Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Korzystnie mieć swoje hobby. To najkorzystniejszy sposób na interesujące życie, to też dobre, żeby przerwać monotonie życia

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Życie nie musi być wcale nudne i bezbarwne. Czasem do szczęście niewiele potrzeba, aby było lepiej i znacznie bardziej ekscytująco. Czasami nasze życie zmieniają inni ludzie, czasem dzieje się tak, jak zmieniamy pracę lub mieszkanie. Emigracja do innego kraju również może mieć większy wpływ na życie, jakie przyszło nam wieść. Czasami genialnym pomysłem jest przygarnięcie pod dach jakiegoś zwierzaka: psa albo kota. Najlepszy zaś sposób jest jednocześnie najłatwiejszy i najtrudniejszy.
bieganie jako hobby
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com
Ten sposób to znalezienie własnego hobby. Czyż z pewnej strony nie wydaje się banalnie proste. No bo co to, jest przecież tak dużo opcji, np. . Zaraz jednak powstają się uzasadnione wątpliwości – jakie hobby będzie dla mnie idealne? No więc jak to jest? Trudno, czy łatwo? Łatwej odpowiedzi na to trudne pytanie nie ma. Najlepiej zaś chcąc odnaleźć hobby sprawdzić, kim jesteśmy, trzeba poznać samego siebie. Niektórym takie ustawienie sprawy może się wydawać dziwaczne, bo jak to „poznać siebie”? Kto ma mnie znać lepiej, jak nie ja?

To oczywiście uproszczenie sprawy, gdyż całe życie poznajemy siebie i wróć:nigdy, ale to nigdy nie nie będziemy się mogli określić, że coś zrobimy, a czegoś nie. Oczywiście, dobrze jest znać swoje zalety, a tym bardziej wady, bo wtedy nasz dystans do siebie jest większy, lecz wielu z nas tak naprawdę nigdy >> nasz odsyłacz nie zwraca specjalnej uwagi na inny aspekt: swoje wnętrze. A jest ono wielce bogate, nigdy zaś nie jest obojętne (przykładowo uwielbiamy zwierzęta: ). Mamy przecież pewne cechy, doświadczenia, przyzwyczajenia, które warunkują nasze decyzje, także to w zakresie hobby. Tak więc, gdy będziemy się zastanawiać, jakie hobby jest dla nas najlepsze, to pierwsze co powinniśmy zastanowić się, czy faktycznie już siebie znamy.Dopiero, gdy odpowiedź będzie pozytywna będziemy zdolni przystąpić do pełnego trudności planu budowy swojego zainteresowania. Niektórzy maja lepiej, bo hobby posiadają od zawsze. Może zarazili się nim za młodu albo mają to po rodzeństwie, inni zaś muszą poszukiwać tego, a czy znajdą, to zależy od tego, czy poznają siebie odpowiednio. A jak jest z Tobą? Czy masz hobby, czy musisz zaglądać do swojego wnętrza w poszukiwaniu swojej własnej osobowości?