Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

akcesoria

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 16 October 2021
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Spora liczba dojrzałych małżonków w Polsce na szczycie kariery zawodowej, decyduje się na lokację majątku, jaką będzie budowa gospodarstwa domowego rodzinnego. Związane jest to nie tylko z górą gotówki, ale nade wszystko z dużą ilością formalności, których należy dopełniać, żeby rozpocząć proces budowy. Stosowna powierzchnia działkowa budowlana nie bywa polem, na wolnej przestrzeni, a miejscem, w którym gospodarstwo domowe będzie posiadać dostęp do podstawowych wymogów podobnych, jak elektryczność, nawodnienie, ogrzanie itp.

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Prowadząc hotel musimy liczyć się z tym, że w jednym okresie, sporo przeróżnych osób będzie wchodziło do przeróżnych pokoi. Musimy im to umożliwiać, lecz dodatkowo musimy wiedzieć, gdzie kto się przemieszczał, zwłaszcza kiedy kontrahenci hotelu będą mogli wykorzystywać z przeróżnych propozycji odpoczynku, za które będą musieli zapłacić dopiero podczas wyjazdu.


Jak powinna funkcjonować kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niezwykle ważne będzie to, żeby powiedzieć, gdzie w danym czasie są określeni goście hotelowi, a również z jakich usług korzystają.

W jaki sposób dopasować odpowiednie drzwi do domu?

 • Posted on: 8 October 2021
 • By: addmean
Author: INVADO
kupno okien i drzwi jest jedną z ważniejszych spraw, przed jakimi staje właściciel budynku. W przypadku starszych domów, które są wyłącznie odkupowane, drzwi najczęściej są z drewna lub uzupełnione elementami z metalu. Najczęściej jednak takie starsze zabezpieczenia nie spełniają już wymagań współczesności.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Jeszcze do niedawna zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z koniecznością odwiedzania wielu różnych miejsc. W pierwszym można było kupić kafelki, kleje i fugi, w innych wybierało piecyk gazowy i zlewozmywak, a w kolejnym szukało się potrzebnych narzędzi.

Bardzo ważne oraz użyteczne narzędzia warsztatowe wybitnych firm Jonnesway oraz Hazet

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
jonnesway, narzędzia
Source: http://www.martex.com.pl/
Narzędzia warsztatowe to przydatne oprzyrządowanie każdego mieszkania. Czasem takie artykuły użyteczne są w sytuacjach, gdy coś niestety się popsuje. Jednak nie tylko ich praktyczność sprawia, że powinno się je posiadać.

Profesjonalne przyrządy i sprzęty a ich zastosowanie

 • Posted on: 1 August 2021
 • By: addmean
sklep z narzędziami
Source: martex.com.pl
We współczesnym świecie, tak samo jak dawniej, nierzadko występuje konieczność wykorzystywania różnorodnych narzędzi. Są to specjalnie przystosowane akcesoria wykorzystywane do różnych celów. Celem wykorzystania przyrządów jest na przykład budowanie; nikt nie wyobraża sobie na przykład procesu budowania domu bez użycia wyspecjalizowanych urządzeń i materiałów.

Zabawki i gadżety dla psa, które sprawią ogromną radość twojemu szczeniakowi i pomogą w jego tresowaniu

 • Posted on: 30 April 2021
 • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Różnego rodzaju zabawki są obowiązkowymi akcesoriami każdego szczęśliwego psa. By zatroszczyć się o rozwój naszego psa a także jego zabawę powinniśmy wybierać produkty dostosowane do jego rasy i wieku.

Gdzie poszukiwać niezbędnych materiałów jak i dodatków budowlanych?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
budowa
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com
Podczas prowadzenia przeróżnego typu projektów budowlanych bądź innych pasji, często potrzebne są nam narzędzie lub elementy, jakich nie można znaleźć w wielu sklepach. W jaki sposób uporać się z taką sytuacją i gdzie poszukiwać potrzebnych nam produktów?

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 13 January 2021
 • By: addmean
fotograf
Każdy reportażysta z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości urządzenia zależy nie tylko wygląd konkretnych ujęć, lecz nade wszystko ukontentowanie samych usługobiorców.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, należy trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego kierownika magazynu.

Jak dobrze wykończyć nasze schodki?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
lustro na ścianie
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo metod wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez nadmiernej konserwacji. Ten artykuł skierowany jest do osób jakie posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody oraz pragną je jakoś zabezpieczyć.


Najlepszym sposobem jest całkowite zakrycie powierzchni schodowej materiałem odpornym na ścieranie.

Wyjątkowe projekty producenta Invado

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Author: Saint-Gobain Glass
Różnego rodzaju akcesoria oraz najróżniejsze wyposażenie do domów i mieszkań musi stuprocentowo spełniać najważniejsze wymagania klientów. Dzięki wielości rozwiązań, zapewnianych dzisiaj przez producentów – tych niezwykle lubianych na rynku, każdy kupujący ma opcję wybrania doskonałego dla siebie projektu. Pewne drzwi Invado Wrocław poleca nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę oraz znakomitą jakość, lecz także przez wzgląd na wpisywanie się w wymagania klientów i elegancję.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej użytkowane do aranżacji wnętrz, w szczególności w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych z gustem i głęboką wytwornością. Szkło w aranżacji wnętrz może przyjmować przeróżne postacie, dzięki bardzo rozwiniętym technologiom wolno dobrać je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli jakikolwiek zarys.

Pages