Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwo

Ćwiczenia ppoż powinny być przeprowadzone w każdej firmie przez zespół profesjonalistów

 • Posted on: 27 December 2022
 • By: addmean
szkolenie z zasad ppoż w warszawie
Source: pixabay
Jeśli nareszcie udało Ci się sfinalizować marzenie o posiadaniu wielkiego zakładu przemysłowego to powinieneś być z siebie dumny. Jednak nie powinieneś zapomnieć o wielu ważnych sprawach, które będą gwarancją bezpiecznej roboty wszystkich zatrudnionych w Twoim zakładzie pracy. Przeczytaj ten materiał, a dowiesz się jakie wykłady winien przejść każdy pracobiorca, a także jakie dodatkoweoznakowania muszą znaleźć się w każdej pracy.

Osoby uwielbiające zwierzęta, bez dwóch zdań nie oprą się przed przygarnięciem chociaż jednego z nich do własnego mieszkania.

 • Posted on: 24 December 2022
 • By: addmean
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Zwykle w rzeczy samej pada na kundelki, ale pojawiających się pupilów w mieszkaniach, jest zdecydowanie więcej. Pamiętajmy o tym, że o takiego zwierzaka trzeba stosownie dbać, nie patrząc na który rodzaj wreszcie się zdecydujemy. Dosłownie każdy internetowy sklep zoologiczny jest w tej chwili idealnie wyposażony, dzięki czemu możemy odnaleźć w nim totalnie wszystko, czego potrzebujemy dla naszego pupila.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach firmy budowlane użytkują różnego typu materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć zarówno konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów oraz prywatnych osób pojawia się pytanie: czy obiekt magazynowy bądź garaż nieodzownie muszą być murowane?

Dlaczego praca w okularach w każdym przemyśle jest bardzo istotna dla wszelkich pracowników?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
przemysł
Author: ARCHIPELAG
Source: ARCHIPELAG
Okulary ochronne jest to konieczny element, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Są one konieczne zarówno przy przeprowadzaniu cięższych robót jak i takich lżejszych, kiedy w powietrzu wznosi się bardzo dużo brudu, odrzutów i pyłków.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, które gromadzi ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom mając poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy zabiegać o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu najlepszy poziom ochrony przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Czy zabezpieczenia przeciwpożarowe są potrzebne? W jaki sposób można uniknąć pożaru?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Strażacy w akcji
Source: www.pixabay.com
W dzisiejszych czasach, gdy kupujemy coraz więcej nowych akcesoriów, zagrożenie wystąpienia ognia jest niezwykle spore. Czasem starczy maleńka iskra, która spowoduje wielki ogień. Z tego powodu niezwykle ważne są odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe nie jedynie w miejscach publicznych, ale także w każdym mieszkaniach i innych budynkach.

Jak połączyć funkcjonalność z odpowiednią ochroną bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak bramy przesuwne Wrocław?

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Budując dom bądź jakikolwiek większy budynek, powinniśmy mieć na uwadze to, że pragnąc osiągnąć możliwie dobry finalny efekt, niezbędne jest to, aby wielorakie kryteria. Po pierwsze mowa o jego atrakcyjności wewnętrznej, która jest dość znacząca w kwestii biur. Im lepiej się one prezentują w środku, tym większe szanse są na to, że więcej osób będzie chciało udać się do środka. Innym istotnym kryterium jest bezpieczeństwo, a więc skuteczna jego ochrona przed wizytą osób niepożądanych. W rezultacie chcąc je zapewnić, a zarazem dać szansę na bezproblemowe przedostanie się zaproszonym przez nas osobom, warto zainteresować się takim produktem jak bramy przesuwne Wrocław.

Ekologiczne pojemniki na olej napędowy

 • Posted on: 27 September 2022
 • By: addmean
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Source: http://environmental.kingspan.pl/
Zbiorniki na paliwo to kapitalne rozwiązanie na rzecz osób, które sporo jeżdżą, dlatego że zwykle posiadają sporą pojemność, co umożliwia przebycie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania pojazdu na stacjach benzynowych.

Metody na organizację pieszej albo rowerowej wyprawy, której nasze pociechy nie zapomną do końca życia

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
jezdnia
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach znaczna większość osób postrzega ideę podróży jako obowiązkowy element wyprawy do wytęsknionego celu. Jest to tylko kilka godzin na pokładzie samolotu lub za kierownicą, jednak mało kto ma w pamięci iż sama droga może być celem oraz swego rodzaju niezapomnianą przygodą. Dlatego też wiele osób namawia nas do pozostawienia samochodu w garażu albo pod domem i udania się z dziećmi w podróż pieszą lub rowerową. No dobrze, ale jak dać sobie z tym radę, tak aby było ciekawie i całkowicie bezpiecznie?

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, które zajmują się montowaniem poszczególnych instalacji mają świadomość, iż muszą rzeczywiście znać się na swojej pracy wyjątkowo dobrze, bo od tego zależy nie jedynie prawidłowe funkcjonowanie konkretnej konstrukcji, lecz jeszcze poziom bezpieczeństwa osób z niej robiących użytek, jak i tych znajdujących się w jej sąsiedztwie. W związku z tym, skrupulatne wykonanie czynności montujących nazywane jest jako podstawa bezproblemowego działania całej konstrukcji.

Jakie warto mieć zabezpieczenia przeciwpożarowe? Co jest niezbędne jeśli wybuchnie pożar? O czym pamiętać?

 • Posted on: 14 June 2022
 • By: addmean
dom w płomieniach, pożar
Author: 111 Emergency
Nie ma w tym nic dziwnego, gdy dom kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa, lecz jednak czy faktycznie zawsze jesteśmy bezpieczni w naszym mieszkaniu? Do jednych z częściej spotykanych zagrożeń można zaliczyć pożary, które niestety mogą wybuchnąć w każdym domu, więc powinniśmy być przygotowani na każda ewentualność.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na polskim rynku opcje zabawek czy akcesoriów dla maluszków mogą przyprawić o zawrót głowy. Innowacyjny domek ogrodowy dla dzieci z długotrwałą gwarancją zalicza się do doskonałych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, głównie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

W jaki sposób właściwie zadbać o bezpieczeństwo własnego domu?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
okno
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
Najważniejszym zadaniem absolutnie każdego właściciela domu jednorodzinnego jest z pewnością zapewnienie swoim bliskim, lecz także tak jakby automatycznie własnej osobie, pełnego bezpieczeństwa. Nie jest to proste obecnie, bo wiadomo, iż na ludzi czyha dużo niebezpieczeństw.

Zastosowania, które przynosi automatyka przemysłowa wykorzystują okna oddymiające

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
okno
Author: Sustainable Economies Law Center
Source: http://www.flickr.com
Rozwijające się technologie są na obecną chwilę silnikiem napędzającym progres wielu branż i dziedzin życia. W każdym miejscu potrafimy zauważyć unowocześnienia, które wyraźnie poprawiają nawet najprostsze prace.

Pages