Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

  • Posted on: 18 February 2020
  • By: addmean
Niewątpliwie niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość taką mają również osoby żyjące w mieszkaniach, jednakże będą one musiały być elektryczne. I choć nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkanku stylowy, romantyczny klimat.

Elektryczne, na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, na drwa… - jaki kominek kupić?


Kominki to naprawdę ciekawy element każdego salonu. Wybierając projekt domu dobrze jest pomyśleć o tym wcześniej, ażeby architekt miał możliwość umieścić go w projekcie. Oczywiście do wyboru jest niemało różnorakich modeli kominków, na przykład elektryczne albo takie na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym - kliknij tutajhref. Dobrze jest przed ich końcowym wyborem wyczytać na ten temat lub na przykład popytać architekta, który kominek będzie najbardziej pasował do naszego pokoju. Specjalista zapewne nam doradzi i powie, na który z nich się zdecydować.

dom - stykówka
Author: Peter Chovanec
Source: http://www.flickr.com
Kominki to nie wszystko. Co jeszcze świadczy o stylowym mieszkania?

Oczywiście kominki to nie są jedyne piękne elementy w domu - więcej na stronie. Podstawa to zawsze meble. Wyposażając dom czy mieszkanie pomyślmy wcześniej, w którym stylu chcielibyśmy go urządzić i do niego dopasujmy umeblowanie i akcesoria. Do stylu tradycyjnego najbardziej będą pasować duże, skórzane kanapy, spore meble z najprawdziwszego drewna oraz wełniane dywany. W stylu nowoczesnym lepiej postawić na inne materiały – dzianinę, stal, metale.

akt - dom
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Zawsze istotne są również akcesoria. Żeby nasz domek lub mieszkanie nabrały ciepła oraz indywidualnej atmosfery,możemy przykładowo położyć w różnych miejscach lub powiesić na ścianie ramki ze zdjęciami rodziny czy z naszymi znajomymi. Fajnie sprawdzą się także tego rodzaju akcesoria jak świeczki, słoniki na szczęście czy stylowe lampy, na ten przykład w stylu Tiffany’ego lub nawet z naturalnymi kamieniami. Możemy także powiesić na ścianie obrazy.

Nie ociągaj się - jeżeli masz ochotę otrzymać uzupełniające informacje na ten temat, wiedź, że bezpłatne wejście (http://kabus.pl/?sh=kolki_drewniane) na ten link doprawdy nie obciąży Cię finansowo.

I tu w zależności od naszych preferencji mogłyby to być przykładowo portrety, lub też krajobrazy albo może coś ze sztuki nowoczesnej, a nawet sztuki abstrakcyjnej.

Ażeby ocieplić nasze mieszkanie i nadać mu stylu, mamy możliwość nabyć niemało akcesoriów. Z kolei najważniejsze i tak zawsze będą osoby, które ten dom zamieszkują – rodzina, najbliżsi ludzie jak również nasze zwierzęta mogą sprawić, że dom nabierze ciepła jak również cudownej atmosfery.