Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

aranżacja

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, pomimo naszych dużych starań, stale wydaje się, iż czegoś brakuje. Czym możemy uzupełnić aranżację, aby rezultat był znacznie lepszy?

W wystroju wnętrz nadzwyczaj modne są szklane elementy - drzwi

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
salon
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W obecnych czasach każdy zwraca szczególną atencję na wystrój własnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędza się dzień z familią, wobec tego nie zdumiewa fakt, że dla wielu do tego stopnia istotne jest, aby utworzyć przyjemną aurę.

Czy można sobie w jakiś sposób ułatwić dekorowanie wnętrz? Czy musimy sami zawsze zajmować się tą kwestią?

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: Andrea Tornabene
Source: http://www.flickr.com
Zbudowanie własnego domu to dopiero wstęp do długiego procesu urządzania go. Niektórzynie mogą się doczekać tego momentu jak będą mogli zabrać się za aranżowanie przestrzeni. Inni z kolei z przerażeniem myślą o tym jak dużo decyzji jeszcze trzeba podjąć nim osiągnięty będzie efekt końcowy. Jakkolwiek podchodzilibyśmy do tego tematu jest to rzecz, przez jaką musimy przejść. Czy natomiast można w jakiś sposób ułatwić sobie to zadanie?

Aranżacja miejsca w pobliżu nowego budynku

 • Posted on: 21 July 2019
 • By: addmean
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®
Zagospodarowanie miejsca w pobliżu domu, to co do zasady finalny moment wyczerpujących robót, po długiej drodze przez proces budowy i wprowadzeniu się. Wspaniały trawnik wokół domu ma za zadanie nie tylko zachwycać, ale też być praktyczny i łatwy przy pielęgnacji.

Urządzone mieszkania, które opłaca się kupić, o ile nie chcemy marnować czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy projektantom.

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
mieszkania w trzebnicy
Source: psgdeweloper.pl
Wielu klientów biur nieruchomości zdecydowanych jest w tym momencie na to, żeby kupować urządzone już mieszkania. Opłaca się je kupić, jeżeli nie chcemy tracić czasu na zaaranżowanie wnętrz, a zaufamy deweloperom. Mieszkanie w stanie surowym najczęściej wybiorą osoby, które interesują się designem i które będą mieć dosyć spersonalizowany plan na to, jak powinno wyglądać mieszkanie, jakie będzie do nich należeć.

Podłoga jesionowa - niewątpliwie pierwszoplanowy bohater Twojego wnętrza, który zapewni mu niepowtarzalny charakter

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
odpady
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Aranżując wnętrze należy pamiętać, iż podłoga nie jest wyłącznie powierzchnią użytkową, ale również nader ważnym „składnikiem” każdego pomieszczenia.


W dzisiejszych czasach niesłabnącą popularnością wśród konsumentów cieszy się jesion.

Kupno elementów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje zaaranżować dom w stylu minimalistycznym.

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
ścianki szklane
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Każdy styl posiada pewne główne cechy, wskazujące na to, w jaki sposób trzeba zaaranżować konkretne pomieszczenia. W związku z tym również zakup akcesoriów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje urządzić dom w stylu minimalistycznym zdeterminowany pozostaje tym, co wchodzi w obręb takiego trendu. Tym samym, nie ma ryzyka, że dobierze się to, co w pewien sposób nie byłoby dopasowane do ogólnie rozplanowanej całości.

W jaki sposób ozdobić taras? Unikalne akcesoria, za sprawą których przeminiemy balkon w magiczny zakątek.

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Markizy
Source: flickr.com
Dla osób zamieszkujących bloki sporym wybawieniem są balkony, dzięki którym możemy zagwarantować sobie wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie zwykłe balkony przeszły niewielką metamorfozę, za sprawą czego możemy je teraz urządzać w bardzo niestandardowy sposób. Na obecnym rynku dostępne są różnego rodzaju akcesoria balkonowe, dzięki którym możemy cieszyć się niesamowitą aranżacją a także komfortowym wypoczynkiem.

Wybrane różnego typu oświetlenia

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kryształowy żyrandol
Author: anokarina
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie i jego planowanie to jeden z najistotniejszych części wystroju jakiegokolwiek wnętrza. Światło nadaje pomieszczeniu charakter, oddziałuje na samopoczucie mieszkających w danym miejscu osób. Jest w stanie zwiększać pomysłowość i służyć pracy, albo wypoczynkowi. Zmniejsza, bądź wizualnie zwiększa obszar, ogrzewa wnętrze. W zależności od rezultatu, jaki potrzebujemy uzyskać, decydujemy się na rozmaite typy lamp. Jeszcze kilka lat temu w naszych mieszkaniach panowały żyrandole.

Najlepsze drzwi wewnętrzne do każdego budynku

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Stawiając dom należy zadbać nie tylko o odpowiednią budowę , jak również metraż – potrzebne są również idealne drzwi, zarówno zewnętrzne – których funkcją jest głównie chronienie posiadłości – jak też wewnętrzne, zabezpieczające prywatność. Dlatego niewątpliwie warto wybrać te drzwi, które odznaczają się świetną jakością – są niebywale funkcjonalne , jak również zawierają niesamowitą estetykę wykonania. W stolicy pod tym względem można znaleźć właściwie wszystko, co można sobie życzyć – dobrej jakości drzwi warszawa to świetne rozwiązanie z wielu powodów. Do jednej z nich należy niebywale obszerny wybór parametrów, dlatego drzwi można dopasować do każdej przestrzeni. Odpowiednie firmy sprzedające drzwi zespalają w sobie dizajn, doskonały geniusz wraz z praktycznym wykorzystaniem wyprodukowanych przez nich produktów – dlatego takie materiały do drzwi, jak przykładowo orzech lub szkło, w renomowanych sklepach nie stanowią w żadnym razie rzadkości.

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 23 April 2019
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nieruchomości Wrocław posiada w interesujących lokalizacjach. Gdy podejmiemy decyzję o zakupie swojego domu, pragniemy mieć świadomość, że będzie nam oferowane wszystko co najlepsze. Przez to właśnie tak uważnie przeglądamy ofertę na nieruchomości Wrocław posiada ją naprawdę sporą, zatem powinniśmy na to przeznaczyć jak najwięcej godzin.

Wrocławskie nieruchomości

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
Grunwaldzki Center
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Trudno prowadzić swoją działalność gospodarczą nie posiadając odpowiedniego biura. Tego rodzau biuro można rzecz jasna zakupić czy po prostu wynająć. Ta druga opcja w większości wypadków bywa przy tym bardziej opłacalna finansowo. Biura na wynajem Wrocław czy raczej odmienne oferty nieruchomości?

Zróżnicowany asortyment oryginalnych rolet dedykowanych dla maluchów

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
rolety w chmurki
Author: fivaro.pl
Source: fivaro.pl
Troszcząc się o prezencję dziecięcego pokoju, koniecznie powinniśmy zadbać się o każdy jego element. W wystroju niezwykle ważną rolę odgrywa całe okno, w tym również jego bieżąca oprawa. W dobie naszych czasów mamy do dyspozycji wyjątkowo urozmaicony wybór tego typu asortymentu, w skład którego wchodzą na przykład rolety. Ich producenci oferują sporo modeli dopasowanych do preferencji młodego konsumenta.

Światło w projektowaniu wnętrz

 • Posted on: 27 March 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie to jedno z najistotniejszych elementów w urządzaniu wnętrz. Możemy nim zaczarować całe wnętrze jak też spowodować, że będzie nowoczesne. Najnowsze trendy to przeskalowanie, gigantyczne kanapy, duże stoły, ale również abażury oraz lampy podłogowe, a wręcz zegary.

Nowoczesny sposób na przełamanie nudnego wystroju Twojego domu

 • Posted on: 10 March 2019
 • By: addmean
Sufit podwieszany
Author: Sufit podwieszany
Source: Sufit podwieszany
Nie nie ma takiego domu, który nie posiada sufitu. Jednak w każdym z mieszkań prezentuje się on całkiem różnie. Są osoby,które gustują w sufitach o kolorze białym, inni wolą bardziej nieszablonowe rozwiązania. Sufit podwieszany stanowi taką właśnie alternatywę.

Pages