Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

atrakcja

Granit: bardzo popularny teraz kamień naturalny

  • Posted on: 19 November 2019
  • By: addmean
granit
Author: Jesse Wagstaff
Source: http://www.flickr.com
Efektowny oraz trwały granit od bardzo dawna cieszy się ogromną popularnością. stosowany będzie nie tylko niejako materiał w przemyśle budowlanym, lecz także jako element do dekoracji. Kamień naturalny jak wiadomo jest stosowany przez człowieka od tysięcy lat. Również dzisiaj niezwykle często sięgamy po kamień naturalny wykorzystując go między innymi do celów dekoracyjnych. Wśród surowców naturalnych wielką popularnością wyróżnia się granit. Wykorzystywany powszechnie granit jest kwaśną skałą magmowo-głębinową.

Coś, co przyda się w każdym ogrodzie

  • Posted on: 19 May 2019
  • By: addmean
piękny ogródek
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Gdy aranżujemy przestrzeń w swoim ogrodzie nie pamiętamy o rzeczach, które są wielofunkcyjne. A dobrze byłoby pomyśleć o tym, że jest sporo rzeczy, które są w stanie spełniać różne funkcje. Oczywistością jest, że gdy w ogródku jest mało rzeczy, to dochodzi do tego, że odwrócone wiadro jest idealnym krzesłem. Bo jasne jest, że potrzeba matką wynalazku. Pomyśleli o tym też producenci różnego rodzaju rzeczy do ogrodu i warto o tym nie zapominać.

Escaperoom - niezwykła rozrywka a także doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

  • Posted on: 6 January 2019
  • By: addmean
inntegracja w zespole
Author: QuestRooms
Source: http://questrooms.pl/
Jednym z ważniejszych aspektów, jaki pomoże zgrać ze sobą zespół ludzi jest właściwa integracja wszystkich jego członków. Metod na zespolenie drużyny jest naprawdę sporo, natomiast jednym z bardziej efektywnych jest zaangażowanie wszystkich członków zespołu w ciekawą oraz wymagającą zabawę.