Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

beton

Branża budowlana – istotne temat - o czym musisz się dowiedzieć

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka widać, jak niesłychanie szybko rozwija się nasz aktualny świat we wszystkich możliwych płaszczyznach, jakie nam przyjdą na myśl. Starczy się rozejrzeć, aby wyraźnie się o tym przekonać. Każdy człowiek w mniejszym albo większym stopniu powinien interesować się tym, w jaki sposób zmienia się kształt obecnego świata. Wartościowy człowiek ma orientację w prawie wszystkich najważniejszych zagadnieniach, dzięki czemu może on ciekawie rozmawiać ze wszystkimi ludźmi.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca współcześnie wie, że pojazd – choć strategiczny w trakcie podróży – to nie wszystko. Szczególnie kluczowe jest także należyte miejsce, jakie chroni go przed złymi warunkami pogodowymi oraz postronnymi osobami, czyli znakomity garaż. Jednak czasem dokładne wybranie garażu nie jest prostym zadaniem ze względu na ich unikatową różnorodność.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup domu to jedna z poważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo żyjący nabywcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Kruszywa w przemyśle ogrodniczym i budownictwie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
budowa
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Spora część osób nie wyobraża sobie życia bez własnego domu. Nie są im obce nieustanne prace na posesji, dają z siebie wszystko by ich dom wyglądał jak najpiękniej. Wiedzą, że uroczy ogród, zadbany teren wokół domu to wizytówka każdego właściciela, a przemyślane rozwiązania łączą funkcjonalność i interesujący design.

Profesjonalne wylanie szalunków za pomocą płyt szalunkowych

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Deskowanie inaczej szalunek, bywa przejściową strukturę stworzoną przeważnie z drzewa względnie drewnianych płyt niskiej klasy drewna, jednak zdarza się również wykorzystywać fragmenty z metalu. Przez szalowanie wylewana zawiesina osiąga stosowny kontur i wylany beton nie przelewa się za obszar szalowania, a cała wylewka zachowuje odpowiedni zarys do momentu jej zastygnięcia.

Najlepszej trwałości ogrodzenia betonowe z Wrocławia utrzymują swobodę i bezpieczeństwo dla osób decydujących się na takie rozwiązanie.

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
ogrodzenia betonowe we Wrocławiu
Author: Tabal
Source: Tabal
Ogrodzenie powinno zapewniać odpowiednią ochronę. Jeżeli decydujemy się na ogrodzenie naszej posiadłości, to chcemy posiadać świadomość, że nikt się nie dostanie na jej teren bez naszej zgody. To właśnie powoduje, że ogrodzenia, które są nam proponowane przez przeróżne zakłady, stają się coraz mocniejsze, okazują się być w mocy przetrzymać duże obciążenie, a dodatkowo wykonane są z przeróżnego tworzywa, zatem świetnie dobierzemy je do wyglądu calutkiego otoczenia.

Które bramy ogrodzenia Warszawa może nam zaproponować?

 • Posted on: 10 May 2019
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Legi Polska
Source: Legi Polska
Musimy wiedzieć jak dobrze ogrodzić naszą posesję

Gdy mamy własną posiadłość, to chcemy się na niej czuć bezpiecznie, a co się z tym wiąże, chcemy mieć pewność, że nikt bez naszej wiedzy oraz zgody, nie będzie mógł wejść na nasz teren. Dlatego tak istotne będzie to, żeby pomyśleć, czym odgrodzić się od świata zewnętrznego, tak aby posiadać zapewnione odpowiednie bezpieczeństwo oraz prywatność, której nikt nam nie będzie zakłócać.

Ogrodzenia panelowe mamy możliwość błyskawicznie zamontować

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
ogrodzenie ogrodu
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Czy powiemy jak właściwie spisują się ogrodzenia panelowe?. Jeżeli ktoś pragnie postawić ogrodzenie, przeważnie chce robić to jak najszybciej, przez co będzie mógł się czuć bezpieczniej, wiedząc że konkretna rzecz jest bezpieczna i nie ma już do niej tak łatwego dostępu.

Jaki rodzaj tworzywa wskazane jest zastosować przy budowie hali?

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
Konstrukcja stalowa
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że budownictwo jest jedną ze sfer z naszego życia, z jaką spotykamy się każdego dnia. Każdy z nas bowiem musi posiadać swoje mieszkanie, ale również siedzibę zakładu pracy. Budynki są w pewnym sensie obowiązkowym elementem, bez którego nie jesteśmy się w stanie obyć. W tym miejscu trzeba odnotować fakt, że w szerokim zakresie rozumiana technologia budowlana na przełomie ostatnich lat niezmiernie dostrzegalnie posunęła się do przodu.

Maszyny do zagęszczania gruntu

 • Posted on: 3 April 2019
 • By: addmean
spoiwa stabilizacyjne
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Najłatwiejszym oraz równocześnie najtańszym sposobem utwardzania gruntów jest ich maszynowe zagęszczanie.


W czasie gęstnienia cząsteczki szkieletu gruntowego przybliżają się do siebie, co w konsekwencji powoduje, że pewna liczba wody i powietrza jest usuwana z malejącej objętości porów.

Mnogość zastosowań różnego typu kruszyw w polskich warunkach

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
wydobycie kruszywa drogowego
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Mnogość zastosowań różnego typu kruszywa jest naprawdę spora, tak że przeciętny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy, jak wiele razy w ciągu dnia ma je pod ręką i jaka ilość komponentów jest z kruszyw wykonana. Kruszywa naturalne są w naturze i można je pozyskać do różnych celów, uprzednio poddając je działaniu temperatury. Kruszywa naturalne uzyskuje się też poprzez wydobywanie ich z wykopania piasku albo żwiru z dna rzeki. Materiał sztuczny za to powstaje przez zastosowanie określonych działań przemysłowych, także z odpadów.

Rozwój branży kruszyw hutniczych i drogowych w krajowych firmach. Typy kruszyw

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
kopalnia kruszyw
Author: Lock the Gate Alliance
Source: http://www.flickr.com
Materiały przeznaczone dla budownictwa drogowego, przede wszystkim dolomitowe i wapienne, to materiały, jakie budują krajowe i zagraniczne drogi, bowiem we wszystkich krajach globu, jako kruszywa do betonu popularnie używa się kruszyw mineralnych o różnych wielkościach i kształtach kruszyw. W naszym kraju rozwój branży kruszyw na szeroką skalę nastąpił w ostatnich latach XX wieku.

Jakie są rodzaje ogrodzeń i bram używane dziś w tradycyjnym jednorodzinnym budownictwie

 • Posted on: 1 February 2019
 • By: addmean
bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Po wybudowaniu swojego wymarzonego domu powinno się pomyśleć o ogrodzeniu, w naszym kraju jest to obyczaj z wielu powodów powszechnie praktykowany. Dobrze dobrane i zrobione ogrodzenie nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo i odgrodzi od wścibskich sąsiadów, ale również będzie stanowić element ozdobny. Ogrodzenie w naszych czasach spełnia również inne funkcje, takie jak ochrona przed hałasem, powinno być więc odpowiednio trwałe i solidnie wykonane, ale także zwyczajnie ładne.

Pages