wszystkim talentu, daru do uprawiania tego zawodu, zaangażowania w pracę i gotowości do stałego zdobywania wiedzy i podwyższania kwalifikacji, a nie ogromnego stażu pracy.

Sprawdź w jaki sposób rozkręcić biznes - przypuszczalnie należy postarać się o dotacje unijne?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
ochrona odmian roślin
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Mogłoby się zdawać, że wyłącznie innowacyjne technologie są dziś w modzie. Wszystkie osoby, jakie tak sądzą są w błędzie, gdyż dziś liczy się przede wszystkim rewelacyjny pomysł oraz zapał do pracy.

Dlaczego budowa niewielkiego hotelu może być doskonałą inwestycją, jak zabrać się za to.

 • Posted on: 14 December 2020
 • By: addmean
generalny wykonawca budowlany
Author: Grupa Atlas
Source: Grupa Atlas
Położony w atrakcyjnym turystycznie miejscu hotel często może być doskonałą inwestycją i stanowić bezpieczne i atrakcyjne źródło dochodu. Zwłaszcza że podchodząc w odpowiedni sposób do takiej inwestycji można zrobić to przy stosunkowo niedużych kosztach.

W jaki sposób znaleźć odpowiednią obsługę księgową – porady ekspertów?

 • Posted on: 1 December 2020
 • By: addmean
księgowość
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie powodzeniem na rynku wyróżniają się księgowe o znacznym doświadczeniu, ponieważ świadczy to o ich dobrym podejściu do swojej pracy. Dużo wykwalifikowanych osób może zaproponować szerokie spektrum możliwości, z których początkujący przedsiębiorcy chętnie skorzystają. Korzystanie z ofert przygotowywanych przez księgowych w profesjonalnych biurach rachunkowych na pewno nam się opłaci, gdyż to nie my będziemy zajmować się papierkową robotą.

Jak spowodować, aby Twój blog był bardziej popularny? Wskazówki dla początkujących blogerów

 • Posted on: 7 November 2020
 • By: addmean
snapchat
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach prowadzenie swojego bloga wydaje się rewelacyjnym pomysłem na biznes - najbardziej modni blogerzy wiodą wszakże niemalże bajkowe życie, zarabiając mnóstwo pieniędzy, uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach z największymi gwiazdami lub po prostu zachwycają swym życiem, pokazując je w mediach społecznościowych. Jak spowodować, żebyś to właśnie Ty znalazł się wśród takich ludzi? Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek.

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa posiada w przeróżnych rejonach

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zaznaczymy już, że chcemy zakupić mieszkanie i powiemy w jakiej lokalizacji chcemy osiąść, to koniecznie powinniśmy popatrzeć na to, jakie mieszkania Warszawa praga północ może nam dać. Istnieją one spore, z właściwie rozplanowanymi pomieszczeniami, ciepłe, prezentujące wspaniałe widoki z okna i to wszystko w bardzo korzystnej cenie przez co, będziemy mieli gwarancję, że stać nas na posiadanie takiego mieszkania.

działalności służące zaspokojeniu fizycznych wymogów klientów

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
odcisk palca
Source: http://www.morguefile.com/
Ktokolwiek, kto tworzy firmę ma na względzie przyszłe dochody. Wszelkie postępowania podejmowane w celu osiągnięcia tego zysku nazywa się marketingiem. Natomiast należy mieć na uwadze również fakt, że działalności te powinny sprzyjać spełnieniu konkretnych wymogów nabywców.

Granit czyli rewelacyjny materiał wykończeniowy.

 • Posted on: 30 April 2020
 • By: addmean
technologia
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Współczesne budownictwo na pewno nie umiałoby się obejść bez granitu. Szczególnie Dolny Śląsk obfituje w wszelakie zastosowania tego materiału. Warto go wykorzystywać, ponieważ jest bardzo trwały, a poza tym doskonale wygląda zachowując trwałość przez długi czas.


Wykorzystywanie granitu jest ogromnie popularne na całym świecie już od wielu dziesięcioleci.

W przypadku, jeśli poszukujesz odpowiedniego lokalu usługowego, zapoznaj się z ofertą dewelopera

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
budynki
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, jeśli chce się uruchomić jakiś biznes, staje się przed koniecznością wyszukania odpowiedniego lokalu usługowego. Wybór podobnego lokalu okazuje się trudną decyzją, ponieważ od niego w znacznej mierze zależy powodzenie interesu oraz powodzenie u klientów. W przypadku, jeżeli planuje się uruchomić działalność we Wrocławiu, z dostępem do wartościowych lokali usługowych nie będzie problemu, gdyż w obrębie miasta znajduje się wielki wybór podobnych obiektów.

Jakie branże są w dalszym ciągu godne polecenia dla biznesmenów?

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: macieklew
Source: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który pragnę zainwestować w konkretny biznes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie pomyśleć, czy być może dobrym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. Przecież Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z UE. Poza tym, ludzie zapewne ciągle będą budowali domostwa, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy już za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy zakładać, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. Tak naprawdę nie jestem ogromnym optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie szczypty rozsądku.

Poszukujesz sposobu na oszczędne uruchomienie firmy? Leasing jest alternatywą właśnie dla ciebie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
biuro
Author: JasonParis
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca, który musiał zmagać się z uruchomieniem własnej firmy, jest świadom, jak sporych nakładów pieniężnych to wymaga. Nim zacznie się działalność biznesową, musi zatroszczyć się o sprzęt, samochody firmowe oraz wyposażenie siedziby przedsiębiorstwa. To niesie naprawdę kolosalne płatności.