Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

bank

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo bardzo chętnie stosuje zewnętrzne oświetlenie. Może ono nie tylko dodawać wdzięku nowo postawionej budowli, ale także spełniać dużo funkcji użytkowych. Nic zatem dziwnego, iż różnego rodzaju lampki i pozostałe, bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe są znacznie chętniej preferowane nie tylko przez właścicieli przedmiotów publicznych, ale również i normalnych domów jednorodzinnych.

Innowacyjne propozycje towarów finansowych na rynku - konto własne Alior Sync

 • Posted on: 20 August 2021
 • By: addmean
konto bankowe
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Konto Osobiste Alior Sync to bezsprzecznie jeden z lepszych produktów finansowych, jaki pojawił się minionymi czasy na rynku. Usługi banku Alior Sync są dzisiaj coraz chętniej wybierane przez wiele osób, albowiem korzystanie z Konta Osobistego Alior Sync niesie za sobą sporo intrygujących korzyści.

Kredyt scalający gwarantujący mniejszą ratę

 • Posted on: 1 August 2021
 • By: addmean
fragment karty kredytowej
Author: Ed Ivanushkin
Source: http://www.flickr.com
Polacy uwielbiają brać pożyczki. Niektórzy biorą pożyczki nie posiadając pewności co do ich spłaty. Połączenie zobowiązań stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Kredyt konsolidacyjny opiera się na połączeniu różnych długów, które posiadamy, nawet, kiedy są one zaciągnięte w odmiennych jednostkach.

Organizacja i panujące w niej zależności. Spójrz na to co koniecznie warto wiedzieć!

 • Posted on: 2 June 2021
 • By: addmean
faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, albo przedsiębiorstwo ma swą strukturę. Nie we wszystkich organizacjach jest ona taka sama. Bo dużo zależy od wielości stanowisk i od tego jak dużo osób zatrudniliśmy w firmie. Z tego powodu struktura organizacyjna powinna być dobrana do konkretnej organizacji.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 25 May 2021
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to z pewnością marzenie niesłychanie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, wobec tego tez pragniemy uczynić wszystkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę rzecz jasna jest niezmiernie sporo, niemniej natomiast ostateczna decyzja często zależy od naszych możliwości finansowych.

Z nami znajdziesz naprawdę niezłe konto w banku

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
Karty kredytowe i windykacja długów
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas ma dzisiaj otworzone rachunki w jakimś banku. Kiedy zarabiasz pieniądze, wtedy na pewno powinieneś pomyśleć o wyborze takiego banku, któremu zaufasz i któremu będziesz mógł bez obaw powierzyć własne pieniądze. Jeżeli dopiero zakładasz konto w banku albo po prostu chcesz zmienić swój bank, wówczas kategorycznie powinieneś nieźle przemyśleć tę sprawę – dzisiaj na rynku jest obecnych wiele banków, a praktycznie każdy z nich proponuje swoim klientom różne warunki.

Jak zorganizować wycenę naszej własności?

 • Posted on: 2 May 2021
 • By: addmean
wycena działki warszawa
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Jeśli będziemy właścicielem nieruchomości i zechcemy ją sprzedać lub też w przypadku planowania kupna danej nieruchomości, musimy bardzo często wypełnić wiele czynności, które z jednej strony są od nas wymagane między innymi przez bank, a z drugiej strony zapewniają nam komfort, że przeprowadzimy korzystną transakcję.

Program mieszkania dla młodych – sprawdź, jakie wymogi są konieczne do zrealizowania

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
Każde młode małżeństwo pragnie zamieszkać na swoim. Mieszkanie z rodziną może być przyjemne i korzystne dla każdej ze stron, jednakże nie ma to jak własny kąt, w jakim mamy poczucie swobody. Możemy cieszyć się drugą osobą, samemu organizować życie i nie przeszkadzać sobie. By urzeczywistniać te marzenia, można mieć na uwadze program mieszkania dla młodych, pod warunkiem, że dostosujemy się do wyznaczonych wymogów.

Różnorodne usługi kancelarii prawniczych – wsparcia w jakim zakresie powinniśmy szukać w kancelarii patentowej ? Gdzie udać się, jak szukamy mediatora

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
mediacje gospodarcze
Source: www.morguefile.com
Chociaż szczególnie popularnymi kancelariami prawniczymi będą te, które zajmują się przede wszystkim kwestiami rodzinnymi, to jednak nie brak także zupełnie innych świadczeń prawniczych na rynku.


Pomimo tego, że sprawy rozwodowe lub spadkowe są często najbardziej zajmujące i istnieje na tą pomoc prawniczą priorytetowe zapotrzebowanie, to jednakże specjaliści z typu prawa gospodarczego również będą niezwykle istotni.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dobiegający końca rok był miły dla wszystkich, którzy nabywali nieruchomości. Według opinii analityków, nowy 2013 rok będzie nawet bardziej opłacalny. Ceny mieszkań mają ciągle maleć jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną przeszkodą w zdobyciu lokum może być fakt, że nad Wisłę zbliża się niestety dekoniunktura. A to wydarzenie zaś spowoduje, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.

Posiadanie własnego mieszkania to aktualnie sen wielu młodych osób

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
Osiedle domków jednorodzinnych
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba osoby, która nie rozmyślałaby o tym, jak się wyrwać od rodziców, jak otrzymać własne mieszkanie, tak aby nie należy było płacić za wynajem kolejnym osobom. Na szczęście teraz możemy skorzystać z wielu interesujących ofert, które mają spowodować, iż młodzi ludzie w końcu będą mieli możliwość się przenieść do własnych domów, gdzie nikt im nie będzie narzucał jak mają żyć, jak powinni coś robić, lub jak powinny wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszystkie oszczędności jakie włożą w konkretne mieszkanie, będą dla nich też na przyszłość.

Wynajem mieszkania w wielkim mieście przed jego kupieniem

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
tworzywa
Author: InplusPR
Source: InplusPR
Zamieszkanie na „własnym” w dużym mieście łączy się z wieloma kłopotami, których na wstępie nie sposób dojrzeć. W rezultacie coraz większa ilość potencjalnych odbiorców poszukuje opcji, które umożliwią im „przetestowanie” mieszkania zanim podejmą finalną decyzję.

Zakupienie mieszkania od dewelopera

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
blok
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
Każdy śni o posiadaniu prywatnego gniazdka, bądź mieszkania. Prywatne lokum zapewnia pewność i poczucie bezpieczeństwa. Przed kupnem mieszkania należy zwrócić uwagę na szereg elementów, jakie to będą miały kluczowy wpływ na to aby nasze mieszkanie było dla nas przydatne. Przede wszystkim musimy się zdecydować czego wyczekujemy od prywatnego mieszkania Bielany Warszawa.

Pages