Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Auto

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W dawniejszych czasach jednostki mieli bardzo duże trudności żeby wykonać zakupy z towarami codziennego użytku. W marketach brakowało kluczowych towarów nie wspominając już o artykułach uważanych za luksusowe. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wykonać nawet codzienne zakupy ze względu na dużą osiągalność samych sklepów jak i towarów, które się w nich znajdują.

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody stojące na wolnym powietrzu dużo szybciej będą się niszczyć niż garażowane. Padający deszcz, słońce, kurz i ptasie odchody sprawiają, że lakier staje się coraz bardziej matowy. Świetnym sposobem na ochronę przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Dlaczego warto jest zainteresować się takim miejscem jak Mazańcowice?

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
lustro
Author: Suguru Yamamoto
Source: http://www.flickr.com
Czy nie marzy Ci się odpoczynek od zbyt znacznego rozpędu istnienia w znacznym mieście, w którym może mieszkasz? Jeżeli tak, to co powiedziałabyś na odpoczynek na swojskiej wiosce? W miejscu, gdzie wyszukasz nie tylko wytęsknioną ciszę, lecz też bardzo przyjemną atmosferę?

Jeżeli niedawno zostałeś właścicielem nowego samochodu, bądź chciałbyś lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo - warto zapoznać się obszerną ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych na pojazdy komunikacyjne.

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
żółte auto
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Dyscyplina mechanizacji została dominantą współczesnego stylu bycia. Żaden dorosły obywatel Polski nie wyobraziłby sobie egzystencji bez pojazdu, gdyż bywa to standardowa potrzeba każdej, zwyczajnej familii. Z zagranicy przypływają do Naszej ojczyzny nowoczesne egzemplarze, możliwości, metody na dbałość o pojazd. Wraz z wzrastaniem ilości aut w kraju rozpoczyna aktywność wiele firm ubezpieczeniowych, ponieważ najniższe ubezpieczenie samochodu jest obowiązkiem formalnym każdego kierowcy.

Możemy wykorzystać garaże metalowe

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
Brama garażowa uchylna
Author: tachyondecay
Source: http://www.flickr.com/photos/tachyondecay/2068146974/
Gdy posiadamy własną posiadłość, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to pragniemy, żeby był on odpowiednio ochraniany przed działaniem warunków zewnętrznych. Przez to właśnie dla wielu ludzi świetnym rozwiązaniem jest budowa garażu murowanego, dzięki któremu mamy szansę schować nasz wóz przed działaniem warunków zewnętrznych.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 27 September 2020
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju technologii. Obecnie prawie nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez takich przedmiotów jak pojazd, smartfon czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, które posiadali jedynie najbogatsi ludzie.

W jaki sposób wybrać stosowny projekt budynku?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Tristan Nitot
Source: http://www.flickr.com
W przypadku dużych familii, świetnym rozwiązaniem jest budynek wielopokoleniowy, który możesz podzielić na 2 mieszkanka o dużym stopniu Autonomii.


Seniorzy mogą mieszkać na dole, podczas gdy dorosłe dzieci ze swymi pociechami bez kłopotu znajdą swe miejsce na piętrze.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

Auto – z jakiego względu warto je garażować? Nie oszczędzaj na swoim samochodzie – troska o niego opłaci ci się!

 • Posted on: 22 January 2019
 • By: addmean
Garaż
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
Nareszcie udało ci się spełnić jedno z marzeń – kupiłeś sobie auto. I to nie byle jakie, ale to, które upatrzyłeś sobie już dawno temu. Na pewno jesteś tym faktem zachwycony i nie możesz doczekać się jazdy. Jednakże pamiętaj, że aby twój pojazd jak najdłużej odpowiednio ci służył, powinieneś mieć do niego odpowiednie podejście, mianowicie powinieneś bardzo się troszczyć o swoje auto - kontrolować jego stan, pilnować regularnych przeglądów i natychmiast naprawiać każdą, nawet niegroźną awarię, która się przydarzy.