Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
Pragnąc wykupić nowiuteńkie mieszkanie, bezsprzecznie musimy rozeznać się w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu propozycjach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się niezmiernie prężnie, propozycji nowiutkich mieszkań na sprzedaż jest ogromnie sporo. Co sekundę słyszy się o budowie nowych inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie winien być decyzją pochopną, ponieważ jest to inwestycja na niezmiernie długie lata, czasem nawet na całe życie.


nowe mieszkania w budowie
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Oglądając nowe mieszkania na sprzedaż , zwróćmy uwagę na takie ważkie czynniki, jak na przykład cena, metraż mieszkania, ilość pokoi, miejsce, a także stworzenie mieszkania i budynku (najlepsze propozycje na sprzedaż). Częstym problemem, jaki pojawia się przy nowych inwestycjach mieszkalnych, jest kiepska elewacja, co powoduje odpadanie tynku. Wygląda to nadzwyczaj nieestetycznie i naturalnie oddziałuje na jakość budynku.

Czekasz na następny post? Śpieszę powiadomić Cię, że autorska strona (http://www.hydrokangaz.pl/radzymin/) jest już skończona. Więc zapraszam do przejrzenia jej.

Kupując mieszkanie, () należałoby również zwrócić uwagę na okolice i sąsiedztwo. Czy okolica, w jakiej chcemy zamieszkać jest prawidłowo skomunikowana z innymi częściami miasta? Czy nieopodal znajdują się przystanki autobusowe bądź tramwajowe? Jak wygląda zaplecze handlowe i usługowe? Czy w pobliżu mieszczą się różne sklepy, markety czy apteki? Rodziny z dziećmi bez wątpienia muszą wziąć pod uwagę to, czy w okolicy mieszczą się przedszkola oraz szkoły, oraz także place zabaw, zielone skwery bądź parki Wybierając mieszkanie, na pewno powinniśmy odpowiednio je obejrzeć.


mieszkania deweloperskie
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
Deweloperzy zazwyczaj zachęcają do zakupu mieszkania, wymieniając jego mnogie walory, jednakże nie dajmy się zwieść przyjemnym słówkom. Pieczołowicie obejrzyjmy mieszkanie i nie decydujmy się na jego zakup zbyt ekspresowo nawet jeżeli mieszkanie jest istotnie piękne. Image i luksus to jeszcze nie wszystko, mieszkanie winno być przede wszystkim wydajne, obszerne i przydatne.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, sprawdź informację opisującą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

() Zwróćmy uwagę też na to, czy mieszkanie ma balkon, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze bądź również piwnicę. Jeśli zdecydujemy się na zakup danego mieszkania, zawsze starajmy się też negocjować cenę. Nawet jeśli uda nam się zbić cenę mieszkania o małą kwotę to i tak pójdzie to nam na korzyść.