Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwo

Bezpieczny remont – co na pewno winniśmy mieć na uwadze

 • Posted on: 15 May 2021
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Remont domu może mieć rozmaity charakter – może być to gruntowny remont, kiedy na przykład wyburzamy ściany, wymieniamy wszystkie meble, montujemy płytki zamiast paneli, bądź też niewielki remont, który polega raczej na odświeżeniu wnętrz, czy dokupieniu kilku niezbędnych rzeczy. O ile w drugim przypadku nie idzie to w parze ani z większym nakładem pracy, ani czasu, ani też pieniędzy, o tyle przy dużym remoncie, musimy liczyć się zarazem z większymi kosztami, jak i większą pracą.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 12 May 2021
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Radio, prasa i telewizja każdego dnia bombardują nas informacjami o tragediach, włamaniach, napadach, kradzieżach. Nie zaskakuje zatem fakt, iż coraz więcej osób poszukuje sposobu na to, aby ochronić się przed potencjalnymi zagrożeniami i inwestuje w innowacyjne systemy zabezpieczeń.


Wyodrębniamy dwa zasadnicze rodzaje monitoringu, a mianowicie: rejestrator kamer IP oraz analogowy.

Wymagane oznaczenia na terenie budowy i wypożyczalnie maszyn budowlanych

 • Posted on: 7 May 2021
 • By: addmean
Tymczasowe ogrodzenie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczynając remontowanie bądź budowę domu musimy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria jak również urządzenia. Możemy je kupić dla swojej firmy bądź wypożyczać w specjalnych punktach, zajmujących się tego typu usługami. Każdy obszar budowy musi być dobrze oznaczony a także opisany tablicą budowlaną. Tablica jest obowiązkowym elementem a także musi spełniać określone wymagania.

W jaki sposób właściwie zadbać o bezpieczeństwo własnego domu?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
okno
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
Najistotniejszym celem absolutnie każdego właściciela domu jednorodzinnego jest na pewno zapewnienie swoim bliskim, ale także niejako w automatyczny sposób własnej osobie, całkowitego bezpieczeństwa. A nie jest to łatwe w dzisiejszych czasach, bo wiadomo, iż na wszystkich czyha dużo niebezpieczeństw.

Firmy bhp Warszawa przyjeżdżają ze szkoleniami - sprawdź na ten temat nieco więcej

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Bardzo istotne okazuje się być bezpieczeństwo podczas pracy

Podczas wykonywania zadań zawodowych, musimy robić wszystko, aby uniknąć wypadków. Dlatego tak istotne będzie to, by przestrzegać wszelkich poleceń odnośnie bezpieczeństwa w miejscu zatrudnienia, czyli nie biegać po firmie, nie dźwigać wielkich paczek, nie wspinać się na regały. Prawda jednakże okazuje się być taka, że dość często w pośpiechu zapominamy o głównych zasadach bezpieczeństwa, a co się z tym wiąże, powinien pojawić się ktoś, kto będzie nam o nich przypominał, aby były dla nas działaniem niemal podświadomym.

Profesjonalny monitoring dla twojej korporacji - dowiedz się, co będzie wymagane

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
rejestrator kamer ip
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Poczucie bezpieczeństwa jest w obecnych czasach niezmiernie znaczącym elementem życia każdego człowieka. Co dzień słyszymy historie, które w większym bądź mniejszym stopniu przymuszą na nas refleksję nad stanem zabezpieczenia nas samych a także familii.

Typy szkoleń BHP i główne informacje na ich temat

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest organizowanie szkoleń BHP dla swoich pracowników. Jedynie dzięki nim mogą realizować swoje funkcje wedle zasad bezpieczeństwa i wiedzy, co trzeba zrobić, gdy zajdzie ryzyko zaistnienia groźnej sytuacji. Jakie są rodzaje szkoleń BHP i co należy wiedzieć na ich temat?

Badania wytrzymałościowe oraz porównawcze – z jakiego powodu koniecznie należy je obecnie przeprowadzać?

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
załadunek chłodni
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Wypuszczanie nowego produktu na rynek jest skomplikowaną operacją. Warto zadbać o odpowiednią reklamę i promocje, jak również postarać się o ustalenie korzystnej ceny, jaka zachęci konsumentów do zakupu. Warto jednak pamiętać, że artykuł obroni się wyłącznie w sytuacji, gdy jego jakość jest naprawdę bardzo wysoka.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, by hotel istniał bez komputerów. Jednak, współczesny wiek sprawił, że zrobiliśmy krok do przodu - wdrożyliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zatrudnił się w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma rzeczami należy w nim zarządzać.

Jakie warto mieć zabezpieczenia przeciwpożarowe? Co jest niezbędne jeśli wybuchnie pożar? O czym pamiętać?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
dom w płomieniach, pożar
Author: 111 Emergency
Nie dziwi, kiedy dom jest kojarzony z bezpieczeństwem, lecz jednak czy rzeczywiście zawsze jesteśmy bezpieczni w naszym mieszkaniu? Do jednych z częściej spotykanych zagrożeń należą pożary, jakie niestety mogą wybuchnąć wszędzie, więc musimy być przygotowani na każda ewentualność.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na polskim rynku możliwości zabawek i akcesoriów dla najmłodszych mogą przyprawiać o zawrót głowy. Efektowny domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zalicza się do znakomitych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, szczególnie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, a zabawa pochłonie go na długie godziny.

Jeżeli planujesz budować dom, wykorzystuj w nim nowoczesne instalacje i najnowsze projekty

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
instalacje
Author: CoCreatr
Source: http://www.flickr.com
Na przestrzeni lat zmieniał się charakter konstruowania i projektowania budynków mieszkalnych. Dążono do tego, by doskonalić konstruowane obiekty, podnosząc ich atrakcyjność wizualną, jak również funkcjonalność i bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach osoby budujące domy, mają do swojej dyspozycji szereg ciekawych narzędzi, przez co budynek staje się jeszcze bardziej komfortowy, a przy tym naprawdę nowoczesny.

Jakimi rzeczami kierować się, kiedy chcemy wybrać dewelopera? Jakiego rodzaju sprawy są ważne?

 • Posted on: 6 December 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Nadszedł czas, że zdecydowaliśmy się względem kupna swojego mieszkania. To był tylko pierwszy krok, bo teraz trzeba zdecydować się na odpowiedniego dewelopera.

Pages