Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czym kierować się podczas wyboru dobrego architekta? W jaki sposób możemy być pewni czy dokonaliśmy dobrego wyboru?

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
Już dłuższy czas kusiło nas by powiększyć trochę metraż naszego domu jednorodzinnego. Rzecz jasna takie zmiany wymagają porady specjalisty. Prócz najróżniejszych formalności, poszukania ekipy, trzeba także pójść do architekta, który pomoże nam nasze pomysły przenieść na papier. W jaki sposób w związku z tym znaleźć dobrego architekta?


Po pierwsze trzeba zrobić rozeznanie gdy chodzi o dostępnych specjalistów. Dobrze jest sprawdzić konkretnie w swojej miejscowości lub najbliższej okolicy. Warto zobaczyć: Firma DUART Architekci. Gdy potrzebny nam architekt Ursynów również dobrze jest sprawdzić jeżeli mieszkamy w tej dzielnicy Warszawy. Dobrze jest popytać przyjaciół lub rodzinę czy nie znają dobrego biura architektonicznego. Zdarza się, że ktoś z bliskiego otoczenia będzie mógł polecić nam kogoś dobrego. Sporo informacji jest oczywiście w internecie. Jest w tym miejscu sporo adresów firm jak i specjalistów, lecz co istotne, są tam także opinie osób, które z usług takich architektów korzystały. Można w ten sposób zobaczyć jakie są rekomendacje oraz z kim lepiej nie współpracować.

Jeżeli chcesz odnaleźć następne artykuły wiążące się z omawianym tu zagadnieniem, zobacz ofertę na stronie prezentującym pokrewne dane.

Warto również sprawdzić w Stowarzyszeniu Architektów Polskich by poszukać kogoś na przykład w najbliższej okolicy.
projekt architektoniczny
Author: Samuraijohnny
Source: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/

Z decyzją nie warto się spieszyć, dlatego koniecznie trzeba umówić się na spotkanie z takim człowiekiem w celu omówienia współpracy. Architekt musi powiedzieć nam jak widzi taką pracę, czym konkretnie będzie się zajmował np. . Należy poprosić o pokazanie wcześniejszych prac. Dobrze jakby były to zdjęcia już gotowych projektów, a nie same wizualizacje, które nie zawsze odpowiadają rzeczywistości. Musimy sprawdzić jak nam się rozmawia z tym człowiekiem, to znaczy czy daje nam przedstawić naszą wizję, czy liczy się z naszym punktem widzenia, czy pyta o różne kwestie.
budowa domu
Author: Brett and Sue Coulstock
Source: http://www.flickr.com


Świadczy to o tym, że rezultat końcowy takiej pracy będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami, a nie tylko i wyłącznie będzie odpowiadał wizji architekta. W momencie podejmowania decyzji zastanówmy się czy projekty wykonane do tej pory przez architekta są bliskie naszej stylistyce. Jeżeli przemawiają do nas pomysły takiego architekta i są w naszym guście, wtedy jest większe prawdopodobieństwo, iż spodoba nam przyszły projekt.

Interesują Cię podane tutaj wiadomości? To świetnie - sprawia nam to radość! Przejdź zatem do kolejnej podstrony i doczytaj ponadto (http://www.domanski.com.pl/schody-lodz/) aktualne treści.


Jak widzimy istnieje trochę rzeczy, którymi można się kierować podczas wyboru odpowiedniego architekta. Już po wybraniu odpowiedniej osoby, pamiętajmy o tym by umieścić wszelkie ważne szczegóły w kontrakcie, który będziemy podpisywać. Po pierwsze konkretne terminy, ceny jak również zakres prac. Nie możemy o tym zapominać.