Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

akcesoria

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 1 July 2020
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Posiadając hotel powinniśmy liczyć się z tym, że w tym samym czasie, sporo przeróżnych osób będzie wchodziło do przeróżnych pokoi. Powinniśmy im to ułatwiać, ale w dodatku musimy mieć świadomość, w jakim miejscu kto się poruszał, szczególnie jeżeli kontrahenci hotelu będą mogli korzystać z różnych ofert relaksu, za które będą mieli wpłacić dopiero w czasie zakończenia pobytu.


Jak musi funkcjonować kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niezwykle istotne okazuje się być to, by wiedzieć, w jakim miejscu w danym czasie są konkretni goście hotelowi, a też z jakich usług korzystają.

Rewelacyjna oferta firmy Hardox

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
Spawanie
Source: sxc.hu
Poszczególne maszyny przemysłowe, które w wielu branżach na rynku sprawdzają się perfekcyjnie, to fuzja innowacji wprowadzanych ciągle przez producenta Hardox. Producent zapewnia swoim klientom wysoką jakość w formie nie tylko rewelacyjnych maszyn przemysłowych, ale w szczególności elementów zamiennych do nich. Firma usiłuje zapewnić swoim klientom najlepsze z możliwych możliwości oraz stale uzupełniać wykorzystane już oferty.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
fotograf
Każdy fotograf z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd poszczególnych ujęć, ale nade wszystko ukontentowanie samych klientów.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z odwiedzeniem wielu różnych miejsc. W pierwszym kupowało się płytki podłogowe, fugi albo kleje, w drugim wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w następnym trzeba było poszukać potrzebnych narzędzi.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowomodnych, urządzonych z gustem i prawdziwą klasą. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki niezwykle rozwiniętym technologiom wolno dopasować je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Bardzo ważne oraz użyteczne narzędzia warsztatowe wybitnych firm Jonnesway oraz Hazet

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
jonnesway, narzędzia
Source: http://www.martex.com.pl/
Narzędzia warsztatowe to konieczne akcesoria każdego mieszkania. Czasem takie artykuły użyteczne są w sytuacjach, gdy coś niestety się zepsuje. Jednakże nie tylko ich praktyczność sprawia, że warto je posiadać.

Jak dobrze wykończyć nasze schodki?

 • Posted on: 13 June 2019
 • By: addmean
lustro na ścianie
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo sposobów wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez kosztownej konserwacji. Ten materiał skierowany jest do ludzi którzy posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody oraz pragną je w jakiś sposób zabezpieczyć.


Najefektywniejszym sposobem jest całkowite pokrycie powierzchni schodowej wykładziną odporną na wytarcia.

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Spora liczba zwyczajnych małżonków w Naszym kraju na szczycie kariery profesji, decyduje się na lokację majątku, jaką będzie budowa domu rodzinnego. Wiąże się to nie tylko z górą gotówki, lecz przede wszystkim z dużą ilością kwestii formalnych, jakich trzeba dopełniać, żeby zacząć proces budowy. Dobra działka pod budowę nie jest polem, na rozległej przestrzeni, a miejscem, w którym domostwo będzie posiadać dostęp do podstawowych wymogów podobnych, jak prąd, woda, ogrzanie i inne.

Gdzie poszukiwać niezbędnych materiałów jak i dodatków budowlanych?

 • Posted on: 13 May 2019
 • By: addmean
budowa
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com
Podczas prowadzenia przeróżnego rodzaju przedsięwzięć budowlanych lub innych pasji, nierzadko potrzebne są nam narzędzie bądź akcesoria, których nie można odnaleźć w wielu sklepach. W jaki sposób radzić sobie w takiej sytuacji i gdzie szukać niezbędnych nam produktów?

W jaki sposób się zabrać za wykończenie małej łazienki, kilka zalet internetowych sklepów z akcesoriami wykończeniowymi.

 • Posted on: 8 April 2019
 • By: addmean
online
Author: Linda Katehi
Source: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem we wszystkich domach, a jednocześnie trudne i kosztowne do urządzenia. Szczególnie jeżeli nie jest ona powierzchniowo zbyt duża, bo wtedy będzie się trzeba dość dużo natrudzić, aby wszystko co konieczne w niej pomieścić. A do pomieszczenia jest parę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto miał okazję korzystać z niezbyt wygodnej łazienki.

W jaki sposób dopasować odpowiednie drzwi do domu?

 • Posted on: 26 March 2019
 • By: addmean
Author: INVADO
Dopasowanie okien i drzwi jest jedną z ważniejszych kwestii, przed jakimi może stawać właściciel domu. W przypadku starych budowli, które są wyłącznie odkupowane, drzwi zazwyczaj są z drewna lub uzupełnione częściami metalowymi. Najczęściej jednak takie starsze zabezpieczenia nie odpowiadają już potrzebom współczesności.

Wyjątkowe projekty producenta Invado

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
Author: Saint-Gobain Glass
Różne akcesoria oraz najróżniejsze wyposażenie do domów czy mieszkań powinno stuprocentowo spełniać wszelkie wymagania klientów. Dzięki mnogości rozwiązań, zapewnianych dzisiaj przez producentów – tych szczególnie docenianych na rynku, każdy kupujący ma opcję wybrania perfekcyjnego dla siebie projektu. Wszystkie drzwi Invado Wrocław rekomenduje nie jedynie ze względu na najniższą cenę oraz znakomitą jakość, lecz także przez wzgląd na wpisywanie się w kryteria klientów i elegancję.

Profesjonalne przyrządy i sprzęty a ich zastosowanie

 • Posted on: 5 March 2019
 • By: addmean
sklep z narzędziami
Source: martex.com.pl
Obecnie, podobnie jak dawniej, nierzadko pojawia się konieczność stosowania różnorodnych przyrządów. Są to specjalnie przystosowane przedmioty służące różnym celom. Celem stosowania narzędzi jest na przykład konstruowanie; nikt nie wyobraża sobie na przykład procesu konstruowania budynku bez użycia specjalistycznych narzędzi i materiałów.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to pożyteczna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich składowane, jak długo, i rotacji zapasów w magazynie, trzeba odpowiednio dobrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tej pierwszej kategorii, która spędza sen z powiek każdego kierownika magazynu.

Pages