Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

apartament

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Obecnie elementy luksusu są wartościowe dla wszystkich ludzi i jeśli tylko pojawia się okazja, żeby wprowadzić do domu czy ogrodu coś nowobogackiego każdy, kto ma możliwości pieniężne to robi. Kiedyś posiadanie basenu wiązane było jedynie z stylowymi apartamentami i majętnymi willami.

Sprzedaż lokum na terenie stolicy Dolnego Śląska to prawdziwe przedsięwzięcie

 • Posted on: 2 June 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: prettyemmy
Source: http://www.flickr.com
Branża posiadłości rozwija się we Wrocławiu niesłychanie żywiołowo, dlatego jeżeli interesuje nas nabycie mieszkania właśnie w tym mieście to na pewno nie będziemy posiadać z tym większych problemów. Informacje o sprzedaży mieszkań znajdziemy w dzisiejszych czasach w Internecie, na przeróżnych portalach i serwach z ogłoszeniami, oraz także na stronach agencji posiadłości.

Zakup wymarzonego lokum. Jak to zrobić - parę ważnych wsazówek

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Zakup wymarzonego lokum wiąże się z wieloma wyborami. Kupno lokum to nierzadko decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym należałoby pamiętać, ażeby precyzyjnie wyznaczyć osobiste oczekiwania i potencjał. Plusem nowiutkiego mieszkania jest to, że jest możliwość go wyposażyć od podstaw według własnego gustu.

Nowe lokalizacje deweloperskie we Wrocławiu – czy w dalszym ciągu powstają?

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
remont - odbitka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od zawsze funkcjonował jako specyficzne miejsce na polskiej mapie, które zwyczajnie wypadało odwiedzić. Każdego roku przez miasto to przejeżdża tysiące wczasowiczów, z którym wiele pozostaje na o wiele dłużej.

Chcesz mieć mieszkanie nad Baltykiem? Nie ociągaj się i spełnij swe marzenia!

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
zabezpieczenia
Author: Bruno Pitrus
Source: http://www.flickr.com
Któż z nas nie marzy czasem o tym, ażeby wypić poranną „małą czarną” na tarasie z widokiem na niezwykły, Bałtyk, a wieczorami zasypiać wsłuchując się w szum fal? Brzmi wspaniale czyż nie? Na przekór powszechnie panującej opinii niewiele potrzeba, by owa niesłychanie kusząca wizja zyskała realne kształty.

Skąd wskazane jest uzyskać mieszkanie z pierwszej ręki?

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas miejsca zamieszkania jest czytelnym przejawem naszej swobody oraz autonomii, do której permanentnie dążymy. Jest to niejako nasze spełnienie marzeń, które pozwoli nam urzeczywistniać przyjęte przez nas plany. W dniu dzisiejszym istnieje wiele możliwości pozyskania osobistego pierwszego mieszkania, które różnią się między sobą pochłanianiem kapitału własnego.

wybieramy mieszkania nad polskim morzem – dlaczego warto wybrać taką lokalizację?

 • Posted on: 16 March 2019
 • By: addmean
morze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeżeli chodzi o najlepsze lokalizacje mieszkania, Gdańsk to jak najbardziej jedno z tych miast, na jakie warto zwrócić swoją uwagę. Kto nie chciałaby móc wyglądać za okno i mieć przed oczyma wspaniałego widoku na morze? Nawet ci, którzy na co dzień wolą góry, nie pogardzą z pewnością tego rodzaju widokiem. Taki widok bowiem, niemal jak z pocztówki, potrafi naprawdę zachwycić i ukoić nawet najbardziej zmącone serce. Mieszkanie nad morzem to zatem jak najbardziej świetna sprawa.

Jacy fachowcy są czasem potrzebni na terenie budowy?

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
Administracja
Author: JaxStrong
Source: http://www.flickr.com
Na obszarze wszystkich miejscowości są lub były robione różnorodnego typu prace konstrukcyjne. Wykonują je specjalistyczne spółki, które nie tylko mają fachowych pracowników, ale także specjalny do takiego celu sprzęt.


Takie budowy realizowane są na zamówienie wielu inwestorów, jakimi wielokrotnie są zwykli ludzie lub różne spółki czy organizacje.

Oferty dostępne dzięki zakupom grupowym, jako świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Parę ciekawych pomysłów

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
wino
Poszukujemy idealnego prezentu z okazji rocznicy ślubu, natomiast jak zwykle jest ten sam problem, nie wiemy co kupić. Nic w tym dziwnego, sporo osób ma ten sam problem. Całe szczęście na pomoc przychodzą coraz to ciekawsze i bardziej interesujące oferty zakupów grupowych. Możemy wybierać wśród naprawdę wielu ofert. Oto kilka z tego typu propozycji.