Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bezpieczeństwa

Profesjonalny serwis techniczny - do czego służy?

  • Posted on: 27 November 2019
  • By: addmean
Utrzymanie techniczne
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Specjalny serwis techniczny to ratunek dla wielu korporacji a także przedsiębiorców. Dobry serwis zajmuje się wieloma kwestiami, ale przede wszystkim specjalizuje się w eksploatacji technicznej a także zajmuje się wykończeniówką budowlaną i instalacyjną w rozmaitych punktach handlowych, np. centrach handlowych, lub halach przemysłowych. W takich miejscach chodzi raczej o różnego gatunku instalacje, między innymi wentylacyjne, tryskaczowe, ogólnobudowlane.

Zamierzasz urządzić jakąś większą imprezę? Żeby uprościć kontrolę dostępu, zamontuj bramki obrotowe

  • Posted on: 15 June 2019
  • By: addmean
bramki, bramki obrotowe
Author: Planka.nu STHLM
Source: http://www.flickr.com
Imprezy masowe cieszą się coraz większym wzięciem, ludzie ochoczo na nie uczęszczają, gdyż doskonale się na nich bawią. Podobne imprezy łączą się też ze znacznymi zyskami dla organizatorów, toteż urządzane bywają dosyć często. Należy jednak pamiętać, że organizacja tego typu wydarzeń łączy się z koniecznością dopełnienia pewnych warunków oraz zapewnienia zgromadzonym bezpieczeństwo. Odpowiedzialny jest za to właśnie organizator.