Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwo

Czy zabezpieczenia przeciwpożarowe są potrzebne? W jaki sposób można uniknąć pożaru?

 • Posted on: 15 May 2020
 • By: addmean
Strażacy w akcji
Source: www.pixabay.com
W współczesnych czasach, kiedy kupujemy coraz więcej nowych sprzętów, ryzyko wystąpienia ognia jest dość duże. Czasem wystarczy maleńka iskra, która spowoduje wielki ogień. Dlatego właśnie bardzo istotne są odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe nie wyłącznie w pomieszczeniach publicznych, ale również w każdym domach oraz innych miejscach.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 2 May 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszej rodzinie, to winniśmy zabiegać o to, aby nigdy niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Wymagane oznaczenia na terenie budowy i wypożyczalnie maszyn budowlanych

 • Posted on: 28 April 2020
 • By: addmean
Tymczasowe ogrodzenie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zaczynając remontowanie lub budowę domu trzeba wyposażyć firmę w odpowiednie akcesoria tudzież sprzęty. Można je zakupić dla swojej firmy bądź wypożyczać u specjalnych firm, zajmujących się takimi usługami. Każdy teren budowy powinien być odpowiednio oznaczony oraz opisany tablicą budowlaną. Tablica jest obowiązkowym elementem tudzież musi spełniać określone warunki.

W jaki sposób należycie wybrać drzwi do naszego mieszkania?

 • Posted on: 15 April 2020
 • By: addmean
drzwi, zamek, klucz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas wie, że zapewnienie wystarczającego poziomu bezpieczeństwa w obrębie naszego domu to niebywale trudne zadanie, z którym przychodzi się nam mierzyć. Żyjemy bowiem w czasach cechującymi się sposobnością wystąpienia niespodziewanych sytuacji, takich jak rabunek czy kradzieże, czego za każdą cenę pragnęlibyśmy uniknąć. Powinno się uświadomić sobie, że taki stan spraw nie jest dla nas komfortowy.

Od łóżeczka do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z rodziców wie, jak ciężko upilnować malucha, gdy ten potrafi już chodzić. Posiadając zabezpieczone zabawki, które uczą i bawią, można zachować spokój. Dziecko wsiada na jeździk i odpycha się nogami, dzięki czemu może po domu przejechać niemało kilometrów. Doskonałe zabezpieczenia i solidne ośki wykonane ze stali zapewniają poczucie pewności, że dziecku podczas zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Jak należy grodzić swoje podwórka? Czy są konkretne ciekawe techniki, które warto stosować?

 • Posted on: 6 March 2020
 • By: addmean
biały domek z płotkiem
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
tworzywo i forma naszej bramy na pewno muszą pasować do stylu domu, równocześnie powinna również być dopasowana do stylu otoczenia i sąsiednich budynków. Pamiętajmy równocześnie, że ogrodzenie zależy od miejsca, w którym mieszkamy. Nie przez przypadek przecież inaczej ogrodzenie prezentuje się na terenach na wsi,odmiennie w mieście.

Konieczne przeglądy budynku, które trzeba wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom budynku mieszkalnego

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo budynków jest bardzo istotne z wielu powodów. Niezależnie od tego czy mamy dom czy może zarządzamy wielką nieruchomością trzeba co jakiś czas dokonywać przeglądów technicznych budynku.Aby zagwarantować bezpieczeństwo mieszkańcom posiadanego budynku, regularnie powinniśmy robić przeglądy budowlane Wrocław lub Katowice to miasta, w których ciągle budowane są nowe budynki- każdy z nich musi być odpowiednio monitorowany pod względem bezpieczeństwa.

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 18 January 2020
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Wszelki rodzic pragnie, ażeby jego dziecko miało beztroskie dzieciństwo. Ważne jest bezpieczeństwo i wyczucie stabilizacji. A kiedy zbliża się lato, pojawiają się dodatkowe atrakcje, jakie mogą należące do nas dzieciaki zaciekawić.

Wymogi zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Jakie warunki powinni powinni mieć stworzone pracownicy?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Rusztowanie
Author: muffinn
Source: http://www.flickr.com
W trakcie różnorodnych prac remontowych szczególną rolę spełnia bezpieczeństwo, zwłaszcza, kiedy są to prace na wysokościach. Dużo osób po prostu nie pamięta o odpowiednim zabezpieczeniu w trakcie remontów, co może spowodować bardzo złe skutki. Wartowałoby zapoznać się z możliwościami, za sprawą których możemy pracować nie tylko bezpieczniej,ale także szybciej.

Ogród to moje hobby - jakie akcesoria czy gadżety są tak naprawdę potrzebne ogrodnikowi hobbyście

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
zbrojenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie ogrodu albo ogródka daje wiele radości, jak również mnóstwo okazji do tego, by niedzielne czy czwartkowe popołudnia spędzać na wolnym powietrzu. Prace zaczynają się wczesną wiosną albo nawet końcem zimy i w żadnym razie nie kończą się razem z pojawieniem się pierwszych przymrozków. Z kolei zimę można również wykorzystać w twórczy sposób - wertowanie branżowych miesięczników i vademeców, a nawet uczestnictwo w targach ogrodniczych to zaledwie wybrane pomysły.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Radio, prasa i telewizja każdego dnia zalewają nas wiadomościami o dramatach, włamaniach, napadach, kradzieżach. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób poszukuje sposobu na to, aby uchronić się przed potencjalnymi zagrożeniami i inwestuje w innowacyjne systemy zabezpieczeń.


Wyodrębniamy dwa główne rodzaje monitoringu: rejestrator kamer IP a także analogowy.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na rodzimym rynku oferty zabawek czy akcesoriów dla dzieci mogą przyprawiać o zawrót głowy. Efektowny domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zaliczany jest do doskonałych propozycji producenta. Wybór markowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, głównie w przypadku osób korzystających już z usług oraz produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

Gadżety, jakie będą niezbędne w czasie prac magazynowych.

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
pracownik prowadzi żółty wózek widłowy
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Gadżety, które pozostają niezbędne w czasie prac magazynowych to te, o których bez wątpienia nie może zapomnieć osoba biorąca odpowiedzialność za złożenie zamówień. To ona ma obowiązek albowiem przypilnować, żeby zarówno robotnicy byli zaopatrzeni we to, czego potrzebują, jak i żeby na hali magazynowej znalazły się rzeczy niezbędne do pracy.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach firmy budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć tak konstrukcje nowatorskie, jak również tradycyjne. Ostatnio coraz nagminniej u biznesmenów jak też osób prywatnych pojawia się pytanie: czy hala magazynowa czy garaż nieodzownie powinny być murowane?

Pages