Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

BHP

Gadżety, jakie będą niezbędne w czasie prac magazynowych.

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
pracownik prowadzi żółty wózek widłowy
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Gadżety, które pozostają niezbędne w czasie prac magazynowych to te, o których bez wątpienia nie może zapomnieć osoba biorąca odpowiedzialność za złożenie zamówień. To ona ma obowiązek albowiem przypilnować, żeby zarówno robotnicy byli zaopatrzeni we to, czego potrzebują, jak i żeby na hali magazynowej znalazły się rzeczy niezbędne do pracy.

Rozmaite metody oczyszczania określonej powierzchni

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
ścierniwo
Author: BOSCH
Source: BOSCH
Ścierniwa do piaskowania – gdy pierwszy raz spotkamy się z takim określeniem, z pewnością nie wiemy, do czego się tego używa i, przede wszystkim w jakiej branży. Ale już na pewno każdy z nas, lub większość z nas miała szansę przypatrywać się procesowi budowy danego budynku, czy to naszego, czy takiego, który mijaliśmy przechadzając się po chodniku.

Osłony dymowe, ochrony przeciwpożarowe

 • Posted on: 31 May 2019
 • By: addmean
klapy oddymiające
Author: Lena LeRay
Source: http://www.flickr.com
W ciągu zwykłego dnia nie rozmyślamy tym, że niezbędne są pewne zabezpieczenia w trakcie pożaru. Nie myślimy o tym, że na dachach zamontowano klapy dymowe, które mają odprowadzać dym oraz gorące gazy, które powstają podczas pożaru. Kiedy jednak mamy spędzać dużo czasu w jakimkolwiek budynku, to należy zwracać uwagę na to, czy budynek jest odpowiednio zabezpieczony.

Stosowny strój w miejscu pracy – ważne kwestie

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
odzież
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
W wszelkiej działalności istotne są przede wszystkim kwalifikacje, ale jest obecna również inna ważna sprawa, która wielokrotnie jest podejmowana jeśli mowa o stosowny ubiór. Wielu z nas zapewne zna pojęcie ‘dresscode’, czyli zasady dotyczące naszej prezencji w firmie, jednakże nie tylko estetyka jest tu znacząca, a to, co się liczy to przede wszystkim bezpieczeństwo osoby wykonującej dany zawód.

Jak precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed wykonaniem prac remontowych?

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które podejmują się prowadzenia remontów muszą pamiętać, jak istotną rolę w czasieprac remontowych pełni bezpieczeństwo. Chcąc dokonać sprawnych renowacji, jak także wyburzeń należałoby zdać się na pomoc specjalistów, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z zasad BHP, które nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Należy mieć naw względzie, że wszystkiee wymogi które dotyczą bezpieczeństwa pracy z całą pewnością nie są bezpodstawne i trzeba ich bezwarunkowo przestrzegać.

Jakim sposobem wyszukiwać przedsiębiorstw, które trudzą się usługami rozbiórkowymi?

 • Posted on: 2 March 2019
 • By: addmean
rozbiórka budynku
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Demontowanie budynku to nader zagmatwana sprawa. Nieodzowne będzie odpowiednie wyposażenie, wiedza oraz doświadczenie. Nie powinno być kłopotu z odnalezieniem firmy, jaka oferuje tego gatunku usługi. Jednakże zakres finansowy może być nader szeroki.