Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

aranżacje

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

  • Posted on: 24 June 2019
  • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowomodnych, urządzonych z gustem i prawdziwą klasą. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki niezwykle rozwiniętym technologiom wolno dopasować je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Podczas organizowania mieszkania należy skierować dużą uwagę na dobór oświetlenia

  • Posted on: 29 April 2019
  • By: addmean
lampka
Source: pixabay.com
Dla większości teraźniejszych ludzi wygląd miejsc, w których mieszkają jest niezwykle ważny. Rzecz jasna w największym stopniu dotyczy to domów czy mieszkań, w których spędzamy zdecydowaną część naszego życia. Ładna aranżacja istotnie ingeruje na to, jak czujemy się w naszym domu i czy chcemy spędzać w nim czas z bliskimi. Aranżując poszczególne pomieszczenia zwracamy nacisk na mnóstwo rzeczy, które nadają ciekawego charakteru. Dobrze jest o tym pamiętać i starać się komponować spójne aranżacje, które oddają nasz temperament oraz poczucie stylu.

Skąd brać inspirację jeśli chodzi o wystrój wnętrz? Sprawdź wiele pomysłów w internecie

  • Posted on: 14 April 2019
  • By: addmean
wystrój wnętrz
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Nie wiesz w jaki sposób urządzić mieszkanie lub zmienić całkiem jego wystrój? Nie jesteś dobry w doborze kolorów albo łączeniu stylów. A może zwyczajnie brak ci weny, jaka natchnie cię do działania. Nie ma co się martwić, jest na to kilka rad, które pomogą ci przejść przez te wszystkie zmiany. Wystarczy troszkę chęci i wolnego czasu, aby wszystkim dobrze się zająć.

Kupując indywidualne elementy zaopatrzenia domu największa uwagę trzeba zwracać na ich jakość

  • Posted on: 6 April 2019
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie własnego domu na peryferiach miasta. Jesteśmy wyczerpani wielkomiejskim życiem wśród gwaru pędzących samochodów i wolny czas po pracy wolimy spędzić w dużo przyjemniejszy sposób. Dlatego tworzy się coraz więcej blokowisk domków jednorodzinnych rzecz jasna w miasteczkach sąsiadujących z jakimś miastem centralnym. Sam proces budowy domu jest czasochłonny a także trudny, jednakowoż jeżeli się dobrze do niego przygotujemy wszystkie roboty pójdą nadzwyczaj sprawnie. Naszym zadaniem będzie w szczególności zakupienie koniecznych w wyposażeniu elementów, a niekiedy urządzeń.