Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

atrakcja

Granit: bardzo popularny teraz kamień naturalny

  • Posted on: 2 July 2020
  • By: addmean
granit
Author: Jesse Wagstaff
Source: http://www.flickr.com
Elegancki oraz trwały granit od bardzo dawna cieszy się znaczną popularnością. stosowany jest nie tylko jako surowiec w budownictwie, ale także jako element ozdobny. Kamień naturalny jest wykorzystywany przez człowieka od tysięcy lat. Również w tych czasach bardzo często można sięgnąć po kamień naturalny wykorzystując go chociażby do celów dekoracyjnych. Wśród kamieni naturalnych ogromną popularnością cieszy się granit. Wykorzystywany powszechnie granit to kwaśna skała magmowo-głębinowa.

Escaperoom - niezwykła rozrywka a także doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

  • Posted on: 21 May 2020
  • By: addmean
inntegracja w zespole
Author: QuestRooms
Source: http://questrooms.pl/
Jednym z ważniejszych aspektów, jaki pomoże zgrać ze sobą zespół osób jest odpowiednia integracja całości jego członków. Metod na zjednoczenie drużyny jest wiele, natomiast jednym z bardziej efektywnych jest zaangażowanie wszystkich członków zespołu w ciekawą i wymagającą grę.

Coś, co przyda się w każdym ogrodzie

  • Posted on: 19 May 2019
  • By: addmean
piękny ogródek
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Gdy aranżujemy przestrzeń w swoim ogrodzie nie pamiętamy o rzeczach, które są wielofunkcyjne. A dobrze byłoby pomyśleć o tym, że jest sporo rzeczy, które są w stanie spełniać różne funkcje. Oczywistością jest, że gdy w ogródku jest mało rzeczy, to dochodzi do tego, że odwrócone wiadro jest idealnym krzesłem. Bo jasne jest, że potrzeba matką wynalazku. Pomyśleli o tym też producenci różnego rodzaju rzeczy do ogrodu i warto o tym nie zapominać.