Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwo

Dlaczego praca w okularach w każdym przemyśle jest bardzo istotna dla wszelkich pracowników?

 • Posted on: 21 January 2022
 • By: addmean
przemysł
Author: ARCHIPELAG
Source: ARCHIPELAG
Okulary ochronne jest to niezbędny element, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pracy. Są one potrzebne zarówno przy przeprowadzaniu cięższych robót jak i tych lżejszych, kiedy w powietrzu wznosi się bardzo wiele brudu, odrzutów oraz pyłków.

Odporne i mocne drzwi antywłamaniowe - znakomite do Twojego domu

 • Posted on: 24 December 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Jeżeli dbasz o bezpieczeństwo swoich domowników, to bez wątpienia pragniesz, żeby Twój dom albo mieszkanie, było miejscem definitywnie bezpiecznym. W tym celu możemy wykorzystywać rozliczne zabezpieczenia, na przykład alarmy, okna antywłamaniowe, domofon, i w przypadku domów jednorodzinnych zagrodzenie i sporo innych. To wszystko istotnie poprawia i powiększa bezpieczeństwo, a Ty w swoim mieszkaniu zdołasz czuć się całkowicie swobodnie oraz pewnie.

Szukamy najlepszych drzwi, mogących zagwarantować odpowiednie bezpieczeństwo

 • Posted on: 22 December 2021
 • By: addmean
drzwi wejściowe
Author: Porta KMI Poland
Source: Porta KMI Poland
Skoro większość ludzi zwraca wielką uwagę na stan swojego bezpieczeństwa, czymś niesamowicie ważnym jest lektura tego tekstu. Jakby nie patrzeć od tego jakie są nasze drzwi wejściowe sporo zależy. Zatem w tym artykule chcemy dzielić się z innymi swoimi myślami odnośnie drzwi.

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, które zajmują się zamontowaniem poszczególnych konstrukcji wiedzą, iż powinny naprawdę orientować się na swojej pracy bardzo dobrze, gdyż od tego uzależnione jest nie wyłącznie prawidłowe działanie konkretnej konstrukcji, ale na dodatek poziom bezpieczeństwa ludzi z niej robiących użytek, jak i takich znajdujących się w jej bliskim położeniu. W związku z tym, doskonałe wykonanie czynności montujących określane jest jako podstawa optymalnego funkcjonowania całościowej instalacji.

Przywykliśmy do obecności sprzętów nagrywających w bardzo wielu wielkich punktach

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
monitoring ip
Author: Ceramstic
Source: Ceramstic
Masowo stosowany monitoring nie robi już na nas większego wrażenia.


Coraz lepiej też bardzo duża liczba z nas orientuje się w poszczególnych systemach monitoringu i wie, które w razie konieczności wybrać do siebie.

Gdzie można kupić najlepszej jakości produkty stalowe

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
pręty
Source: pixabay.com
Poniektóre sfery gospodarki wymagają wyjątkowych surowców produkcyjnych. Zazwyczaj wypływa to ze specyficznych potrzeb bądź produkcji albo wyrobu końcowego. Na przykład kiedy nasze przedsiębiorstwo zajmuje się budowlanką i potrzebuje odpornych materiałów dobrej jakości, rozwiązaniem tu będzie stal.

Ćwiczenia ppoż powinny być przeprowadzone w każdej firmie przez zespół profesjonalistów

 • Posted on: 16 December 2021
 • By: addmean
szkolenie z zasad ppoż w warszawie
Source: pixabay
Jeżeli ostatecznie udało Ci się urzeczywistnić marzenie o posiadaniu potężnego przedsiębiorstwa przemysłowego to powinieneś być z siebie dumny. Tymczasem nie powinieneś zapomnieć o wielu relewantnych sprawach, które będą gwarancją bezpiecznej pracy wszystkich zaangażowanych w Twoim zakładzie pracy. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się jakie treningi winien przejść każdy zatrudniony, a także jakie akcesoryjneoznakowania muszą znaleźć się w każdej pracy.

Zdecyduj się na ekologiczną oczyszczalnię ścieków, to pomaga dbać o ekologię

 • Posted on: 11 December 2021
 • By: addmean
deweloperzy
Author: OER Training
Source: http://www.flickr.com
Ekologia jest wyjątkowo istotnym pojęciem, gdyż od kondycji ziemi w znacznym stopniu zależy byt ludzi. Niestety, przez wiele lat natura była bardzo niszczona przez emisję spalin oraz dymów, jak także wylewanie nieczystości do gleb oraz rzek.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 4 December 2021
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jak duży jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, które gromadzi ludzi chcących pracować, uczyć się i wykonywać swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszej rodzinie, to winniśmy zabiegać o to, by każdego dnia niczego jej nie zabrakło. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, stąd też przy jego wyposażaniu warto zastanowić się nad tym, co zapewni mu najlepszy poziom zabezpieczenia przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Firmy bhp Warszawa przyjeżdżają ze szkoleniami - sprawdź na ten temat nieco więcej

 • Posted on: 14 November 2021
 • By: addmean
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Bardzo istotne okazuje się być bezpieczeństwo podczas pracy

Podczas wypełniania zadań zawodowych, musimy robić wszystko, aby uniknąć wypadków. Przez to tak ważne będzie to, aby pilnować wszystkich zaleceń odnośnie bezpieczeństwa w miejscu zatrudnienia, czyli nie biegać po zakładzie, nie nosić wielkich paczek, nie wchodzić na regały. Prawda jednak będzie taka, że dosyć często w pośpiechu zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a co się z tym łączy, powinien być ktoś, kto będzie nam o nich przypominał, by stały się dla nas działaniem niemal podświadomym.

Konieczne przeglądy budynku, które trzeba wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom budynku mieszkalnego

 • Posted on: 5 November 2021
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo obiektów budowlanych jest niezwykle ważne z mnóstwa powodów. Nieważne czy posiadamy dom czy też zarządzamy większą nieruchomością musimy co jakiś czas dokonywać przeglądów technicznych nieruchomości.Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom danego budynku, regularnie powinniśmy wykonywać przeglądy budowlane Wrocław bądź Kraków to miasta, w których w ciąż budowane są nowe budynki- każdy z nich powinien być w odpowiedni sposób monitorowany względem bezpieczeństwa.

Jakie rusztowanie powinniśmy wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Co jest konieczne?

 • Posted on: 3 November 2021
 • By: addmean
rusztowanie
Source: pixabay.com
Jakiego typu rusztowanie należy wybrać? Na na które detale zwrócić uwagę przed zakupieniem? Co jest przydatne? Wybór typu rusztowań to decyzja dość trudna, jak również droga. Kupno rusztowań jednego systemu znaczy, że użytkownik jest skazany na pewne, zastosowane tu rozwiązania. Zła inwestycja może się wiązać z całkiem dużymi stratami, które wiążą się ze sprzedażą nieodpowiedniego sprzętu, który jest nieodpowiedni. To również może wpływać na koszty używania.

Typy szkoleń BHP i główne informacje na ich temat

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest organizowanie kursów BHP dla swoich pracowników. Wyłącznie dzięki nim mogą wykonywać swoje powinności zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wiedzą, co trzeba robić, gdy zdarzy się ryzyko wystąpienia groźnej sytuacji. Jakie są typy szkoleń BHP i co trzeba wiedzieć na ich temat?

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Wszelki opiekun chce, ażeby jego dziecko miało beztroskie dzieciństwo. Istotne jest bezpieczeństwo oraz wyczucie stabilizacji. A gdy zbliża się okres letni, zjawiają się dodatkowe rozrywki, które mogą nasze dzieciaki zainteresować.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Środki społecznego przekazu każdego dnia zalewają nas informacjami o dramatach, włamaniach, napadach, kradzieżach. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej ludzi poszukuje sposobu na to, by uchronić się przed ewentualnymi zagrożeniami i inwestuje w nowoczesne systemy zabezpieczeń.


Wyodrębniamy 2 główne typy monitoringu, a mianowicie: rejestrator kamer IP oraz analogowy.

Pages