Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Statystyki pokazują jasno. W naszym kraju ciągle ogromna liczba z nas traci życie na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

  • Posted on: 13 October 2020
  • By: addmean
Pomimo dużej liczby akcji społecznych, w których nawzajem nawołujemy się do nieakceptowania nietrzeźwych kierowców, używania odblasków na drogach wciąż wielu umiera. W bardzo dużej ilości wypadków bywa to ryzykanctwo, czasami gapiostwo, ale skutek niestety cały czas jest katastrofalny. Sięgamy po coraz to nowsze wyjścia, by w jeszcze większym stopniu poprawić bezpieczeństwo na drogach.
fundamenty
aktywne przejście dla pieszych
Author: Danny Bollinger
Source: http://www.flickr.com
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
W wielu polskich miejscowościach można dostrzec aktywne przejście dla pieszych, gdyż piesi ogromnie często są ofiarami w zdarzeniach drogowych.

Niezbędna jest Ci interesująca informacja (https://www.miloni.pl/nowoczesne-stoliki-drewniane) pewnego postu? Może miałbyś ochotę, by użyć informacji, które zamieściliśmy na następnej stronie. Zachęcamy!

Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych metod wykorzystujący procedurę solarną i diody, a w związku z tym dużo tańsze wyjście od starszych i kosztownych sygnalizacji świetlnych.

Co niesłychanie istotne, automatycznie działa w czasie , gdy pieszy znajduje się w okolicy pasów bądź także gdy już na nich się znajduje, a co niesłychanie ważne, jest zauważony z odległości co więcej 1 kilometra. Przeważnie, takie punktowe części odblaskowe używane są w bardzo niebezpiecznych punktach. Ogromnie często wykorzystywane są nie jedynie na przejściach dla pieszych, ale również na przystankach autobusowych, w trasach dla rowerzystów - punktowe elementy odblaskowe - więcej tu.

Takie aktywne przejście dla uczestników ruchu czyli zaopatrzone w elementy odblaskowe jest niesłychanym usprawnieniem dla prowadzącego samochód, który już z bardzo dużej odległości ma zasygnalizowane, że powinno się zwrócić baczną uwagę na pieszych - zobacz aktywne przejście dla pieszych. Wszystkie punktowe elementy odblaskowe są dostępne w klasycznych odcieniach, wykonane na podstawie najnowszych technologii.

Nie wstydź się - w poszukiwaniu zajmującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (https://www.behapowy.pl/kategoria-produktu/rekawice-robocze-ochronne/) w nowe linki. Po pewnym czasie zapewne znajdziesz coś ciekawego.

Idealnie sprawdzają się również w wyznaczaniu linii i kierunku na drogach szybkiego ruchu. Są ogromnie trwałe i odporne na ścieranie.To niezwykłe usprawnienie dla kierującego samochodem, który podróżuje w nocy.


Wszystkie te sposoby mają na uwadze w dużym stopniu zapewnić bezpieczeństwo na drodze. Niestety nawet najbardziej pionierskie metody nie zastąpią zdrowego rozsądku zarówno jeśli chodzi o kierujących pojazdy, jak i o pieszych. Dokładnie ci drudzy nie wyłącznie ogromnie często są ofiarami wypadków, ale również i sprawcami.