Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie zyski wynikają z zastosowania technologii piankowania dachu?

  • Posted on: 2 August 2019
  • By: addmean
Panujący w naszym kraju mikroklimat należy do bardzo zróżnicowanych, w zimie mamy okazję oddychać nawet powietrzem arktycznym. Niestety mimo tego niefachowo wykonana izolacja cieplna może podnieść wielkość faktur za ogrzewanie aż o ok.
30%. Na szczęście można by ulepszyć ten stan rzeczy przez np.

Kiedy będziesz potrzebować uzupełniającego tekstu dotyczącego takiej problematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj. One także okażą się przydatne.

docieplenie poddasza.


jadalnia
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com


Ogólnie wiadomo, że to właśnie tamtędy ucieka maksymalna ilość ciepłego powietrza. Na szczęście piankowanie dachu to znana i przetestowana technika, która przynosi pewność zachowania stabilności energetycznej nawet na kilkadziesiąt lat. Taki typ docieplenia poddasza wykonuje się wykorzystując technikę natryskową. Jest to znakomita i niezwykle uniwersalna technika, gdyż w zimie kumuluje ciepłe powietrze w domu, natomiast w okresie letnim wspomniana izolacja nie pozwala na ulatnianie się chłodnego powietrza na zewnątrz budynku. Poza tym efektem piankowania jest izolacja dźwiękowa poddasza i bardzo duży luksus używania domu, w którym ją wykorzystano.


Największą różnicą między piankowaniem, a wykorzystaniem np. wełny czy też waty jest niemożliwa do osiągnięcia w wypadku innych technologii szczelność. Ponadto zarówno współczynnik przewodnictwa cieplnego, jak i okres montażu tego rodzaju technologii przemawiają za zastosowaniem piankowania. Posiadający doświadczenie robotnicy mogą zrobić w trakcie dnia docieplenie na powierzchni nawet 5 razy większej, niż w przypadku innej techniki.
Dodatkowym walorem jest to, że piankowanie jest zupełnie bezpieczne dla zdrowia tak robotników, jak i użytkowników budynku. Pianka jest materiałem niepalnym, a koszt tego docieplenia zwraca się bardzo prędko.