Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

akcesoria

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wiele zwyczajnych małżeństw w Naszym kraju u szczytu aktywności zawodowej, decyduje się na lokację majątku, którą jest postawienie domu jednorodzinnego. Związane jest to nie wyłącznie z górą gotówki, ale nade wszystko z dużą ilością formalności, których należy dopełnić, żeby rozpocząć proces budowy. Dobra działka budowlana nie bywa polem, na rozległej przestrzeni, a miejscem, gdzie gospodarstwo domowe będzie posiadać dostęp do podstawowych potrzeb podobnych, jak elektryczność, woda, ogrzewanie i inne.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 13 January 2021
 • By: addmean
fotograf
Każdy reportażysta z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości urządzenia zależy nie tylko wygląd konkretnych ujęć, lecz nade wszystko ukontentowanie samych usługobiorców.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, należy trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego kierownika magazynu.

Jak dobrze wykończyć nasze schodki?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
lustro na ścianie
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo metod wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez nadmiernej konserwacji. Ten artykuł skierowany jest do osób jakie posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody oraz pragną je jakoś zabezpieczyć.


Najlepszym sposobem jest całkowite zakrycie powierzchni schodowej materiałem odpornym na ścieranie.

W jaki sposób dopasować odpowiednie drzwi do domu?

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Author: INVADO
Dopasowanie okien i drzwi jest jedną z bardziej istotnych spraw, przed jakimi staje właściciel domu. W przypadku starych obiektów, które są tylko odkupowane, drzwi najczęściej są drewniane lub wzmocnione częściami z metalu. Zwykle jednak takie starego typu zabezpieczenia nie odpowiadają już potrzebom współczesności.

Bardzo ważne oraz użyteczne narzędzia warsztatowe wybitnych firm Jonnesway oraz Hazet

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
jonnesway, narzędzia
Source: http://www.martex.com.pl/
Narzędzia warsztatowe to istotne akcesoria każdego mieszkania. Czasem takie wyroby użyteczne są w sytuacjach, gdy coś niestety się zepsuje. Jednakże nie tylko ich praktyczność sprawia, że trzeba je posiadać.

Wyjątkowe projekty producenta Invado

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Author: Saint-Gobain Glass
Różnego rodzaju akcesoria oraz najróżniejsze wyposażenie do domów i mieszkań musi stuprocentowo spełniać najważniejsze wymagania klientów. Dzięki wielości rozwiązań, zapewnianych dzisiaj przez producentów – tych niezwykle lubianych na rynku, każdy kupujący ma opcję wybrania doskonałego dla siebie projektu. Pewne drzwi Invado Wrocław poleca nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę oraz znakomitą jakość, lecz także przez wzgląd na wpisywanie się w wymagania klientów i elegancję.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z odwiedzeniem wielu różnych miejsc. W pierwszym można było kupić kafelki, kleje i fugi, w drugim wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w kolejnym trzeba było poszukać odpowiednich sprzętów.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych z gustem i głęboką wytwornością. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki bardzo rozwiniętym technologiom wolno dobrać je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Profesjonalne przyrządy i sprzęty a ich zastosowanie

 • Posted on: 3 October 2020
 • By: addmean
sklep z narzędziami
Source: martex.com.pl
Obecnie, tak samo jak dawniej, często występuje konieczność stosowania rozmaitych narzędzi. Są to specjalnie przystosowane rzeczy służące różnym celom. Celem używania narzędzi jest przykładowo budowanie; nikt nie wyobraża sobie na przykład procesu budowania domu bez wykorzystania wyspecjalizowanych urządzeń i tworzyw.

Gdzie poszukiwać niezbędnych materiałów jak i dodatków budowlanych?

 • Posted on: 23 September 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com
Podczas realizowania różnego typu projektów budowlanych bądź innych pasji, często potrzebne są nam narzędzie albo elementy, których nie można odnaleźć w wielu sklepach. Jak radzić sobie w takiej sytuacji i gdzie szukać niezbędnych nam akcesoriów?

Zabawki i gadżety dla psa, które sprawią ogromną radość twojemu szczeniakowi i pomogą w jego tresowaniu

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Różnego rodzaju zabawki są nieodłącznymi akcesoriami każdego szczęśliwego psa. Aby zadbać o rozwój naszego psa oraz jego zabawę powinniśmy kupować gadżety dostosowane do jego rasy a także wieku.

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 1 July 2020
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Posiadając hotel powinniśmy liczyć się z tym, że w tym samym czasie, sporo przeróżnych osób będzie wchodziło do przeróżnych pokoi. Powinniśmy im to ułatwiać, ale w dodatku musimy mieć świadomość, w jakim miejscu kto się poruszał, szczególnie jeżeli kontrahenci hotelu będą mogli korzystać z różnych ofert relaksu, za które będą mieli wpłacić dopiero w czasie zakończenia pobytu.


Jak musi funkcjonować kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niezwykle istotne okazuje się być to, by wiedzieć, w jakim miejscu w danym czasie są konkretni goście hotelowi, a też z jakich usług korzystają.

Pages