Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

architekt

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 1 December 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas wie, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy stylowy salon, wygodną kuchnię z potrzebnymi urządzeniami lub uroczy pokój dziecięcy, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie każdy ma odpowiednie umiejętności i umie wybierać barwy, materiały lub wykorzystać przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Bardzo dużo osób marzy o swoim osobistym kącie. Aczkolwiek tak samo dużo osób twierdzi, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo tylko w sumie dzięki nim spora liczba osób jest w stanie wybudować swój własny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na wymarzone cztery kąty.

Dziś kilka zdań o schodach i ogrodzeniach.

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
schody
Author: Classen
Source: RuckZuck
Dawnymi czasy, parki, zameczki, posiadłości szlachty oraz budynki reprezentacyjne były obwiedzione metalowymi płotami wytworzonymi samodzielnie przez kowala. Wyróżniały się one swoim unikatowym wzorem, który nierzadko wywoływał całą paletę emocji. Na oczarowaniu zaczynając, na zazdrości kończąc. Nic w tym zadziwiającego, z czasem wszakże kowalstwo stało się dziedziną sztuki,
a kunsztowne dzieła fachowców przyozdabiały masę posesji.

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Mamy szansę sami urządzić własne mieszkanie

Czasem dzieje się tak, że ktoś bierze się za wykańczanie własnego domu i robi to naprawdę wspaniale, gdyż ma szansę się pochwalić świetną wizją artystyczną oraz niesamowitym wyczuciem stylu. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc profesjonalistów, a co więcej efekt całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnorakich magazynach.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Budowanie swojego domu to bez wątpliwości ogromne przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okaże się, że musisz znać się właściwie na wszystkim - to przecież Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeżeli przed Tobą właśnie takie duże wyzwanie, a Ty jeszcze nie wiesz w ogóle, od czego musisz rozpocząć, nasz tekst z pewnością jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

W jaki sposób wyselekcjonować osprzęt elektroniczny?

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta handlowa włączników jest niezwykle dostatnia, dzięki czemu bez trudności możemy wybrać takie, które będą pasowały do stylu wnętrza, w którym pragniemy je zamontować.


Również kształty wyłączników są ogromnie zróżnicowane – od nieskomplikowanych, wprost ascetycznych w formie, do strojnych jak też fantazyjnych.

Jakie informacje ukazane są na jakimkolwiek projekcie domu i kiedy jest on tańszy?

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa S.A.
Source: Stolbud Włoszczowa S.A.
Jeżeli zamierzasz w przyszłości wybudowanie własnego domu to wiesz, że powinieneś skorzystać np. z usług biura architektonicznego. Jego pomoc jest konieczna m.in. wtedy, kiedy nawet Ty nie wiesz jeszcze w jaki sposób Twój przyszły dom ma wyglądać.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest stosowny dla twojej rodziny, konweniuje do warunków działki? Jaki budynek ostatecznie dobrać? Podpowiadamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.

Jaki domek byłby doskonałym lokum dla rodziny z dwójką albo trójką dzieci

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
projekt domu
Pomimo tego że wybudowanie nowego domu jest bardzo drogim przedsięwzięciem, to jednakże część obywateli decyduje się na poniesienie wspomnianych kosztów. Rzecz jasna nie każdy może zarobić na nowy dom, ale dzięki kredytom jest o wiele łatwiej. Zanim niedoszli posiadacze wybiorą projekt, muszą znaleźć ładnie położoną działkę.

Co może dla zrobić dla nas projektant mieszkań

 • Posted on: 20 March 2019
 • By: addmean
architekt wnętrz
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Projektant wnętrz trudni się urządzaniem wnętrz. Częstokroć frapujemy się, czy warto korzystać z porad projektanta mieszkań?


Pamiętaj, iż architekt wnętrz jest w stanie z mieszkaniem zrobić prawie wszystko, projekty wnętrz uwzględniają roboty od wyburzenia murów, przez opracowanie mebli na indywidualne zamówienie, po wybór tkanin oraz kolorów.

Pages