Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Auto

W jaki sposób wybrać stosowny projekt budynku?

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Tristan Nitot
Source: http://www.flickr.com
W przypadku większych familii, świetnym podejściem jest budynek wielopokoleniowy, jaki można podzielić na 2 mieszkanka o dużym stopniu Autonomii.


Seniorzy mogą zamieszkiwać na dole, w czasie kiedy dorosłe dzieci ze swoimi pociechami bez kłopotu znajdą swe miejsce na górze.

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W niegdysiejszych czasach obywatele mieli spore kłopoty aby zrobić zakupy z rzeczami codziennego użytku. W sklepach brakowało kluczowych artykułów nie wspominając już o produktach uznawanych za luksusowe. W obecnych czasach o wiele prościej jest zrobić nawet codzienne zakupy przez wzgląd na sporą dostępność do samych sklepów jak i towarów, które się w nich mieszczą.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 19 May 2019
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody stojące na wolnym powietrzu znacznie szybciej będą się niszczyć niż te w garażach. Padający deszcz, pył, słońce i ptasie odchody powodują, że lakier staje się coraz bardziej matowy. Bardzo dobrym sposobem na uchronienie się przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Dlaczego warto jest zainteresować się takim miejscem jak Mazańcowice?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
lustro
Author: Suguru Yamamoto
Source: http://www.flickr.com
Czyż nie marzy Ci się wypoczynek od zbyt dużego rytmu funkcjonowania w znacznym miasteczku, w którym być może zamieszkujesz? Jeżeli tak, to co powiedziałabyś na wypoczynek na spokojnej wsi? W miejscu, gdzie znajdziesz nie wyłącznie pożądaną ciszę, lecz też bardzo miłą aurę?

Możemy wykorzystać garaże metalowe

 • Posted on: 20 February 2019
 • By: addmean
Brama garażowa uchylna
Author: tachyondecay
Source: http://www.flickr.com/photos/tachyondecay/2068146974/
Jeśli mamy swoją posiadłość, a do tego jeszcze posiadamy pojazd, to pragniemy, by był on właściwie chroniony przed działaniem czynników atmosferycznych. Dlatego właśnie dla niektórych osób świetnym rozwiązaniem jest budowa garażu murowanego, dzięki któremu mamy szansę schować nasz wóz przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Jeżeli niedawno zostałeś właścicielem nowego samochodu, bądź chciałbyś lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo - warto zapoznać się obszerną ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych na pojazdy komunikacyjne.

 • Posted on: 14 February 2019
 • By: addmean
żółte auto
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Mechanizacja stała się domeną współczesnego stylu bycia. Żaden dorosły mieszkaniec Naszego kraju nie wyobraża sobie życia bez samochodu, ponieważ bywa to podstawowa konieczność wszelkiej, normalnej familii. Z zagranicy napływają do Naszej ojczyzny nowoczesne modele, udogodnienia, metody na dbałość o pojazd. Razem z wzrastaniem ilości aut w Polsce startuje aktywność wiele agencji ubezpieczeniowych, bowiem podstawowe zabezpieczenie samochodu jest obowiązkiem prawnym każdego kierowcy.

Auto – z jakiego względu warto je garażować? Nie oszczędzaj na swoim samochodzie – troska o niego opłaci ci się!

 • Posted on: 22 January 2019
 • By: addmean
Garaż
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
Nareszcie udało ci się spełnić jedno z marzeń – kupiłeś sobie auto. I to nie byle jakie, ale to, które upatrzyłeś sobie już dawno temu. Na pewno jesteś tym faktem zachwycony i nie możesz doczekać się jazdy. Jednakże pamiętaj, że aby twój pojazd jak najdłużej odpowiednio ci służył, powinieneś mieć do niego odpowiednie podejście, mianowicie powinieneś bardzo się troszczyć o swoje auto - kontrolować jego stan, pilnować regularnych przeglądów i natychmiast naprawiać każdą, nawet niegroźną awarię, która się przydarzy.