Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwo

W jaki sposób właściwie zadbać o bezpieczeństwo własnego domu?

 • Posted on: 21 November 2020
 • By: addmean
okno
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
Najważniejszym zadaniem absolutnie każdego właściciela domu jednorodzinnego jest z pewnością zapewnienie własnym bliskim, lecz również niejako w automatyczny sposób swojej osobie, całkowitego bezpieczeństwa. Nie jest to proste dzisiaj, bo każdy wie, iż na ludzi czyha wiele niebezpieczeństw.

Okna PVC - gwarancja długotrwałej żywotności a także rewelacyjnych walorów wizualnych naszego domu

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
okna
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Kupno okien zdecydowanie jest inwestycją na długie lata, a co się z tym wiąże trzeba dokładnie przemyśleć ich wybór. Bardzo dobrym rozwiązaniem są okna PVC, które oczywiście możemy zapewnić sobie we Wrocławiu. Okna plastikowe wyróżniają się nie tylko odpornością na czynniki atmosferyczne, ale również doskonałymi walorami wizualnymi zapewniającymi estetykę budynku.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć zarówno konstrukcje nowatorskie, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u przedsiębiorców jak też prywatnych osób pojawia się pytanie: czy obiekt magazynowy bądź garaż nieodzownie powinny być murowane?

Jakimi rzeczami kierować się, kiedy chcemy wybrać dewelopera? Jakiego rodzaju sprawy są ważne?

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Przyszedł czas, że podjęliśmy decyzję odnośnie zakupu własnego lokum. To był zaLEDwie pierwszy ruch, bo teraz musimy zdecydować się na właściwego dewelopera.

W jaki sposób powiększyć bezpieczeństwo własnego mieszkania?

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
rolety antywłamaniowe
Source: commons.wikimedia.org
Czy złodziejska przestępczość to plaga w akurat naszym państwie? W sumie nasza sytuacja nie jest bardzo zła, choć oczywiście nigdy nie należy zbytnio deprecjonować zagrożenia. Bo takie zagrożenie jednak istnieje! A więc w jaki sposób zabezpieczyć własny dom?

Metody na organizację pieszej albo rowerowej wyprawy, której nasze pociechy nie zapomną do końca życia

 • Posted on: 7 November 2020
 • By: addmean
jezdnia
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach znaczna większość ludzi postrzega ideę podróży jako konieczny element wyprawy do upragnionego celu. Jest to po prostu kilka godzin w samolocie lub za kierownicą, jednak mało kto pamięta że sama podróż może być celem oraz swego rodzaju niezapomnianą przygodą. Dlatego też mnóstwo osób namawia nas do pozostawienia auta w garażu albo pod domem i wybrania się z pociechami w wycieczkę pieszą lub rowerową. No tak, ale w jaki sposób się z tym uporać, tak aby było interesująco i w pełni bezpiecznie?

Zawsze znajdzie się rozwiązanie

 • Posted on: 7 November 2020
 • By: addmean
klatka schodowa
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Bez względu na to, lub mamy małe mieszkanie, lub wielki dom, na pewno uda nam się wyszukać właściwe do niego drzwi, które nie będą zajmowały zbyt dużo miejsca, a które równocześnie w razie czego będą w stanie skutecznie odłączyć nas od tego, co będzie się działo poza naszym pokojem. Tak samo przy właściwym zaangażowaniu, uda nam się wyszukać takie drzwi zewnętrzne, dzięki którym ciągle będziemy się czuli naprawdę bezpiecznie.

Jakie warto mieć zabezpieczenia przeciwpożarowe? Co jest niezbędne jeśli wybuchnie pożar? O czym pamiętać?

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
dom w płomieniach, pożar
Author: 111 Emergency
Nie ma w tym nic dziwnego, jak dom jest kojarzony z poczuciem bezpieczeństwa, natomiast czy faktycznie przez cały czas możemy czuć się bezpieczni w naszym mieszkaniu? Do jednych z najczęściej spotykanych zagrożeń można zaliczyć pożary, które niestety mogą zdarzyć się w każdym domu, dlatego też powinniśmy być przygotowani na taką ewentualność.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na krajowym rynku propozycje zabawek i akcesoriów dla dzieci mogą przyprawić o zawrót głowy. Ciekawy domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zaliczany jest do doskonałych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o doskonałej jakości oferowanego im produktu, szczególnie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dziś ciężko sobie wyobrazić, by hotel istniał bez komputerów. Jednak, współczesny wiek sprawił, że zrobiliśmy krok do przodu - wdrożyliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeśli ktoś z nas kiedyś pracował w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma kwestiami należy tam zarządzać.

Niewidzialne ogrodzenie - a więc, jak dokładnie działa elektroniczny pastuch przeznaczony dla psa

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
miska
Author: Jason Trbovich
Source: http://www.flickr.com
Pies jest to od bardzo wielu lat najlepszy przyjaciel człowieka. Wielu spośród nas nie wyobraża sobie domu bez niego, traktując jak członka rodziny - jego chronienie jest niemal tak samo ważne, jak na przykład naszych własnych dzieci.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Środki społecznego przekazu codziennie bombardują nas informacjami o dramatach, włamaniach, napadach, rabunkach. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem fakt, że coraz więcej ludzi szuka sposobu na to, aby ochronić się przed ewentualnymi zagrożeniami i inwestuje w innowacyjne systemy zabezpieczeń.


Wyodrębniamy 2 główne typy monitoringu, a mianowicie: rejestrator kamer IP oraz analogowy.

Zastosowania, które przynosi automatyka przemysłowa wykorzystują okna oddymiające

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
okno
Author: Sustainable Economies Law Center
Source: http://www.flickr.com
Postępujące technologie są w dzisiejszych czasach silnikiem napędzającym progres mnóstwa specjalizacji i dziedzin życia. W każdym miejscu potrafimy zaobserwować unowocześnienia, które niesamowicie poprawiają nawet najłatwiejsze czynności.

Jak należy grodzić swoje podwórka? Czy są konkretne ciekawe techniki, które warto stosować?

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
biały domek z płotkiem
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
tworzywo i forma naszej bramy koniecznie muszą być dopasowane do stylu domu, jednocześnie musi również być dopasowana do charakteru otoczenia i sąsiednich zabudowań. Pamiętajmy jednocześnie, że ogrodzenie jest zależny od miejsca, w którym mieszkamy. Nie przez przypadek w końcu inaczej ogrodzenie przedstawia się na terenach na wsi,odmiennie w mieście.

Pages