Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

architekt

Pokrycie dachowe a także piwnica- najważniejsze cześci podczas budowania domu

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
Budowa domu
Każdy kto brał udział w budowie domu z pewnością wie, jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Istnieje kilka najbardziej istotnych elementów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę w trakcie projektowania, by potem nasz dom był piękny, ale również solidny. Jeżeli zamierzamy zbudować swój dom, należy poszukać odpowiedniego architekta.

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogrodach.

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada większy ogródek powinien pomyśleć, w jaki sposób dbać o doskonałe wystylizowanie dokładnie w przestrzeni większych ogródków. Można między innymi decydować się na to, aby wyznaczyć ją tylko pod uprawianie owoców lub roślin, jednak nad wyraz dobrym sposobem będzie także wykorzystanie terenu ogródka dla celów rekreacyjnych.

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas zdaje sobie sprawę, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy gustowny salon, wygodną kuchnię z wymaganymi sprzętami czy przeuroczy pokoik dla dziecka, w którym już niebawem będzie mieszkać nasza pociecha. Jednakże nie wszyscy mają właściwe umiejętności i umie dobierać kolory, tworzywa lub zagospodarować przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Co może dla zrobić dla nas projektant mieszkań

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
architekt wnętrz
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Projektant pomieszczeń zajmuje się urządzaniem mieszkań. Częstokroć zastanawiamy się, czy opłaca się korzystać z porad architekta pomieszczeń?


Pamiętaj, że architekt wnętrz jest w stanie z mieszkaniem zrobić prawie wszystko, projekty wnętrz uwzględniają prace od wyburzenia ścian, przez opracowanie mebli na indywidualne zamówienie, do wyboru kolorów i tkanin.

Jak projektować rustykalny dom?

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
sprzęt budowlany
Author: E-lotari.pl
Source: E-lotari.pl
Obecnie niezmiernie wiele biur i pracowni projektowych ma w własnej ofercie projekty mieszkań drewnianych, mieszkań z bali czy pozostałych nawiązujących własnym wygląd do budownictwa ludowego. Często projekty gotowe uwzględniają w swych ramach pomysły konstrukcyjne spójne ze stylem rustykalnym.

Dziś kilka zdań o schodach i ogrodzeniach.

 • Posted on: 31 May 2020
 • By: addmean
schody
Author: Classen
Source: RuckZuck
Kilka wieków wstecz, ogrody, pałace, posesje magnatów oraz budowle reprezentacyjne były otoczone metalowymi płotami wyprodukowanymi samodzielnie przez kowala. Wyróżniały się one swym niepowtarzalnym wzorem, który nierzadko powodował całą paletę emocji. Na podziwie zaczynając, na zazdrości kończąc. Nic w tym zadziwiającego, z czasem wszakże kowalstwo stało się dziedziną sztuki,
a kunsztowne dzieła mistrzów ożywiały mnóstwo posesji.

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 22 March 2020
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Czasem ludzie mają świetną wizję artystyczną

Czasem dzieje się tak, że ktoś zabiera się za urządzanie własnego domu oraz zrobi to na pewno świetnie, ponieważ może się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną i niesamowitym wyczuciem smaku. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się zetknąć w różnych katalogach.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Mnóstwo osób śni o swoim prywatnym kącie. Aczkolwiek tak samo wiele osób stwierdza, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo wyłącznie w sumie dzięki nim większość osób jest w stanie wybudować swój prywatny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na upragnione cztery kąty.

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Budowanie swojego domu to bez wątpliwości ogromne przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okaże się, że musisz znać się właściwie na wszystkim - to przecież Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeżeli przed Tobą właśnie takie duże wyzwanie, a Ty jeszcze nie wiesz w ogóle, od czego musisz rozpocząć, nasz tekst z pewnością jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

W jaki sposób wyselekcjonować osprzęt elektroniczny?

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta handlowa włączników jest niezwykle dostatnia, dzięki czemu bez trudności możemy wybrać takie, które będą pasowały do stylu wnętrza, w którym pragniemy je zamontować.


Również kształty wyłączników są ogromnie zróżnicowane – od nieskomplikowanych, wprost ascetycznych w formie, do strojnych jak też fantazyjnych.

Jakie informacje ukazane są na jakimkolwiek projekcie domu i kiedy jest on tańszy?

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa S.A.
Source: Stolbud Włoszczowa S.A.
Jeżeli zamierzasz w przyszłości wybudowanie własnego domu to wiesz, że powinieneś skorzystać np. z usług biura architektonicznego. Jego pomoc jest konieczna m.in. wtedy, kiedy nawet Ty nie wiesz jeszcze w jaki sposób Twój przyszły dom ma wyglądać.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest stosowny dla twojej rodziny, konweniuje do warunków działki? Jaki budynek ostatecznie dobrać? Podpowiadamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.

Pages