Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

aluminium

Rewelacyjne i niedrogie kaloryfery aluminiowe, kaloryfer purmo

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
grzejnik
Author: Zehnder
Source: Zehnder
Epoki, w których kaloryfery, ze względu na nieciekawy wygląd, były skrzętnie chowane, należą już do przeszłości. Obecnie właściwie dopasowany grzejnik aluminiowy może stanowić nietuzinkową dekorację lokum, a jednocześnie efektywnie je nagrzewać.

Glin - rozpowszechniony na całym świecie materiał budowlany

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
klejenie
Author: stwilli_CH1
Source: http://www.flickr.com
Glin to dziś bardzo rozpowszechniony metal. Wypływa to z jego wielofunkcyjności. Jest względnie lekki, jest plastyczny, to znaczy iż dosyć łatwo zdołamy ukształtować z niego praktycznie dowolny kształt. Wypływa to z niewysokiej w porównaniu z innymi metalami konstrukcyjnymi temperatury topienia. Glin dosyć łatwo łączy się z innymi pierwiastkami, skutkiem tego możemy wyprodukować mocne a równocześnie lekkie stopy które da się zużyć wszędzie, począwszy od gospodarstwa domowego po użycia budowlane.

Najbardziej praktyczne profile

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Na naszym rynku są do wyboru różnorakiego typu profile balkonowe. Wszystko uzależnione jest od tego, z jakiej posadzki jest zrobiony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia brzegów balkonów. Sporządzony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Efektywnie odprowadza wodę z posadzki i jest wytrzymały na korozję oraz czynniki meteorologiczne.

Podstawowe wiadomości w temacie odlewania jako jednej z bardzo popularnych metod produkcji elementów metalowych.

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
odlew
Source: www.alwro.com.pl
Odlewanie metali jest jedną z najstarszych metod produkcji najróżniejszych przedmiotów, z powodzeniem wykorzystywane jest po dziś dzień. Rzecz jasna przez długie lata a tak naprawdę nawet wieki technologia odlewania była doskonalona, powstało jej wiele rozmaitych odmian i metod, pozwalających na uzyskanie elementów o pożądanych właściwościach jeśli chodzi o wytrzymałość i twardość.

Myślisz nad balustradą balkonową? Sprawdź kilka najistotniejszych informacji w ich temacie

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
balkon
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wprowadzając się do nowego mieszkania chcielibyśmy, aby wszystko było doskonale. Jeśli nie wybraliśmy nowego lokum od dewelopera, a mieszkanie z rynku wtórnego, może się okazać, że będzie konieczne wykonanie remontu, nim zwieziemy do niego cały swój dobytek i zaczniemy się urządzać. Nad wyraz ważnym elementem każdego mieszkania jest balkon, bez którego ciężko sobie wyobrazić życie, gdy nie mamy własnego domu i ogrodu.